Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Cat People ( nekoliko ex članova N.Beba )

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

zdejan

Beba

Pridružio: 29 Dec 2006

Poruke: 33

Lokacija: Bratunac, RS


Poslao: Pon Jul 02, 2007 12:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Da vidimo koliko smo tolerantni prema bivšim članovima. Bili su pre neki dan u mom selu (Bratunac, RS) i mogu Vam reći da su otprašili fino svirku. Tasa onako, standardno, ali Gorica... Šta reći Wink Žena = glas = doviđenja prijatno. Neponovljiva pojava, neponovljiv vokal i naravno da mi je žao što nije više u bendu. Šta mislite o njima?
_________________
Day after day Love turns gray like the skin of a dying man...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Jul 02, 2007 12:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Mislim da treba da se rade oni remasteri shto pre, da J&J otpevaju shto je Gorica nekad ... Eto toliko ... Gorica je kao vokal odlicna, ali u Valjevu je oduvek vazila za namcora ... barem na koncertima ... ako me razumete
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Pon Jul 02, 2007 2:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa dobro,svako ima svoje bubice!
Mene su NB "zarazile" svojom muzikom pre 10 godina-u staroj postavi,i lagao bih kad bih rekao da nemam OGROMAN respect prema tom sastavu,vremenu,muzici.No,jednom sam to vec napisao.
U svakomslucaju,kvalitetan bend,kvalitetni pevaci...ROCK ON!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 02, 2007 3:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Remasterizovanje albuma sa Janom i Jelenom na vokalu bila bi velika greska, ako treba da se remasterizuju albumi onda neka se remasterizuju sa originalnim snimcima.

Cat People...dobra svirka ali ipak tezga. sve te obrade koje oni sad sviraju nekad su izvodile N.bebe.

Inace Gorica sprema solo album.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Pon Jul 02, 2007 5:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve je to tacno,tezga i sl,ali moram da vas pitam nesto-kako ste tada dozivljavali Bebe?Mislim,islo se na njihove koncerte,zasto?Da bi culi 1-3 njihove tadasnje autorske stvari ili da bi uzivali u Randjinom i Milanovom razvaljivanju Wall-a,Rossane ili legendarne Zajdi,zajdi.Budimo iskreni-i Bebe su pocele proboj ka sirim narodnim masama kao "tezga" bend!
E,sad,ne kazem ja ovo da bi nekoga omalovazio,a nekoga ishvalio ili opravdao...ili zato sto ja imam takav isti "tezga" bend Very Happy ,nego zato sto mislim da je generalno ovde kriza autorstva...i kriza identiteta samih muzicara.I onda izadje jedan kvalititan bend(citaj Cat People),dobro odsvira,a cuju se komentari:"Super svirka...ali tezga!"
Moram da vam kazem da sam te komentare slusao i posle tih "davnih" koncerata Beba,a i tada se nisam slagao sa takvim misljenjem.Moralo je od necega da se pocne...pa tako i Cat People pocinju sada!
No,udavih Very Happy ...ali,zanimljiva tema!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Jul 02, 2007 6:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, u principu se slazem, ali mislim da je tehnicki nemoguce izvuci remaster iz starih snimaka zato shto su oni blago receno uzasni ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 02, 2007 7:05 pm

Odgovoriti sa citatom

pa poslusaj onda boks set divljih jagoda, sta su uradili sa starim albumima. oni sada zvuce vrhunski.

moze sve to da se uradi, jedino bi prvi album predstavljao veci posao.


Awaken, Cat people pocinju vec cetiri godine...i sviraju jedne te iste obrade.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Pon Jul 02, 2007 10:42 pm

Odgovoriti sa citatom

ja sam kao vec mnogo puta do sada ,iznao svoje pozitvno misljenje i veliki respekt prema svim ljudima koji su prosli kroz bend neverne bebe ,pa tako naravno da se tu ubraja bili ,tasa i goca drago mi je kad cujem da ima ljudi ko ja i shvataju da su ti ljudi spadaju u ono sto bi se reklo koreni ,ceneci korene i ubrajajuci i spominuci ljude koji su doprineli da nesto ili neko bude to sto je danas to moze samo da donese dobro i da ljudi uvek imaju dobro misljenje o bendu ,gorici mnogi zameraju njen mrsuljav fizicki izgled ,ali verujte a mislim da ce se neki i sloziti ta zena je imala dobar glas onako malo jaci ,i uvek mi je bilo cudno kako jedno takvo mrsuljavo bice moze da iznese tempo svirki i kilometrazu koje su bebe pravile na mesecnom nivou kojekuda po srbiji
voleo bi da se reizdaju albumi ,imam jos jednu ideju ,da se drugarski pozovu upravo nijh troje i napravi disk da oni otpevaju ovo sto pevaju jeca i jana ili tako neka fora koja bi bila dobra to je naka moja ideja da se tako nesto odradi za 15 godina rada Very Happy Cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jul 03, 2007 4:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Nema ništa od tih akcija veruj mi a i zašto bi brate Neverne bebe su to što jesu sa Jelenom I Janom sada i gotova priča pustite bivše članove na miru da rade svoj posao
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Hard Rock

Beba

Pridružio: 15 Maj 2007

Poruke: 41

Lokacija: Čelarevo


Poslao: Pon Jul 09, 2007 2:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Tasa i Goca su stvarno dobri vokali,uostalom nebi bili u Bebama da nisu kvalitetni vokali..bilo ih je zadovoljstvo slusati dok su bili u Bebama al otkad su ih napustili jos nisam imao prilike da ih slusam

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Dec 05, 2007 7:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Tema prebacena!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker