Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Tenis !!!

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:17 am

Odgovoriti sa citatom

E ovako...ja sam veliki fan tenisa i ako ima jos nekog ko gotivi tenis neka napise nesto, recimo...nasi teniseri,uspesi koji ih tek ocekuju posle ovakvog napredka itd...a naravno i pored nasih ko vam se svidja!znaci bilo sta vezano za tenis...pa pisite... Very Happy
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:18 am

Odgovoriti sa citatom

Ja gotivim tenis ali sam sad previse umoran tako da se vracam sutra na temu da opsirnije postujem
FEDERER BEST EVER NO DOUBT
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

Ja cekam povratak Ane Kurnjikove Very Happy !!! Ma zezam se! Gotivan mi je ovaj Nadal ali mislim da Nole,Jelena,Ana ubijaju sve. Ovo je samo pocetak! Jos i Janko da se malo potrudi i nema frke!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:22 am

Odgovoriti sa citatom

onda sutra postujemo...super sto ima jos nekog ko gotivi tenis...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:23 am

Odgovoriti sa citatom

Ma brate ove sto dolaze ce biti vrh Zoric, Jovanovic, steta za Dokicku ali kad je mentol
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:27 am

Odgovoriti sa citatom

ma da,tek ce nasi teniseri da razbijaju!sad su aktuelni ana,jeca i nole ali stvarno mnogo potencijala tek dolazi.sad ce da guraju i Lukicevu,bice opasna...od sledece godine, nadam se, bice roland garrosic...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:31 am

Odgovoriti sa citatom

Ja obozavam tenis,ma nasi su zakon Very Happy .Krivo mi je za Anu sto je ovako lako izgubila u finalu,mislim da je mogla i bolje da odigra al trema je ucinila svoje.Od svetskih pa Federer je najbolji naravno,od dama pa Henin mi se cini za sad kao najkompletnija igracica.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:34 am

Odgovoriti sa citatom

ma i ja mislim da je i nju i jelenu razbila trema!ipak je i jednoj i drugoj to bilo prvo polufinale i finale na grand slamu...steta!ali tek ce one da ih kidaju!he he he
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:35 am

Odgovoriti sa citatom

Ma ja sam Kosarkaski fanatik i veliki fan NFL ali mi je Tenis sport broj tri!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:43 am

Odgovoriti sa citatom

Gledala sam malopre njihov docek ispred skupstine......bas lepo!zasluzeno su ih docekali!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 2:59 am

Odgovoriti sa citatom

Brate Nole igra Vimbldon finale garant
A i Jeca isto
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Pon Jun 11, 2007 3:04 am

Odgovoriti sa citatom

vala i da znas!uh sto bi bilo lepo...ali za us open,pa tamo ce da ih samelju!
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Pon Jun 11, 2007 10:01 am

Odgovoriti sa citatom

Doslo je vreme da i u ovom sportu ovaj ludi narod bude malo najbolji na svetu!Svaka cast svima,ogromni su to napori i odricanja,od malih nogu!Zasluzili su ono sinoc,nadamo se da ce biti jos doceka,sa grand slam trofejima!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pon Jun 11, 2007 5:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Obozavam tenis, i sama sam ga trenirala i meni je to najlepši sport na svetu!
Volim da gledam ove naše, svi su odlični, za Noleta redovno navijam, gledam sve mečeve (osim ako sam baš baš sprečena), vidim ga kao No.1 za dve godine.
inače mi je omiljeni teniser Nadal i jako sam srećna što je juče razbio Federera, mislim da je vreme već da pusti malo druge da budu prvi.
Sad bi Nole na travi razbio Nadala, ali eto ti nesreće, kao 4. upada u grupu sa Federerom kojem je trava omiljena podloga... Ostaje mi samo da gledam i navijam.
Teniserke... Ana je super ali volim da gledam Henin kako igra, odlična je (Federer u ženskom telu).

Stari teniseri.... Agasi, jedan i jedini i A. Sanchez.
A najlepši... Tommy Haas Wink)))
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Hard Rock

Beba

Pridružio: 15 Maj 2007

Poruke: 41

Lokacija: Čelarevo


Poslao: Uto Jun 12, 2007 3:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast nasim teniserima i teniserkama..Samo je pitanje vremena kad ce neko od njih biti No.1..Samo da tako nastave

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

gaga82

Nova Beba

Pridružio: 14 Jul 2007

Poruke: 7


Poslao: Sub Jul 14, 2007 11:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast Jeleni Jankovic!!! Kako je samo igrala veceras protiv Slovacke igracice!!! Tako se brane boje Srbije Smile Samo napred Jelena!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

gaga82

Nova Beba

Pridružio: 14 Jul 2007

Poruke: 7


Poslao: Pon Jul 16, 2007 12:26 am

Odgovoriti sa citatom

Nazalost, danas je nasa reprezentacija izgubila od Slovacke, Jelena nije igrala, ostale igracice bile su ocigledno slabije od Slovackih, a nedostajala je i Ana Ivanovic nasoj reprezentaciji. Sta je tu je, sada je najvaznije da se kako Jelena tako i Ana oporave i nastave sa turnirima kako bi zadrzale svoje sadasnje pozicije na WTA listi, a ostale nase igracice neka se ugledaju na njih. Crying or Very sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sre Avg 15, 2007 11:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast Djokovicu na pobjedi Federera u nedelju. Obozavam tenis, ne pratim ga mnogo zadnjih godina kao prije, ali uhvatim sto mogu i uvijek mi je srce puno kad nasi budu u vrhu.
Neka samo nastave tako.
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mimi

Nova Beba

Pridružio: 05 Avg 2007

Poruke: 7

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Avg 16, 2007 2:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Da dodamo jos i Aninu pobedu! Very Happy

Well done! Wink

Pesnik(Federer) u peMziju! Razz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Kuljanka

Beba

Pridružio: 02 Avg 2007

Poruke: 64

Lokacija: Kula


Poslao: Pet Avg 17, 2007 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

evo i ja da se izjasnim....pre svega-nole-jedno veliko BRAVO za MONTREAL,ana-nista manje za LA!hmm,tenis....moj omiljeni sport poslednje 2,3 god. ali pratim ga vec dugo.....trenirala sam ga takodje davno,kada sam imala svega 10,11god.,i prestala iz nepoznatih razloga,ali ostali su ti udarci tako da sam medju amaterima i dalje dobra,bar u nasem gradicu Smile
pratim tenis redovno,i najvise cenim ANU IVANOVIC.....skromno,prelepo bice sa savrsenim forhendom i servisom,a posle svega vidjenog u LA-u preti da ce joj sve postati savrseno....za one neupucene,njen sajt je najposeceniji od svih sajtova zenskih sportistkinja na svetu,a na wimbldonu je proglasena za najlepsu teniserku.....
NOLETA cenim kao igraca,jer za njega nema izgubljenog poena,gema,meca.....cenim ga i jer je igrac za sve podloge,i (u tim godinama) jedan od psihicki najjacih igraca na svetu.ponekad mi se ne dopada sto nije malo skromniji kad daje izjave,intervjue(tipa Ane),ali da nema tog samopouzdanja verovatno i ne bi dogurao dokle jeste....
sto se tice JELENE,ja vise volim ofanzivniju,agresivniju igru od njene,ali ipak opasno igra defanzivu,sjajna igracica,sta ona vraca....to jos samo henin moze.....
neko je pomenuo ZORICKU....s' njima smo prijatelji porodicni,devojka je lik totalni,i uz to razbija,bice extra opasna za koju godinu.....
sto se tice JELENE DOKIC,za koju neko rece da je "MENTOL"-moram da kazem da je to apsolutno netacno...jedini mentol je njen otac koji je upropastio njen zivot i karijeru....
za mene najbolja zenska igracica JUSTIN HENIN.....sa onim 'muskim' bekhendom i fantasticnim kretanjem preti da jos dugo ostane No 1.....i svaka cast za sjajne igre koje je pruzala ove sezone uprkos brojnim privatnim problemima(sa svojima,smrt majke,razvod).....
ROGER......iako ga ne mirisem zbog izjava vezanih za Noleta smatram ga za najjaceg kod muzjaka,jos uvek....toliko od mene.....
P.S.-Prati li neko ovaj turnir u Sinsinatiju?Zanima me sta mislite sto se tice Ane i Noleta,jesu ovi porazi bili takticki potezi,da bi se odmorili za US OPEN,ili ih je savladao umor ili...?i sta ocekujete od nasih na gren slemu?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker