Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » Kako pobediti turbo folk ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

CrAzY_bLoOd_PrInCeSs

Beba

Pridružio: 30 Jul 2007

Poruke: 20

Lokacija: Donji Milanovac/BG


Poslao: Sub Avg 11, 2007 2:10 pm

Odgovoriti sa citatom

A sam' da odg. na pitanje i vracamo se temi...Smile Neshto gde one pevaju u nekog GreenRoom!Very Happy Vidi se da spot nije skoro snimljen jer Jana ima drugachiju frizuru...Very Happy
_________________
......Volim tvoje ruke, samo kada plachu a bol i nezhne muke, volim k'o ljubav nashu i sivo je, ovo nashe nebo...HRABRA SAM SAMO DA ZNASH!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa MSN Messenger Yahoo Messenger

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sub Avg 11, 2007 2:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::


samo ja ne znam sta je gore, folk ili tehno??? ne znam da li ima jos istomisljenika

Tako je!!!Od kada se pojavila tehno "muzika",ja potenciram tu pricu!!!

Ima stari spot za Veliki je Bog,kad su bili mladi,ludi i brzi Very Happy !
Sorry,off!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Avg 11, 2007 3:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako mislite na celu elektronsku muziku ne mogu da se slozim sa vama, ima puno stvarno zanimljivih stvarcica i semplova da se cuje u nekim pesmama. Pritom naravno ne mislim na tehno muziku koju slusaju ti likovi koji slusaju i Seku vec na stvarno dobre bendove The Prodigy, Christal Method, Chemical Brothers...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Avg 11, 2007 3:30 pm

Odgovoriti sa citatom

ajoj....prdigy.... to je trebal cuti...na exitu ove god su bili prvi dan....stvarno ponizavajuce....masa vristi skace dok im ovi govore fuck u people itd....samo sto ne vicu "to j... nas...."
i bilo je vise ljudi nego na plantu?!
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

CrAzY_bLoOd_PrInCeSs

Beba

Pridružio: 30 Jul 2007

Poruke: 20

Lokacija: Donji Milanovac/BG


Poslao: Ned Avg 12, 2007 8:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Nemojmo sada da se vredjamo...neka ljudi slushaju shta zhele...
_________________
......Volim tvoje ruke, samo kada plachu a bol i nezhne muke, volim k'o ljubav nashu i sivo je, ovo nashe nebo...HRABRA SAM SAMO DA ZNASH!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa MSN Messenger Yahoo Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 19, 2007 2:23 am

Odgovoriti sa citatom

Nadopunjujem svoju drugu polovinu... Elektronska muzik... Dovoljno je reci... Nema umetnosti,nema instrumenta... Sta vise reci...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Avg 19, 2007 2:29 am

Odgovoriti sa citatom

Samo mala napomena, The Prodigy je nastupao na Exitu sa zivim bendom tako da eto samo mala informacija jer sam prisustvovao koncertu. Ali dobro da ne idemo vise u off slazem se da je elektronska muzika, muzika bez duse i to je to. Izvinite za off!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Morricone

Nova Beba

Pridružio: 21 Apr 2007

Poruke: 12


Poslao: Ned Avg 19, 2007 2:38 am

Odgovoriti sa citatom

Odgovor na postavljenu temu - NIKAKO.
Ali, to uopste nije losa varijanta.
Mene boli sto ima ovih svastara - slusaju i Cecu i Bebe, i Seku i Van Gog, Acu Lukasa i Negativ...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Anak-su-Namun

Beba

Pridružio: 11 Sep 2007

Poruke: 48

Lokacija: Hamunaptra


Poslao: Uto Sep 11, 2007 3:42 am

Odgovoriti sa citatom

nemam problem oko turbo-shita.... iscupala sam antenu... znaci nema TV-a, a liniju sam shifrovala... sada cela kuca i ulica slusa rock Very Happy
jos samo da im isperem turbo mozgove i stvar je resena Smile lol
_________________
Zavoli trag mog osmeha, Na rubu case, Na cigareti... I blatnjav hod, Duz ulica, Koje sigurno, Nekuda vode... Bicemo tamo negde... Mozda suvise voljeni... Potpuno neprimetni... Ili, javno prokleti...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Moonlight

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 76

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Sep 12, 2007 8:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Pobediti turbo folk?Nimalo jednostavno,kao prvo ovo je zemlja seljaka(u mentalnom smislu)i mogu reci da je vecini ljudi "urodjeno" da skacu po stolovima i masu maramama kad cuju neki "narodnjak" ili slicno...Ove nove generacije,makar pametniji deo pokusava da se izbori sa ovim šundom....Jedini recept je-slusati dobru i poucnu muziku poput n' beba i ne gubiti osecaj za kvalitet muzike...(oni koji ga jos uvek imaju)
_________________
Tesko je pratiti svoj put u hladnoj noci bez mesecine....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 12, 2007 10:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Najgore je sto te nove generacije, slusaju samo narodnjake, retko ko slusa normalnu muziku. Cesto, dok setam gradom, cujem kako sa mobilnih (od klinaca) urla neki narodnjak.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sre Sep 12, 2007 10:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Da ali moras se sloziti da ima i po gradu dosta klinaca koje vidjam da vukljaju neke violine,violoncele,gitare i koje po fazonu koji furaju provalis da su ok. Ne znam zasto ali imam utisak da je nas "normalnih" malo po malo svakim danom sve veci broj! Ne znam, mozda i gresim!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 12, 2007 10:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne znam za ostale gradove, ali u Ns je strasno. Ima klinaca koju nose instrumente, jako volim to da vidim, ali mnogo je vise onih drugih, nazalost kojima su Zvezde granda najveci cilj u zivotu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sre Sep 12, 2007 11:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja znam samo da je meni trenutno jedan od omiljenih domacih bendova iz NS-a! Plug N Play naravno Very Happy . Ma videcemo sta ce nam buducnost doneti, ali dobro tesimo se sto smo mi "normalni" malo ali odabrano drustvo u ovoj Zemlji!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Mladenovic

Nova Beba

Pridružio: 14 Avg 2007

Poruke: 3

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 28, 2007 10:38 am

Odgovoriti sa citatom

Je se inace bavim narodnom muzikom ali ovaj shund,kic,mislim na "Grand" i jos pojedinih izdavackih kuca treba zatvoriti da nepostoje -ZAUVEK-!!!Unistili su smisao prave narodne muzike a da ne pricamo o zabavnoj koju su prosto oduvali sa scene svojom jakom markentiskom podrskom TV "Pink" koja plasira svo to djubre!I sto je najgore,to je toliko uhvatilo maha,da iz godine u godinu oni su sve popularniji i popularniji,vise zastupljeniji...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Sep 28, 2007 3:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne verujem-kakva tema!!!!
Ostala sam bez reci...!!!!!!!!!
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Ned Sep 30, 2007 1:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovo je Srbija, turbo folk je nasa realnost i mislim da se ne treba truditi pobediti ga... jer on vremenom sve vise ojacava, uzmite u obzir to da je Grand ubedljivo najgledanija muzicka emisija na nasim prostorima...
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

Una

Napredna Beba

Pridružio: 15 Sep 2007

Poruke: 401

Lokacija: Apatin-Novi Sad


Poslao: Sre Nov 07, 2007 11:31 pm

Odgovoriti sa citatom

maSSive_aTTack ::

Ovo je Srbija, turbo folk je nasa realnost i mislim da se ne treba truditi pobediti ga... jer on vremenom sve vise ojacava, uzmite u obzir to da je Grand ubedljivo najgledanija muzicka emisija na nasim prostorima...



i to je stvarno tuzno.Nije samo problem to sto se slusa takva muzika,vec i kakvu poruku ona salje nama,mladima.Po vecim gradovima jos i postoje mesta gde se mozete sakriri od toga,ali u selima,situacija je uzasna.Ona mesta gde se moze naci normalna muzika su uglavnom posle odredjenog vremena pozatvarana,i umesto njih su se otvorile folkoteke,to je stvarno zalosno Sad Sad Sad Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:10 am

Odgovoriti sa citatom

Kad ne možeš da pobediš, pridruži im se... važi u svakoj prilici osim za Grand produkciju Very Happy (mada lagala bih kad bih rekla da ne skakućem na Seku i Bato bre... Wink )
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Nov 08, 2007 1:13 am

Odgovoriti sa citatom

Ma kakav folk.....to nikako
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 7
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker