Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 24.09.2011. - Aleksandrovac - gradski Trg (Župska berba)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Pon Sep 26, 2011 12:52 am

Odgovoriti sa citatom

Sinoc, u Aleksandrovcu sam prvi put gledao Bebe od dolaska Tijane u bend. Prvi utisci... uh, pokusacu da budem sto kraci, da se ne bih izgubio u mislima:
Na prve zvuke pomislio sam da je sve isto, kao ranije, medjutim kako je vreme odmicalo, shvatio sam da bend u potpunosti ima novu energiju, i to mi je ostavilo najveci utisak, energija koja vlada izmedju svih clanova benda i njihovom odnosu sa publikom.
Svakako bih pohvalio Tijanu, nisam neki "sluhista" ali bih rekao da ima jak i siguran glas, a ono u sta sam ja siguran da je u potpunosti svoja, da odlicno vlada scenom i da se super snasla za ovako kratko vreme! Two thumps up
Pohvalio bih Jelenu, divno je videti da neko tako cvrsto stoji na svojim nogama. I ako su verovatno mnogi,bar sam ja tako mislio, da je Jelena vecita Janina senka, da me ne shvatite pogresno, sada vidim da sam pogresio i da je Jelena jedan veliki profesionalac, i da bi mnogim iskusnijim kolegama mogla biti uzor!!!
Svakako, najvise pohvala ide na ostale clanove benda, bravo za nacin na koji su prihvatili Tijanu, za neverovatnu energiju koja vlada u toku njihovog nastupa. Voleo bih da znam kako pune svoje baterije, sóbzirom na kolicinu energije koju poklanjaju svojoj publici, tj nama! Punk


Verovatno sam mnogo pominjao "energija", ali to je rec koja opisuje u potpunosti nastup Beba.

Sve pohvale za stajling.

P.S. Da li mi se ucinilo, ili je ipak bend krenuo stazama malko cvrsceg roka Question
_________________
"...na putu do sna, moja dunjo mirisna..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 29, 2011 11:31 pm

Odgovoriti sa citatom

eto vidite da ja nisam jedini fan koji tvrdi da se na bini oseca nova energija, da je bend raspolozeniji nego ikad...eto vidite da sam govorio istinu i maksimalno iskreno iznosio svoja zapazanja sa svirki u sarajevu i surcinu. nazalost, neke osobe su mi zamerile na tome a neke cak i brisale iz face book prijatelja Sad Sad Sad
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 29, 2011 11:48 pm

Odgovoriti sa citatom

BoB ::


Jelena jedan veliki profesionalac, i da bi mnogim iskusnijim kolegama mogla biti uzor!!!



Jelena je uvek bila fenomenalna. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Sep 30, 2011 1:12 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

eto vidite da ja nisam jedini fan koji tvrdi da se na bini oseca nova energija, da je bend raspolozeniji nego ikad...eto vidite da sam govorio istinu i maksimalno iskreno iznosio svoja zapazanja sa svirki u sarajevu i surcinu. nazalost, neke osobe su mi zamerile na tome a neke cak i brisale iz face book prijatelja Sad Sad Sad


Moj Srki, sta mi te to sekiraju? Rolling Eyes
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 30, 2011 10:27 am

Odgovoriti sa citatom

sekiraju i nevino optuzuju pa ti vidi Cool
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker