Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Šta biste zamerili Nevernim Bebama ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

gianni014

Beba

Pridružio: 31 Jul 2006

Poruke: 21

Lokacija: Juzna hemisfera


Poslao: Uto Jul 29, 2008 4:41 am

Odgovoriti sa citatom

Zameram sto je jos uvek prazna prica najava da ce se izbaciti remaster prvog albuma!
_________________
"...samo stranac u ovom gradu..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jul 29, 2008 12:17 pm

Odgovoriti sa citatom

a bogme i drugog.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Uto Jul 29, 2008 4:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa Srkijem Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

Zameram im sto ih nema u Pozarevcu. To je jedina sansa da ih klinci vide, a ima dosta postovalaca njihove muzike u Pozarevcu koji su zasluzili da ih vide.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 3:34 am

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa ovim i pouzdano tvrdim da je istna da ima puno ljudi koji bi voleli da ih cuju u Pozarevcu..kao i ja,NARAVNO Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Jelena76

Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 38

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Sep 26, 2008 4:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Jos 1 glas za Pozarevac!
Pa dok nas ne cuju! Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sandra

Beba

Pridružio: 01 Maj 2007

Poruke: 57

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Mar 27, 2009 2:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne zameram im ništa, osim što se načekah DVD-a i ko zna koliko ću još da čekam ali to trebam verovatno nekom drugom da zameram a ne njima Smile
_________________
Htela bih da kupim proleće koje sam prodala u bescenje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Mar 27, 2009 9:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Sa moje strane zaista nema zamerki na bebe, bend veoma vredno radi, uziva i stvara pozitivan duh i atmosferu sto je naj bitnije, a sto se dvd-ja tice, bice kad bude, nek nam je dobro dosao Very Happy Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 22, 2009 10:55 am

Odgovoriti sa citatom

ja samo zameram na repertoaru prilikom prosle svirke u tremi. trema je klub u kome se bar 2 puta godisnje odrzava svirka beba na kojoj 95% publike cine ljudi sa foruma ili ljudi bliski bendu a svakako publika koja ih tokom godine prati na raznim svirkama. ja tremu dozivljavam kao fan convention te mislim da bi ti koncerti i trebali da se ozvanice kao skup fan kluba. mislim da svi mi koji redovno idemo u tremu zasluzujemo da nam bend zasvira neke pesme koje retko izvode. prvih par puta u tremi ,bilo je iznenadjenja poput sage, evrope...voleo bih da tako bude uvek kad su svirke u tom klubu u pitanju.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zoran_Zr

Napredna Beba

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruke: 295

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Ned Avg 23, 2009 1:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam bio nekih 5 puta u Tremi, i uvek bude posebno vece, al' slazem se tu s' tobom Srdjane po tom pitanju iznenadjenja... Smile
_________________
"Heeding the call, one and for all
Never surrender, with glory we'll fall
Brothers unite, let's stand up and fight
Fulfilling our fate, we are heeding the call!!!"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Avg 23, 2009 1:42 pm

Odgovoriti sa citatom

zameram sto za jos malo tri godine posotojanja ovog forma nisu naucili geografiju i skontali da srbija postoji i na severno zapadnim granicama i dalje od racimo crvenke i onog potoka

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

*DraGaNa*

Beba

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruke: 75

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 30, 2009 3:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Sto toliko zelim da ih upoznam.....pisem im...a,stizu obecanja , nema odgovora...Sad(((
_________________
"U jedan zvuk stane milion slika,zato je svako ko se bavi muzikom,na bilo koji nacin,veci umetnik od slikara"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sre Sep 30, 2009 4:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Dragana,vjerovatno si primijetila(čitajući postove po forumu) da su Bebe uvijek raspoložene za druženje sa svojim fanovima.
Ako ih nisi upoznala do sada,to znači da si se krila negdje u posljednjim redovima,zato naredni koncert pravac u prvi red. Razz

...a naredni koncert je već u novembru u SNP-u. Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

*DraGaNa*

Beba

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruke: 75

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 30, 2009 4:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Brankica ::

Dragana,vjerovatno si primijetila(čitajući postove po forumu) da su Bebe uvijek raspoložene za druženje sa svojim fanovima.
Ako ih nisi upoznala do sada,to znači da si se krila negdje u posljednjim redovima,zato naredni koncert pravac u prvi red. Razz

...a naredni koncert je već u novembru u SNP-u. Two thumps up

nisam citala ex postove...Ok Smile))
_________________
"U jedan zvuk stane milion slika,zato je svako ko se bavi muzikom,na bilo koji nacin,veci umetnik od slikara"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Suncica '79

Nova Beba

Pridružio: 29 Nov 2009

Poruke: 4


Poslao: Ned Nov 29, 2009 2:38 am

Odgovoriti sa citatom

caos svima!
ja imam kritiku,ili mozda vise pitanje koje me muci neko vreme.nadam se da cete postovati moje misljenje,i da me necete napasti nakon ovog komentara.bebe slusam vec neko mogu reci duze vreme i jednu stvar nisam mogla a da ne primetim. stekla sam utisak da u bendu niko osim Milana nema potpunu slobodu ni u odnosu prema medijima,ni u odnosu prema publici.
da ne kazete da je neargumentovano:bilo koja tv ili radio emisija-gost je Milan.devojke sam cula jedan jedini put,na rts-u,u toku mini-koncerta,par minuta...
sto se tice odnosa prema publici,skapirala sam da devojke na koncertima bukvalno ne progovore ni rec!ne kazem da izgledaju stegnuto,ali fakat je da nemaju ni potpunu slobodu.cak i posle ogromnih aplauza upucenih ISKLJUCIVO njima samo se poklone,udalje par metara unazad od mikrofona i ono HVALA im procitamo sa usana. Sigurna sam da i te devojke imaju mnogo toga da kazu(i govore nam naravno ali 'samo' kroz muziku).
da se ogradim,ja zaista jako postujem Milanov rad i zalaganje za muziku,jasno mi je da je njih mnogo u bendu,znam i sta znaci frontmen benda,kapiram da je on dusa benda,da je on sve njih i spojio,da bez njega nicega ne bi ni bilo...ali da budemo realni,uz Jecu i Janu bend je dostigao svoj vrhunac!koliko novih fanova,koliko nastupa.... dakle ono sto hocu da kazem i da zakljucim ovu pricu je da smatram da treba da postoji vodja ali i da je normalno da svako u bendu treba da ima slobodu bar sto se tice odnosa prema publici. no hard feelings,jer zaista nemam krajnje namere i da budem iskrena trebalo mi je hrabrosti da ovo napisem. pozz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Ned Nov 29, 2009 5:16 am

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav i tebi Suncice! Niko te nece napasati, sama tema se i zove "Sta biste zamerili Nevernim bebama", i ok, to je tvoje misljenje. Ali, posmatraj to malo i sa druge strane.
Kao sto si rekla, Milan je lider benda, izmedju ostalog i kako ga clanovi benda predstavljaju - najveca neverna beba. S toga je logicno da on u ime celog benda pozdravi publiku, zahvali se istoj sto je dosla na koncert, pozdravi i zahvali se ljudima iz organizacije, ponekad nas upita da li nam je dobro na sta mi odgovaramo aplauzima i uzvicima - i na koncertu nema vise sta da se prica. Sta bi i devojke osim toga mogle da kazu? Poseban je to odnos sa publikom. Nisu to koncerti Djola Balasevica, koji se tik uz Neverne bebe nalazi medju mojim omiljenim muzicarima; on na svojim koncertima i peva i prica i zasmejava publiku tim istim pricama vec godinama - meni iskreno nisu dosadile iako ih sve znam napamet, ali Neverne bebe su nesto drugo, svaki koncert je prica za sebe, svaka pesma je prica za sebe, svaka rec - izgovorena ili neizgovorena, procitana sa usana ili ne, prica je za sebe. Ja iz Jeleninih i Janinih ociju mogu da cujem sve. To vidis i osetis - koliko su srecne i koliko ponosne kada ispred sebe ugledaju masu svojih fanova. A posle koncerta su uvek svi radi da se druze sa nama i da razgovaraju o cemu god zelis... Slazem se sa tobom da su J&J ucinile mnogo, samim tim, a cak i da nije tako, Milan ih ni u cemu ne ogranicava. Prosto se zna sta se i kako se radi, da nije tako, zar mislis da bi Neverne bebe bile to sto jesu i tu gde su?
Ne zelim da ovo shvatis kao "uzvracen udarac" jer svakako to nije, ovo je samo moje misljenje Wink Pozdravljam te jos jednom, i uzivaj sa nama na sajtu i forumu. Guitar
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Suncica '79

Nova Beba

Pridružio: 29 Nov 2009

Poruke: 4


Poslao: Ned Nov 29, 2009 5:51 am

Odgovoriti sa citatom

reklo bi se da imamo oprecne stavove,ali u sustini ja mogu da potpisem skoro svaku tvoju rec.kao sto sam i rekla u prvom postu,savrseno je meni jasno da je Milan neko bez koga cela ova prica ne bi ni postojala-"najveca neverna beba",covek za divljenje-slazem se potpuno.
naravno znam i kako izgledaju Djoletovi koncerti,nikako ne vucem paralelu,niti ocekujem ista slicno.nisam mislila na taj vid komunikacije sa publikom ni u kom slucaju.slazem se i da sa muzikom kazu sve i vise od toga.ali jednostavno osecam tu neku manju tenziju kod njih pogotovo na tim nekim bitnijim nastupima.nije to ni tenzija u bukvalnom smislu reci,ne znam ni kako bih rekla,jednostavno osecam i sigurna sam da to nije potpuna opustenost.to sto sam navela su banalni primeri ali taj osecaj da nisu 100% opustene je nesto u sta sam sigurna i sa tom mislju sam vec duze.njihov odnos sa publiikom jeste predivan,i ocima se moze reci mnogo toga,ali ipak osecam da su nekako u toj interakciji one ipak malko sputane.
naravno,ne brini,ne dozivljavam ni ja ovo kao raspravu,ni u kom slucaju,cak se,kao sto rekoh slazem sa tobom u skoro svemu... pozdrav i tebi i bolje te nasla

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Ned Nov 29, 2009 9:25 am

Odgovoriti sa citatom

Sunčiće, zdravo, .

Bilo bi lepo da nam se predstaviš. Evo teme u kojoj možeš reći nešto više o sebi, http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=5&start=2480
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Suncica '79

Nova Beba

Pridružio: 29 Nov 2009

Poruke: 4


Poslao: Ned Nov 29, 2009 1:41 pm

Odgovoriti sa citatom

oki,hvala ti za link,nisam videla temu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Draganica

Starija Beba

Pridružio: 20 Nov 2009

Poruke: 127


Poslao: Ned Nov 29, 2009 9:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja im ne zameram skoro nista, sem toga da bi mogli da organizuju neki koncert u Bg-u... Very Happy Ovoliko koncerata u zadnjih mesec-dva, a od njih ni traga ni glasa u Bg-u... Crying or Very sad
_________________
Pokvarena masta i prljave strasti...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 12 od 13
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker