Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Odgovori na poruku
Autor Poruka

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Uto Apr 22, 2008 12:48 pm

Odgovoriti sa citatom

hahaha, sto mi je poznato to kad se uzelis knjiga i onda
krenes da citas vise njih pa ti se sve zbrka u glavi
i naravno nijednu lepo ne propratis ili zavrsis, uf Smile

...ja ne vise tako Very Happy
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Sre Apr 23, 2008 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

Nikada nisam pocinjala da citam vise knjiga istovremeno, jer ne bih onda ni jednu procitala, a i volim da se posvetim samo jednoj knjizi. Volim dosta da citam krimi-romane, najvise Seldona, mada volim i naucnu fantstiku. Odusevila me je knjiga GOSPODARI PRSTENOVA Very Happy Mozda ce neko reci to je za klince, verovatno i jeste, ali sam nacin pisanja Tolkina me je odusevio. Volim kad dozivljavam to sto junaci knjiga prozivljavaju i kad to osetim onda je pisac u potpunosti pogodio pricu. A poslednja knjiga koju sam procitala je SUHA GILJOTINA-nazalost pisca se ne mogu setiti,ali je knjiga takodje fenomenalna
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sre Apr 23, 2008 3:11 am

Odgovoriti sa citatom

Miku Antica citam, pa da se ne lazemo, skoro svakodnevno...potrebna mi je uvijek barem mala doza njegove carolije. Sa tako malo rijeci se kaze tako mnogo, opusta mi dushu i svakom rijecju unosi spokoj u moj zivot. Eh, a onda kazem kako ne ovisim ni o cemu... Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Apr 23, 2008 11:20 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

ja baz zato ne volim knjige.....to je bezanje od stvarnosti.....zivis zivot nekog lika iz knjige a ne svoj.....bolje uzmi crtaj...Smile ili pogledaj film....manje vremena oduzima....
da znam opisi i sve ostalo....Smile


a sta je ovo ostalo,zivota ti??? Confused

citanje te tera na razmislanje,a 80% filmova su gubljenje vremena.
mada ok,svako ima pravo na svoje misljenje.

meni je omiljena knjiga Braca Karamazovi od Dostojevskog. Znam, mozda je suvise "komercijalna" , ali jednostavno, nijedna knjiga nije ostavila jaci utisak na mene...

piggor ::

Danijela Stil? Ma daj... Literatura za trudnice, da se ne uzbudjuju previse.


lol
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Sre Apr 23, 2008 11:37 am

Odgovoriti sa citatom

U mom životu je največi utisak ostavila knjiga "Zločin i kazna" Dostojevskog. Čitah nju samo put pre sedem godina ali još skoro sve pamtim, ko sa kim i zašto ne Smile

A i u životu pročitah jednu knjigu na srpskom jeziku, bila je to laka americka kratka romanticna, moj cilj nije bila dubina ove knjige, samo jezik. A naslov nje "Sedmi veo" Elizabet Rejnolds. Ima još dve slične knjige na srpski da nekad pročitam.
Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Apr 24, 2008 3:13 am

Odgovoriti sa citatom

chorwat ::

U mom životu je največi utisak ostavila knjiga "Zločin i kazna" Dostojevskog. Čitah nju samo put pre sedem godina ali još skoro sve pamtim, ko sa kim i zašto ne
Very Happy



UH! Two thumps up
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Čet Apr 24, 2008 10:56 am

Odgovoriti sa citatom

unfaithful babe ::

Miku Antica citam, pa da se ne lazemo, skoro svakodnevno...potrebna mi je uvijek barem mala doza njegove carolije. Sa tako malo rijeci se kaze tako mnogo, opusta mi dushu i svakom rijecju unosi spokoj u moj zivot. Eh, a onda kazem kako ne ovisim ni o cemu... Smile


Two thumps up
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Apr 25, 2008 1:47 am

Odgovoriti sa citatom

Ko da ne znam ko ce da se upeca na Miku...


_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Apr 25, 2008 1:52 am

Odgovoriti sa citatom

Ja volim svaki dan da procitam bar malo Abdulaha Sidrana.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Apr 25, 2008 7:58 am

Odgovoriti sa citatom

unfaithful babe ::

Ko da ne znam ko ce da se upeca na Miku...




Hehe, k'o da me ne znas...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Pet Apr 25, 2008 2:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Pre nekog vremena mi je drugarica pozajmila Kingove "Trgovce dusama"... Fenomenalan triler! Moracu i sebi da kupim... Uopste, volim njegove knjige... Jeste da obicno citam pred spavanje i da uglavnom za vreme citanja ne smem da ustanem iz kreveta, a, i ako ustanem, brzo se sjurim u krevet i pokrijem preko glave da me nesto sto me juri ili nesto sto je ispod kreveta, ne uhvati, ali nema veze...
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Pet Apr 25, 2008 3:37 pm

Odgovoriti sa citatom

chorwat ::

U mom životu je največi utisak ostavila knjiga "Zločin i kazna" Dostojevskog. Čitah nju samo put pre sedem godina ali još skoro sve pamtim, ko sa kim i zašto ne Smile

A i u životu pročitah jednu knjigu na srpskom jeziku, bila je to laka americka kratka romanticna, moj cilj nije bila dubina ove knjige, samo jezik. A naslov nje "Sedmi veo" Elizabet Rejnolds. Ima još dve slične knjige na srpski da nekad pročitam.
Very Happy

Uh stvarno odlicna knjiga. Moja najomiljenija od Dostojevskog Very Happy
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Pet Apr 25, 2008 3:45 pm

Odgovoriti sa citatom

bebbac86 ::

chorwat ::

U mom životu je največi utisak ostavila knjiga "Zločin i kazna" Dostojevskog. Čitah nju samo put pre sedem godina ali još skoro sve pamtim, ko sa kim i zašto ne Smile

A i u životu pročitah jednu knjigu na srpskom jeziku, bila je to laka americka kratka romanticna, moj cilj nije bila dubina ove knjige, samo jezik. A naslov nje "Sedmi veo" Elizabet Rejnolds. Ima još dve slične knjige na srpski da nekad pročitam.
Very Happy

Uh stvarno odlicna knjiga. Moja najomiljenija od Dostojevskog Very Happy

I moja je ova njegova najomiljena... jer... samo ovu jednu sam njegovu čitao, nekako za druge nikad nisam našao vremena. Very Happy

A iz lakših knjiga jako mi se svidjao Harry Potter, pročitah prve pet dela i hoću da čitam sledeće... Šesta je već odavno ali nekako mi se ne hoće čitat, ma hoću i nju da čitam.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Pet Apr 25, 2008 11:01 pm

Odgovoriti sa citatom

chorwat ::

bebbac86 ::

chorwat ::

U mom životu je največi utisak ostavila knjiga "Zločin i kazna" Dostojevskog. Čitah nju samo put pre sedem godina ali još skoro sve pamtim, ko sa kim i zašto ne Smile

A i u životu pročitah jednu knjigu na srpskom jeziku, bila je to laka americka kratka romanticna, moj cilj nije bila dubina ove knjige, samo jezik. A naslov nje "Sedmi veo" Elizabet Rejnolds. Ima još dve slične knjige na srpski da nekad pročitam.
Very Happy

Uh stvarno odlicna knjiga. Moja najomiljenija od Dostojevskog Very Happy

I moja je ova njegova najomiljena... jer... samo ovu jednu sam njegovu čitao, nekako za druge nikad nisam našao vremena. Very Happy

A iz lakših knjiga jako mi se svidjao Harry Potter, pročitah prve pet dela i hoću da čitam sledeće... Šesta je već odavno ali nekako mi se ne hoće čitat, ma hoću i nju da čitam.

E super je i ta sesta(obavezno je procitaj) ja bi trebalo sedmu da procitam, ali kad mi prodju svi ispiti
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Pon Apr 28, 2008 9:34 am

Odgovoriti sa citatom

bebbac86 ::

chorwat ::


I moja je ova njegova najomiljena... jer... samo ovu jednu sam njegovu čitao, nekako za druge nikad nisam našao vremena. Very Happy

A iz lakših knjiga jako mi se svidjao Harry Potter, pročitah prve pet dela i hoću da čitam sledeće... Šesta je već odavno ali nekako mi se ne hoće čitat, ma hoću i nju da čitam.

E super je i ta sesta(obavezno je procitaj) ja bi trebalo sedmu da procitam, ali kad mi prodju svi ispiti


Naravno da ću i šestu ali ne znam nekog ko mi nju posudi da pročitam Mr. Green Sve koje sam čitao bile su posudjene. A sedmog dela još nema na poljskom jeziku, valjda.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Apr 30, 2008 11:29 am

Odgovoriti sa citatom

Evo jos jedne profesionalne gutacice knjiga Mr. Green .
Zavisno od zivotne faze i raspolozenja biram i literaturu.Na licnu biblioteku sam prilicno ponosna.

Pa,ovako...
*za sva vremena
Selindzer - "Lovac u zitu"
Drajzer - "Americka tragedija"
Selimovic - "Dervis i smrt"
Andric - "Znakovi pored puta" (moze svaki dan po jedan pasus)

*za opustanje (uglavnom Lagunina izdanja)
Harlan Koben - "Nikom ni reci" i "Zauvek nestao",napeti trileri,lako se citaju a drze paznju
*knjizice tipa "Otkad si otisao" * Anita Sriv "Pilotova zena","Ljubav moje ljubavi"(zaboravih pisca,mislim bas Megi O Farel)
*Nikolas Sparks "Beleznica","Cuvar","Istinski vernik"
*nezaobilazna Marija Jovanovic sa sve tri knjige "Spletkarenje sa sopstvenom dusom","Kao da se nista nije dogodilo" i "Idi,vreme je" (koja me je zakucala i za krevet i za pod,odbolovala sam tu knjigu bukvalno)

*Bobicka se pokvarila posle "Dnevnika srpske domacice",neki utisak da mogu da podnesem to sto citam mi je ostavila jedino "Happy and"

*i malo filosofije na drugaciji nacin,ko voli
Justejn Gorder - "Sofijin svet","Devojka s pomorandzama" i "Misterija pasijansa".

Hocete jos Mr. Green ?
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Ned Avg 31, 2008 9:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Citala sam Lovca u zitu i bas je laka za citanje,zbog Zelene milje sam zaplakala(zbog misa)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pon Sep 01, 2008 4:30 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::


*nezaobilazna Marija Jovanovic sa sve tri knjige "Spletkarenje sa sopstvenom dusom","Kao da se nista nije dogodilo" i "Idi,vreme je" (koja me je zakucala i za krevet i za pod,odbolovala sam tu knjigu bukvalno)


Spletkarenje sa sopstvenom dusom - fenomenalna! Two thumps up Ako imate dovoljno snage za srceparajuce sudbine...

Ovu drugu nisam citala.

A trecu UPRAVO citam, upijam, a tek cu da je odbolujem, osjecam... ako me nema narednih dana, znate gdje sam... Wink

Selimovic i Andric su mi klasika, navika, ali ne ona navika koju uzimas zdravo za gotovo, vec navika uz koju uzivas svaki put, ma koliko puta tu istu stvar radio u zivotu i jednostavno ne mozes bez nje. Very Happy
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Sep 01, 2008 9:50 am

Odgovoriti sa citatom

Miro,cim sam tu negde oko Tebe videla "Wish you..." iste sekunde pala mi je na pamet neverovatna koincidencija a posto se nista u zivotu ne desava slucajno,znala sam da ces obozavati tu knjigu Sad .

Preporuka:
"Izgubiti Juliju" - Dzonatan Hal,prelepa prica o prijateljstvu i ljubavi u 1.svetskom ratu
"Decak iz Amerike" - Endrju Tejlor,cudna prica o neobicnom decaku po imenu Edgar Alan Po
"Druga Bolenova kci" - Filipa Gregori,knjiga koju necete moci da ispustite iz ruku,o spletkama na dvoru Henrija VIII i sudbini Meri Bolen.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pon Sep 01, 2008 3:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa mene su trnci prosli kad sam to vidjela u knjizi...malo je reci da sam htjela da vrisnem...
A i koja li koincidencija da mi pricas o toj knjizi par dana nakon sto sam je dobila na poklon pri odlasku na aerodromu? Sad
Ti si vjestica.
A da otvorimo mi neku biblioteku? Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker