Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » Kakva su vaša muzička iskustva ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Jun 13, 2007 4:23 pm

Odgovoriti sa citatom

pocni opet da sviras.....Smile
nije tesko vratiti se...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Vesela

Beba

Pridružio: 27 Maj 2007

Poruke: 36


Poslao: Uto Jul 24, 2007 7:21 pm

Odgovoriti sa citatom

sviram klavir,lepo pevam al nemam bend....
volim rock....
_________________
looooooda sam bez nas........

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

markoni

Beba

Pridružio: 11 Mar 2007

Poruke: 25


Poslao: Sre Jul 25, 2007 10:47 am

Odgovoriti sa citatom

Na ovom forumu je skoro svaka tema otishla u off... I to daleko. Smile

Sviram gitaru, ali u bendu bas... Jer bas vishe volim... Slusham najvishe Malmsteena, Tool, Lake Of The Tears, Prieste, Dream Evil, Kamelot, Lacuna Coil, Guano Apes, Metallica, My dying Bride, Opeth, Poisonblack, Stratovarius, Type O Negative, Within Temptation, Nirvana... Ne znam zashto ali volim Pepperse. Njihov rad do do '95... Posle toga...

Od nashih ljudi... Alogia, Kraljevski Apartman, Six Pack, DST, Lude Krawe...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Moonlight

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 76

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Avg 30, 2007 2:36 am

Odgovoriti sa citatom

Vec sam navela jednom al hajde opet Smile
Zavrsena niza muzicka(6 godina) odsek klavir,trenutno 2. godina solo pevanja...Pevanje mi je hobi,volim da pevam pop,rock,spanske pesme-uglavnom sve sto smatram kvalitetnom muzikom...Ucestvovala sam na nekim festivalima(II nagrada na music festu-numera ''Un ano de amor'')I tako...Trenutno pevam u jednom rock bendu,ali smo u poslednje vreme slabi sa svirkama...
Uglavnom bebe se svaki dan cuju,njih nekako najradije pevam... Very Happy
_________________
Tesko je pratiti svoj put u hladnoj noci bez mesecine....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

music and basketball

Beba

Pridružio: 25 Avg 2007

Poruke: 25

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Avg 30, 2007 11:24 am

Odgovoriti sa citatom

Zavrsena niza muzicka,pa zatim srednja,al onda nisam htela da nastavim sa akademijom....mozda joj se vratim za koju god,dok zavrsim trenutni fax Smile
_________________
....ponekad samo cutimo...po tankoj zici misli hodaju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

El Mariachi

Nova Beba

Pridružio: 11 Dec 2007

Poruke: 13

Lokacija: Trenutno Borcha,inache sam iz Golupca


Poslao: Pon Dec 17, 2007 4:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa,ovako...Svi su mi od malih nogu govorili da sam rodjen za muziku...ja zivim za nju i zbog nje..Od kada znam za sebe,gitara je bila moja druga polovina,ali ziveo sam u uchmaloj sredini,besparica...Nije imao ko da me uchi...Onda sam,onako sam sa jedanaest godina,krenuo da sviram klavijature,bio sa samouk,da bi se negde pre godinu i po dana vratio svojoj prvoj i najvechoj ljubavi,gitari...Ucio sam da je sviram, sam,iz stare dedine knjige...a pesme sam ''skidao'' prema sluhu...Onda sam cuo za muzicku gimnaziju ''Stankovic'',za jazz odsek tacnije,koja se nalazi u Beogradu...zeleo sam da nakon osmog razreda u pisem tu srednju skolu.Bio je to za mene neostvariv san...Za šest meseci sam zahvaljujuci mom nastavniku muzickog zavrsio nizu muzicku,normalno nisam imao diplomu jer me je covek sam spremao...Sto se tice gitare,svake druge nedelje sam dolazio na dvocas kod mog sadasnjeg profesora.Imao sam samo podrsku roditelja,od prijatelja sam zbog moje 'ludosti' bio ismejavan...Na kraju sam uspeo da polozim prijemni,ljudi su me srdacno primili,tako da sada sviram na jazz odseku...I nikada se bolje nisam osecao u zivotu...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Una

Napredna Beba

Pridružio: 15 Sep 2007

Poruke: 401

Lokacija: Apatin-Novi Sad


Poslao: Pon Dec 17, 2007 6:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Sviram klavir(osnovna muzicka),planiram da upisem i srednju kad malo se ustalim na faksu,akademija mi je zivotni san...ali eto.Naravno,solo pevanje.Pevala sam u gradskom horu,ali sad kada sam dosla u NS,malo sam to zanemarila,ali bih volela ponovo da se ukljucim negde.Izbor muzike...pa,sve dolazi u obzir osim narodne i tih tako stvari... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
NE POSTOJI NEOSVOJIVA TVRDJAVA...SAMO SU LOSI OSVAJACI!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Dec 17, 2007 9:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Svirala sam klavir tj. isla u muzicku 4 godine i onda ostavila. nisam se nasla u tome. onda me je najbolji drug naucio da sviram gitaru. od prvog trenutka sam se zaljubila.... u gitaru naravno! SmileSmileSmile i tako sad sviram.... imam bendic ali nemamo bubnjara.
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

davoru

Nova Beba

Pridružio: 19 Dec 2007

Poruke: 1


Poslao: Sre Dec 19, 2007 3:33 pm

Odgovoriti sa citatom

pe kad devojke vole klavijaturiste tu sam i ja!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing ma u svakom slucaju da li vole ili ne vole zavisi i od samog ponasanja muzicara Twisted Evil Twisted Evil

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Dec 19, 2007 7:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted u istoj smo situaciji za bubnjara samo sam ja i dalje zaljubljen u klavir, a od gitare (citaj od trzalice) sam operisan Smile)
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Dec 20, 2007 2:23 am

Odgovoriti sa citatom

vavlada ::

Girl Interrupted u istoj smo situaciji za bubnjara samo sam ja i dalje zaljubljen u klavir, a od gitare (citaj od trzalice) sam operisan Smile)


steta. girata je jedan od najlepsih instrumenata. Smile po meni, naravno. ja bih iskreno volela da znam da pevam, ali ..... ANTITALENAT je mala rec za moje glasovne sposobnosti. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Ned Mar 09, 2008 8:14 am

Odgovoriti sa citatom

3-4 godine ozbiljnog bavljenja muzikom. Oko 200 svirki, studijskog rada... Sada me fax sprecava da nastavim, ali ko zna... A, da..Ja inace pevam, pomalo sviram klavijaturu, pretezno rock orijentacije, mada mi nisu strani ni drugi pravci. Smile
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MarkoPA50

Starija Beba

Pridružio: 19 Mar 2007

Poruke: 199


Poslao: Ned Mar 09, 2008 12:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Klavir sviram 8 godina(zavrsio sam nizu,i sad idem u srednju)...Imao sam brojne nastupe(sto solo,sto sa horom),medju kojima je bio jedan u Sava Centru...Sviram klavijature godinu dana.Prosao sam kroz mnogo bendova,ali sam se konacno nasao u jednom(u kome i dalje sviram),a to je Potkrovlje 25...Sto se tice slusanja,uglavnom slusam rock,jazz,funk i soul,a sviram najvise rock Smile
_________________
www.myspace.com/marko_a

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Pon Mar 10, 2008 10:38 am

Odgovoriti sa citatom

Ja ne sviram nijedan instrument... ali dovoljno je imati komputer i dobar program za pravljenje muzike (npr. fast tracker ili skale tracker) i tada sve je moguće. U godinama 1999 - 2001 uradio sam jedan album muzike drum'n'bass / jungle. Je on dostupan na netu da se downloadira:

http://www.pljuga-web.com/mjuza/index.php?&direction=0&order=&directory=T/Tripar/Djakovanje

Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Pon Mar 10, 2008 11:12 am

Odgovoriti sa citatom

Im only doing RnR! Smile Ajde ljudi da se svi skupimo i napravimo jednu dobru Nbebe tribute svirku!!! Pozvacemo Milana, Randju i ekipu da dodju.

Bila bi looooda zurka!
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MarkoPA50

Starija Beba

Pridružio: 19 Mar 2007

Poruke: 199


Poslao: Pon Mar 10, 2008 4:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Klavijaturista nadjen Mr. Green Whistlehy
_________________
www.myspace.com/marko_a

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Pon Mar 10, 2008 5:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Gitara je moj omiljeni instrument pokusala sam u par navrata da sviram i naucila par pesmica, ali bese to davno. Kada jednog dana budem kupila svoju sigurno cu se potruditi da naucim da sviram kako treba i jedva cekam A sto se tice muzike slusam rock i hm Punk Punk Punk Punk Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Mar 10, 2008 6:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Bogami marko, nisi jedini ... Mozda nisam toliko dobar, ali znacu par stvari sigurno Very Happy
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

MarkoPA50

Starija Beba

Pridružio: 19 Mar 2007

Poruke: 199


Poslao: Pon Mar 10, 2008 11:04 pm

Odgovoriti sa citatom

A pa ne znam...nisi ostavio komentar za akorde ikone...znaci da sam isuvise dobro(tj da fenomenalno sviram)
salim se...nego,ozbiljno bi mogli da se uvatimo i da svirkamo malo Wink
_________________
www.myspace.com/marko_a

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Sub Maj 10, 2008 3:16 am

Odgovoriti sa citatom

E pa ovako , evo sad posle duzeg vremena (godinu dana Smile) citam ovu temu koju sam nekada davno postavio i vidim da u njoj svashta ima, ja nisam moderator urednik ili tako neshto, ali neke su poruke definitivno za prisanje(ako poshtujemo on toppic pravila), no ne zameram nikome, hocu da kazem da mi je jako zao shto nisam primetio (ispravite me ako greshim) da u celoj temi nema niko ko svira BAS gitaru! Ako ima neka se javi! Izgleda da je gitara instrument koji forumashi najvishe eksploatishu, pa klavijature, bubnjevi, itd,....
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 9 od 10
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker