Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Ranđina oprema

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

noviherc

Nova Beba

Pridružio: 07 Sep 2006

Poruke: 6


Poslao: Čet Sep 07, 2006 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

Da li neko od forumasa zna sta Randja koristi od opreme? Znam za gitare, ali uopste ne znam koja je ono glava pojacala, zove se Duka. Za tu marku nikad nisam ni cuo, a i ne netu nema informacija... Takodje me zanima sta koristi od pedala...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Čet Sep 07, 2006 8:10 am

Odgovoriti sa citatom

E pa ovako! Sto se tice tog pojacala ne znam nisam ni ja cuo za taj Duka!! Mozda to i nije marka mozda je to neki covek Duka!!! A za pedalu sam video kad je bio u kraljevu!!!! Nisam siguran da li je marke musicstar ili nesto tako!! Video sam da ima distorsion, wah wah effect i jos 4 papucice sve na istom procesoru!! Ali moram da kazem da je jos jedna grupa svirala tu pa ne znam cije je sta posto su prvo svirali neki momci , pa su bebe samo uzele svoje instrumente !! Znaci nisu menjali ni ozvucenje ni pedale, nishta!! Ako neko zna nesto preciznije neka javi!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Čet Sep 07, 2006 8:11 am

Odgovoriti sa citatom

AH zaboravih da dodam!! Pa oni koriste opremu iz Sky music-a !! Mislim da bi tamo mogli da dobijemo tacnije informacije sta Randja koristi!!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

noviherc

Nova Beba

Pridružio: 07 Sep 2006

Poruke: 6


Poslao: Čet Sep 07, 2006 5:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Ono sto ja znam je da Randja ima MusicMan Luke Gitaru (Steve Lukhater signature model), Gibson Les Paul (ne znam tacno koji model), tu famoznu "Duka" glavu (u svojoj kolekciji takodje ima i Marshall JCM800). Od efekata u lancu ide: Dunlop Cry Baby Wah-Wah (ne znam tacno koji model), onda sledeca pedala u lancu mi je nepoznata (neka distorzija ili overdrive), zatim ime Boss-ov Chorus CE-2, i na kraju Boss-ov Digital Delay (neki od DD-2, DD-3, DD-5 ili DD-6). Dakle ne znam koja je ono distorzija ili drive (pre je koristio Marshall BluesBraker), koji model waha i koje je ono pojacalo? Pada mi na pamet da nije neka rucna izrada. Inace, Randja ne koristi procesore, ono sto si video je takozvani PedalBoard, ili ti jedna "ploca" gde se stavljaju pedale i odakle se napajaju... Mada i to ne nosi sa sobom uvek...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Čet Sep 07, 2006 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok hvala ti puno !! U pravu si!!! Svaka ti cast za ove informacije!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker