Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » Jubilarni 5. rodjendan sajta www.neverne-bebe.com :)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jul 19, 2011 1:12 am

Odgovoriti sa citatom

Dragi prijatelji,
kao sto vec mozete videti u naslovu, danas je jubilarnih 5 godina od kako postoji ovaj nas, ne tako mali, virtuelni svet Smile!!!

Usli smo u ovu pricu iz jedne ciste ljubavi prema bendu, verovatno ni ne sluteci dokle ce nas ovo druzenje odvesti, ne razmisljajuci o iskustvima koje cemo steci ovde, i koga cemo sve upoznati i kakve emocije podeliti..
Svi su tu na neki nacin, bilo kao aktivni clanovi koji jos uvek ucestvuju u diskusijama, bilo oni koji su sa nama bar u mislima..

Evo samo par statistickih podataka - pocevsi od prvog dana 19.07. davne 2006. godine, pa do danas...
Imamo 2414 registrovanih korisnika koji su za ovo vreme napisali preko 80 000 postova... Mnostvo tema, fotogtafija, snimaka, iskrenih uspomena... Mnoge ljude koji su se upoznali, poceli druziti, postali prijatelji pa cak i vise od toga...

Cestitam peti rodjendan sajta od srca svim fanovima (clanovima foruma i urednistvu), a takodje i bendu, ali i svima ostalima koji posecuju ove stranice svakodnevno.


User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Jul 19, 2011 6:22 pm

Odgovoriti sa citatom

E, pa neka nam je srećan rodjendan. Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Čet Jul 21, 2011 1:27 am

Odgovoriti sa citatom

Srecan rodjendan svima!!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Boxy

Beba

Pridružio: 15 Nov 2009

Poruke: 58

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Jul 21, 2011 1:38 am

Odgovoriti sa citatom

Sreećan Guitar

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 23, 2011 3:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Pre vise od 5 godina, nas nekolicina sa foruma my city i bg caffe, krenuli smo za pecinom idejom da se napravi sajt posvecen nevernim bebama. u tom momentu nas nije zanimalo da li milan zeli da ima sajt ili ne, mi smo hteli da kao fanovi n.beba imamo neki svoj prostor na internetu gde cemo se okupljati, druziti, diskutovati, promovisati svoje bendove, organizovano odlaziti na svirke beba...kasnije, ta ideja nam je u neku ruku oduzeta a nas sajt fanova proglasen oficijelnim sajtom n.beba. ne mogu reci da mi se u tom momentu dopalo ali opet mi imponuje cinjenica da nije bilo pece i nas ostalih,neverne bebe ni sad ne bi imali svoj oficijelni sajt.
u samom startu, ekipu su cinili ljudi koji se ili bave muzikom ili je jednostavno vole i pre svega razumeju. kako je vreme prolazilo na forum je dolazilo sve vise i vise zaljubljenika u muziku n.beba ,puno sjajnih i pre svega kreativnih osoba koje sam imao zadovoljstvo da upoznam i druzim se, ali nazalost sve vise onih koji su na nas forum dosli iz nekog svog intresa, najcesce da bi se priblizili bendu i to " poznanstvo " koristili gde god su mogli. te osobe danas uglavnom nisu u ovoj forum prici a nema ih ni na sivrkama n.beba na kojima su nekad ginuli u prvim redovima. ne zadovoljni sto svoje intrese nisu ostvarili ili nesto drugo, sada nije vazno. ja na ovaj forum nisam dosao ni iz kakvog intresa a dobio sam mnogo a da nisam ni trazio. moj primer kao i primer jos nekih sjajnih ljudi dovoljno govori najpre o nevernim bebama a nakon njih i o tome koliko je ova prica sjajna, jedinstvena i neponovljiva. nazalost neke osobe to nikada nece shvatiti a zato ih valjda vise i nema u ovoj prici.

5 godina je za nama, a koliko svirki, okupljanja, putovanja, druzenja. da li je jedan face book toliko vredan da je i nas forum uspeo da proguta a za njim i sve te divne trenutke koje sam nabrojao malo pre? izgleda da jeste, jer prosecni fanovi ce radije na face booku napisati neku svoju pohvalu a najcesce kritiku i recimo misljenje o velikoj personalnoj promeni koja je skoro zadesila bend nego sto ce to uciniti ovde, na mestu koje je pravljeno da bi se misljenje iznosilo.

upravu foruma i njen rad u proteklih 5 godina cu ovaj put preskociti da se drugarica mara ne naljuti. Two thumps up Two thumps up Two thumps up


i za kraj mog izlaganja jedna lepa vest Two thumps up

koliko sam nacuo, dvoje nasih bivsih clanova uskoro ce stati na ludi kamen i ja im ovom prilikom cestitam u ime celog foruma. To je jos samo jedan dokaz koliko je toga lepog donela ova nasa prica jer su se buduci mladenci upoznali na ovom forumu , tacnije ljubav prema muzici nevernih beba ih je spojila Very Happy Guitar

u to ime poklanjam im pesmicu:

" OD KANADE DO TOPOLE, DVOJE SE MNOGO VOLE "
OD ONTARIJA DO SUMADIJE, VELIKA SE LJUBAV KRIJE
VOLE SE ONI , LJUBAV JE MRAK
FORUM VAM ZELI SRECAN BRAK !!! "
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Jul 24, 2011 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Da potraje jos 100 godina! Very Happy
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 25, 2011 2:28 am

Odgovoriti sa citatom

Drugari, ovo nam je prvi jubilej, pa smo resili da ga bar na neki nacin obelezimo...
Evo kako je to izgledalo u Pancevu posle koncerta ...
A torta je, kazu svi, bila fenomenalna...

User posted image

User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 25, 2011 2:37 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Da potraje jos 100 godina! Very Happy


Two thumps up Two thumps up Two thumps up neka i potraje....

Zaista mi je drago da sam deo ovog foruma i da mogu negde i sa nekima podeliti utiske sa koncerata, o pesmama i uopšteno o stvaranju nekog posebnog sveta koji je zove muzika, emocija, strast i ljubav za nečim što nas čini tako srećnim. Note beba su pokretač nečeg neopisivo posebnog u mom srcu a takav je i ovaj forum koji nas uvek na vreme upućuje na predstojeće aktivnosti i koji nam omogućava da pratimo muziku i sam bend, stoga, srećan nam rođendan!!! Very Happy Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Jul 26, 2011 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

I moram reci jos samo nesto... SVAKA CAST!

Od perioda kada sam imala vise vremena i aktivno ucestvovala na ovom forumu do danas, mnogo je poboljsan.
Svaka cast urednistvu!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Jul 26, 2011 9:56 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::

I moram reci jos samo nesto... SVAKA CAST!

Od perioda kada sam imala vise vremena i aktivno ucestvovala na ovom forumu do danas, mnogo je poboljsan.
Svaka cast urednistvu!


Ne mogu a da ne kazem da ovakvi komplimenti gode, posebno ako se vidi od koga su dosli.
Forumi sluze razmeni misljenja ali i sirenju informacija. U slucajevima kakav je ovaj, obe stvari su veoma znacajne. Tipske forume ne mozete stalno drzati zivim iz prostog razloga sto oni traze raznolikost a ni Fb nije, kao sto je rekao Srdjan, nimalo zanemarljiva stvarna cinjenica.
Sve u svemu, moje zadovoljstvo ide na stranu sajta a ne foruma jer se trudimo (a komentari fanova, novinara, muzicara govore da dosta i uspevamo u tome) da bend uvek bude u zizi interesovanja, informacije se azuriraju redovno, dosta je ekskluziviteta i prosto, onaj koga zaista zanima sta rade Neverne bebe moze to ovde i saznati, google, prvi sajt - i ajmo...

Sto se tice foruma, verujem da ce se u novom svetlu pokazati i on posle izlaska albuma. Bice zanimljivo videti da li ce i koliko ce promenjena, fleksibilnija i otvorenija uredjivacka politika doneti pomake i tu. Bice to vrlo uskoro, nadam se, bas kao i redizajniran sajt. Za to je prosto doslo vreme i radi boljeg snalazenja posetilaca i jos mnogo stvari koje cekaju da se dogode...

Naravno, nikada do sada nisam zaboravila da spomenem sve ljude koji su ucestvovali u pravljenju ove price i sve one koji su ovde ostavili bilo kakav trag... Ko nema proslost, nema ni buducnost. Pamtimo to.
Zadovoljstvo zbog ostvarenih konekcija preko sajta bile one drugarske, ljubavne, poslovne ili kakve vec samo povecava dozu srece i ponosa, ljudi se oko nekih ideja okupljaju, nekad oko njih ostanu, nekada ne, zavisi od licnih razloga kao i samih licnosti ljudi, afiniteta, planova, zelja, slobodnog vremena, ali ljudi, ako su pravi - OSTAJU VECITO. Sve je to normalno.

Idemo dalje... Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Jul 26, 2011 2:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Marijana R ::

abela ::

I moram reci jos samo nesto... SVAKA CAST!

Od perioda kada sam imala vise vremena i aktivno ucestvovala na ovom forumu do danas, mnogo je poboljsan.
Svaka cast urednistvu!


Ne mogu a da ne kazem da ovakvi komplimenti gode, posebno ako se vidi od koga su dosli.
Forumi sluze razmeni misljenja ali i sirenju informacija. U slucajevima kakav je ovaj, obe stvari su veoma znacajne. Tipske forume ne mozete stalno drzati zivim iz prostog razloga sto oni traze raznolikost a ni Fb nije, kao sto je rekao Srdjan, nimalo zanemarljiva stvarna cinjenica.
Sve u svemu, moje zadovoljstvo ide na stranu sajta a ne foruma jer se trudimo (a komentari fanova, novinara, muzicara govore da dosta i uspevamo u tome) da bend uvek bude u zizi interesovanja, informacije se azuriraju redovno, dosta je ekskluziviteta i prosto, onaj koga zaista zanima sta rade Neverne bebe moze to ovde i saznati, google, prvi sajt - i ajmo...

Sto se tice foruma, verujem da ce se u novom svetlu pokazati i on posle izlaska albuma. Bice zanimljivo videti da li ce i koliko ce promenjena, fleksibilnija i otvorenija uredjivacka politika doneti pomake i tu. Bice to vrlo uskoro, nadam se, bas kao i redizajniran sajt. Za to je prosto doslo vreme i radi boljeg snalazenja posetilaca i jos mnogo stvari koje cekaju da se dogode...

Naravno, nikada do sada nisam zaboravila da spomenem sve ljude koji su ucestvovali u pravljenju ove price i sve one koji su ovde ostavili bilo kakav trag... Ko nema proslost, nema ni buducnost. Pamtimo to.
Zadovoljstvo zbog ostvarenih konekcija preko sajta bile one drugarske, ljubavne, poslovne ili kakve vec samo povecava dozu srece i ponosa, ljudi se oko nekih ideja okupljaju, nekad oko njih ostanu, nekada ne, zavisi od licnih razloga kao i samih licnosti ljudi, afiniteta, planova, zelja, slobodnog vremena, ali ljudi, ako su pravi - OSTAJU VECITO. Sve je to normalno.

Idemo dalje... Punk


Sve je receno! Sa svim se slazem.

Super je sada i bice jos puno bolje.
Zasto?
Jer vrijedi! Jer to je logican slijed dogadjaja. To su Neverne bebe, a sajt su dobri ljudi.

Sam0o tako nastavite.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jul 26, 2011 4:51 pm

Odgovoriti sa citatom

samo napred , hrabro i beskompromisno !!!


" KO U ZNA " Two thumps up Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker