Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 04.05.2007. - Sarajevo - SA klub

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 06, 2007 6:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno da ce biti jos prilika.. Abela ti si uvek dobro dosla i ovde u Srbiji kad prave negde koncert Smile
Eto imamo sad dva vrlo blizu Very Happy meni je isto zao sto nisam mogla doci u Sarajevo ali polako..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

amina

Nova Beba

Pridružio: 24 Apr 2007

Poruke: 17

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pon Maj 07, 2007 11:29 pm

Odgovoriti sa citatom

jao jedan kompliment...bas ste svi slatko ispali na slikama...Smile
_________________
Ako ne zivis na rubu zivota zauzimas jako puno prostora...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Arian

Beba

Pridružio: 25 Apr 2007

Poruke: 51

Lokacija: Sarajevo, BiH


Poslao: Uto Maj 08, 2007 10:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Buduci da sam imao mnogo obaveza na fakultetu, nisam imao bas mnogo vremena da i ja ostavim svoje utiske. To je taman dalo vremena da se isti sloze u mojoj glavi.
Ovako, nakon jednosatnog trazenja i dogovaranja Sa Vedranom i Nebojsom oko nalazenja, napokon smo se nekako, kao sto je vec Vedran objesnio, i nasli. Momci su me pozitivno iznenadili i o njima sam stekao najljepse misljenje.
Koncert je bio fenomenalan sto je i bilo za ocekivati od Nevernih beba. Veliku energiju su prenijeli publici i bilo je ocito da su svi uzivali. Svirka je trajala otprilike 2 sata. Kao sto je vec receno, svirali su nekoliko pjesama i sa novog albuma.
Sve je proslo u najboljem redu.

Hvala Nevernim bebama na dolasku u Sarajevo i odlicnoj svirci. Ocekujemo vas uskoro, nadam se da nas nece zaboraviti i u blizoj buducnosti!

Vedranu i Nebojsi poseban pozdrav!!! Iskreno se nadam da cemo se uskoro ponovo vidjeti u Sarajevu, u nasem gradu ste uvijek dobrodosli, a Abela i ja cemo pokusati realizirati svoje obecanje i uskoro doci u Beograd ili Novi Sad.

Veliki pozdrav svim clanovima foruma, poseban Katarini Razz o kojoj sam cuo mnogo lijepih stvari i zao mi je sto i nju nisam upoznao.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Maj 08, 2007 10:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo sad bas citam tvoj post Ariane Smile i meni je isto krivo sto se nismo upoznali. Pogotovo mi je krivo sto Abelu nisam upoznala, koliko smo pricale do sada mogu samo da primetim da je divna devojka Smile
Ja sam imala dosta obaveza oko nekih kolokvijuma, imala sam dosta da ucim tako da nisam mogla doci. Nadam se da cete vi uskoro doci u Bg ili Ns pa da se konacno upoznamo.
Cula sam uglavnom lepe utiske o koncertu i atmosferi, tako da mi je bas drago sto vam je bilo lepo..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Drakulica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2006

Poruke: 22

Lokacija: Tuzla


Poslao: Uto Maj 15, 2007 1:47 am

Odgovoriti sa citatom

e danas sam bas na ftv-u gledala intervju sa milanom i malo snimka koncerta u sarajevu...pa bilo je super...nadam se da ce nekada i u tz navrnut...de kako to pogurajte...hehe
_________________
...samo stranac u ovom gradu sad sam ja.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Maj 19, 2007 7:17 am

Odgovoriti sa citatom

ovo je je zaista lepo napisano sarajlije alal vam vera ,ovu stanicu samo zbog beba treba sad i odma da stavite u Bookmarks

http://infobar.ba/ (naslovna strana )

a evo kako su lepo prectavili bebe :

http://infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/koncerti/2007/SA_CLUB/neverne_bebe.php

inace adresu naslovne strane sam dobio od abele pa sam zaboravio jos ranije da je stavim izvinjavam se abeli i ostalima

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Maj 19, 2007 9:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Sreca ce mi se, kao i svim Sarajlijama, najvjerovatnije ponovo osmjehnuti. Smile

Naime, najnovija informacija iz prve ruke je da se 05. juna u Sarajevu otvara prva prodavnica muzicke opreme firme Sky Music iz Beograda i postoji velika sansa da Bebe ( u zavisnosti od obaveza ) imaju polusatnu promociju instrumenata te firme.

Naglasavam, ako se desi, NECE SE RADITI O KONCERTU nego o promociji instrumenata i druzenju sa sarajevskim muzicarima i ostalim zainteresovanim ljudima.

Sto posto cu ovo potvrditi tek sutra, kada ce i bend znati vise!

------------------------------------------------------------------


Na moju veliku zalost i zalost Nevernih beba, zbog velikih obaveza i nedostatka vremena, poslijednja i zvanicna informacija je da se bend ipak NECE POJAVITI U SARAJEVU 5. juna.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

samra

Beba

Pridružio: 06 Maj 2007

Poruke: 20

Lokacija: sarajevo


Poslao: Pet Jun 08, 2007 11:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa znas li hoce li biti ista ubrzo, u Sarajevu? Joj ja ih zeljno ocekujem Cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Jun 08, 2007 11:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Kad budemo znali bit ce objavljeno na sajtu! Samo opusteno!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker