Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Ned Apr 29, 2007 2:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Uz saglasnost ostalih clanova resila sam da otvorim novu temu FANOVI GRUPE QUEEN kao sto ima DREAM THEATER!necu se ja prva raspisati,htela bih da svako napise sta zeli o njima a ja cu usput jer je bar za mene jedna poruka mali delic onoga sto imam da kazem o njima!Ne moraju to biti samo dobre kritike,vec i lose!POZDRAV ZA SVE!!!!!!!!unapred hvala!!!!!!A i videla sam da je nasoj Jeci-pevacici plus kragujevcanki queen omiljeni bend!tako da....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Apr 29, 2007 3:28 pm

Odgovoriti sa citatom

QUEEN je za mene najveci rock bend svih vremena. Najsavrseniji rock bend svih vremena. Takav kvartet se vise nikad nece skupiti u muzici.

Ajde jeco draga, zapocni neku diskusiju u vezi necega o Queen, ja ne znam odakle bih poceo.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Ned Apr 29, 2007 5:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se potpuno sa Srdjanom,najveci rock bend svih vremena.Neponovljivi Fredi Merkjuri,Brajan Mej,Dzon Dikon i Rodzer Tejlor,savrseni spoj koji je 70,80-ih svojom sjajnom muzikom zajedno sa ogromnom energijom i harizmom,ostavljao bez daha milione sirom planete.
Mislim da su uspeli da postave tako visoke standarde u muzici u pogledu kvaliteta,profesionalizma...da je ime grupe Queen postalo simbol jedne ogromne muzicke velicine koja ne verujem da ce ikad biti prevazidjena.
Sto se njihove muzike tice dovoljno je reci Bohemian Rhapsody,We Are the Champions,The Show Must Go On,Crazy Little Thing Called Love...
za diskusiju npr.moze li se izdvojiti jedna pesma koja je obelezila njihovu karijeru ili moze li se reci Queen = Fredi Merkjuri ili je to preterano...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Ned Apr 29, 2007 5:55 pm

Odgovoriti sa citatom

U pravu si za sve!najbolji bend svih vremena!nece biti takvog kvarteta!pa ja bih zapocela time da je naravno njihov najveci hit Bohemian rhapsody proglasena pesmom veka(kako sam cula)!ne znam ko mi je rekao ali sam sigurna u to i ne sumnjam!Tekstovi pesama su im tipa Treba biti slobodan,uzivati!dosta pesama ima i o ljubavi!najtuznija je naravno show must go on!kakva je to emocija......znaci gotovo da zaplacem kad je slusam!Freddijev glas ne moze se porediti nisacijim!samo cu reci :KAKO PEVA COVEK!nazalost vise ne postoje ali sam cula da Bryan May i Roger Taylor i dalje sviraju sa drugim izvodjacima!mislim da je Brian izdao i poseban disk..nisam sigurna!Pa ovde mozemo napisati eto i njihovu omiljenu pesmu!meni je miracle,i want it all,bohemian rhapsody....Ma ne znam vise koja mi je omiljena!Uglavnom oni su legende i njihova muzika je nesto sto traje i sto ce (bar po meni)trajati!!!!!!da ne pominjem koncert posle Freddijeve smrti TRIBUTE TO QUEEN!nadam se da se mnogi slazu samnom a ako ne,volela bih da cujem i drugacije misljenje!!!!!!za sad ovoliko......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bojana_Pg

Starija Beba

Pridružio: 10 Mar 2007

Poruke: 123

Lokacija: Podgorica


Poslao: Ned Apr 29, 2007 11:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Vidite, volim ja Paul-a Rogers-a i svaka njemu cast na solo karijeri i radu sa "Bad Company", ali jedan je Freddy Mercury. Jednostavno, Freddy je neponovljiv. Nevjerovatna harizma, prekrasan glas i divan odnos prema publici. Ostaje zal sto ih nikada nisam cula uzivo.

Naravno, ostali muzicari su takodje sjajni. I svakako su doprinijeli umnogome kvalitetu. Jedna skladna cjelina.

A sta reci o pjesmama, mala remek-djela. Toliko humanosti, iskrenosti, ljepote ima u njihovim tekstovima.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:01 am

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast!jeste jedan Freddie!!!!!slazem se sa tobom u potpunosti!
Ne treba mnogo da se razumes u muziku da bi shvatio ko je bila grupa Queen i sta je ostavila iza sebe!
Njih neko moze da voli ili ne voli ali nemoguce je reci za njih da ne valjaju,kao sto ja ne mogu da kazem za Rolling Stones-e npr da su losi a oni su ljudi legende iako ih nikad nisam slusala!A to sto nazalost nisam imala prilike da ih slusam uzivo to tek!sta cu kad nisam rodjena u to vreme.......Ma bolje da vise ne pisem jer mogu do sutra!!!!!!!
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pon Apr 30, 2007 2:08 am

Odgovoriti sa citatom

Za njih nemam komentar,samo cu reci:NISU NORMALNI KOLIKO SU DOBRI!Ma ludaci........
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pet Maj 04, 2007 5:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Skoro sam gledala njihov spot za pesmu It's a kind of magic!znaci fantastican je!moram da nabavim njihovu najlepsu baladu Too much love will kill you!extra je!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Sub Maj 05, 2007 2:34 am

Odgovoriti sa citatom

Da stvarno je dobar spot,doduse odavno ga nisam videla,al se secam.Meni je mnogo jak spot i za I want to break free,gde su preruseni u neke zene,ma bas su bili likovi Very Happy .U pravu si za Too much love will kill you,stvarno je odlicna,ja je imam i u verziji koju peva Fredi i Brajan Mej.Meni je inace omiljena The Show Must Go On sa njihovog poslednjeg albuma pre nego je Fredi preminuo,nekako mi bas zbog toga nosi neku posebnu tezinu,sjajna pesma.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Maj 05, 2007 2:42 am

Odgovoriti sa citatom

Pesma Innuendo ima jedan od najlepsih gitarskih solo deonica IKADA napravljenih!!! Domaci zadatak za sve gitariste. Jedan je Brian M!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Sub Maj 05, 2007 2:56 am

Odgovoriti sa citatom

Drago mi je da neko ko slusa dream theater ima takvo misljenje!da,innuendo je sa zadnjeg albuma!a show must go on je tek posebna prica.....
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Maj 05, 2007 3:08 am

Odgovoriti sa citatom

Jel to znaci da znamo da procenimo sta je prava muzika Very Happy Very Happy!? Pa samo za informaciju, Theater je nebrojeno puta u svoje Medley delove uzivo ubacivao razne pesme Queen!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Sub Maj 05, 2007 5:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Znam da su svirali bohemian rhapsody....jel da?sta su jos ubacili?Da,znate sta je prava muzika:)
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Daba

Nova Beba

Pridružio: 06 Maj 2007

Poruke: 6

Lokacija: Indjija


Poslao: Ned Maj 06, 2007 4:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Zdravo društvo!!! Very Happy Drago mi je da se neko setio i na ovim prostorima
legendarnog Britanskog sastava QUEEN, i velikog Freddie-a Mercury-a.
Inače njihov fan sam od 1984. god.Tačnije od albuma THE WORKS.Mnogo lepih uspomena me veže za njihove pesme...Naravno tada sam imao samo 10 godina ali sam dobro upamtio stihove "Rado ga-ga Radio gu-gu Radio bla-bla"....Inače imam sve njihove regularne albume kao i neke raritete, i voljan sam da to podelim sa vama(ako ste pravi fanovi).
Što se tiče najomiljenije pesme,ne znam koju bih odabrao jer su mi sve extra.Od "Keep your self alive" i harmoničnog preklapanja vokala do inzvarednog gitarskog umeća u "The hitman", "Headlong" itd...Inače 20 godina sviram gitaru i mogu da vam potvrdim da Brian May sa njegovom Red Special gitarom i fuzzom pravi takve harmonije i solaže da vam pamet stane.

Možda sam vas smorio ovaj put!!???Čujemo se!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Ned Maj 06, 2007 6:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne,taman posla!svako ko voli queen ovde je dobrodosao!lepo si rekao sve!the works je extra album!kakve raritete imas?pozz
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 06, 2007 9:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Queen rules yeah!!!

INNUENDO
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Maj 06, 2007 9:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Mislim da je najlepsa njihova balada
Love of my life
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Daba

Nova Beba

Pridružio: 06 Maj 2007

Poruke: 6

Lokacija: Indjija


Poslao: Pon Maj 07, 2007 11:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Za Jelenicu!!! Very Happy Zavisi šta te interesuje!!?Imam DVD 1982 Montreal, izuzetan koncert!!!DVD Greatest flix I i II, Queen through time and space VHS, Live in Budapest 1986 VHS, Freddie Mercury tribute concert 1992.
CD Queen on BBC 1975???....itd.CD Queen in nunce,CD Live Works itd...
Šta ti imaš!!! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Maj 08, 2007 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

Dabo i Jelenice, oko tih snimaka se dogovarajte preko pp.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Maj 08, 2007 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

Daba ::

Za Jelenicu!!! Very Happy Zavisi šta te interesuje!!?Imam DVD 1982 Montreal, izuzetan koncert!!!DVD Greatest flix I i II, Queen through time and space VHS, Live in Budapest 1986 VHS, Freddie Mercury tribute concert 1992.
CD Queen on BBC 1975???....itd.CD Queen in nunce,CD Live Works itd...
Šta ti imaš!!! Very Happy

Imam sve albume sem flash gordona!imam 1 koncert i tribute to queen!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 4
Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker