Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Čestitke » Čestitka - neverna beba unapređena u moderatora...

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jul 12, 2007 9:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo malo obavjestenje za sve clanove foruma; od juce nevernoj_bebi je dodijeljen status moderatora foruma i to iz vise razloga.

Vlajko i ostatak benda cetitaju nevernoj_bebi na statusu i zahvaljuju joj se za sve sto je do sada uradila za sajt. Prezadovoljni su sa do sada uredjenim i nadaju se da ce biti jos aktivnija na forumu i ocekuju dugu saradnju.

Urednistvo foruma zeli nevernoj_bebi dobrodoslicu u tim!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Jul 12, 2007 10:29 pm

Odgovoriti sa citatom

CESTITKEEEEEEE!!!!!!!od svih ovde ona je najvise zasluzila da bude moderator!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Čet Jul 12, 2007 10:47 pm

Odgovoriti sa citatom

ovaj forum se polako pretvara u pijacu ,moze da bude ko sta hoce i kad oce Confused Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam ZA!!!Bravo,bebo,pravi primer da se brojem praznih postova ipak nista ne postize!!!Ti ih imas samo 200 i kusur,a tu si gde jesi!
Cestitke!!!

CHEERS!!!

@sigi
Argumentuj,brate!!!Time vredjas nas oko 400 "pijachara" ovde!Bez ljutnje samo,molim te!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Sigi, ako nemas nista pametno da kazes, molim te uzdrzi se, a bilo bi dobro da prethodno malo uzmes knjige iz osnovne skole i naucis neka elementarna gramaticka pravila, jer ih do sada, ocigledno nisi naucio. Umetnost je razumeti tvoj post, odnosno prvo je umetnost desifrovati ga, zbog gomile gresaka, a kasnije je pravo umece razumeti sta si hteo njime da kazes.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Mozda nas u gimnaziji uce pogresna pravila, al' ja sam ga ukapirao iz prve.

Awaken - svi argumenti su vec pominjani u zbrci oko Deathangela, tako da je bespotrebno.

Neka niko ne uzme za zlo ovo shto pishem - ja ne zelim ni da budem moderator ni bilo shta, niti sam ikad zeleo - samo ipak treba znati kome i zasto se daju statusi ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:39 pm

Odgovoriti sa citatom

sigi ::

ovaj forum se polako pretvara u pijacu ,moze da bude ko sta hoce i kad oce Confused Sad


Ne moze Sigi biti ko hoce i sta hoce, mislim da si to primjetio jos od postanka sajta.

Niko se ne bira bezveze. Pri izboru moderatora se obrati paznja na mnoge stvari, a eto cisto da znas ti i ako ima jos neki tvoj istomisljenik, neverne_beba ih je sve zadovoljila. Tako da nemas razloga da brines, nista od te pijace!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da bi svi mi (ako hoces, sigijevi istomisljenici ) voleli da znamo koje su to stvari na koje se obraca paznja, ako nije tajna.
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:45 pm

Odgovoriti sa citatom

E sto se sad svadjate bas mi nije jasno nimalo? Ako niste u stanju da cestitate osobi, ne morate ni da kritikujete. Sta vi znate sta je ova osoba uradila za sajt ili ne, Ovo nije samo oko poruka I koliko ih je ko napisao I sta je u njima.
Ljudi nemojte biti zavidni....svi se ovdje lijepo druzimo, nije mjesto da zavidimo nekome...
Eto ja od sveg srca cestitam nevernoj bebi, sigurna sam da je to zasluzila....samo hladno!
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jul 12, 2007 11:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne svadjam se - a inace, ne znamo svi shta je ko uradio za sajt - kad se vec daje status, moze da se objasni (nama koji ne znamo) zasto . Reci ne bole, a to nije toliko tesko otkucati.
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Jul 13, 2007 12:00 am

Odgovoriti sa citatom

Naravno vavlada da nije tesko otkucati. Ne slazem se da bilo ko ovdje zasluzuje neko objasnjenje ali eto, dacu vam ga jer je ovo sajt Nevernih beba a oni veoma cijene svoje fanove tj. clanove ovog foruma pa samim tim i ja kao dio cijele price mislim isto.

Prvo na sta bih htjela da ukazem je da je evidentno da forum iz dana u dan sve vise i vise raste i povecava se broj registrovanih clanova. Zbog toga je potrebno vise urednika nego sto smo mi imali.

neverna_beba je uradila mnogo, dala je par veoma dobrih, konkretnih prijedloga za poboljsanje sajta koje smo uvazili ili jos radimo na tome da se uvaze.

Bend je prihvatio ideju da ona bude moderator, a ovdje mnogo cijenimo njihovo misljenje.

Dobrovoljno je pomagala u svemu od kada se registrovala i ocigledno je koliko voli muziku Nevernih beba, sto je jako vazno jer nijedan posao koji se ne radi s ljubavlju nece biti dobro odradjen.

Eto, ja sam ispunila svoju "obavezu" i dala vam objasnjenje, a sada molim sve one koji imaju jos neko pitanje da se obrate nekome iz urednistva preko pp jer rasprave ovog tipa stvarno nisu pozeljne.

Ugodan boravak na www.neverne-bebe.com
Opustite se Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Jul 13, 2007 12:35 am

Odgovoriti sa citatom

Mnogo se radi na poboljsanju sajta, tj. sve se nalazi u pripremi, a neverna_beba nam je dosta pomogla, nesebicno i bez ikakve koristi je sve to uradila i dalje radi.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pet Jul 13, 2007 1:55 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam za to da moderator bude neko ko stvarno ulaze dosta u sajt i ko voli to da radi!dal je neverna_beba to zasluzila ili ne,nek procenjuju ljudi koji su za to zaduzeni!nase je da kazemo sta mislimo!ja licno smatram pa i da neverna_beba nije BAS TOLIKO truda ulozila u sve ovo ali......od svih nas ovde je definitivno br.1 sto se tice zalaganja tako da JEDNOSTAVNO NEMA KO DRUGI DA BUDE MODERATOR!ona ovde provodi dosta vremena za razliku od nas ostalih pa je i logicno da ona dobije titulu moder.i ne vidim razlog zasto bi se polemisalo oko toga!nek svako da svoje misljenje!meni je licno drago sto je postala moder.jer imam utisak da je pozitiva od coveka:)iz njenih postova se vidi da je uvek raspolozena sto ne bih mogla da tvrdim za ostale!samo napred!!!!!!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Balkanac82

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 530

Lokacija: Chicago


Poslao: Pet Jul 13, 2007 2:29 am

Odgovoriti sa citatom

Uredništvo foruma ima pravo da bira moderatore i dodeluje im tu funkciju.

Pri tome se pažnja obraća na korisnikovo zalaganje, poznavanje situacije oko sajta (u ovom slučaju i benda) i najvažnija je procena profla osobe (ne sme da bude individualista ili konfliktna osoba).

Na ovom sajtu kao ni na ostalim, uredništvo sajta ne mora da svoje odluke obrazlože korisnicima. Ne znam samo kako imate takvu slobodu da se protivite.

Svi mi koristimo google i zamislite da sad neki od nas počnu da se protive izboru u board direktora.

I na kraju, ako vam se ne sviđa, ne morate da javno kritikujete i tražite obrazloženje i promenu, jer vi na to i onako ne možete uticati.

Takvim svojim stavovima neki od vas samo štete sajtu, a i samima sebi jer iako misle da postižu neki efekat istina je suprotna, samo su oni od strane ostalih članova prepoznati kao konflikte osobe i podršku imaju samo jedni od drugih.

Ova tema je u forumu čestitke i rasprava koju započinjete je potpuno ne primerena. Ako ne moežete da prihvatite izbor neverne_bebe za moderatora i da joj čestitate, onda je bolje da ništa i ne pišete.
_________________
www.ludisvet.com

www.pixel-webdizajn.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Pet Jul 13, 2007 11:07 am

Odgovoriti sa citatom

Cestitke, od sveg srca!
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Pet Jul 13, 2007 12:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Balkanac82 ::


Ova tema je u forumu čestitke i rasprava koju započinjete je potpuno ne primerena. Ako ne moežete da prihvatite izbor neverne_bebe za moderatora i da joj čestitate, onda je bolje da ništa i ne pišete.


Apsolutno!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Pet Jul 13, 2007 12:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Cestike i od mene! Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pet Jul 13, 2007 12:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Cestitammmmmmmm!!!!! Smile
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Jul 13, 2007 1:12 pm

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba je to zasluzila Wink
sve cestitke jos jednom Smile
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jul 13, 2007 4:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Cestitke nevernoj bebi...a vama ostalima jedno pitanje.

A gde su ti novi clanovi ciji broj neizmerno raste?gde su njihovi postovi?gde su poruke koje se mogu nazvati konstruktivnim?gde je diskusija?
Koje su teme najposecenije? ,,sta vam sad svira, kaladont i zagonetke,,.pa zar jedan ovakav bend zasluzuje da mu na forumu ovakve teme budu najposecenije? a realno to su jedine posecene teme (ne racunajuci svirke ali to je vise info nego tema).
i sta onda? ova poruka ce svakako biti obrisana i nadam se da ce je sto veci broj ljudi procitati...kojih ljudi? tih 300 i koliko clanova od kojih maksimalno 20 postuje na forumu. izem ti ja onda takav forum. Bebe zasluzuju mnogo vise i ja se nadam da ce biti tako ali to zavisi od osoba koje rukovode ovim forumom.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 3
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker