Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Neverne Bebe - 14. godina...

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Mar 03, 2007 1:29 am

Odgovoriti sa citatom

14 godina muzike je iza Milana i BEBA kad se bilo kao odnas osvrne u nazad izgleda prosto neverovatno za prostore na kojima zivimo.
14 godina studiskog rada,proba,svirki,koncerata ,humanitarnog rada,stotine kilometara ovih ne bas udobnih puteva,iz grada u grad,iz kluba u klub ,puno stresa i znoja i odricanaja a sve zarad muzike i pruzanja vrhunskih glasovnih mogucnosti i dizanja kvaliteta na visi stepen.
Novi album je pred nama jubilarni , bebe idu dalje u spjanju ljudi putem muzike ,mi kao njihovi fanovi trebalo bi da se udruzimo i svim raspolozivim silama i mogucnostima sto ih naprava zvana komijuter pruza pomognemo koliko mozemo jer i oni nama pomazu da nam zivot bude lepsi
Sta ocekujete od beba u buducnosti , i koliko nam snage daju svim svojim delima da ih gotovo u stopu pratimo iz dana u dan ?
(ovo nek bude jedno tipicno fanovsko casknje )

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Sub Mar 03, 2007 1:40 am

Odgovoriti sa citatom

Ja ocekujem:
1.Veliki album za istoriju i N' BEBA i srpskog r'n'r - ola
2. Velike bine ,velike rasvete i razglase ,mocne produkcije koncerta,ali ne zapostavljanje klubova.
3.Da ostanu dobri i prizemni ljudi kao i do sad
4.Da budu oni zadovoljni svojim delom ,tako ce ta pozitivna energija koju su nam godinama davali,kad ja predjem sam kolima od sombora 250km do panceva ,posvadjan sa svima u so ,a vratim se srecan,ta ce energija preci ina nas podelicemo je na koncertima i to je to.To je ono za cega oni zive i mi se radujemo.Kao sendvicu na putu za kosovo....
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Mar 03, 2007 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

svatite ovo drugari kako neki pogled preko tih duginih boja ,znam dobro da svi mozemo vise i bolje jer kad bebe mogu mozemo i mi !

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Mar 03, 2007 2:33 am

Odgovoriti sa citatom

Očekujem i ja veliki album jer oni su, prije svega, veliki muzičari pa onda sve ostalo ali velike bine, velika svjetla i td... Neznam - nije da ne želim da napreduju i bude što uspješniji ali mislim da bi im to nekako uništilo identitet.
Meni su bebe bebe onakve kakve su sada - veliki muzićari i veliki ljudi koji bude u ljudima još veće snove!!!

Nemojte me pogrešno shvatiti. Razz Razz Razz
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sub Mar 03, 2007 12:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Samo neka nastave tako i sve ce doci na svoje mesto.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 03, 2007 12:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Neverne bebe moj dobar drugar, zelim mu da dobro svira i da ne zabusava...ha,ha,ha

Jako bih voleo da ovim albumom i pesmom sve nase godine najzad prestane pravljenje rimejkova staarih pesama. pustite legendu da zivi.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Passenger

Starija Beba

Pridružio: 05 Avg 2006

Poruke: 109

Lokacija: Republika Srpska


Poslao: Sub Mar 03, 2007 1:24 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Očekujem i ja veliki album jer oni su, prije svega, veliki muzičari pa onda sve ostalo, ali velike bine, velika svjetla itd... Ne znam - nije da ne želim da napreduju i budu što uspješniji, ali mislim da bi im to nekako uništilo identitet.
Meni su Bebe onakve kakve su sada - veliki muzičari i veliki ljudi koji bude u ljudima još veće snove!!!


Potpisujem.

Srdjan ::

Jako bih voleo da ovim albumom i pesmom sve nase godine najzad prestane pravljenje rimejkova starih pesama. Pustite legendu da zivi.


Mislim da ima jos pjesama koje treba rimejkovati. Prije svega, "U beznadju". Kad pustim onu staru verziju, zvucnici mi se oce raspasti od lose produkcije!
_________________
It Doesn't Matter Where You Are
Do What You Can With What You Have


http://www.prkos.org/projekat/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 03, 2007 1:31 pm

Odgovoriti sa citatom

e pa onda uradis remiks kompletnog albuma, majstore radi se o tome da su mnoge pesme u novim verzijama izgubile sustinu i ubedljivost originala (ljubav, da bog da lazem...)nemam nista protiva da se kao u slucaju pesme kisa nista ne menja osim vokala. ali kada uradis aranzmansku promenu onda je to mac sa dve ostrice. moze da bude pun pogodak kao u slucaju tuzne pesme ili promasaj kao u slucaju da bog da lazem.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Mar 03, 2007 2:46 pm

Odgovoriti sa citatom

ja nemam nista protiv reizdavanaja starih pesama ,ja mislim da bi za nase culo sluha bilo zdravije da to pa makar i naj losije zvucalo njih dve ,nego da mi tu pocnu zavijati neki seljaci i sabani , naj vecca kazna i teror za moj sluh bio bi da cujem neku pesmu od beba u obradi od nekih novokonponovanih galamdzija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Mar 03, 2007 7:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

e pa onda uradis remiks kompletnog albuma, majstore radi se o tome da su mnoge pesme u novim verzijama izgubile sustinu i ubedljivost originala (ljubav, da bog da lazem...)nemam nista protiva da se kao u slucaju pesme kisa nista ne menja osim vokala. ali kada uradis aranzmansku promenu onda je to mac sa dve ostrice. moze da bude pun pogodak kao u slucaju tuzne pesme ili promasaj kao u slucaju da bog da lazem.



Dabogda lažem mi je punooo bolja nova nego stara, al et... ne bi valjalo da smo svi isti Razz
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

purpurna ruzha

Beba

Pridružio: 20 Feb 2007

Poruke: 23


Poslao: Ned Mar 04, 2007 7:34 pm

Odgovoriti sa citatom

ja trenutno ochekujem samo da izadje..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 1:57 am

Odgovoriti sa citatom

Ja bi ih licno zamolio da malo ubrzaju pesme, sto vidim da rade jer su me smorili na toto-u, pri stavu sam da fazon klubskog sviranja ne moze da prodje na velikim koncertima. Dajte malo pesme u originalnim aranzmanima da cujemo devojke kako zaista pevaju rock Smile
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Pon Mar 05, 2007 3:00 am

Odgovoriti sa citatom

koliko nam snage daju svim svojim delima da ih gotovo u stopu pratimo iz dana u dan ? malo obratite paznju i na ovaj deo pitanja jer je to zaista pravo fanovsko pitanje .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Mar 05, 2007 1:48 pm

Odgovoriti sa citatom

KEVIN MOORE ::

Ja bi ih licno zamolio da malo ubrzaju pesme, sto vidim da rade jer su me smorili na toto-u, pri stavu sam da fazon klubskog sviranja ne moze da prodje na velikim koncertima. Dajte malo pesme u originalnim aranzmanima da cujemo devojke kako zaista pevaju rock Smile


Pa pazi meni se donekle svidja ovaj nacin,prog rock u stilu starih majstora Pink Floyd,Toto,Yes,Rush...jer lepo je cuti bend uz koji se mozes opustiti i uzivati u muzici.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Mar 05, 2007 2:19 pm

Odgovoriti sa citatom

slažem se u potpunosti jer me ove njihove ¨stare pjesme u novom ruhu¨ uvijek nekako opuste.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 4:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Preteruju
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Mar 05, 2007 5:42 pm

Odgovoriti sa citatom

@KEVIN MOORE nemas bre ti pojma Laughing
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 9:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa Kevinom! Stvarno bi mogli malo da ubrzaju i da budu "glasniji" Very Happy!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 9:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja se slazem isto sa abelom i sa angelom. mogu mozda 2-3 pesme da urade brze, ali vise volim ove laganije, da se opustim dok ih slusam.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 10:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa to je stvar setlista! Kada prave setlist neka podjednako ubace malo brze i malo spore pesme! Neka bude makar 50-50!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 4
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker