Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » Izašao NOVI album - '' Iza oblaka '', 16.04.2007. - PGP RTS

Odgovori na poruku
Autor Poruka

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 12:12 am

Odgovoriti sa citatom

Pa da li je moguce da se i Bebe dele uz novine!? Ne mogu da verujem stvarno! Zao mi je ako nikako drugacije ne mozete da dodjete do diska ali deliti ovakvo remek delo uz neki casopis ili novine, tuzno!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Uto Jun 05, 2007 1:40 am

Odgovoriti sa citatom

ja mislim, i ubedjena sam u to, da je taj izdavac napravio pravi potez - jer, ukoliko cd izlazi tek sutra ( skoro 2 meseca od izdavanja ovde kod nas ) - original ce kupiti toliko ljudi da je u startu svima dobro.
i njemu, i bebama.
a pirati ce poludeti sto mi je posebno drago.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Jun 05, 2007 1:41 am

Odgovoriti sa citatom

He he he, slazem se za pirate!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Uto Jun 05, 2007 1:49 am

Odgovoriti sa citatom

mislim da je i sam izlazak cd u novinama teska piraterija ,pa jos u vjestima koje su prosle godine u vreme i posle beovizije imale lepe komentare na milana i bebe kao i jos neki mediji u crnoj gori ko neveruje nek prelista internet nace jako lako

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Uto Jun 05, 2007 2:03 am

Odgovoriti sa citatom

a meni je mnogo drago zbog toga i ne smatram to piraterijom - mnogo, ali mnogo ljudi ce sutra dole imati originalni cd u rukama...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Jun 05, 2007 8:09 am

Odgovoriti sa citatom

Do originala je relativno lako doci ali kao i sigi-umeni se ovo nista ne svidja.Bolje bi bilo da mi to odradimo ovde na sajt(mislim na prodaju) nego da se na ovakav nacin radi.Ako nista drugo makar da omogucimo narucivanje cd-a.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Uto Jun 05, 2007 9:25 am

Odgovoriti sa citatom

He,ne mogu da verujem!!!A provalite cenu!!!Pa,kako!?Sigurno postoji neka pravna zackoljica za sve ovo,mislim da Milan to ne bi dozvolio u nekom drugom slucaju!
Nista,ljudi,samo javite kakav je omot itd.-dal` je full,sa bookletom( Question Exclamation )ili je neka druga varijanta!
Cheers!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Uto Jun 05, 2007 11:43 am

Odgovoriti sa citatom

MikePortnoy034 ::

Pa da li je moguce da se i Bebe dele uz novine!? Ne mogu da verujem stvarno! Zao mi je ako nikako drugacije ne mozete da dodjete do diska ali deliti ovakvo remek delo uz neki casopis ili novine, tuzno!


Ijuuuuu, užas!!!
Slažem se sa tobom Mike.


A članak na "take it easy" je pravi pogodak, trebalo bi ih biti više takvih...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Uto Jun 05, 2007 1:34 pm

Odgovoriti sa citatom

e ovako zeleo bi da se uvo uradi i da mi ovu poruku niko nebrise
zamolio bi sve iz crne gore naravno da me neshvate kao nekom nacionalistu ,da ne zbog mene ili nas ovde nego jednostavno zbog milana i beba onako drugarski i fanovski urade sledecu stvar koja verujem nije zahtevna niti teska i iziskuje postenih plafon pola sata posla i kacenja na mrezu
alem ovako nek uzmu dnevni list vjesti donesu kuci uzmu bolji digitalac foto aparat ili bolji mobilni telefon sa kamerom i snime cd tacnije neka ga raspakuju i sve to prebace na komp i posalju to jest nakace na forum da se to vidi
mislim da ova ideja i dozvola o distribuciji cd na ovaj i takav nacin nije mogla izaci iz nicije glave od svih beba a za milana sam siguran da tako nesto mu nebi palo na pamet
znaci lepo neka urade tako ako nisu sigurni ili nebude islo neka okace slike u naj vecoj mogucoj rezuluciji na image da se sto lepse vidi i neka okace u onoj mojoj temi piraterija problem br 1
jer je ovo ocito javni oblik piraterije i to ni manje ni vise u naj tiraznijem listu u drzavi po smesnoj ceni koja jednostavno vredja sav trud koji su milan i bebe ulozili
cat i fa i ostali molim vas da nebrisete ovo ovo zaista radim i napisao sam iz naj boljih namera prema bendu

znaci ovo je stvarno istina ,evo kako izgleda naslovna strana novina za danasnji dan u donjem desnom uglu pogledajte Sad Sad

http://www.vijesti.cg.rs/naslovna.php?akcija=naslovna

Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Uto Jun 05, 2007 3:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Vazi, sad cu to da probam da uradim. Imam ja scanner kuci, ali ne znam kako se koristi, a brat mi je u studiju.
Pokusacu sa digitalnim fotoaparatom.

Stigla mi je poruka iz CD shop-a "Mozart" da su dobili CD. Smile Bas cu ovih dana otici da vidim kako sve to izgleda.

P.S. Otac mi je na putu, a memorija na digitalnom aparatu je puna, nije ih prebacio na kompjuter pa ne smijem da ih brisem. Zao mi je sto nisam u mogucnosti da pomognem. Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 5:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja jos ne mogu da verujem!!! Predlazem da se objavi objasnjenje za ovo na forumu i da se sazna da li je ovo sve "regularno" ili je u pitanju nesto drugo!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 5:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo objasnjenja oko izlaka cd-a u Crnoj Gori, da ne bi pravili frku bez potrebe.

Citat:

Izdavac u Crnoj Gori ima licencu sa pravima da raspolaze materijalom u skladu sa svojom poslovnom politikom.

Interes benda je da album nadje put do sto veceg broja slisalaca u Crnoj Gori, kako bi bili upoznati sa novim materijalom.

Izdavac u CG je ozbiljna firma sa dobrom reputacijom i niko ne sumnja u ispravnost njihove odluke.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 7:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok ajd da kazem da verujem u ovo objasnjenje. Zalim sve ovo sto se desilo ali da bih prestao da pisem u off-u ovde dacu svoje misljenje u nekoj drugoj temi. Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Uto Jun 05, 2007 7:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Samo da mi je znati... ko je pustio buvu da uz Vijesti ide Cd Beba za tri eura? Poslao sam majku, pretražila je pola Budve, nigde se to ne spominje!!!!!

A ako su to pak uradili, nije mi jasna računica da u Crnoj Gori prodaju album za smešne pare....
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Jun 05, 2007 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Najnovija informacija.

CD danas nije prodavan na trafikama. Novine su iskoristili CD NB kao reklamu za bolji tiraz i samo su na naslovnu stranu stavili reklamu za novi album NB. CD se prodaje po prodavnicama, koje su za to i namenjene, po adekvatnim cenama.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 8:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Znaci nije prodavano uz novine. Mozda je prodavano negde gde se prodaju i novine, ali gde se prodaju i ostali cd i to po normalnim cenama.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 8:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Cekaj bre pa ko sad ovde koga zaj*****!!! Nadam se da je sve ovo bio samo jedan ruzan san!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Jun 05, 2007 8:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Mikey, nemoj da se nerviras. Ovo je proverena i tacna informacija. Razresili smo sve nedoumice. Tako da samo opusteno.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jun 05, 2007 8:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Hm, tolika rasprava a niko se nije setio da napise ko je izdavac za Crnu Goru?
Ljudi, zasto se toliko brinete i toliko raspravljate o tome, oni valjda znaju sta rade. Nije na nama da raspravljamo o ugovoru koji su sklopili, i sami znate da je to poslovna tajna.
Poslednja informacija, izdavac za Crnu Goru je GORATON!
Ej, pa to je muzicka kuca koja je izdala cd Vlade Georgieva, Gibonnija. Kao sto je PGP kod nas tako je GORATON u Crnoj Gori.
Bitno je da je cd izasao, da se pojavio dole. I to je sve.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Jun 05, 2007 9:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Bravo Cat!zasto li se toliko polemisalo oko toga?to nije nasa stvar!pa i da se pojavio cd sve je to sigurno regularno uradjeno sa Milanovom dozvolom tako da nema razloga da se komentarise oko toga kolika je cena,ko je izdao,da li je to provereno i bla bla bla......eto sve je razjasnjeno i to je to!zato nam ovde i sluze administratori:da rese nedoumice!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 7
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker