Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 20.07.2012. - Beograd - Belef (unplugged)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Sre Jul 18, 2012 2:03 am

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svim fanovima,

u petak organizovano (kombi prevozom) idemo na koncert Nevernih Beba (unplugged) u Beogradu, Kalemegdan. Koncert je besplatan, u okviru Belef-a i počinje oko 21h.

Kreće se iz Bačke Palanke, ispred Turističke agencije Fijaker u 17h, u Čelarevu oko 17.20h (centar), dalje ka Novom Sadu (zgrada Dnevnika) i autoputem za Beograd.

Cena prevoza je 1000 dinara, kombi ima 20 mesta, još malo pa nestalo Wink

Ako je neko zainteresovan, a nalazi se na navedenoj ruti Bačka Palanka-Novi Sad-Beograd, neka se javi.

Nebojša
061/1805858
_________________
Posetite RockSvirke.com :: Sve o rok dešavanjima u Srbiji ::

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Sre Jul 18, 2012 5:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Nase ekipa iz BG-a , ce se okupiti oko 20h na Trgu, ko ne stigne tada,koncert ce trajati....,pa se vidimo na Kalisu Guitar Cool Laughing
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jul 19, 2012 5:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Vidimo se narode, nadam se u što većem broju Very Happy Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Jul 19, 2012 5:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Dodjite ljudi, bice fantasticno Guitar Guitar !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jul 20, 2012 11:30 am

Odgovoriti sa citatom

U to nema sumnje, dobar provod je zagarantovan Two thumps up Two thumps up

Evo i najave same svirke:

http://www.youtube.com/watch?v=1u6D7M_ZvJs&feature=youtu.be
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 21, 2012 2:10 am

Odgovoriti sa citatom

ni sam ne znam kako da prenesem svoje utiske. mozda oni nisu isti kao utisci drugih pa ne zelim ispasti pogresno shvacen. zvuk...po meni los, tijana se gotovo nije cula (posebno u pesmi za tvoje oci). naravno , zamerke ne idu na racun n.beba vec samog organizatora. ok, mozda gresim, ispravite me ako je tako, ali mislim da je ozvucenje bilo ispod nivoa n.beba.
pozitivna stvar, milanova hrabrost da pored onolikog broja ljudi (za mene licno krajnje neocekivano mnogo publike, imajuci u vidu da je ovaj festival prethodnih godina bio katastrofalno posecen) ipak izvede repertoar kakav je planiran i najavljivan, a posebno izvodjenje (otvaranje koncerta) sa setom novih pesama. tako i treba, nov album je tu da bi se promovisao, predstavio, a publika nek reaguje kako god zeli i misli da treba.

od onolike guzve, vrucine i mog poprilicnog umora, ne bi li uhvatio nocni bus, otisao sam kuci te sam propustio druzenje. bez mene sigurno nije propalo i verujem da ste se lepo druzili.

pozdrav Smile
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Oceansea

Nova Beba

Pridružio: 24 Jun 2012

Poruke: 9


Poslao: Sub Jul 21, 2012 11:47 am

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa Srdjanom da je bilo lose ozvucenje, ali sam bend je bio odlican! Ali kao da se publika rano razisla, ja sam ocekicala bar jos jedan bis. Mozda je vreme bilo ograniceno? Cast je bila slusati pesme koje su tako retko, ili nikad izvodjene uzivo! Prelepo! Samo moram priznati da su mi nedostajale Senke i Lica, ali ocekujem ih u Areni! Smile
Hvala Bebama na divnoj noci!
I da,
Srecan rodjendan velikom majstoru Vlajku!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Sub Jul 21, 2012 12:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Super je bilo sinoc, neki nasi prijatelji su bili prvi put da cuju Bebe i puni su pozitivnih utisaka. Cool
I da , lepo je Tijana pustila glas kod dve pesmice,onako duza solaza NICE iako mozda to nije doslo potpuno do izrazaja zbog ozvucenja, lepo se culo Whistlehy
PS svaka cast Milanu sto se nije zahvalio organizatorima, dobra zasluzena kontra i zanimljive prelaze i produzene deonice je imao kod par pesmica COOL
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 21, 2012 1:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste bilo ozvucenje losije, pogotovo za one koji nisu bili u prvim redovima, ali mislim da cak ni to nikome nije uspelo da pokvari ovo divno vece koje su nam Bebe priredile.
Moram priznati da sam ja prva uzivala u ovom repertoaru koji je zaista drugaciji, i koji je ja verujem bio za svaciji ukus Smile
Moji prijatelji su bili odusevljeni recimo pesmom "Dvoje" u onoj staroj verziji. pa cak i Strancem koji mnogi i nisu culi uzivo, ili ga nisu culi dovoljno dugo da se uzele ove pesme Smile

Evo i repetoara od sinoc, zasluzuje da ostane zabelezem makar ovde Smile


1 LEPTIR
2 ZAR SE GODINE NE BROJE
3 BALKAN
4 KRALJICA
5 POGLEDAJ U SUNCE
6 STRANAC
7 BELA KOLA

8 ZA TVOJE OČI
9 PRAŠTAM
10 IZA OBLAKA
11 NA PUTU ZA NJU
12 OKTOBAR FEST
13 DVOJE

14 KUĆA ZA SPAS

15 IKONA
16 VELIKI JE BOG


17 UZMI BOJE

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 21, 2012 4:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste organizacija Belefa malo razočarala po pitanju ozvučenja ali zato bebe po tom pitanju zaslužuju sve čestitke jer su se lepo snašli i hrabro izveli sve ono što su planirali. Ja sam bila u prvim redovima pa nisam osetila toliki nedostatak već naprotiv kao neko iznenađujuće prisustvo pojačanog basa, i to Vlajkovog, onako dominantnog tako da sam se tome posebno radovalala. Very Happy
Set lista sve govori, prelep početak uz Leptira i jako prijatan završetak uz Uzmi boje. Jako mi je drago što su počeci i završeci svirke upravo zabeležile pesme sa novog albuma. Takođe prelepo je zvučala i pesma Zar se godine ne broje, pesmu koju jako volim, a da ne govorim o senzacji koja se pojavila u publici kada su se pevale Kuća za spas i Za tvoje oči. Muzika je i ovog puta masu dogla u neki trans, u svet koji postoji trenutno i to samo uz Neverne bebe. Pevale su se i svirale stare pesme, koje i jesu hitovi i koji će uvek biti i ostati tu u nama. Guitar

Što se tiče razilaženja publike pred sam kraj koncerta, karakteriše i činjenica da je dosta ljudi vezano za noćni gradski prevoz koji je relativno slab u ovom gradu tako da je razumljivo u neku ruku zašto se mora otići baš onda kada je najlepše. No, sve u svemu jako lep koncert beba sinoć i jedva čekam tu Arenu koju svi sa nestrpljenjem očekujemo. Two thumps up Two thumps up

Evo malo i utisaka od sinoć:

Na Putu Za Nju:
http://www.youtube.com/watch?v=Cytc5sUxRDQ&feature=youtu.be

Dvoje:
http://www.youtube.com/watch?v=sz7SXk1g9N4&list=UULtjKOBZwjAggrLbgSrBxYw&index=1&feature=plcp
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 21, 2012 5:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Utisci iz još jednog ugla:

Leptir:
http://www.youtube.com/watch?v=QldhG3Bp3l4&feature=channel&list=UL

Stranac:
http://www.youtube.com/watch?v=djMODZNwkdc&feature=channel&list=UL

Pogledaj u sunce:

http://www.youtube.com/watch?v=SD1w8lelXy8&feature=channel&list=UL

Zar se godine ne broje:
http://www.youtube.com/watch?v=Bxo-w5v1Nvw&feature=autoplay&list=ULuXnZxMCIlns&playnext=1

Balkan južno od sreće:
http://www.youtube.com/watch?v=uXnZxMCIlns&feature=channel&list=UL
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jul 22, 2012 11:28 am

Odgovoriti sa citatom

pa nisam siguran da li je bio problem sa ozvucenjem, tj sa jacinom zvuka, koliko sa samim kvalitetom zvuka. organizator je za n.bebe morao imatu daleko bolju opremu. moj utisak.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nemanja

Beba

Pridružio: 09 Feb 2008

Poruke: 32


Poslao: Ned Jul 22, 2012 3:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

pa nisam siguran da li je bio problem sa ozvucenjem, tj sa jacinom zvuka, koliko sa samim kvalitetom zvuka. organizator je za n.bebe morao imatu daleko bolju opremu. moj utisak.


i moj... Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Jul 23, 2012 5:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Mnogo mi je žao što sam propustila da čujem live izvođenje pjesme Iza oblaka.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jul 26, 2012 11:10 pm

Odgovoriti sa citatom

I mediji su propratili ovaj događaj - TV STUDIO B - Hronika BELEF-a :

http://www.youtube.com/watch?v=_BJo5TzvuvE&feature=youtu.be
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker