Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 16.09.2011. - Irig - gradski Trg (Pudarski dani)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Pet Sep 16, 2011 6:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Šta je forumaši, fanovi, novosađani, niko ne ide na koncert ?
_________________
Posetite RockSvirke.com :: Sve o rok dešavanjima u Srbiji ::

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Sep 16, 2011 9:56 pm

Odgovoriti sa citatom

ja sam i dalje pod upitnikom xD nadam se da se vidimo tamo...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Sub Sep 17, 2011 3:29 am

Odgovoriti sa citatom

Neverne bebe, hvala Vam, ova svirka mi je zaista bila potrebna!!!Pozz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Sep 17, 2011 4:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Kako je bilo dobro sinoc!
Zao mi je sto tu nisu bile jos neke osobe koje sam ocekivala da vidim s obzirom na blizinu Novog Sada ali dobro, imamo kada da se vidimo = zivot je pred nama (citaj - velika turneja sledece godine).

Iz Beograda je krenula i stigla jedna cudna ekipica, sasvim iznenadjujuce, postujuci obicaj da se uvek dogadjaju nekakve zavrzlame i nepredvidjene stvari koje daju posebnu draz ovim akcijama.
Manifestacija u Irigu se zove, gle cuda, "PUDARSKI DANI" i logicno da je nasa Jelana bila na udaru posalica i duhovitih opaski, dobila je cak i diplomu za najbolji paprikas Pudarskih dana Two thumps up . Jes' da ga nije ona skuvala ali Boze moj, necemo sada u detalje Razz.

O samom koncertu ne bih puno da se ne ponavljam, ima samo jedna stvar koju zelim da kazem a to su sledece dve stvari Mr. Green .
Uzivam totalno u jednoj sasvim novoj energiji benda i mislim da ce i koncertno sa novim albumom to biti najcelovitija i kvalitativno daleko najbolja prica do sada. A druga stvar - svi oni koji u poslednje vreme nisu culi "Jednom kad me ne bude" - zaista propustaju mnogo. Sinoc sam se zamalo strmeknula sa prozora sa koga sam fotografisala kad je Jelena raspalila po "... da se pomolim za ljubav, k'o reka, k'o more...". Zamalo ne pukosmo i prozor i ja.
Tijana polako ali sigurno i odlucno "srasta" uz nas poput nokta i mesa, a ono sto je i najvaznije, publika je prihvata i pozdravlja iz sve snage osecajuci tu vrstu iskrenosti i pripadnosti. Jedva cekam, verujte mi, da uskoro zapeva i svoje pesme tj. da na koncertima predstavi ono sto je pod Milanovom nadleznoscu snimila u studiju. Bice smrzavanja, tvrdim Vam, i zaista nisam subjektivna iako se ponekad bas borim i gazim po ivici.

Ne smem da zaboravim i povratak Srkija Dragica na neke stare pozicije, uz Kelju "Polumraka", vecito spremnog Darka T. i jos uvek pomalo "gustera" ali vrednog gustera Darka K. i stare lavove Peru i Nemanju, i u vrlo bitnom tehnicarskom delu imamo cime da se pohvalimo. Kako dobre ekipe!

I jos jedna impresija veceri, mozda i najjaca:
User posted image

Ljudi, hvala Vam svima na divnom druzenju i jos jednoj noci prepunoj cudesa koje samo zivot moze da izrezira! A svi oni kojih nema na slici mogu samo da nam zavide Razz Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 18, 2011 12:11 am

Odgovoriti sa citatom

sredinom sedamdesetih godina proslog veka u americi se unutar rock i pop muzke pojavio jedan novi, poseban pravac koji su na tadasnjoj sceni trasirali bendovi kao sto su Journey, Toto, Styx, Foreigner...bili su progresivni ali opet komercijalni, bili su rock ali u isto vreme i pop te su za bendove tog tipa nasli vise nego adekvatan naziv, Adult Oriented Rock (AOR). Osamdesete su bile zlatno vreme ovog pravca a mnogi velikani iz te price su i danas u vrhu. Karakterise ga harmonski jako bogata rock muzika sa dosta pop primesa te se poceo ubrzo siriti i u druge sfere muzike poput progressive, hard rocka, klasicnog popa, a fuzija AOR sa Jazz muzikom nazvana je West Coast...no da ne gnjavim dalje, taj pravac se nekako dogegao i na ove prostore pocetkom osamdesetih pocevsi od generacije 5, parnog valjka, kerbera...pa sve do 1994 i pojave nevernih beba kao poslednjih zivih predstavnika ovog pravca u nas.Prvi album beba predstavlja klasican primer Adult Oriented Rock albuma sa odredjenim primesama progressive i jazz rocka. naravno ortodoksna rock publika u srbiji, oduvek je vise cenila one koji prozivaju, kenjaju i sl. nego one koji sviraju i stvaraju istinski kvalitetnu muziku. milanova muzika se od tada menjala, sirila do krajnjih granica ali ta AOR atmosfera se i dalje vrlo oseca, pogotovo u harmonskim i melodjiskim delovima gde se ovaj pravac najvise i definise. verovali ili ne ali kompozicije poput gde smo, da ima nas, ko zna, bela kola (narocito u unpluged verziji) apsolutno mogu da se svrstaju u ovaj pravac iako su pod jakim uticajem pop muzike. Ili recimo Milanova pesma uspomene koju trenutno izvodi Zlatko Ribaric. Atmosferu, harmonsku podlogu i melodijsku liniju koja krasi i asocira na najbolje momente ovog pravca nase bebe su sinoc izvele kao totalno nov deo ili produzetak pesme uzmi boje. Znam da Milan ne voli kada se njegove ideje svrstavaju u odredjeni pravac ali razumite me, ja jako volim taj pravac i uvek se odusevim kada cujem da danas u ovoj zemlji i na ovoj nazovi muzickoj sceni neko napravi nesto sto je u Adult Oriented stilu a Milan to ume i zeli uz naravno dosta drugih uticaja. Taj deo me je pokrenuo da ispratim ovaj sjajan koncert kako odavno nisam i dalo inspiraciju za neke nove pesme mog benda Eon ciji cete prvi album uskoro konacno imati prilike da cujete.
Veliki pozdrav uputio bih i ekipi iz Novog Sada koji su iako u malom broju, uspeli da nas podsete na neka lepsa vremena od pre par godina, na neka cuvena okupljanja, druzenja...da li ce ih opet biti , ne znam ali u jedno sam siguran, mi koji iskreno volimo bebe a posebno ovu novu i pre svega iskrenu energiju , bicemo uvek tu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Sep 18, 2011 3:09 am

Odgovoriti sa citatom

Hej drugari! Evo ja Vam zavidim, priznajem!
Divno je procitati ovakve ''izvestaje'' falilo mi je to...
Bila sam sprecena da dodjem na ovaj koncert, ali uspeli ste da mi docarate kako je bilo i probudite u meni jos vecu zelju da cujem uskoro Nase Bebe live i vidim sve Vas ponovo....
Radujem se nekom novom susretu.
A do tada Vas pozdravlja i ljubi Vasa neverna_beba
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 18, 2011 10:51 am

Odgovoriti sa citatom

ha,ha,ha, mora da je zeljko joksimovic imao koncert u novom sadu LOL LOL LOL
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Sep 18, 2011 12:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, sedi, kec, onaj elaborat gore Ti mnogo vise lezi Mr. Green Mad .

@Neverna_beba, nadam se da se vidimo uskoro .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Ned Sep 18, 2011 5:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Marijana R ::

Srdjane, sedi, kec, onaj elaborat gore Ti mnogo vise lezi Mr. Green Mad .


Two thumps up Two thumps up Two thumps up

Fotkica je za desetku, lijepo vas je vidjeti zajedno. Smile
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Uto Sep 20, 2011 10:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam bio umoran posle posla da vozim,tako da nisam hteo da rizikujem. A ovim putem se i Belini izvinjavam Very Happy
PS imao sam osecaj da ce biti VRH u Irigu... Vidimo se uskoro,drugari Guitar
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 21, 2011 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

ciao Dino ::

Ja sam bio umoran posle posla da vozim,tako da nisam hteo da rizikujem. A ovim putem se i Belini izvinjavam Very Happy
PS imao sam osecaj da ce biti VRH u Irigu... Vidimo se uskoro,drugari Guitar


Prihvatam izvinjene družimo se nekom drugom prilikom. Žao mi je što nisam prisustvovala koncertu jer vidim po utiscima da je zaista bilo sjajno, a i kako ne bi bilo kada se zna kako dobru atmosfere naše bebe znaju da naprave Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Sep 23, 2011 2:51 pm

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::

Hej drugari! Evo ja Vam zavidim, priznajem!
Divno je procitati ovakve ''izvestaje'' falilo mi je to...
Bila sam sprecena da dodjem na ovaj koncert, ali uspeli ste da mi docarate kako je bilo i probudite u meni jos vecu zelju da cujem uskoro Nase Bebe live i vidim sve Vas ponovo....
Radujem se nekom novom susretu.
A do tada Vas pozdravlja i ljubi Vasa neverna_beba



_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Ned Sep 25, 2011 1:23 am

Odgovoriti sa citatom

ponekad, kod ponekih pesama bi mogao da se ubaci saksofon... Smile)) HVALA
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 27, 2011 4:10 pm

Odgovoriti sa citatom

ciao Dino ::

ponekad, kod ponekih pesama bi mogao da se ubaci saksofon... Smile)) HVALA


To bi interesantno zvučalo Smile Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Sep 27, 2011 11:16 pm

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

ciao Dino ::

ponekad, kod ponekih pesama bi mogao da se ubaci saksofon... Smile)) HVALA


To bi interesantno zvučalo Smile Two thumps up


Nesto kontam... da treba saksofon, bio bi saksofon
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Sep 28, 2011 1:11 am

Odgovoriti sa citatom

@Abelina - car Two thumps up Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker