Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » 04.04.2007. - Bgd. - sp. Vilenjak ( prom. Ranđinog DVD -a )

Odgovori na poruku
Autor Poruka

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pet Apr 06, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

SINOC ,4.aprila 2007. NA SPLAVU VILENJAK ,SASA RANDJELOVIC - RANDJA ,MAJSTOR GITARE ,PROMOVISAO JE ,UZ PRISUSTVO ,KAKO JE REKAO ,SVIH LJUDI KOJI MU NESTO ZNACE I KOJE VOLI,VIDNO UZBUDJEN ,I KAKO JE SAM REKAO U NAJVECOJ TREMI DO SADA, SVOJ PRVI DVD ,NADAM SE ,SAMO JEDAN U NIZU , SKOLU ELEKTRICNE ROCK I BLUES GITARE ZA POCETNIKE .
PREDSTAVIO JE SVE SARADNIKE I ONE KOJE SU RADILI NA DVD-u, I BEZ KOJIH DVD-a NE BI NI BILO ,KAKO RECE.SVE SAMO JEDNOG NE ,ALI NJEGOVE
FOTOGRAFIJE SU PRICALE SAME ZA SEBE.
User posted image

RANDJA JE GOSTE DOCEKAO NA ULAZU, I POSLE OKUPLJANJA ZVANICA,

User posted image
POCELO JE ...

NA VIDEO BIMU JE PUSTENA RANDJINA SVIRKA SA POCETKA DVD-a I SEGMENTI SA SAME SKOLE ,POJEDINE LEKCIJE .
User posted image

ZATIM JE NA BINU ,U LEPOM AMBIJENTU SPLAVA VILENJAK ,IZASAO RANDJA ,I DALJE UZBUDJEN ,KAKO I NE BI,POZDRAVIO GOSTE , I NA BINU POZVAO MILANA ,VLAJKA I KEBCA.... I BESE BLUES....

User posted image

ZATIM POSLE PAR BRILIJANTNIH BLUZEVA ,NA BINU POZIVA JELENU I JANU I KRECE LYNORD SKYNORD - SWEET HOME ALABAMA , BLUES I ROCK STANDARDI KOJE JE RADNDJA , KAO I UVEK ,I JOS BOLJE, SJAJNO ODSVIRAO...

User posted image

POSLE TOG DELA SVIRKE JE USLEDILA PAUZA ,CASICA RAGOVORA ,I NAJVLJEN JE JAM SESSION ,KAO POSLASTICA VECERI...
I BESE TAKO ...VELICINE SVOJIH INSTRUMENATA I RANDJINI PRIJATELJI,KUM NA VOCALU ,RANDJINO PEVANJE JE TAKODJE BILO SJAJNO ,SU SE MENJALE NA BINI ,SAMO JE KEBAC OSTAJAO

User posted image

,U JEDNOJ PESMI JE GOSTOVAO I profesor DUCA IVANISEVIC,BIVSI BUBNJAR NEVERNIH BEBA, UKUPNO TRI KOMPLET BENDA U RAZLICITIM POSTAVAMA ,SA JEDNIM ,PADVA ,PA TRI GITARISTE.NESTO NALIK FILMU RASKRSCE ,KADA JE NA BINI BIO BANE JELIC..
SVE OSTALO JE ZA SECANJE ,LEPO SECANJE ,NARAVNO ,ONIH KOJI SU IMALI TU CAST BITI TAMO SINOC...

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image

....I ZAVRSICU SLIKOM ,RANDJI NA POKLON I SRECU U DALJEM RADU .

User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 06, 2007 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

Moram da priznam da je bilo fenomenalno sinoc. Meni je jako krivo sto sam morala ranije da odem, ali evo sad cu ponoviti ono sto sam i sinoc rekla.
Randjo, ako budes ovo video nekom prilikom, od srca ti zelim pun uspeh ne samo sa ovim dvd-om nego uopsteno u daljem radu!
Vece je bilo predivno, i drago mi je da sam imala priliku da prisustvujem..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Pet Apr 06, 2007 2:57 am

Odgovoriti sa citatom

Au, bio je i Zafa... Zafa i Randja su najbolji gitaristi u Srbiji, eh, da sam mogao da ih cujem sinoc kako sviraju zajedno...
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Pet Apr 06, 2007 7:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Moram takodje da konstatujem da je na Randjinoj promociji zaista bilo fenomenalno ! Randja je to jednom recju i zasluzio zato sto je stvarno NAJBOLJI ! Veoma mi je drago sto je repertoar bio onakav kakav Randja voli i znam da mu je puno znacilo sto je to mogao da podeli sa nama...
Sta da kazem osim sto sam veoma pocastvovan sto sam bio tamo i za mene je to bilo ispunjenje sna...

Veliki pozdrav svima...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Sub Apr 07, 2007 12:27 am

Odgovoriti sa citatom

A sad sam htjela da pitam da li je ovo Zafa obzirom da sam i njega imala prilike da upoznam i slusam toliko puta kada je bio u "La Grange"-u. Lijepo ga je opet vidjeti. I, naravno, Baneta Jelica je uvijek zadovoljstvo vidjeti. Randjo, dodji i kod nas da promovises DVD, pa da zasvirate malo Sule i ti. Smile Uh, kakvo bi to ludilo bilo.
Hvala vam svima od srca sto ste sa nama koji nismo mogli da prisustvujemo ovoj divnoj veceri podijelili utiske i ove prekrasne fotografije.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Apr 11, 2007 3:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Shone jako dobre slike!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Sre Apr 11, 2007 11:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala ,bar nekome da su ok.Zao mi je sto ne mogu da vam okacim svih 105 i avi -e ,ali ima dana ..... A za tebe Abela jos jedna od dobrih...
Samo pogledajte poglede Banetove i Randjine ... Moze da bude aparatnajgori na svetu ,osecaj za trenutak se ne moze kupiti...
User posted image
Poz I thanks!
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Apr 12, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

joj dobra gitara - jel ovo Ibanez il mi se cini???

Shone nema na cemu! Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Apr 12, 2007 1:11 am

Odgovoriti sa citatom

Shone, kao i uvek nas obradujes sa fenomenalnim slikama. Steta sto sam otisla ranije, verujem da je i kasnije bila mnogo lepa atmosfera.. Podeli jos neki sliku sa nama Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Čet Apr 12, 2007 2:43 am

Odgovoriti sa citatom

majstor fotografije i covek sa okom sokolovim alal vera

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Apr 12, 2007 12:13 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

joj dobra gitara - jel ovo Ibanez il mi se cini???

Shone nema na cemu! Smile


Ovu sto Bane svira jeste Ibanez.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker