Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Utisci posle slušanja " Iza oblaka "

Odgovori na poruku
Autor Poruka

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Pon Apr 23, 2007 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

Nisu lose pesme!sve nase godine je najbolja!
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Skywatcher

Beba

Pridružio: 27 Jul 2006

Poruke: 22


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:10 am

Odgovoriti sa citatom

Nela je pevala sa Bebama tih godina kada je pesma "Sve naše godine" nastala.

Nažalost, prerano je napustila ovaj svet, pa je jasno da je ta pesma morala biti posvećena njoj.

Still watching ...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bane

Nova Beba

Pridružio: 23 Apr 2007

Poruke: 18

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:11 am

Odgovoriti sa citatom

Najbolje pesme sa novog albuma su :Oktobarfest i Da ima Nas.Posle 2,3 slusanja albuma. Laughing `

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Apr 23, 2007 6:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo ja sam tek danas dobio album pa necu jos postavljati utiske ali bicete obavesteni cim mi legnu pesme.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Pon Apr 23, 2007 9:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Jana je dobar pevac!tu su suvisne reci ali malo me podseca na prethodnu pevacicu koja je najbolja!Sto se tice utisaka posle slusanja,mogu reci da je album ok ali ima pesama koje mi se ne svidjaju!ko sto kazete stvar ukusa!
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Bila je najbolja Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy


Sad ce Janu da zezaju na probi Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Kad vec govorimo o vokalima, sve tri su bas dobri vokali, svaka na svoj nacin. Jelena i Jana se savrseno uklapaju, nevjerovatno, Janin glas je dosta jaci, mada mi Jelenin vise lezi uhu....
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo to abela, meni Jecin glas nekad mnogo vise lezi, za recimo Jednom kad me ne bude... Ali zato Jana kad zapeva I love rock n roll, ili Senke... uh..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Joj... Jednom kad me ne bude i Sve nase godine... wow... Jeca tu stvarno zvuci kao andjeo!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane kazem ti, stvar ukusa. Meni bolje leze Jelena i Jana - nisam rekao da je Gorica losha, naprotiv, ali meni J&J bolje zvuce
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma kada bi Jana zapevala Holy Diver,e to bi bilo dobro cuti.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Apr 23, 2007 10:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Molim vas da se vratite na temu, ovde je rec o utiscima posle slusanja novog albuma.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Uto Apr 24, 2007 12:55 am

Odgovoriti sa citatom

Utisci su vrh!
Stalno ga slusam...
"Sve nase godine"... jos uvek the best....
Moram samo da prokomentarisem... Meni se uopste nije svidjala ta Gorica, negativna energija...
Bebe su se "oporavile" sa Jelenom i Janom, i ceka ih sigurno mnogo veci uspeh. Onaj fazon od pre je bio mnogo depresivan.. i za slusati i gledati.. Jana kad otpeva U BEZNADJU... sta reci.
Ukusi su razliciti... Samo nek nastave ovako...
Pozdrav iz NS-a... veeeliki... cmok Smile
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Apr 24, 2007 1:09 am

Odgovoriti sa citatom

Ukusi su razliciti a posto se ja razumem u muziku rekla sam svoje misljenje!Vavlado sve je stvar ukusa!prosto
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Apr 24, 2007 1:10 am

Odgovoriti sa citatom

Pa da, stvar ukusa! Zato vise netreba o tome raspravljati, nego je najbolje da se sada svi polako vratimo na temu!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Uto Apr 24, 2007 1:32 am

Odgovoriti sa citatom

Proslo je tacno nedelju dana svakodnevnog slusanja, a utisci su sve jaci. Stvarno jedva cekam da sve ovo cujem uzivo. Nemam zamerki ni za jednu pesmu, jedino malo manje slusam Hajdemo svi, ali daleko od toga da mi se i ona ne svidja. Ipak, najvise su mi prirasle za srce Sve nase godine i Oktobarfest, da li slucajno, ili ne, ali, eto, po jedna Janina i Jelenina. I stvarno su na ovom albumu postale prepoznatljive, izgradile su svoj stil, i obe su veoma posebne. Sto se tice Milanovog pevanja, slazem se da nije Dejvid Koverdejl, ali njegove dve pesme su strasno iskrene, i izazivaju zmarce dok ih slusas. I treba da nastavi sa tom praksom, da na svakom albumu ima po neku bas svoju pesmu.
I dalje sam odusevljen produkcijom, dugo nisam cuo tako dobar zvuk.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Uto Apr 24, 2007 1:36 am

Odgovoriti sa citatom

O da, ovo je lepo receno, i bilo bi zanimljivo cuti sta Milan misli o III i V!
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Apr 24, 2007 10:49 am

Odgovoriti sa citatom

Razz Razz Razz

Zahvaljujuci nasem dragom administratoru Faraonu, cd je danas napokon dosao i u moje ruke!!!
HVALA FARAON!!! Smile Razz

Utisci malo kasnije!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Apr 24, 2007 2:10 pm

Odgovoriti sa citatom

wow... prvo da krenem od samog omota koji je stvarno super, dizajn na prednjoj strani je ludilo... andjeli Smile, ova knjizica sa textovima - fenomenalno, kao i ova Milanova zahvalnica na kraju.

A, sada nesto o samom albumu! Dok pisem ovaj post slusam "Ikonu" koju bih vec sada izdvojila kao ubjedljivo najbolju pjesmu sa ovog albuma, pogotovo ako u opticaj stavim striktno nove pjesme, a ne ove "nove pjesme u starom ruhu". Jelena je odradila fenomenalan posao kada je otpjevala ovu pjesmu... tako emocionalno i tako njezno u isti mah..."...Prosto smo tu, ali nigde nema nas...". Tekst je bas isprepletan raznim emocijama, bar to ona u meni budi!
Zatim "Sve nase godine" - jedna od meni inace najdrazih pjesama Nevernih beba. O njoj nemam sta mnogo pricati osim da mi onaj kraj, ako se ne varam "Oce nas", bas ide uz ovu pjesmu, tj. uz ono sto na njoj pociva!
"Bela kola" je perfektna pjesma, napisana tako da u njoj svako vidi ono sto u stvari zeli vidjeti. Iatina, malo brza pjesma, ali mozda i najemocionalnija pjesma na albumu.
A, tek ove pjesme koje Milan pjeva... bas su se lijepo uklopile u cijelu pricu!!!
Na kraju, mislim da bih mogla slobodno reci da je ovo, po mom misljenju, najbolji album Nevernih beba do sada, i mislim da je jedan od onih albuma koje ce biti zauvijek neprevazidjeni!
Davno sam ja jednom rekla i opet cu ponoviti, Neverne bebe su veliki ljudi i jos veci muzicari koji bude u ljudina velike emocije!!!

Pozz svima!!! Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ZeljkoBN

Beba

Pridružio: 21 Jul 2006

Poruke: 39

Lokacija: Bijeljina


Poslao: Uto Apr 24, 2007 11:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Tek sam ga juce kupio, ali iskreno, morao sam ga skinuti sa interneta jos prosle sedmice, jer se nije mogao kupiti u Bijeljini prije ovog ponedeljka.

Sta reci, iskreno, samo fenomenalno. Zvuci svjetski. Iako mi je od ranije nekoliko pjesama bilo poznato ( Dai ma nas, Boje duge, Hajdemo svi, Oktobarfest i Sve nase godine) ostale pjesme su me odusevile. Tekstovi su fenomenalni i toliko su iskreni i vidi se da ih je Milan pisao iz srca, pa su i zbog toga prepuni emocija, sto zajedno sa fenomelano komponovanom muzikom pjesmama daje dodatne emocije. Naravno da sam od kako sam skinuo pjesme million puta slusao pjesme, ali pravi tek kada sam jedno vece legao u krevet u tiho pustio CD, tek tada sam uspio da 100% osjetim sve emocije I da se potpuno uzivim u tekstove, za koje moram da jos jednom kazem da su fenomenalni.



Mislim da je fenomenalan potez na CD-u bili gosti. Simon Phillips je pun pogodak, jer se u ovih nekoli pjesama vidi da je fenomenaln muzicar, posebno u pjesmi Pogledaj u nebo, gdje je pored Jecinog glasa do punog izrazaja dosao i Simon koji je najblaze fenomenalno odsvirao bubnjeve, iako ti to bolje od mene znas. A drugi gost Aki takodje bun pogodak. Pogotovu pjesma u kojoj je bio gost, jer mislim da ni u jednoj drugoj pjesmi nebi se tako dobro uklopio kao u Boje duge, gdje su on i Jana fenomenalna kombinacija.


Moram reci da prodaja CD-a u Bijeljini ide dobro, jer i ja sam jedva dobio CD jer je bilo ogromno interesovanje, a po mom misljenju nikada nije bila potraznja za CD nenarodne muzike, bar ne zadnjih godina. Mislim da su definitivno napravili fenomenalan CD.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 9
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker