Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Tenis !!!

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

bojana_88_ns

Nova Beba

Pridružio: 07 Nov 2007

Poruke: 13


Poslao: Sre Nov 07, 2007 2:23 am

Odgovoriti sa citatom

Obozavam tenis, pre sam ga i trenirala i to je najlepsi sport na svetu! Zalosno je sto nasi ljudi pocnu nesto da gledaju tek kada neko pokaze neki uspeh, e sad, kako je dosao do toga to je manje vazno... I tako dok ne pocnu da gube, a onda drvlje i kamenje na njih! Nole, Ana i Jelena su super, samo treba jos malo vremena da bi bili jos bolji. Svi im drzimo palceve...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Sre Nov 07, 2007 5:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Ko je poceo da gleda tek kad su ostvarili uspeh, nemoj da siris dezinformacije Very Happy , ja sam gledala jos Moniku Seles dok je igrala za nas, pa onda i sve ostale.A sad da drzimo palceve Noletu,Ani i Jeleni za ove zavrsne turnire da zaokruze ovu sjajnu sezonu!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Nov 08, 2007 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

I ja sam gledala još kao dete, počela sam da treniram sa 5 godina i još uvek ga redovno pratim (ali nažalost ne treniram). Mada se slažem sa Bojanom, sad se cela nacija zapalila, klinci masovno treniraju tenis zbog ovo troje. A kad su košarkaši osvajali zlato, svi su trenirali košarku. Šta ćeš, to je Srbija...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bojana_88_ns

Nova Beba

Pridružio: 07 Nov 2007

Poruke: 13


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:02 am

Odgovoriti sa citatom

loknica21 ::

Ko je poceo da gleda tek kad su ostvarili uspeh, nemoj da siris dezinformacije Very Happy , ja sam gledala jos Moniku Seles dok je igrala za nas, pa onda i sve ostale.A sad da drzimo palceve Noletu,Ani i Jeleni za ove zavrsne turnire da zaokruze ovu sjajnu sezonu!


Pa ti, ali svi ostali, nemaju pojma o tenisu, a kao prate. Sta je bilo sa kosarkasima npr. dizali ih u zvezde, a sad ka ne donose zlato pljuju po njima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bojana_88_ns

Nova Beba

Pridružio: 07 Nov 2007

Poruke: 13


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::

I ja sam gledala još kao dete, počela sam da treniram sa 5 godina i još uvek ga redovno pratim (ali nažalost ne treniram). Mada se slažem sa Bojanom, sad se cela nacija zapalila, klinci masovno treniraju tenis zbog ovo troje. A kad su košarkaši osvajali zlato, svi su trenirali košarku. Šta ćeš, to je Srbija...


I tako ce biti dok ne pocnu da gube (ne daj Boze), pa ce, kao i po kosarkasima , poceti samo da pljuju!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

Nažalost.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:41 am

Odgovoriti sa citatom

Ej ne mesajte molim vas ono sto se desava u nasoj kosarci i u tenisu (verujte mi jer vam ovo prica jedan kosarkaski fanatik)! To su dva razlicita pojma ali slazem se sto se tenisera tice, cim izgube prvi mec sve najgore, drvlje i kamenje a kad pobede niko ponosniji od ovih sto ih pljuju! Ajde bre Ana dobij vise ovu malu Hantukovu pa da idem da spavam ko covek! Very Happy
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:54 am

Odgovoriti sa citatom

Valjda će više da je dobije... Ajde break, ajde break, break, break! Very Happy
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Čet Nov 08, 2007 3:56 pm

Odgovoriti sa citatom

bojana_88_ns ::


Pa ti, ali svi ostali, nemaju pojma o tenisu, a kao prate. Sta je bilo sa kosarkasima npr. dizali ih u zvezde, a sad ka ne donose zlato pljuju po njima!

Ma salila sam se ja, naravno da ljudi ranije nisu toliko pratili tenis sto je i logicno posto nije bilo nasih predstavnika ili bar nisu postizali neke znacajnije uspehe, pa i nije bilo preterano interesantno za gledati. A sto se kosarkasa tice, ne verujem da bi pretrpeli opstenarodnu kritiku da se nisu toliko uobrazili i poceli da misle da je dovoljno da izadju na teren pa ce im protivnik predati utakmicu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Nov 08, 2007 5:15 pm

Odgovoriti sa citatom

bojana_88_ns ::

loknica21 ::

Ko je poceo da gleda tek kad su ostvarili uspeh, nemoj da siris dezinformacije Very Happy , ja sam gledala jos Moniku Seles dok je igrala za nas, pa onda i sve ostale.A sad da drzimo palceve Noletu,Ani i Jeleni za ove zavrsne turnire da zaokruze ovu sjajnu sezonu!


Pa ti, ali svi ostali, nemaju pojma o tenisu, a kao prate. Sta je bilo sa kosarkasima npr. dizali ih u zvezde, a sad ka ne donose zlato pljuju po njima!


Ah, tenis mi je sigurno bio prva sportska ljubav i da gledala sam isto Moniku Seles u to vrijeme. Nazalost mi ne znamo da pruzimo podrsku sportistima i timovima koji gube, nego lako gubimo interes, a oni motivaciju; takav smo narod... A iskreno, mene za kosarkase ( i fudbalere ako bas hocete) jedino nervira to sto su arogantni i sto se postavljaju tako i hvalisu kako su najbolji na svijetu, ostali pojma nemaju i bla bla bla, a na kraju od toga ostane samo prazna prica. Tu moja motivacija posustane; nekad izbjegavam da gledam da se ne bih nervirala, ali ipak ne mogu da se iskljucim potpuno, jer ipak volim sve sto je nase i kao i sve ostale nacije koje svoje cuvaju i postuju, i mi bismo se trebali ugledati bez obzira na neuspjehe! Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Jan 26, 2008 12:41 am

Odgovoriti sa citatom

Djole otvorio novu temu koja obuhvata sve sportove, prema tome ovu cu zakljucati i nek stoji ovdje ako vas interesuje sta su mislili ranije Wink

Vec dugo je neaktivna, pa mozete nastaviti ovdje

http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=722

LOCK!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker