Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 27.05.2006. - Kraljevo - klub Status 311

Odgovori na poruku
Autor Poruka

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Ned Avg 27, 2006 3:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Po drugi put ove godine Neverne bebe su svirale u Kraljevu!!! Atmosfera super!! Pred nekoliko hiljada ljudi nizali su se hitovi "beba"!! Odusevili su Kraljevcane !! Jedini bend koji je na Kraljevackom centralnom trgu poceo svirku tacno na vreme za razliku od svih ostalih koji su posetili grad na Ibru!! Posle nekoliko izlaska na bis , otpevali su svoje stare hitove koje su Kraljevcani zeljno iskecivali!!!!! Ispraceni velikim aplauzima, vriskom i poljupcima svojih fanova otisli su put BG na neke druge svirke u neke druge dozivljaje!! Nadamo se da ce im nas grad ostati u lepom secanju i da cemo se uskoro ponovo videti!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Ned Avg 27, 2006 3:13 pm

Odgovoriti sa citatom

POkusacu da od TV Kraljevo uzmem snimak koncerta!!! Rado cu ga podeliti sa svim clanovima ukoliko budem uspeo da dobijem kopiju!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 27, 2006 7:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako uspes da dobijes kopiju koncerta posalji meni ili nekako da se dogovorimo da mi das, pa cu probati ja da napravim kopije ko jos bude zeleo

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Ned Avg 27, 2006 8:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa bilo bi dobro da se postai u download sekciju na sajtu.Naravno ako nam clanovi to dopuste!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Passenger

Starija Beba

Pridružio: 05 Avg 2006

Poruke: 109

Lokacija: Republika Srpska


Poslao: Pon Avg 28, 2006 4:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ako je dobar snimak ne vidim razloga da nam ne dadnu. Znaju i oni da u ovoj drzavi pravni sistem ne funkcionise kako treba, tako da snimak moze imat ko god hoce.
A ako je neki amaterski snimak, ne vrijedi ga stavljati u download sekciju.
_________________
It Doesn't Matter Where You Are
Do What You Can With What You Have


http://www.prkos.org/projekat/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Pon Avg 28, 2006 4:51 pm

Odgovoriti sa citatom

nemojte mi verovati jer je kamerman bio neko na koga sam te veceri najmanje obracao paznju!! mislim da snimak nije amaterski!!!! Raspitacu se!! Dajte mi malo vremena!!! A kao sto sam rekao ako sve bude u redu rado cu ga podeliti sa svima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

yelena

Beba

Pridružio: 16 Mar 2007

Poruke: 32


Poslao: Pet Mar 16, 2007 3:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Bila na ovom koncertu. Odusevljena skroooz.Very Happy Bebe bile fantasticne. Mozda je samo malo vreme pokvarilo celokupni dogadjaj zbog neverovatnog pljuska uoci samog koncerta, ali bez obzira na sve utisci su extra. Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker