Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » Evrovizija 2007. godine

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Maj 14, 2007 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

MENI JE DOSTA PREPUCAVANJA!LOCK!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Pon Maj 14, 2007 9:16 pm

Odgovoriti sa citatom

jelenica ::

Mnogo ste jadni svi samo da vam kazem!ZNA se sta se pise u ovoj temi!svako ima pravo da kaze svoje misljenje!komentare u vezi politike zadrzite za sebe i NE PRICAJTE GLUPOSTI jer niste najpametniji na svetu!mislite da sve znate!umesto da se radujemo mi se kao seljaci raspravljamo o idiotskim stvarima!IPAK JE OVO NASA ZEMLJA BREEEE!!!kakvi ste to ljudi!evrovizija sranje?pa ajde vi svi da vas vidim napravite pesmu pa je posaljite!i posle toga lepo otpevajte!na kraju pobedite!Sad se kao svi razumeju u muziku i svi sole pamet jedni drugima!pola vas nek se samo pokrije usima pa i ja na kraju ako odvalim neku glupost!VI FANOVI BEBA?dobre muzike?kako je to ogromna laz!pa ako se razumete i tvrdite sta je dobra muzika,preslusajte jos malo pobednicku pesmu ALI NE GLEDAJTE dal je neko nastran ili lep vec slusajte kako peva i sa kojom emocijom!a srce na dlanu (nastup)moze imati vise znacaja,sad ko ima mozak nek ga ukljuci!Tema je otvorena zbog evrovizije,a ne zbog pametovanja!Ljubomornih i zavidnih ima uvek naravno!Pretnje zadrzite za sebe,jer ako se tako nastavi ovaj forum ce izgubiti dosta clanova!VRATITE SE NA TEMU!!!!!

Jos jednom se izvinjavam Jelenici zbog lapsusa koji sam napravio. Ne zelim nista da izvlacim iz konteksta pa saljem ceo post. Ja nisam jadan niti se tako osecam. Koliko vidim, kaze da smo svi jadni. Za mene je to uvreda i licna kao i svim clanovima foruma. Hteo bih da mi se objasni i ono na kraju, pisano velikim slovima. Da li je to posao moderatora i sta znace velika slova. Molim jos jednom administratore i moderatore da nas zastite takvih vredjanja i da sankcionisu ovakve postove.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

HI HI HI

Beba

Pridružio: 29 Jan 2007

Poruke: 30


Poslao: Pon Maj 14, 2007 9:25 pm

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::

Al' ga sroci @jelenice!
Svaka ti cast! Neka si dusmanima rekla i neka puknu dusmani!
I ja mislim da ako se nastvai da ce forum izgubiti dosta clanova ali onih pravih koji znaju sta su istinske vrednosti!
Pogresni ljudi ovde vode glevnu rec i zato se sve ovo i desava!





Moram da komentarisem i ovaj post. Da li smo mi dusmani. Takodje, ja ljude koji su napravili ovaj sajt i koji ga vode, izuzetno cenim i postujem. Ulozeno je mnogo truda i vremena, kao i ljubavi prema bendu koji svi volimo. Komentar da pogresni ljudi vode ovaj sajt mi jako tesko pada i opet molim administratore i moderatore da reaguju na ove postove i sankcionisu autore.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pon Maj 14, 2007 9:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Very Happy Pa ovo je strasno! Ja ne verujem... hahahaha...
Mislim da nema smisla da se rasprave nastave!
A ti @HIHIHI samo bre nesto molis... kao da ti je "Molitva" omiljena pesma... Smile
Stvarno ste svi likovi (u pozitivnom)...
Bebe imaju najjacu publiku!!!!
Jos neki mec da se organizuje... Very Happy

Meni se takodje jako dopala pesma Holandije i bas mi je krivo sto nije prosla u finale...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pon Maj 14, 2007 9:47 pm

Odgovoriti sa citatom

e da zaboravih nesto.. dodatno objasnjenje...
Oko onih mojih citiranih reci za dusmane, nisam mislila na ljude sa foruma, nego sve ljude koji ne vole nasu zemlju...
Sto se tice i administratora i moderatora najveci CMOK od mene za njih Very Happy!!!!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Uto Maj 15, 2007 12:02 am

Odgovoriti sa citatom

Sto se tice "onih koji vode ovaj sajt", sajt je privatno vlasnistvo, postoje ljudi koji su ga osnovali i koji cine da on funkcionise, tako da isti imaju apsolutnu moc, svidelo se to nekima ili ne.
Ko nije zadovoljan njihovim radom neka otvori posebnu temu ili nek im pise pm. Stvarno je dosadno u svakoj temi da se prepucavamo oko toga.
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Maj 15, 2007 12:33 am

Odgovoriti sa citatom

No,da se vratim na temu!muka mi je da komentarisem gluposti!holandija jeste bila ok,po meni je mogla lagano da udje umesto glupe Gruzije,mogla je i Hrvatska da udje jer je bila bas lepa pesmica!Mekbejne u pravu si za gore pomenuto

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Uto Maj 15, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

ukrajinci ,finska,moldova,ruskinje
domaci teren karolina,i bosancica

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Uto Maj 15, 2007 1:43 am

Odgovoriti sa citatom

jesu pa sta,oni su napravili posao onaj yutube ima da se raspadne koliko ljudi trazi njih,meni su oni odradili posao uvek se neko pojavi koji zezne stvar ,inace oni i one ruskinje su projekat ali bas projekat jednog coveka koji se zove maks fadev lik jednostavno zivi za pesmu evrovizije napravi tako grupicu,ili skupi tako extra devojke i jos nabaci neku pricu o njima i uradi poso pomrsi nekima racune jedan od njegovih projekata kao i naj veca mediska zafrkancija je ste tatu kao i ruslana koja znamo sta je zeljku i kako pobrkala racune

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa stvar ukusa!Finska nije imala losu pesmu recimo!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

WICH

Nova Beba

Pridružio: 16 Maj 2007

Poruke: 2


Poslao: Sre Maj 16, 2007 2:33 pm

Odgovoriti sa citatom

E,ljudi ja mislim da je bilo vreme da i mi malo idemo na bolje.. Smile Mislim,takodje, da je vreme i da bar jednom pobedi glas, a ne stas!!!!!Posto sam muzicki obrazovana mozete zamisliti kako mi je kad cujem fals i playback!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Maj 16, 2007 4:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Mislim da ne moras biti posebno muzicki potkovan da bi prepoznao sund i nekvalitet!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Maj 16, 2007 4:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Tako je abela ,skola je jeste bitna ,ali teorija bez prakse je nista ,nema te muzicke skole koja moze da ti odmeni praksu to jest live nastupe ili koncerte i svirke.
jA znam da euro song nije neko merilo kvaliteta ali ove kao i renijih godina jednostavno postoje pesme to jest drzave koje namerno naprave projekat koji ce ce pomrsiti konce i racune pravim pesmama naj lepsi primer ti je ruslana ali ima i drugo a to je neki sveopsti trend neke vrste kica i sunda koji se kako i neke druge stvari seli u manje ili siromasnije zemlje recimo ti ukrainci ko bi im dao 2 mesto ,ali eto tu nastupa ono sto se zove projekat taj lik maks je radio istrovemeno i za njih i za belorusiju , kao i rusiju a posto su svi slatki svoji on kad su videli da jedno nece da upali ljudi su glasali za ono sto je naj blize mariji ili nekoj drugoj pesmi koja je bila pri vrhu ,naravno tu je i politika koja je inace u svakoj normalnoj stvari mirodjija i kad se svemu gore navedenom doda sta dobijamo medju regionalno bodovanje a naj veci uticaj ima dijaspora bez nje nikad niko nebi uradio to sto je uradio ,ali ta dijaspora su ljudi koji su prosecna raja koja voli tu paradu kica i sunda i onda ajmo glasati za ukrajince recimo dopalo se ljudima a sta pevaju na kom jeziku ma to da ih pitas nebi ni beknuti znali ,eto sva sreca da su neke pesme koliko toliko upamcene recimo finska je meni isto sto i prosle godine norveska ,moldavka nije losa ali ne mislim na fizicki izgled ,kao ni recimo slovenka iako je operska pevacica zena ima super glas e sad sto euro song nije opera to je nesto drugo to se neko malo zezno...
u ostalom ima jos da se napisemo o evroviziji daleko je maj 2008 bice i nasih dobro poznatih prepucavanja oko ekonomskih stvari ,cene organizacije i jos mnogo stosta tako da ce biti vrlo interesantno pratiti nasta ce se trositi pare a umedju vremenu ovu evroviziju ce uskoro zaboraviti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Sre Maj 16, 2007 6:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Evrovizija ce se zaboraviti ali kod nas ce biti sl.godine,tako da mi bas i necemo zaboraviti s obzirom da smo mi pobednici ove godine!inace kad se i kod nas bude zavrsila to ce biti vremenom zaboravljeno sto je i logicno1
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Maj 16, 2007 7:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Marija je ok ali madjarica ubija...I mrzimo one price mi Srbi ovo mi Srbi ono,Marija uopste nije odraz nase estrade,Viki,Ceca,Stoja i ostale fufice samo sto bi mi voleli da kazemo da smo muzicki obrzovani...I mi bih voleli...Postovanje Milanu i ostalim Bebama sto se bore da postanemo...Verujem da
Bebe nisu ni svesne koliko ih ljudi postuju...
a Evrovizija...Da postoji po zanrovima muzike bilo bi ok...Ova sto sad postoji bi spadala u zanr,ameteri koji se skidaju,i navuke dve narukvice na sebe i to jos kic...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Sre Maj 16, 2007 10:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Eurosong je zabava za mase,to su lagane pop pesmice,vishe je do show-a nego do muzike a najvise do para i politike....Marija super peva i svaka joj cast,naravno hvala...ali,kazem,tu svega ima vise nego muzike u pravom smislu te reci....
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 16, 2007 11:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Zar ovo nije tema Evrovizija? Tu se ne pise samo o kvalitetu pobednicke pesme vec o evroviziji uopsteno.. i o kvalitetu i ukusu ostalih pesama..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Maj 16, 2007 11:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa da Catrin! Upravo tako! Mislim da ovdje nije niko dovoljno kompetentan da pise o istinskom kvalitetu neke pjesme, cak ni ako je muzicki potkovan Smile !
A, ukusi su razliciti i svako treba slobodno da iznese svoje misljenje.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 16, 2007 11:50 pm

Odgovoriti sa citatom

@jelenice svi se pridrzavaju teme. Da si htela da pisemo o pobednickoj pesmi onda bi i naslov teme trebalo da glasi drugacije. A ovako pise se o evroviziji uopsteno, kao jednoj manifestaciji, i svemu onome sto ide uz to..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Maj 17, 2007 8:25 am

Odgovoriti sa citatom

Pise Evrovizija 2007 i pod tim se podrazumeva iz ove godine,a ne iz 1984 ili sve i jedna.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 10 od 11
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker