Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 27.04.2007. - Inđija - diskoteka (klub) Lovac

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Strog

Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 42


Poslao: Čet Apr 26, 2007 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

Eh Catrin, pretece me za ovu informaciju Very Happy. Bas sam jutros video plakate sa cenom ulaznice, ali nisam stigao na vreme da obelodanim ovde Wink.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Apr 28, 2007 3:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Sjajna svirka sinoć u Inđiji. Ispostavilo se da su sumnje u kvalitet koncerta, zbog kluba u kojem je održan, bile uzaludne. Na kojem god mestu svirale, Bebe će uvek napraviti dobru atmosferu. Prvi put sam sinoć bio u Inđiji, tako da nisam znao kakva je situacija na tamošnjoj rock sceni, i situacija s publikom. Ovde je neko rekao da je klub "Lovac" fensi mesto, i da svirka neće biti toliko kvalitetna kao na nekim drugim mestima, zbog ljudi koji tamo izlaze, i koji nisu baš upućeni u rad Beba. Srećom, to nije bilo tako.
Pre svega, oduševio sam se izgledom i veličinom kluba, koji je izgrađen na tri nivoa. Na prvom se nalazi bina (jako lepa), ispred koje je sinoć bilo vrlo vruće. Drugi nivo izgleda kao ogromna terasa, sa pogledom na scenu, i udobnim separeima. Na treći nivo se nisam peo, ali mi je izgledao kao neka VIP loža.
Koncert je počeo nešto posle ponoći, i trajao je dobrih dva i po sata, sa nekoliko biseva. Repertoar standardno dobar, sa svim onim starim pesmama, i nekoliko njih sa novog albuma. Od novih pesama, sinoć smo čuli Bela kola (kako dobro zvuči uživo!), Pogledaj u nebo na početku, a Da ima nas na kraju svirke, Moja dunjo mirisna (mislite šta hoćete, ali Milan MORA da otpeva ovu, i još par pesama, jer samo on u njih može da unese takve emocije. Milane, svaka čast!), Oktobarfest i Sve naše godine (ako ih smatrate novim), kao i Hajdemo svi. Od starih pesama izdvojio bih Ljubav i Gotovo u aranzmanima kao sa "Juzno od srece". Bend je sinoć bio posebno motivisan i raspoložen, ipak im je ovo prva svirka posle izlaska albuma, tako da smo sinoć imali poseban ugođaj. Vlajko - standardno precizan, uvek nasmejan, i spreman na kontakt s publikom, Ranđa - sinoć evidentno dobro raspoložen, pa je u par navrata pokazivao svoje umeće dužim soloima nego obično, što je publika znala da nagradi, Kebac - kakav je to bubnjar, radi preciznije od metronoma! Milan - veliki čovek, koji ne zna (a ni ne treba) da sakrije emocije, i na kraju, Jana i Jelena, o kojima stvarno ne vredi uzaludno trošiti reči, jer njih morate da vidite i čujete. Takva dva glasa neće se skoro pojaviti na našoj sceni! Nisu džabe ona dva anđela na omotu albuma...
Publika je stvarno bila odlična, uglavnom su sve pesme pevali horski, uz bend. U jednom trenutku, muški deo benda prihvatio je ritam aplauza publike, pa smo bili svedoci pravog session-a, od par minuta.
Imao sam čast i sreću da upoznam članove foruma, svi oni su sjajni ljudi, i verni pratioci benda na njihovim svirkama, i nadam se da ću i ja biti primljen u tu ekipu. Nažalost, nismo imali prilike da se bolje upoznamo, uspeo sam malo više da proćaskam sa Faraonom, kojem se ovim putem zahvaljujem na instrukcijama "Kako doći do Lovca" Very Happy
Eto, toliko od mene, nadam se da sam uspeo da makar malo dočaram atmosferu sa svirke, i za kraj bih citirao jednu Milanovu rečenicu od sinoć: "Hvala vam ljudi, dokazali smo da na ovom mestu mogu da se održavaju i koncerti". Ipak ima nade. Very Happy
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 28, 2007 4:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Piggor je dao vrlo dobar izvestaj, samo bih dodao, da mi je jako drago sto sam cuo pesme koje se nalaze na novom albumu Smile.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Apr 28, 2007 9:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Takodje, slazem se sa Faraonom. Koncert je bio fenomenalan. I drago mi je najvise za "Moja dunjo mirisna" sto sam je cula uzivo..jos mi lepse uzivo zvuci.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Maj 04, 2007 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Sad procitah tek izvestaj... Piggore svaka cast!
Jedva cekam da opet cujem "Moja dunjo mirisna" live... i krivo mi je sto Vas nisam upoznala ali bice prilika....

Pozzz iz kisovitog NS-a Smile
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Tyna

Nova Beba

Pridružio: 03 Jun 2007

Poruke: 2


Poslao: Ned Jun 03, 2007 7:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovako, kao osoba koja sam iz Indjije da napisem svoj komentar.
Neverne Bebe nisu prvi put u Indjiji, bili su u Stage-u, tada nisam mogla da idem, ali sam isla u Lovac, extra je svirka bila, svaka im cast.
Da vas ispravim, Lovac nije narodnjacko mesto, nego diskoteka u kojoj "ide" sve... dokaz je sto je DJ Marko Nastic bio pre par nedelja i napunio diskoteku. Bice rok svirki ovde jos dosta Wink
Dj koji pusta muziku kada je obicno vece, pusta sve... od techno, house, trance do rock-a i na kraju u kasnim satima par folkera, trude se da za svakog ima po nesto, sto je po meni ok.
Sada je otvorena letnja basta koja je jos prosirena,odlicno za nove svirke. Wink

Bravo Bebe na odlicnoj svirci, nadam se da ce te doci opet kod nas.
Puno pozdrava svima.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker