Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Konkurencija???

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 14, 2007 10:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, upravo sam ukucala www.neverne-bebe.com/forum, i vidim da je prvi na spisku. Istina na srpskom, a šta fali. Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 14, 2007 10:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Znam da jedan veliki forum ima temu "Neverne bebe". Puno je članova koji posećuju samo tu temu, i veliki su fanovi. Nadam se da su bar neki od njih i na ovom forumu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 14, 2007 10:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Verovatno mislis na bgdcafe, on ima temu o Nevernim Bebama, i da ima dosta ljudi koji su i ovde na forumu, i onih koji ga samo posecuju. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sre Feb 14, 2007 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma kako god okrenes najbolji smo!!!! Sve ostalo sto se pojavi na netu u vezi svima nama dragog benda smesno je u odnosu na nas!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Čet Feb 15, 2007 12:05 pm

Odgovoriti sa citatom

a takodje i mycity forum ima temo u bebama, i sama ideja ovog sajta je potekla odande...
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 15, 2007 5:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Verovatno mislis na bgdcafe, on ima temu o Nevernim Bebama, i da ima dosta ljudi koji su i ovde na forumu, i onih koji ga samo posecuju. Smile


Da, bgdcafe. Neke nikove sam prepoznala i čudi me da su jako malo postovali na ovom forumu, dok su tamo dosta aktivni.

Mislim da je to nebitno i da je MikePortnoy034 apsolutno u pravu. Istinski ljubitelji Nevernih beba treba da imaju za cilj ujedinjenje, a ne želju za ličnom promocijom. Cool
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Feb 15, 2007 9:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Eva ::

Da, bgdcafe. Neke nikove sam prepoznala i čudi me da su jako malo postovali na ovom forumu, dok su tamo dosta aktivni.


Pa sad kako ko... Neki su nickove promenili pa ti se čini da nas nema a tu smo. I veruj mi, ma koliko sam bila na bgd cafeu aktivna ovde mnogo više blebećem Wink
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Čet Feb 15, 2007 10:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Naravno da sam u pravu!!! Hvala na podrsci Eva!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 12:37 am

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena,
to je dobro i raduje me. Ipak, znam ko ovde ne piše koliko piše tamo. No, to nije važno, važno je da sam pronašla ono pravo.Very Happy

MikePortnoy034,
moja podrška je iskrena, i uvek će je biti, za bilo šta, bilo gde, bilo kada, i uvek za sve vas, a u ime naše ljubavi prema muzici Nevernih beba. Very Happy
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 3:07 am

Odgovoriti sa citatom

Po mom misljenju, sto vise sajtova posvecenih N.BEBAMA to bolje za promovisanje samog benda.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Pet Feb 16, 2007 3:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Da, bolje da ima na više mesta, tako je veća šansa da veći broj ljudi primeti. Pola ljudi koji voli da sluša NB ne kuca u google neverne bebe sa željom da pronađe nešto nego jednostavno naleti na nekom forumu, pa vidi u nečijem potpisu link, klikne i eto ga ovde... Odoh, zakasnicu na voz Wink
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 4:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna_Vatrena ::

Da, bolje da ima na više mesta, tako je veća šansa da veći broj ljudi primeti. Pola ljudi koji voli da sluša NB ne kuca u google neverne bebe sa željom da pronađe nešto nego jednostavno naleti na nekom forumu, pa vidi u nečijem potpisu link, klikne i eto ga ovde... Odoh, zakasnicu na voz Wink


Ne slažem se s tvojom teorijom no, o tome kada se vratiš vozom. Rolling Eyes
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 7:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam samo ovde i to mi je dosta, mada moram da priznam da se slazem sa onim sto ste rekli i da ima i tu istine! Ma vazno je da se mi druzimo i da delimo simpatije prema istom bendu!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Eva

Beba

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 62

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 16, 2007 11:07 pm

Odgovoriti sa citatom

MikePortnoy034,istina je da je to najvažnije i da dalje ne treba analizirati. Neverne bebe nama vernima, mi verni Nevernim bebama. Ima li šta bolje?
_________________
Muzika je najsugestivnija umetnost preko koje se dospeva u idealno područje čiste lepote.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Feb 17, 2007 5:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam stigla da objasnim baš dobro pošto sam žurila. Nisam zakasnila na voz Wink

Mislila sam nešto ovako. Ima ljudi koji su ih čuli tako "usput" na radiju pa im se dopalo ali se nisu trudili da traže u google. Za njih je super stvar da na drugim forumima u našim potpisima naiđu na link ka ovom sajtu. Nisam mislila da svuda treba da ima tema Neverne bebe. Na bgd cafeu je započeto, ovde se nastavlja...
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 17, 2007 5:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam ni ja mislila na temu.. nego da svako dole u svom potpisu i na ostalim forumima ima ovaj link,da bi se prosirio..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sub Feb 17, 2007 8:37 pm

Odgovoriti sa citatom

ovo treba da ide u prvi plan jer je ovo zvanicni i jedini fan forum sajt o nevernim bebama tako da je ovo glavno mesto bgcafe i ako ima jos koji uopste nisu bitni sve ovde treba da se preseli sto nas ovde ima vise tim bolje .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 17, 2007 8:42 pm

Odgovoriti sa citatom

I na bgdcafe-u i na MC je objavljen ovaj sajt, i zna se za njega. Tako da ko je hteo da se preseli ovde preselio se, ko nije ne mora. Nema potrebe nikog terati.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Feb 17, 2007 9:06 pm

Odgovoriti sa citatom

sigi ::

ovo treba da ide u prvi plan jer je ovo zvanicni i jedini fan forum sajt o nevernim bebama tako da je ovo glavno mesto bgcafe i ako ima jos koji uopste nisu bitni sve ovde treba da se preseli sto nas ovde ima vise tim bolje .


OK je da treba da budemo ovde, pa da ne mislim tako ne bih ovde visila. Ali mislim da ne treba BGD da padne u zaborav, tamo je napisano toliko postova, postavljeno toliko slika, toliko puta je pregledan... Neki se ni ne sećaju prve teme koja nam je zatvorena... Imali smo preko 25000 pregleda i preko 75 stranica postova. Moderator DUNA je zatvorila temu i, uprkos obećanju da će je vratiti, tema je prosto nestala. Otvorena je nova, koja je isto posećena, više od polovine ljudi ovde, počevši od administratora i moderatora su prvo tamo kucali. Mislim da bgd tema NEVERNE BEBE-SIMPLY THE BEST zaslužuje sve pohvale i ne treba da bude ugašena.

Na svakom forumu (cirka 5) imam u potpisu link ka ovom sajtu. Mislm da time pokazujem da mi je stalo da ovaj sajt bude još posećeniji, aktivniji, popularniji, lepši i bolji od teme na BGD cafe-u.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Pon Mar 05, 2007 7:50 pm

Odgovoriti sa citatom

ja sam ovo uradio nek se neko potrudi da nastavi ili dopuni
http://forum.burek.rs/index.php/board,117.0.html
posto nista bilo nije ostavio sam link sa nasom adresom pa nek ljudi citaju ,nadam se da nisam pogresio

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 3 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker