Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » TV Emisije, radio gostovanja i intervjui » Mondo intervju - Banjaluka - 15.05.2007. godine

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:21 pm

Odgovoriti sa citatom

"Bebe" za MONDO:
Publika je zvezda vodilja
Utorak, 15. maj 2007. 16:11

Prvu promociju novog albuma "Moderna bajka za decu i odrasle ...iza oblaka" beogradska grupa "Neverne bebe" održala je u utorak u Banjaluci jer kažu da im taj grad i publika mnogo znače.

"Album je izašao pre dvadesetak dana i na naše veliko zadovoljstvo prvi tiraž je već rasprodat. Prva promocija je u gradu na Vrbasu jer smo ovde uvek lepo dočekani i od publike dobijemo ogromnu količinu pozitivne energije", rekao je na konferenciji za novinare u banjalučkom "Hard rok radio kafeu" Milan Djurdjević.

Pevačice benda Jana i Jelena nisu krile oduševljenje i kažu da jedva čekaju žive svirke kojih neće nedostajati - jer već sredinom meseca kreću na promotivnu turneju u okviru koje je planirano oko 50 koncerata.

"Uložili smo mnogo energije u novi album, ne samo nas dve već celi bend. Dešavalo se da se probudimo u dva časa iza ponoći i da nam inspiracija "udari u glavu" i onda je to snimanje do jutra", kaže Jana.

Jelena dodaje da su to mogli da realizuju jer "Bebe" imaju svoj studio, pa su u njega mogli da "upadaju" kada hoće i rade sve dok imaju snage.

"Jako smo iskreni na ovom albumu jer smo u njega utkale najtananije emocije, a posebno jer nam je ovo i prvi koautorski album", kaže Jana.







Jelena ističe da su ostali dosledni svom zvuku, ali da će se publika na momente i iznenaditi nekim novim ritmovima.

"Ima tu neke nove energije, recimo pesma "Bela kola" je totalno neočekivana od nas, ali je ona opet u duhu muzike koju sviraju "Bebe". Nismo podlegli trenutnim trendovima u muzici već snimali ono što osećamo", kaže Jelena.

S obzirom da će na banjalučkoj tvrdjavi "Kastel" 8. juna održati jedan od prvih promotivnih koncerata, devojke obećavaju pre svega dobru muziku.

"Kada pevamo u studiju znamo da će to slušati hiljade ljudi, ali "live" koncert je ipak mnogo drugačiji jer vlada sasvim drugačije energija. Kako nas ponese ta energija tako i nastupamo, jer tu je i mnogo više mogućnosti i za solo deonice jer gledamo ljudima u oči", kažu Jelena i Jana.

Ona kaže i da nikada pre koncerata ne prave spisak pesama koje će svirati i da im se sve dešava u momentu, ali da ipak "dirigentsku palicu" drži basista Vladan Djurdjević - Vlajko.

"Sve ide spontano. Naš plan za koncert je Vlajko i nikada nismo imali papir po kojem nastupamo. Dovoljno je da Vlajko krene i - to je to. Ne volimo da pravimo spiskove, jer ih nikad ne bi ispoštovali. Publika je ta koja diktira pesme koje sviramo, odnosno ta povratna energija i emocija koju dobijamo", priča Jana.







S obzirom da će ovog leta prvi put "Neverne bebe" održati i nekoliko koncerata u Hrvatskoj, kažu da jedva čekaju.

"Imamo u Hrvatskoj svoju publiku i jedva čekamo da i pred njima pevamo. Ne znamo još tačan plan koncerata, ali imamo informacije da su reakcije publike na naš novi album jako dobre. Videćemo", zaključuju Jelena i Jana.

Ipak, na predstojećim "morskim" festivalima neće nastupati, ali uz smeh kažu da će svakako doći ukoliko budu dobili neku nagradu.

Tokom juna planirani su koncerti i po crnogorskom primorju, a ukoliko se nadjete negde na moru, dok budu svirali, osećajte se pozvanim jer Jelena i Jana šalju veliki poljubac svim posetiocima MONDA i pozivaju vas na koncerte.

(Dado Popović, MONDO)
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:39 pm

Odgovoriti sa citatom

kako mi je drago kada vidim ovako velike koncerte u najavi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:50 pm

Odgovoriti sa citatom

hoce...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:52 pm

Odgovoriti sa citatom

U VA nisu bili vec dve godine ... Sad
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisu ni u Beogradu bili skoro 2 godine. Bice, strpite se..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 15, 2007 11:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Lako reci strpite se, kad mozete da odete na svirku u Ns... ja nit imam kola, niti nekog ko ih ima, a da je voljan da cima za NS .... Sad
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Maj 16, 2007 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

sombor ili apatin Sad ja ,shone,bane,angel,vatrena ...neznam ima li jos ko Sad ali valjda ce i na ovu stranu Razz

dopuna od malopre sad sam u potrazi za ovim gore

http://www.mtsmondo.com/entertainment/music/story.php?vest=5712

nabasao i na ovu listu

http://www.mtsmondo.com/entertainment/ent_music+.php
(kliknite na domace)
Razz Very Happy Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sre Maj 16, 2007 1:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Intervju je ok mada bih voleo da cujem jedan pravi intervju gde nema pitanja:"gde vam se najvise svidja da svirate" i "da li imate simptatija".Poslednji pravi intervju sa bebama je ustvari bio milanov u magazinu Story!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sre Maj 16, 2007 5:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa Angelom, smorili su nemastoviti novinari!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Maj 16, 2007 5:46 pm

Odgovoriti sa citatom

ma kad covek vidi kakvi su neki muka mi ,ali necemo vise o imperiji zvanoj novinarstvo jer oni su mac s dve ostrice ,nedo bog da neko nabasa ovde pa da se predomisle pa da bude koje cega o bebama
a zemo valjda ce i to jednog dana biti samo polagano

nego kad smo kod novinara da vas pitam jel ko ima ovu rok encikopediju od petra janjatovica i ima li sta od beba,jer ja sam cuo da ima ali nesto sturo kratko e pa ako ko ima nek javi ako i sta pise ?,znam da janjatovic dobro zbori u vecini slucajeva ali mozda se coveku omaklo ili jednostavno nije vise imo sta napisati

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Passenger

Starija Beba

Pridružio: 05 Avg 2006

Poruke: 109

Lokacija: Republika Srpska


Poslao: Sre Maj 16, 2007 7:56 pm

Odgovoriti sa citatom

piggor ::


Prvu promociju novog albuma "Moderna bajka za decu i odrasle ...iza oblaka" beogradska grupa "Neverne bebe" održala je u utorak u Banjaluci jer kažu da im taj grad i publika mnogo znače.


Pa kako ovo nije bilo najavljeno!!! Evil or Very Mad Uh! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
It Doesn't Matter Where You Are
Do What You Can With What You Have


http://www.prkos.org/projekat/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Sre Maj 16, 2007 8:12 pm

Odgovoriti sa citatom

pa sta ima da najavljuju medijsku promociju?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Maj 16, 2007 8:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Tacno, koncert u Banja-Luci je 8, juna, tako da nemate razloga za paniku.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Maj 16, 2007 11:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Intervju je jako dobar! Jeste mozda malo uobicajen sa pitanjima, kao sto je neko iznad vec rekao ali morate shvatiti da to nije do "nemastovitih novinara" nego do trzista. Naime svaki novinar postavlja pitanja prilagodjena auditorijumu koji to cita!
Zato, opustite se! Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Passenger

Starija Beba

Pridružio: 05 Avg 2006

Poruke: 109

Lokacija: Republika Srpska


Poslao: Sre Maj 16, 2007 11:27 pm

Odgovoriti sa citatom

A ha. Al' cuo sam sam da su potpisivali CD-ove, zato sam pitao... Glasine vjerovatno.
_________________
It Doesn't Matter Where You Are
Do What You Can With What You Have


http://www.prkos.org/projekat/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 16, 2007 11:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Passenger, ne potpisuju oni cd-ove samo na ovakvim skupovima kao sto je bilo sad u Banjaluci. Mozes na koncertu da ih pitas za potpis, sigurna sam da im nece smetati.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Maj 17, 2007 8:26 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Intervju je jako dobar! Jeste mozda malo uobicajen sa pitanjima, kao sto je neko iznad vec rekao ali morate shvatiti da to nije do "nemastovitih novinara" nego do trzista. Naime svaki novinar postavlja pitanja prilagodjena auditorijumu koji to cita!
Zato, opustite se! Smile


Ma to su price za malu decu.Ako radis intervju sa bendom onda trebas da pitas malo inteligentnija pitanja.Ja sam se npr.jaaaaaaaaako iznenadio kada sam u Story-u procitao onako dobar intervju,a koliko ja znam story nije bas rock ili neki slican magazin.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Maj 17, 2007 12:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Deathangel ::

abela ::

Intervju je jako dobar! Jeste mozda malo uobicajen sa pitanjima, kao sto je neko iznad vec rekao ali morate shvatiti da to nije do "nemastovitih novinara" nego do trzista. Naime svaki novinar postavlja pitanja prilagodjena auditorijumu koji to cita!
Zato, opustite se! Smile


Ma to su price za malu decu.Ako radis intervju sa bendom onda trebas da pitas malo inteligentnija pitanja.Ja sam se npr.jaaaaaaaaako iznenadio kada sam u Story-u procitao onako dobar intervju,a koliko ja znam story nije bas rock ili neki slican magazin.


Pa nemora biti rock magazin da bi oni razgovarali s Milanom o onome o cemu jesu. Nisi ti ocito razumio ono sto sam ja htjela raci.
Naime, sigurna sam 100% u tacnost ranije navedenog, a zasto? Pa zato jer svaki slijedeci intervju odredjenog novinara zavisi od prodaje prethodnog. I normalno da ce ga ovaj sto vise pokusati prilagoditi publici. A, globalno, vole raja da citaju pitanja tipa... Ima li Jelena momka, Koja vam je najdraza pjesma sa albuma i td.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Čet Maj 17, 2007 1:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam ja ni rekao da mora biti rock casopis.Pa mozda oni ljudi kojima je Ceca bolja pevacica od Arete Frenklin,i koji veruju u price iz Zone Sumraka odgovaraju takvi intervjui.Ali za ljude koji krosite glavu sem za nosenje frizure nije zanimljivo.Ja i dlaje mislim da ovih drugih ima vise.Da se samo radi o tome koliko ce ljudi procitati onda bi i bebe presle u narodnjake.Po meni je bolje da neki fanzin nepoznati pise o bebama kvalitetno nego najvece svetske novine na glup,kicevski nacin.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Čet Maj 17, 2007 2:05 pm

Odgovoriti sa citatom

ako mogu da se malo ubacim u ovu raspravu, primecujem da su clanovima n.beba novine kao medij uvek bile na nekom manje bitnom mestu od recimo tv-a ili radia.

a to sta ce ih pitati i da li su ti novinari uopste pripremnljeni za neke sagovornike i to cime se oni bave ( u smislu poznavanja teme ) toliko je relativno da nije ni cudo sto neki intervjui prosto odskoce, kao taj u ,,story-u'' na pr.

zivot nam je generalno banalan, zasto onda i cudjenje za neka banalna pitanja i konstatacije.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker