Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 27.04.2007. - Inđija - diskoteka (klub) Lovac

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Apr 15, 2007 6:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao sto ste vec na naslovnoj strani mogli videti, 27.04.2007. godine u klubu "Lovac" u Indjiji, bice odrzan koncert Nevernih Beba. Klub "Lovac" se nalazi na Novosadskom putu bb.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 15, 2007 11:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko ja znam, u tom klubu nikad nije odrzana rock svirka. to je tipicno narodnjacko mesto. klub stage je bio pravo rock mesto ali je nazalost zatvoren. ne znam kako ce sve to da izgleda.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 16, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

OK!!! jel idemo odmah na temu okupljanje da napravimo neki dogovor?
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Apr 16, 2007 2:47 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, nemoj pogresno da me razumes, ali po meni nije bitno gde je svirka, vec ko svira, a posto su Bebe u pitanju, mislim da nema nikakvih nedoumica.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Apr 16, 2007 11:34 am

Odgovoriti sa citatom

Ovde se slazem sa Srdjan-om.Ne moze neko ko pusta muziku sa turbo folkere i sl. da dovodi rock benda i to Neverne Bebe.Bebe ce svirati dobro to mene ne brine,mene vise brine masa koju ce najverovatnije ciniti veoma inteligentni momci sa Bekam frizurama i devojke kojima je glavni uzor Seka Aleksic,ukombinuj to sa alkoholom...ma shvatices sam @Faraon.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 16, 2007 2:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne slazem se sa Angelom i Srdjanom. Mislim da je Faraon lepo rekao, nije bitno koje je mesto u pitanju vec ko svira. Doci ce na koncert oni koji ih slusaju a ne oni koji vole to mesto (samo zato sto se tu pustaju narodnjaci).

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Apr 16, 2007 2:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Fakat... i ja kazem!
Samo neznam i da dodju obi koji slusaju tu narodnu muziku, neznam zasto bi im to smetalo... Predpostavljam da idete na koncerne iskljucivo zbog Beba, a ne zbog raje okolo... lol
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 16, 2007 2:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa upravo to abela, idemo zbog Nevernih Beba. Mene licno ne zanima ko ce tamo da dodje, vec da li cu ja moci da idem, posto obicno budem u prvim redovima, tako da me ne zanima ko je u publici.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Apr 16, 2007 2:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Eeee Catrin, upravu si, po tome ispade (samo hipoteticki govorim, naravno) da nisu furaci ti koji dodju furajuci se na Bekama i Seku ( beze uzimam ovo kao primjer jer je neko iznad bas njih spomenuo) nego oni koji dodju na koncert da bi ih vidjeli u rokerskom drustvu i kuliraju uz Neverne Bebe... Razz Razz Razz


Joj... ja sam bas pozeljela otici na neku njihovu svirku!!! Obukla bih se kao Seka i otisla s Catrin u prve redove... Razz

Salim se naravno! Stvarno sam pozelila i jedva cekam neku svirku i da cujem novi album... Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Apr 16, 2007 3:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam ja rekao da neznaju i vec sam rekao da mene Bebe ne brinu vec masa.Neki od mojih prijatelja koji isto sviraju rock muziku doziveli neke lose trenutke na takvim mestima gde rock muzika nema mesta.Ocu da kazem da rock-u nije mesto na slicnim mestima.Ali znam da Bebe znaju sta rade,a ako bude moguce mozda i ja odem tamo.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 16, 2007 3:41 pm

Odgovoriti sa citatom

svirka je ugovorena tamo zato sto klub sage vise ne radi. e pazi sad, jesenas je u indjiji bio krcat klub i to krcat rock fanovima. znaci na svirku beba u indjiji je dosao veliki broj ljudi koji dobro poznaju n.bebe. atmosfera je bila 10 puta bolja nego u tremi. cak su bebe dozivele da publika napravi stuku u ,,kazi gde je ljubav,,. u tremi toga nije bilo. mnogo ljudi ali atmosfera procecna te mi nije jasno zasto su tamo svirali 4 puta u godinu dana.
ako u indjiju dodje ista publika kao i prosli put onda ce svirka biti vrhunska. ja cu ici jedino ukoliko koncert u beogradu ne bude na vidiku.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Apr 16, 2007 3:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako bude takva publika onda ce sigurno biti dobro.Time will tell.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 16, 2007 4:07 pm

Odgovoriti sa citatom

klub stage nije radio par godina ionda ga je otkupio gazda iz beograda koji nije bas bio racionalan. n.bebe su kostale 250 din a on je na svirke anonimnih bendova stavljao cenu 200 din. i svirke su bile lose posecene. te je klub opet zatvoren.n.bebe su bile poslednja nada tom gradu. pored svih moto skupova, rock festvala.gostovanja izvodjaca kao sto je rambo amadeus,el.orgazam...Bebe su napravili najbolju svirku koju je ovaj grad video. a stage je bio pun kao nikad do tada. to je bila sansa da posle beba ponovo zazive rock svirke ali nista. meni se ne svidja lovac jer znam da posle beba tamo nece biti nijedne rock svirke i da se oni tamo dovode samo zato sto sigurno imaju pun klub.posle beba ce tamo zasvirati aca lukas ili ko vec. znam ja Catrin da je tebi bitno da sviraju bebe ali ja i Sale gledamo malo sire na celu stvar. nama nije bitna samo promocija beba vec i cele rock muzike na ovim prostorima.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 16, 2007 4:30 pm

Odgovoriti sa citatom

nije to bitno, ja sam pokusao da vam objasnim da su n.bebe kostale 250 din. znaci najbolja moguca svirka u zemlji a on 200 din naplacuje svirke bendova za koje niko nije cuo. e pa nece prosecan covek da placa isto za n.bebe i za neke bendove za koje nikad nije cuo i koji su u vecini bez veze (primera radi svirka 202jke).
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Apr 16, 2007 4:40 pm

Odgovoriti sa citatom

ama nisam zato pitala nego me onako interesovalo... Embarassed
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Strog

Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 42


Poslao: Uto Apr 17, 2007 11:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Znaci ne mogu da verujem da zivim pored Indjije i da nisam znao za ovo Very Happy... E pa ljudi vidimo se u Lovcu Very Happy. ( BTW nisam nikad bio tamo posto su uglavnom narodnjaci kako ste i sami zakljucili, ali ako vec dolaze N'Bebe necu se buniti da mi to bude prvi i poslednji put u Lovcu Wink )

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Apr 18, 2007 2:26 am

Odgovoriti sa citatom

Uzivajte ljudi na toj svirci!!! Rolling Eyes Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Apr 20, 2007 11:32 pm

Odgovoriti sa citatom

ljudi ja predlazem da na temi okupljanje pocnemo sa prebrojavanjem i dogovorima za ovaj koncert. indjija je ipak neki kompromis izmedju beograda i novog sada. mislim da ovaj koncert ne bi trebalo propustiti jer cemo moci da cujemo dosta svari sa novog albuma, i naravno neke stare stvari koje ma koliko puta slusane svaki put zvuce fenomenalno!!!
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Uto Apr 24, 2007 2:48 am

Odgovoriti sa citatom

Pa koje vedete jos osim N'Beba? Wink Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Apr 25, 2007 9:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo ovako malo novija informacija (naravno iz prve ruke:))
Sto se tice cena karte, ona je 200 din. Da znate svi, ko se bude odlucio da dolazi na svirku. Javite obavezno u temi Okupljanje ko dolazi, da bi mogli lakse da se nadjemo, ako cemo biti zajedno tamo.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker