Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 09.06.2007. - Zrenjanin - bašta Stefani

Odgovori na poruku
Autor Poruka

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Jun 09, 2007 1:33 am

Odgovoriti sa citatom

Fenomenalan provod vam zelim ljudi! Po ekipi koja ide bih rekao da ce tako i biti!!! Rock On!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bata

Nova Beba

Pridružio: 07 Jun 2007

Poruke: 2


Poslao: Sub Jun 09, 2007 3:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Catrin za informaciju i hvala T-Bear za pozdrav!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Darko

Nova Beba

Pridružio: 12 Dec 2006

Poruke: 4

Lokacija: Bela Crkva


Poslao: Sub Jun 09, 2007 6:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Svirka je najavljena za 22h mada ce verovatno kao i uvek poceti oko 23h dok se ljudi ne okupe!Postavljena je basta u Stefaniju , bio sam danas za karte, lepo izgleda samo da vreme bude lepo i bice extra , a kazu da ce biti ! Lep provod zelim svima koji veceras dolaze a posebno ekipi sa foruma ^^

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Ned Jun 10, 2007 12:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Bebe su jos jednom dokazale da su nesto najbolje sto nam se desilo u muzici,2 sata i 45 minuta bez prestanka su ovi veliki ljudi nama svirali,atmosfera je zaista bila fenomenalana.Culi smo dosta pesama sa novog albuma i one stare u novom ruhu...stvarno nemam reci....bravo momci i devojke Smile i hvala po ko zna koji put....
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 10, 2007 2:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene, mada jos uvek sabiram utiske od sinoc. Svira fenomenalna, kao i uvek. Poceli su sa pesmom lica, i najzad, najzad odsvirali moju omiljenu pesmu Jednom kad me ne bude. Zatim su se redjale ostale pesme, i stare i nove..
Publika je fenomenalno reagovala na svaku pesmu, pevali su zajedno sa njima.
Kao sto rece T-Bear, ma skoro 3h je trajala svirka, sa nekoliko biseva. U jednom trenutku smo vec pomislili da je kraj, ali su se opet vratili na binu i svirali.
Pred kraj su svirali Ikonu, publika je jako dobro reagovala na pesmu, svi su se utisali Smile
I na kraju kao i uvek, Veliki je bog, Tuzna pesma i dvoje..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Ned Jun 10, 2007 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

E, blago vama... Hvala vam sto nam prenosite utiske. Smile
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 10, 2007 2:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Bice i slike, samo da ih prebacim na komp i da okacim. Moram da vidim jos kako su uspele.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Jun 10, 2007 2:28 pm

Odgovoriti sa citatom

... Male su reci da u njih stanu svi oni dozivljaji od sinoc!
Bebe su opet dokazale, po ko zna koji put, da su, pre svega, veliki ljudi, pa tek onda veliki muzicari!
Svi dobro znamo da ovih drugih nema bez ovih prvih! Nestedeci sebe pruzili su nam veliku kolicinu pozitivne energije sto su potvrdile i reakcije publike, koja je bila vise nego sjajna!
Hvala Vam sto ste nam pruzili jos jedno divno i nezaboravno vece!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Jun 10, 2007 5:04 pm

Odgovoriti sa citatom

HM, sta reci a neponoviti reci koje su opisivale prosle svirke. Mogu samo da kazem, jedna totalno drugacija svirka u odnosu na prethodne.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Ned Jun 10, 2007 5:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Sinoć, Zrendža Laughing
Bilo je sasvim neočekivano.
Zaobići ću zanimljivosti vezane za put, to će neko drugi da opiše Very Happy
Kad smo napokon našli mesto za parkiranje (odmah iza ćoška) došli smo u Stefani. Prošli put je svirka bila unutra, ovaj put u bašti, što je prava poslastica za nas koji ne podnosimo vrućinu... Na ulazu su nas dočekali pomalo ratoborni ljudi, ali jedan šmeker Mr. Green ih je iskusno obradio te smo uskoro bili kod bine. Poz poz, cmok cmok, mah mah sa ostalima forumovcima i iščekivanje. Drago mi je da sam upoznala nevernu bebu i (napokon već bre) T-Bear-a Very Happy
Vrlo brzo su izašli na binu i počeli, naravno, sa pesmom Lica.
E sad, zašto neočekivano?
Prvo, mnogo više novih pesama u repertoaru, Moja dunjo mirisna, Ko zna, Bela kola, Boje duge, Da ima nas, Hajdemo svi, staro-nova Oktobar fest (valjda nisam neku zaboravila) i za kraj deo pesme Ikona kad je zavladao muk. Čula se samo Jeca.
Drugo, stare pesme u novim aranžmanima, Dabogda lažem, Divlje svinje... da ne nabrajam. Iznenađenje večeri, Kebac sa mikrofonom!
Treće, svirali su skoro tri sata, što se po Jani, koja je bila u elementu više nego inače, to nije videlo. Imala sam utisak da bi mogla da peva još tri sata. Dok je nekim "matorcima" (no offence Vlajko Laughing) to bilo previše...

Kad se svi ovi sastojci pomešaju Wink dobije se jedna odlična svirka!
Za kraj Stranac, i totalno oduševljenje, bar sa moje strane.
Nakon bisa, koji je, zbog umeća iskusnih muzičara došao u pravo vreme sa pravim pesmama, uz naklon benda čuo se Oče Naš na grčkom.
Savršen kraj jedne od prvih svirki turneje "Hajdemo svi!"

Eto, da ne kažete da sam party break-er i da samo nešto zanovetam Wink
ps. sličice nemam, ali Catrin se pobrinula za vizuelni doživljaj, videla sam da slika Cool

http://img101.imageshack.us/img101/7523/slika001cg5.jpg
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Jun 10, 2007 5:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo me je Crna nesto podsetila. Juce nam se desila neverovatna stvar. Sedamo u auto, krecemo za Zr, naravno ukljucujemo radio. Vrtimo, kad ono, Boje duge, naravno ostavimo. Prodje ta pesma, krece Ikona, prodje ta, krece Da ima nas. Ne bih da duzim, skoro do Zrenjanina nas je pratio ceo novi album. Izgleda da su na doticnoj stanici ubacili CD i pustili da se vrti.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

LoodaBeba

Beba

Pridružio: 06 Jun 2007

Poruke: 27

Lokacija: iza duge...


Poslao: Ned Jun 10, 2007 5:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa znači ne mogu da verujem! Drugarica mi je ovde a ja je ne prepoznam po nicku! Blago Vama koji ste bili na svirci sinoć, baš Vam zavidim. Gledala sam slike, super su! Baš mi je sad žao što nisam mogla da dođem. Sledeći put dolazim sigurno.
I opet sam propustila "LICA" Sad
_________________
gde smo... kaži gde smo pogrešili.... i zašto nam je suđen kraj????

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Ned Jun 10, 2007 8:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Hej matora!! Very Happy
Kakva ti je to slika bre? Ne ličiš na sebe!!!
Neću da idem u off, pišem ti na pp.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Darko

Nova Beba

Pridružio: 12 Dec 2006

Poruke: 4

Lokacija: Bela Crkva


Poslao: Ned Jun 10, 2007 10:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Svirka za pamcenje! Sve pohvale na racun beba, zaista su najbolji sastav na ovim prostorima...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Lanche

Beba

Pridružio: 22 Jul 2006

Poruke: 34

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 1:50 am

Odgovoriti sa citatom

Poz. Evo ja cu malo da opisem put. Sedamo Nataly,Dylan i ja u Dylanova "bela kola" i krecemo po Crnu i Urkija. Taman sto smo krenuli,Dylan zaustavlja drugaricu da je pita da li su nam upaljena svetla Very Happy.Vec tada smo znali da ce celo vece biti zanimljivo. I bilo je. Tokom puta,gomila anegdota,koje ce vam verovatno neko od gore pomenutih prepricati. Bile su tu i neke stare kasete Kerbera i Generacije 5... Posto smo (konacno) nasli mesto za parkiranje(na kraju se isposavilo da i nije bilo neko mesto),uputismo se ka klubu i odslusasmo odlicnu svirku,sa pesmama koje su mahom svirane drugacije nego pre. Sve u svemu,lepo zezanje,bez obzira sto smo svi krenuli ocekujuci da ce u basti Stefany-a biti 35'c.
Posle svirke slede Vlajkove price o antilopama i astronautima Very Happy,koje su nas poprilicno nasmejale. Bravo majstore!
Po izlasku iz baste,Dylan moli pekarku da nam nesto umesi,al' od nje dobijamo samo neko staro pecivo,koje nam je priselo zbog onog parking mesta. Naime,neko se malo opustio na sred ulice,sto su svi mogli da osete tokom puta,ali i to je doprinelo boljem zezanju i sve u svemu,lepom secanju na vece u Zrenjaninu...
_________________
samo Bog zna sta ce biti s nama,samo Bog zna koliko volim te ja....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nevena

Beba

Pridružio: 28 Dec 2006

Poruke: 48

Lokacija: Zrenjain


Poslao: Pon Jun 11, 2007 10:04 am

Odgovoriti sa citatom


Ljudi ni sama ne znam ksko bih Vam opisala subotnju svirku u bašti kluba "Stefani"....bilo je više nego FENOMENALNO!!!!!!!!Bogu hvala i vreme nas je poslužilo,mada mi se samo par sati pre početka učinilo da će biti nekih vremenskih nepogoda,ali....sve je bilo....VAUUUUU!!!!Po ko zna koji put su me oduševili,pratim ih unazad 10-tak godina,odlazim često na njihove svirke,ne samo u mom gradu,predprošlo leto sam skoro svako veče bila na Rondu,kada god su u "Tremi",ne propuštam da ih čujem i vidim.Mislim da su u subotu došli izuzetno inspirisani,a publika im je samo dodala gas...Ranđa je bio u elementu,Jana i Jelena,takođe,a o Milanu da i ne govorim!!!Sve u svemu...FANTASTIČNO!!!!!!!! Very Happy Laughing Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

......Da li pamtiš još Oktobarfest
......kako samo stežu godine što lome i nas
......ponovo o sebi pričaj mi,reci sve što nismo uspeli
......idi i SAČUVAJ ME.........................

_________________
...Veliki je Bog što gleda na nas,hoću da plačem da mi čuje glas....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger

Hard Rock

Beba

Pridružio: 15 Maj 2007

Poruke: 41

Lokacija: Čelarevo


Poslao: Pon Jun 11, 2007 9:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Randja je uvek u elementu..stvarno je bilo extra nema sta da se kaze..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Jun 12, 2007 12:13 am

Odgovoriti sa citatom

da nema slucajno neko neki snimak uzivo da cujemo a i vidimo kako je bilo......hvala unapred:)
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Uto Jun 12, 2007 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

bilo bi sjajno...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nevena

Beba

Pridružio: 28 Dec 2006

Poruke: 48

Lokacija: Zrenjain


Poslao: Uto Jun 12, 2007 9:07 am

Odgovoriti sa citatom

U pravu si,Ranđa je uvek u elementu,ali u subotu me je oduševio do daske,iako je moj favorit jedan drugi član benda,ipak kapa dole za Ranđu.Uskoro ću,nadam se,postaviti slike,nemam ih mnogo ali su veoma zanimljive(bar meni) Very Happy
_________________
...Veliki je Bog što gleda na nas,hoću da plačem da mi čuje glas....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker