Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

Vesela

Beba

Pridružio: 27 Maj 2007

Poruke: 36


Poslao: Sub Jun 09, 2007 5:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovo je ipak forum -caskanje-..... Very Happy Pa,hajde da caskamo...da se upoznajemo.....Zanima me cime se bavite u slobodno vreme,evo na primer sta citate i da li volite da citate? Nadam se da ce nekog zaintrigirati ova -tema-....pozzzz
_________________
looooooda sam bez nas........

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Jun 09, 2007 6:57 pm

Odgovoriti sa citatom

ja ne volim da citam....(nina)....i mislim da je citanje gubljenje vremena....Smilei bole me oci od toga.....radije crtam....Smile
ali bojan bukvalno jede knjige.....Smileo tome ce on sam kasnije....Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Sub Jun 09, 2007 7:22 pm

Odgovoriti sa citatom

ja volim da citam kad imam vremena jer se skroz uzivim u knjigu i ne mislim na neke probleme ili bilo sta drugo...marko vidojkovic mi je omiljeni ali volim da citam sve u principu, zavisi od raspolozenja...dobra tema svidja mi se!
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Jun 09, 2007 7:59 pm

Odgovoriti sa citatom

ja baz zato ne volim knjige.....to je bezanje od stvarnosti.....zivis zivot nekog lika iz knjige a ne svoj.....bolje uzmi crtaj...Smile ili pogledaj film....manje vremena oduzima....
da znam opisi i sve ostalo....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Jun 09, 2007 9:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno da volim da čitam! Zar nije lepo kad ti neko pokloni ili preporuči neku dobru knjigu? Čitanje je veoma važno za obrazovanje i ličnu kulturu, i ljudi koji čitaju imaju lepši rečnik od onih koji to ne praktikuju. Veoma je tužno što malo ljudi vodi računa o jeziku.

Terzici ::

ja ne volim da citam....(nina)....i mislim da je citanje gubljenje vremena....
tužno... Sad

sigi ::

ali najvise volim da odgledam film
volim i ja da gledam filmove, ali veće je uživanje kada prvo pročitaš knjigu, i posle toga, ukoliko postoji, pogledaš i film koji je snimljen po njoj. Sigurno ćeš drugačije razumeti i sebi predstaviti likove i događaje iz knjige, nego što je to uradio reditelj. I tako ćeš, više, ili manje, ceniti režisera i scenaristu filma, u zavisnosti od toga da li ti se njihova verzija dopala ili ne. Pravi primer je Kum. Na osnovu knjige napravljena su tri kultna filma. I teško je reći šta je bolje. Noviji primer svakako je trilogija Gospodar Prstenova.

Poslednja knjiga koju sam pročitao je Muški svet. Napisala ju je Zorica Tomić, profesorka na mom fakultetu, i knjiga je deo literature za ispit (položio sam ga prošle nedelje...Smile ). Na veoma zanimljiv način govori o vladajućem muškom principu u kulturi tokom vekova, a u drugom delu se bavi delima Ota Vajningera. Toplo preporučujem Smile
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Jun 09, 2007 9:38 pm

Odgovoriti sa citatom

piggor - mislim da nijedan film ne moze ni blizu da pridje knjizi po kojoj je napravljen- mozda je izuzetak Kum, ali izuzetci samo potvrdjuju pravilo...

Kao i Bojan, i ja gutam knjige, kad imam vremena. A ako nemam, trudim se da ga nadjem ... Zadnje shto sam procitao je Ime Ruze (Umberto Eko). Radnja se odvija u jednoj opatiji u srednjem veku - pocinju da se desavaju misteriozne smrti ... a fra Vilijem treba da resi misteriju ...

Preporucujem ovu knjigu zato shto nije samo "krimic" vec se dotice i nekih malo dubljih stvari, filozofije , vere ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Jun 09, 2007 10:37 pm

Odgovoriti sa citatom

vavlada ::

piggor - mislim da nijedan film ne moze ni blizu da pridje knjizi po kojoj je napravljen- mozda je izuzetak Kum, ali izuzetci samo potvrdjuju pravilo...


to sam i rekao Wink
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Jun 09, 2007 11:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Knjige nisu bezanje od stvarnosti knjige su nesto sto nam pomaze da komuniciramo... Ko ne cita ne zna da pise, ko ne zna da pise ne zna da prica... Trenutno citam Oklopdzica... Tako nesto.. bojan

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Vesela

Beba

Pridružio: 27 Maj 2007

Poruke: 36


Poslao: Ned Jun 10, 2007 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

Ljooodi hvala na komentarima...sjajni ste....ja vec neko vreme planiram da pocnem da citam od Marka Vidojkovica nesto....lil`baby,je l imas da mi preporucis nesto interesantno??Smile a sto se tice toga da je citanje knjiga bezanje od stvarnosti,to mozda i jeste tacno,al zar ponekad ne zelimo da pobegnemo od stvarnosti...?Lepo je citati,time sebe obrazujes i glorifikujes...kako god...Smile))))))))
_________________
looooooda sam bez nas........

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Ned Jun 10, 2007 3:47 am

Odgovoriti sa citatom

pa imam vesela...sve njegove knjige su dobre,ja sam procitala-sve crvenkape su iste-jos kad je izasla odmah sam je uzela.stvarno je super...procitaj je pa mi javi kako ti se svidja...a i sa ostalim neces da pogresis sigurno.posle crvenkapa procitaj kandze pa i ostale...lik je loodilo... Very Happy drago mi je da jos neko ovde gotivi marka... Very Happy
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Ned Jun 10, 2007 3:54 am

Odgovoriti sa citatom

nina preporucujem i tebi da procitas-sve crvenkape su iste-iako ne volis da citas,knjiga je extra...bojane el si citao ti nesto od vidojkovica,posto vidim da gotivis knjige?
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Vesela

Beba

Pridružio: 27 Maj 2007

Poruke: 36


Poslao: Ned Jun 10, 2007 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

E,da...ja vam preporucujem Perl Bak...ko voli Kinesku i Japansku kulturu....a za devojke,naravno neponovljivu Danielle Steel....za romanticne dusice... Wink
_________________
looooooda sam bez nas........

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Ned Jun 10, 2007 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Danijela Stil? Ma daj... Literatura za trudnice, da se ne uzbudjuju previse.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Ned Jun 10, 2007 4:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Piter Friston - Queen - Fredi Merkjuri...

Hvala Crnoj Vatrenoj na postavljenoj web adresi odakle sam je poručio...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Ned Jun 10, 2007 5:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Molim i drugi put.
A kad sam ti ja to dala web? Smile
Znam da Bojan moj sad to čita.

Obožavam da čitam, ali nažalost, dok je ispitni rok mogu da čitam samo ono što je za ispit Sad
Čekam dan da dam poslednji ispit krajem juna i da preko leta pročitam bar 10 dobrih knjiga. Zacrtala sam to sebi kao cilj.
Trenutno čitam Kastanedu "Put znanja Jaki Indijanaca", nikako da je već pročitam.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Jun 10, 2007 5:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Planiram i ja da nabavim tu knjigu jer to treba imati!mislim da je loknica postavila tu web adresu....cula sam od ostalih da je knjiga fenomenalna!opisan je zivot pevaca i rad njegovog benda......do detalja!interesantno
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 10, 2007 8:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Jel se seca neko Hajduka u Beogradu, meni je to jedna od omiljenih knjiga iz detinjstva sa naravno svim svojim nastavcima? A trenutno ne citam nista sto nemoram ( mislim na fax ) jer inace ne bih imao vremena ni zasta drugo
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Ned Jun 10, 2007 8:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Knjige o Hajduku su sjajne, pravo tinejdzersko stivo, i rekao bih, svevremensko (tj. uvek ce biti aktuelni Hajdukovi dozivljaji).
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 10, 2007 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno trbalo bi snjimiti film o Hajduku ali da ne bude strogo deciji
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Vesela

Beba

Pridružio: 27 Maj 2007

Poruke: 36


Poslao: Pon Jun 11, 2007 12:00 am

Odgovoriti sa citatom

piggor ::

Danijela Stil? Ma daj... Literatura za trudnice, da se ne uzbudjuju previse.
??? Sta fali Danijeli?? Shocked
_________________
looooooda sam bez nas........

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 8
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker