Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Slatke muke

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Gorun Stormgaze

Beba

Pridružio: 12 Sep 2006

Poruke: 59

Lokacija: Kladovo


Poslao: Uto Sep 12, 2006 3:40 am

Odgovoriti sa citatom

Ja imam jedno pitalje u vezi jednog od clanova benda. Very Happy
Da li neko moze da mi kaze da li, i kako mogu da stupim u kontakt sa Janom?

Ok, ok, znam sta mislite: Jos jedan otkaceni fan. Ali ja sam Nbebe krenuo intenzinvo da slusam tek od kada je Jana pocela sa njima da peva.

Kada sam je prvi put video(i cuo) u 3k dur-u, dok su mi kolena polako klecala, pomislio sam u sebi:"O moj Boze, nisam znao da i na zemlji ima andjela...".

A posto sam video i saznao da je ona u stvari jedna obicna devojka(a ne andjeo maskiran u devojku, kako sam prvobitno mislio), hteo bih da se upoznamo i budemo barem prijatelji.

Tako da ukoliko mislite da ovo nije totalna glupost a poznajete Janu, imate njen email ili bilo sta, molim vas da ne stedite dugme "privatne poruke".

Hvala.
_________________
I try to save life a day.
Ussualy its my own.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Sep 12, 2006 11:06 am

Odgovoriti sa citatom

Ja bih ti mogao nabaviti ali tim bi malo vise iskoristavao moje prijateljstvo sa njima.Preporucujem ti da se strpis malo i sacekas njihov oficijalni sajt pa je preko njega kontaktiraj!

Ali ako zelis mogu reci Vlajku da je obavesti o ovome pa ti se mozda ona licno i javi ovde na forumu?
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 12, 2006 11:55 am

Odgovoriti sa citatom

@DeathAngel tako bi bilo mozda i najbolje dok se ne uradi oficijelni sajt. Najbolje reci njoj o toj ideji pa vidi sta ona misli o tome.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Uto Sep 12, 2006 1:25 pm

Odgovoriti sa citatom

@Gorun Stormgaze

Uz veliko poshtovanje prema tebi, mislim da Jana ima previshe takvih fanova!! Ne kazem ni da si otkacheni fan niti bilo shta loshe, ali svejedno treba sachekati oficijelni sajt, pa sam da kontaktirash ako zelish!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Sep 12, 2006 1:52 pm

Odgovoriti sa citatom

@Gorun Stormgaze cuo si misljenja.Videcemo sta drugi misle ali ovo ti naj najbolja verzija.Jel,ko ceka taj doceka! Smile
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Uto Sep 12, 2006 2:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ako bismo se svi tako upoznavali sa svojim omiljenim muzicharima ja mislim da bi svi poludeli od svojih fanova za 5 dana!!! A isto tako mislim da je lepshe slushati ih ovako kakvi jesu, bez ikakvih kontakata!!! Ispravite me ako greshim!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Balkanac82

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 530

Lokacija: Chicago


Poslao: Uto Sep 12, 2006 4:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Ima ona još takvih fanova.
Nećete verovati kakavi su me sve likovi kontaktiral, hteli su još slika Jane ili Jelene, njihove brojeve telefona, e-mailove, da se upoznaju itd.

I još sam fino stavio ispod kontakt obrazca napomenu da se tako kontaktira webmaster, a ne bend, ali i dalje oni teraju po svome.

Sve u svemu, moj ti je savet, zaboravi.
Kad odeš na neku svirku gledaj da je upoznaš, nemoj to raditi ovde.
_________________
www.ludisvet.com

www.pixel-webdizajn.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Uto Sep 12, 2006 5:09 pm

Odgovoriti sa citatom

@ Balkanac Tako je !! Kao shto sam i ja uradio!!

Njih dve su super osobe, htele su i da se slikaju i da daju autograme!!!! Sa Jelenom sam pricao nekih 10-ak min jer je ishla sa mojim drugom zajedno u srendnju shkolu!!
Dakle ako hotje da ti da E mail ili broj datje ti uzivo, pre tjesh tako stupiti u kontakt sa njom nego ovako preko foruma!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Gorun Stormgaze

Beba

Pridružio: 12 Sep 2006

Poruke: 59

Lokacija: Kladovo


Poslao: Uto Sep 12, 2006 9:58 pm

Odgovoriti sa citatom

@Deathangel slazem se sa Catrin. I nikako nisam mislio da neko zloupotrebi prijateljstvo. Ako mozes prenesi, nek pogleda forum ako hoce i ako ima vremena i nek sama odluci.

@maxkv znao sam da cu tako da delujem, kao zaludjeni fan. I pretpostavljam da njih dve imaju gomile i gomile fanova.
Ali ono sto pokusavam da kazem jeste da ja u stvari nisam "fan". Ja ranije nisam ni slusao Nbebe, tj slusao sam ih po principu "kad ih ubodem"(na tv-u, radiju itd.), znaci retko.
Jana me je jednostavno odusevila glasom i stasom u 3k dur-u. Znaci pre nego sto postala poznata i pre nego sto je je imala ikakve veze sa bebama. I ja o njoj ne razmisljam kao o "pevacici Nevernih Beba", vec kao jednoj izuzetnoj osobi sa andjeoskim glasom.

A to da joj posle svirke trazim autogram i mail... to mi vec deluje na nesto sto bi fan uradio, a ja to ne zelim da budem.
_________________
I try to save life a day.
Ussualy its my own.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 12, 2006 10:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se oko ovoga sto si rekao za autogram i mail kad bi joj prisao posle svirke. I sad tek posle ovog tvog odgovora razumem ono sto trazis. Ja licno nemam kontakta sa njima, ali DeathAngel ima. Ne verujem da bi joj smetalo to, sigurna sam da oni nadgledaju forum s vremena na vreme i da ce videti ovu temu, ali neka joj neko kaze za to.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Uto Sep 12, 2006 10:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok kao shto sam i rekao ne mislim nishta loshe!! A za njen andjeoski glas si definitivno u pravu!! Pravo da ti kazem meni se mnogo vishe svidjaju sada nego kako ona stara ekipa!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Passenger

Starija Beba

Pridružio: 05 Avg 2006

Poruke: 109

Lokacija: Republika Srpska


Poslao: Uto Sep 12, 2006 10:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Gorun Stormgaze ::

Ja ranije nisam ni slusao Nbebe, tj slusao sam ih po principu "kad ih ubodem"(na tv-u, radiju itd.), znaci retko.


99% ljudi nije ranije slusalo Bebe. Neki dan gledam spot za staru verziju Dvoje... pomalo smijesno izgleda u odnosu na sadasnju verziju pjesme.
_________________
It Doesn't Matter Where You Are
Do What You Can With What You Have


http://www.prkos.org/projekat/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Uto Sep 12, 2006 11:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako pridjes posle svirke neces delovati kao geek. Slobodno pridji, upoznaj se. Tako smo ortak i ja posle svirke u Kovinu. Malo smo se zbunili, ali sta je tu je. Oni su sasvim kul, navikli su...
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 12, 2006 11:54 pm

Odgovoriti sa citatom

99% ljudi nije ranije slusalo Bebe. Neki dan gledam spot za staru verziju Dvoje... pomalo smijesno izgleda u odnosu na sadasnju verziju pjesme.[/quote]


Sad si stvarno odvalio tesku glupost, ta pesma je (u originalnoj verziji) njihov muzicki vrhunac, a o Gocinom pevanju ne teba trositi reci. Svako ko je slusao N.Bebe pre izlaska the best of izdanja od pre dve godine (a takvih je nazalost malo) zna o cemu pricam. E to je andjeoskli glas a pogotovo u refrenu koji MekBejn drzi u potpisu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sre Sep 13, 2006 8:23 am

Odgovoriti sa citatom

Pa dajte coveku taj broj telefona ili mail, sta ima lose u tome... Kazete da su oni sasvim opusteni i cool likovi - pa to je onda isto kao da dajete broj najbolje drugarice ili sestre... (filozof) Very Happy
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sre Sep 13, 2006 11:00 am

Odgovoriti sa citatom

E pa nije bas tako.Ja sam to dobio na njihovo poverenje,a ne zelim tako lako da ga izgubim.
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Passenger

Starija Beba

Pridružio: 05 Avg 2006

Poruke: 109

Lokacija: Republika Srpska


Poslao: Sre Sep 13, 2006 11:25 am

Odgovoriti sa citatom

Upravu je Deathangel. Oni jesu opusteni i cool likovi, al' opet su javne licnosti, i ne moze svako imati njihov broj, mail...
_________________
It Doesn't Matter Where You Are
Do What You Can With What You Have


http://www.prkos.org/projekat/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 13, 2006 12:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa sto onda ne pitate njih licno da li mogu da daju. Ne mora telefon, ali moze mail recimo ako je vec coveku stalo da je kontaktira.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 13, 2006 12:49 pm

Odgovoriti sa citatom

A mogli bi i da svrate ponekad na ovaj forum, pa da se i oni ukljuce u komentarisanje.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Sre Sep 13, 2006 1:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Uff to tje teshko da ide!! A shto se tiche mailova, pa ne znam shta da vam kazem!!Stavite se vi u njihovu poziciju pa vidite da li biste pored toliko obaveza zeleli josh i da imate svaki dan po 500 poruka u sanduchetu!! Da li biste ih chitali!! I da li stvarno mislite da javne lichnosti chitaju mailove svojih obozavalaca!! Pa ne bi imali vremena da se pomere od komp-a!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 3
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker