Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » 21.03.2012. - Novi CD ''PRAŠTAM'' u PRODAJI - utisci

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Mar 21, 2012 9:27 pm

Odgovoriti sa citatom

User posted image

http://www.neverne-bebe.com/news.php?id=278

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Sre Mar 21, 2012 10:17 pm

Odgovoriti sa citatom

DRAGI PRIJATELJI,NAJBOLJI NAŠ R'N'R BEND NEVERNE BEBE, NEKA JE SA SRECOM NOVI ALBUM " PRAŠTAM " !
Verujem ,tj siguran sam da se isplatilo čekati !
Neka oslušne publika koja žejno čeka ovo novo delo Milana i ekipe ,koja je sjajna,pa da se radujemo koncertima ,velikim i manjim...
SREĆNO !

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Čet Mar 22, 2012 11:49 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ovako. Znam da je možda trebalo da odslušam ceo album pa da nešto "mislim" o njemu ali, na žalost (ili na sreću) nisam imao vremena večeras. Tako, rešim da prvo čujem ono što sam već čuo: Kuću za spas, Uzmi boje i Kraljicu u kolima. Dobro, dodao sam i 1. A gde je ljubav... Nakon nekoliko sati, malo pre, rešim da bar jednu novu čujem kako treba. I slučajno odaberem 11. Dan tvoj... I da nema više ništa na albumu bilo bi dosta, mislim, a znam da ne bi Onda pustim 7 sekundi 14. Fly i prekinem. Ne može to tako. Prvo mora ona jedna nova da se apsorbuje. Ne znam kako ću ceo album odjednom. Nekako mi žao da ga potrošim odmah mada znam da se ovo nikada ne može potrošiti. I tako... javljam se sutra

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Čet Mar 22, 2012 11:58 am

Odgovoriti sa citatom

Danas imam čudnu situaciju. 5 godina smo čekali na nove pesme a ja još nisam ništa više čuo nego juče. Ne želim da čujem.
Zapravo, preslušavam u kolima pesme koje sam juče čuo a kad neka nova počne ja je prekinem.
Odlučio sam da album prvo preslušavam danima (i to ne u kolima) pa ću posle da "odgledam" celu priču...
To je kao kad jedeš Jaffa keks (koji, na primer mnogo voliš), ostalo ti još dva komada pa onda od prvog prvo pojedeš ivicu, pa keks, pa čokoladu a žele ostaviš za kraj... A onaj drugi nakon toga smažeš odmah, sa uživanjem.
Princip odloženog zadovoljstva...
Inače, današnji dan moj je počeo pesmom Dan tvoj...
Still watching...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Mar 22, 2012 12:34 pm

Odgovoriti sa citatom

MMMMM JAFA KEKS Very Happy Very Happy Very Happy Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ivancivric

Nova Beba

Pridružio: 09 Nov 2011

Poruke: 7


Poslao: Čet Mar 22, 2012 12:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam album preslusao sa uzivanjem. Za sada omiljene pesme su mi Leptir, Prastam, Samo za tvoje oci, Sudnji dan. Svaka pesma ima svoju tezinu i pricu a opet ceo album cini jednu kompletnu pricu. Kompozicije su savrsene, tekstovi takodje. Pravi umetnicki album. Prvo preslusavanje albuma je teklo tako sto sam pustio album, legao i zatvorio oci. Sjajan osecaj. Svaka cast za ovakav album.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

brajo

Nova Beba

Pridružio: 17 Jan 2012

Poruke: 6


Poslao: Čet Mar 22, 2012 1:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Gde online da porucim album? U Čačku albuma nema u prodaji. Kažu da nije još izašao Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ivancivric

Nova Beba

Pridružio: 09 Nov 2011

Poruke: 7


Poslao: Čet Mar 22, 2012 1:05 pm

Odgovoriti sa citatom

brajo ::

Gde online da porucim album? U Čačku albuma nema u prodaji. Kažu da nije još izašao Smile

Mozete preko www.citybox.rs ali posto ga nema jos u ponudi nazovite ih na 0112661085 i narucite ili putem maila magacin@cityrecords.rs. CD stize na kucnu adresu CITY expressom sve zajedno postarina + cd je 500 dinara. Ako planirate da zovete zovite tu negde do 13 casova posto im kurir tada dolazi, da pokupi pakete.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

brajo

Nova Beba

Pridružio: 17 Jan 2012

Poruke: 6


Poslao: Čet Mar 22, 2012 1:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala, narucio. Sutra stiže

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ivancivric

Nova Beba

Pridružio: 09 Nov 2011

Poruke: 7


Poslao: Čet Mar 22, 2012 1:18 pm

Odgovoriti sa citatom

brajo ::

Hvala, narucio. Sutra stiže

Nema na čemu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Čet Mar 22, 2012 10:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Zaboravih da svima dam savet koji je veoma lekovit.

Obavezno kupite makar 2 primerka novog albuma i jedan poklonite osobi za koju znate da sa nestrpljenjem čeka da ga čuje. Osetićete bar na trenutak i makar malo sreće koju mora biti da autor oseća kada ovo deli sa nama.
Ja sam to uradio sa svim albumima osim sa prvim. I uvek je bilo sjajno. Baš kao i jutros.

Čuo sam još jednu pesmu, br. 3. Praštam. Odslušao u kolima i na kraju se samo nasmejao. Nakon toga pozvao prijatelja da podelim sa njim impulsivni utisak koji je taj osmeh prouzrokovao.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Mar 23, 2012 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

ZVANIČNO OBAVEŠTENJE IZDAVAČKE KUĆE:

Za sada je CD direktno distribuiran i već ga ima u prodaji na većim pumpama NIS, MOL, PETROL, ELP, AVIA, FLUKS, zatim sistemima IDEA, DIS, DELFI, DALLAS, maloprodajnim objektima u Beogradu, Nišu, Kragujevcu, Vrnjačkoj banji, Smederevu...
U narednih nekoliko dana će ga biti i u objektima UNIVEREXPORT, INTEREX, C MARKET, TEMPO, MAXI, AMSS, METRO, MERKUR, CORNER SHOP, KTC, VIŠNJICA DUĆANI, na trafikama...Takođe je više od 2.000 kom. predato PODDISTRIBUTERIMA, koji snabdevaju TC UŠĆE, pumpe OMV, LUKOIL, EKO...
Uskoro ide izvoz i za CRNU GORU i BOSNU.
CD se moze naruciti i putem mejla magacin@cityrecords.rs

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Pet Mar 23, 2012 3:40 pm

Odgovoriti sa citatom

E, nisam izdržao da doziram slušanje.

Sinoć sam preslušao celu pesmu. Ne, nije greška, ovo nije novi album, ovo je jedna dugačka, savršena, moćna pesma. Čak i pauze između "strofa" su tako dobro tempirane jer, da ih nema, bilo bi previše.

Setih se nečeg, 5 godina nije uopšte bilo puno za čekanje, moj sin Vanja ceo život čeka na novi album s obzirom da je prethodni izašao kada je imao samo 12 dana

Still watching...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Pet Mar 23, 2012 4:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo zašto je sve ovo jedna pesma:

A gde je ljubav... izgubili smo je
Pomislih, ovo je Kuća za spas i počeh da Praštam svima na svemu...
Pa Zar se godine ne broje, Leptiru moj
Za tvoje oči živim, Kraljice
Nekada je Sudnji dan bio daleko
a izgleda da Ovo je kraj
Hajde, Uzmi boje jer Dan tvoj ide Putem ljubavi
Nikad više s tobom - ne mogu ni da zamislim
Poleti...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Ned Mar 25, 2012 1:38 am

Odgovoriti sa citatom

Nešto mi pade na pamet...

Ovaj album je delo kome niko ne može da nađe ni jednu realnu zamerku, što će reći savršeno!
Naravno, pretenciozno je reći "savršeno" jer će se uvek naći neko ko će na osnovu ko zna čega tvrditi suprotno ( i još pri tom ja sam sve samo ne skroz objektivan). Ali, evo, ja vrlo objektivno tvrdim da je ovo delo potpuno savršeno za mene jer ja zaista ne mogu da mu nađem ni jednu zamerku.
Ima i toga da ja to ne mogu jer nisam muzički Bog-zna-kako obrazovan (ako se ne računa jedno 100-150 koncerata Beba na kojima sam uživao godinama) ali ... ja se osećam potpuno savršeno nakon doživljavanja emocija koje ovo delo nosi sa sobom.
Kada se u kritike uključe i svi ostali (ne fanovi već naprotiv, protivnici lika i dela M. Đurđevića i svi ostali koji nisu poklonici ove vrste muzike) baš bih voleo da vidim ko će i kakvu zamerku naći.
Je l muzika "loša"? - nije i ne može da bude.
Je l su tekstovi trivijalni i komercijalni - sve su samo to nisu?
Je l nema emocije - glupo pitanje.
Je l mi se ovo "ne sviđa" - jedino ako si "emotivno amputiran" a i takvima je oprošteno.
Je l neko loše peva - nema šanse samo dve pevaju za nijansu bolje od jedne koja je, pri tom sjajna.
Je l možda Vlatko (Vlajko nije sigurno, pozdrav njemu ovom prilikom) zezn'o stvar? A da nije Dragan? Možda Ranđa? No comment.
Šta još ima? Je l produkcija loša?

Smislio bih još ali već udavih ...

U stvari, setio sam se. Nije savršeno. Ona plastika na kutiji "običnog" izdanja CD-a je mogla biti malo deblja. Ostalo je već istorija.
Makar samo za mene...

Still watching...

P.S. Za sada mi je Leptir favorit:) Pozdrav Jeci;)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 26, 2012 1:24 pm

Odgovoriti sa citatom

LIMITED EDITION izdanje albuma "PRASTAM" od danas u prodaji! Potrazite ga u knjizarama VULKAN, TEHNOMANIJI, COMTRADE radnjama, ako negde putujete - na aerodromu... Mreza prodajnih mesta standardnog izdanja se siri i pokriva i dalje. Javite nam ako ste negde trazili cd, a trgovci kazu da ga nema.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Mar 26, 2012 6:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Sjetite se i nas u Bosni. Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubbles

Nova Beba

Pridružio: 24 Dec 2007

Poruke: 3


Poslao: Pon Mar 26, 2012 10:28 pm

Odgovoriti sa citatom

u Subotici nigde nema Sad
ni na pumpama ni na trafikama..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

koki1

Nova Beba

Pridružio: 17 Jan 2011

Poruke: 14


Poslao: Uto Mar 27, 2012 9:49 am

Odgovoriti sa citatom

Ni na NIS pumpama u beogradu nema niti su dobijali.
Tražim dalje

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sandra

Beba

Pridružio: 01 Maj 2007

Poruke: 57

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Mar 27, 2012 10:02 am

Odgovoriti sa citatom

Nema ni u Novom Sadu. Provereno za vikend na pumpama (većini nabrojanih) i Univerexportu. Juče u Idei (u dva marketa)... Valjda će danas da bude negde.
_________________
Htela bih da kupim proleće koje sam prodala u bescenje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 5
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker