Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » N'Bebe - Tribute band

Odgovori na poruku
Autor Poruka

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Jul 16, 2007 4:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo ja obecavam u najskorije vreme neki snimak. Sinoc sam stigao sa Exita pa malo da se iskuliram jer mi je u glavi potpuni kolaps sto se tice muzike (slusao sam Meshuggah-u, The Prodigy i Snoop Dogga) tako da eto cim budem pri nekoj kamerici pritiskam REC dugmence!!! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Avg 01, 2007 5:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa to je malo teze-prvo zbog toga sto Bebe nikada nisu imale predgrupe(bar ja nisam cuo),a drugo sto bi taj bend svirao obrade samih Beba,pa bi bilo malo mnogo Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Avg 09, 2007 4:32 pm

Odgovoriti sa citatom

imali su predgrupe na vise nastupa na kojima sam bio...


Ljudi ja malo kasnim ali nema veze... Rad Baneta Jelica ne poznajem ali koliko sam cuo Bebe staro novo ovo sto Randja radi je MNOGO bolje od onog sto je Bane radio... Ok proslo vreme i moglo se napredovati ali Veliki je Bog je pesma koja tako nije za ono sto je Bane svirao...
Za to da li je harmonski tacno necu da se mesam, ne razumem se ali sto god je moja devojka rekla verovatno je tacno,potice iz muzicki obrazovane porodice kao sto je i ona.
I koliko sam procitao samo je rekla da joj se ne svidja, ne svidja se ni meni pa sta? Lincujte me sto volim melodicnost a ne snagu....


E i snimke cemo da posaljemo sto pre budemo mogli, ima vremena zar ne?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 18, 2007 3:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Opa vratio sam se, fora je u tome sto i ja koji sam okacio taj snjimak vise volim melodiju nego bilo sta drugo, ali je izgleda tvoja devojka ni ne zna za originalnu verziju pesme Veliki je Bog uzimajuci u obzir njihovu ekspanziju sa albumom best of i gomilu ljudi koja je pocela da ih slusa od tada. Meni kad neko spomene gore pomenutu pesmu ja pomislim na original verziju linčujte me ali alusam Neverne bebe dosta dugo i volim taj period sa Banetom.
PS: ne mora da znaci ako je neko iz muzicke porodice samim tim da je i on(ona) talenat za istu. Pravi primer je moj rodjak kome su svi u familiju ali bukvalno profesori muzike a njemu ne mogu da objasne sta je to akord Smile
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 18, 2007 8:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Verzija sa Banetom je upravo ono sto poruka pesme nosi. Tematici kojom se Milan bavi u toj pesmi mnogo vise lezi prvobitna verzija, znaci cvrsto i energicno. I stvarno mi nije jasno zasto vise ne sviraju tu pesmu u originalnoj verziji, ja mislim da bi Jana original verziju otpevala jos ubedljivije nego ovu sporu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 19, 2007 2:20 am

Odgovoriti sa citatom

nama se vise svidja ova nova....i ne brini upuceni smo u sve prvobitne verzije... a za ovakvu "priliq" si mogao da izaberes neq pesmu koja bolje prilici za istu.... a o tome ko je talenat a ko ne, ne moze da se raspravlja preko foruma....to nikako....


Opet ja. Pesma ne nosi energiju nego tugu,bar ja tako dozivljavam,to sta je Milan hteo da kaze ne znamo a svako je dozivljava na svoj nacin tako da... Nije za raspravljati...
Veruj mi jeste videces cim se skrasimo i nabavimo kameru da posaljemo snimak.
I da veruj mi Nina zna SVE pesme koje se mogu nabaviti,ali SVE...(zvuci bolesno ali tako je,to Wish i DAB zna sve i jednu pesmu!!!???)
I za ovu priliku treba valjda da se pokazemo,a u toj verziji Bane opali rif i onda ceo takt,malo je dosadno znas... Nije ni nova mnogo zanimljivija ali bar ima te falzolete ili kako se vec pise koji daju nesto posebno pesmi... Kontam da je Daire naj za pokazivanje... Za sve,pevace,gitariste i ostale... Pogotovo sa onim izivljavanjima... ako neko moze da skine svaka mu cast... Ja nisam dovoljno hrabar ni da pokusam...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 19, 2007 9:57 am

Odgovoriti sa citatom

Refren je ono sto me nasjvise ubija u drugoj verziji,bez trunke energije.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Uto Okt 09, 2007 9:55 pm

Odgovoriti sa citatom

awaken ::

zbog toga sto Bebe nikada nisu imale predgrupe(bar ja nisam cuo)


Nisi dobro čuo... Evo, ja se sećam poslednje dve svirke u Tremi su imali predgrupu - Mar'n'be (ili kako se već piše, izgovara se Marenbi)

Mislim da je glupo da tribute bend svira njihove stvari, pa onda oni.
Znam bend u NS-u koji se polako priprema za jedno NB veče. Javiću vam na vreme, pa ko je blizu i zainteresovan... Naravno, i sam bend ću pozvati. Pošto su to moji prijatelji, hoću da ih iznenadim, a samo jedan član Beba će im biti nagrada do neba.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Okt 10, 2007 2:00 am

Odgovoriti sa citatom

Dodjite na svirku EONa da čujete kako zvuce obe verzije pesme
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:17 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam je svirao sa bendom, neverovatno koliko je zarazna! Stara verzija je mnooogo bolja za svirku...progresivna, zahtevnija, snaznija, ma sve!
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Pon Mar 24, 2008 5:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo vam zanimljivog snimka!

Bio sam za vikend kod kuce u Sapcu, i u jednom kaficu (necu da ga imenujem da me ne bi Catrin opominjala Smile), bend pod nazivom Retro je svirao nekoliko nama voljenih pesama. Uspeo sam da snimim jednu, pa poslusajte. Meni je zvucalo dobro. Jes da je pivo uradilo svoje, ali svejedno mislim da je zvucalo dobro.

http://www.youtube.com/v/pL99KUYKDC0
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 24, 2008 6:09 pm

Odgovoriti sa citatom

ja mislim da je pivo uradilo mnogo vise no sto ume, ovo je katastrofa.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Mar 24, 2008 6:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Disaster!!!!!!!!!!!
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Mar 24, 2008 6:18 pm

Odgovoriti sa citatom

hahaha Very Happy
KATASTRASHNO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Pon Mar 24, 2008 6:19 pm

Odgovoriti sa citatom

haha... mozda, mozda... Mada je bend veoma mlad, narocito pevacice. Treba im dati podrsku!

Pa svi smo nekad pocinjali!
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 24, 2008 6:25 pm

Odgovoriti sa citatom

jesmo, samo sto sam ja tek godinu ipo dana od prve probe, izasao na svirku. sledeca je bila pola godine kasnije, pa onda 4 meseca kasnije ,pa onda godinu dana i tek sam prosle godine krenuo sa aktivnim nastupima. nema tu podrske, ne mozes izaci da sviras pred ljude ako nisi navezban, ako ti pevacica falsira, bubnjar ispada a gitarista gresi. ja to nisam imao na svojoj prvoj svirci, iako nismo zvucali bog zna sta al smo bar za prvi put korektno odsvirali. nismo skrnavili pesme.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Mar 25, 2008 12:58 am

Odgovoriti sa citatom

Mislim da nije ok kritikovati nekog ko radi(pa cak i da je pocetnik)!nema veze sto to ne zvuci najbolje(mislim da nije bas toooliko lose)bitno je da se deca trude i svaka cast Cokanovicu za ovo "treba im dati podrsku"!potpuno se slazem!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Mar 25, 2008 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

treba im dati podrsku da vezbaju u studiju i kad navezbaju da izadju na svirku, a ne treba im davati krila jer je to inace jedan od najvecih problema danasnje scene, klinci su puni sebe, vec posle dva meseca vezbanja oni bi na svirke.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Mar 25, 2008 2:05 am

Odgovoriti sa citatom

Slazem se,ali ne mozemo bas i suditi na osnovu jedne pesme i biti subjektivni misleci da samo bebe dobro sviraju tu stvar!ko zna,mozda su oni i vezbali dugo....ne mozemo da tvrdimo!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Uto Mar 25, 2008 11:45 am

Odgovoriti sa citatom

Uh, pa nije bas ni lako skidati Bebe! ove momke sam slusao u obradi Toto-Rosanna i zvucali su cak bolje nego u Kazi gde je ljubav. Mada je to posledica nedovoljne navezbanosti i neozbiljnog pristupa svirci, ali...ponavljam, ko radi taj i gresi! Smile
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 10 od 11
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker