Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » Brendovi muzičke opreme, cene, kvalitet, ukus...

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 26, 2007 2:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Nije ti verovatno u redu link.

Da nisi na ovo mislio?
http://www.musictoyz.com/images/jpg/line6spider212.jpg

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 26, 2007 2:27 pm

Odgovoriti sa citatom

User posted image
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 26, 2007 2:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Catrin nece da mi okaci sliku pojacala ajd da probam sa procesorom
http://b7.ac-images.myspacecdn.com/01495/75/69/1495489657
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Avg 29, 2007 3:04 am

Odgovoriti sa citatom

OPA,Kevine,Line6,a!!!Dobra masina,prijatelju!!!Samo,sta ce ti procesor na takvoj masini?Pedalboard,brate...da te odvedem kod coveka u Kg-u,pravi k`o fabricke.Moj ga gitarista ima,fantazija!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Avg 29, 2007 12:36 pm

Odgovoriti sa citatom

E kad bude bilo para sada su magneti prioritet Smile
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Čet Avg 30, 2007 1:59 am

Odgovoriti sa citatom

Prijatelju slusao sam na Exitu Meshuggah kako zvuci na Line-ima! Ono je mnooooogo dobro!!! (na stranu to sto su oni indijanci u to uboli neke custom gitare sa 8 zica) Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

El Mariachi

Nova Beba

Pridružio: 11 Dec 2007

Poruke: 13

Lokacija: Trenutno Borcha,inache sam iz Golupca


Poslao: Pon Dec 24, 2007 5:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovako,Moja prva gitara:Aria stg series,dva single i jedan hummbucker magnet.uz nju sam dobio i malo Vox-ovo pojacalo od 9w,nishta posebno pocetnicki paket,sve za 180 evra...U septembru sam kupio Apolo,model 335,odlicna kopija Gibbsona,jako lep topao ton,dva otvorena hummbucker magneta...Planiram da skupim kinte za neko normalno pojacalo.Pored toga posedujem i klavijaturicu Yamaha psr 275...U ''kolekciji'' je i klasicna gitara Holandske marke Joker,kupljena pre dvadesetak godina u Iraku,jako dobri pragovi...To je to za sada...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Dec 25, 2007 12:40 am

Odgovoriti sa citatom

Korg x-50 Smile
Ako neko ima istu, ili neke boje koje u nju mogu da se ubace, slobodno neka se javi Smile
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Dec 25, 2007 12:44 am

Odgovoriti sa citatom

Gitarica Squier Fender (kao:)) i Marshall pojacalo (malo 40 vati, valjda). i akusticna Haiti od pre 30 godina koju je moj tata svirao nekada. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marjan

Starija Beba

Pridružio: 10 Dec 2007

Poruke: 151

Lokacija: N.Pazova


Poslao: Uto Dec 25, 2007 2:41 am

Odgovoriti sa citatom

Ja se naslanjam na elektro-akustican fender...
_________________
Hristos se rodi! Zaista se Hristos rodi!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Iron man

Nova Beba

Pridružio: 07 Sep 2007

Poruke: 13

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 25, 2007 8:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Prodajem bass gitaru!!! Rucno pravljena od javora koji je star 15 god. Cetiri zice, prednji deo vrata ruza, schaler civije, dva sekter jazz magneta, aktivna elektronika, pet potenciometara crne boje, nova kobilica, konjic radjen od bambusa (pokretan). Bass je bordo boje, radjen iz nekoliko delova sto predstavlja dodatni kvalitet! Uskoro cu izbaciti sliku! Pozdrav svima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mladenovic

Nova Beba

Pridružio: 14 Avg 2007

Poruke: 3

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 27, 2007 1:01 am

Odgovoriti sa citatom

Ja imam klavijaturu Roland XP-30 i verujte da je to jedno cudo od sintizajzera.Pazite kad u njemu imaju 3 interne ekspanzije i jos dva prazna slota za ekspanzije iz rolandovih SR-JV setova.Prepun je boja,mislim da ih ima negde oko 1300 bez usera-a.Mislim da za klavijaturu koja kosta 400-450 EUR i previse nudi a znam da sigurno preskace tritona LE i TR oko reprodukcije fabrickih (patch)boja,a vec postavljenih efekata i da nepricamo.Ja nikako nisam bio pristalica Rolandovih klavijatura,koristio sam ranije dosta Yamahu:CS2X,DX11,V50,Korg Triton Le,N364,X5D cak i Roland Fantom X7 koji je novije generacije u odnosu na XP-30 a jedina stvar sto ima vise je sempler koji uzasno kasni a sprava troduplo skuplja,ali posle XP-30 sve do sad nabrojano je smesno,bez lazne skromnosti. Very Happy Idea

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Ned Jan 06, 2008 6:37 am

Odgovoriti sa citatom

ranije sam koristio Shure 58 mikrofon i stvarno radi savrseno, ali je samo za live. Radi na svako ozvucenje podjednako dobro i tu nema sta. AKG ima malo vise srednjih i nema neki gain. Nema ih mnogo na trzistu. Ljudi uglavnom uzimaju proverene stvari.

Pre 3 god sam hteo da kupim shure beta, ali nisam imao dovoljno love, pa sam kupio mikrofon, ovde nepoznate marke, CAD (americka firma). Mikrofon je kondezatorski. Ima zlatnu kapislu, prilicno dobro zasticen od udaranja, tako da i ako vam ispadne, ne bi trebalo da se pokvari. Fkv raspon mu je neverovatan: od 16-20000, kristalno cist, jasan, zahvalan i za studijsko snimanje i ozvucavanje instrumenata. Na malom prostoru, pored nekoliko mikrofona i bubnjeva, ponekad malo "hvata", ali ne pravi mikrofoniju jer ima neki njikma poznat sistem. Vise bih ga preporucio za neku akustik svirku, gde ima manje buke na bini. Neverovatno je topao i cist glas.Ma, neverovatno. Ako imate priliku, probajte ga.

Cena je oko 150 e.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jan 06, 2008 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja bi uzeo shure sm57 za ozvučenje pojačala ali je 120 evra sve pare sam puko na shortboard za pojačalo Sad smorio sam se
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Ned Jan 06, 2008 2:56 pm

Odgovoriti sa citatom

cokanovic ::

ranije sam koristio Shure 58 mikrofon i stvarno radi savrseno, ali je samo za live. Radi na svako ozvucenje podjednako dobro i tu nema sta. AKG ima malo vise srednjih i nema neki gain. Nema ih mnogo na trzistu. Ljudi uglavnom uzimaju proverene stvari.

Pre 3 god sam hteo da kupim shure beta, ali nisam imao dovoljno love, pa sam kupio mikrofon, ovde nepoznate marke, CAD (americka firma). Mikrofon je kondezatorski. Ima zlatnu kapislu, prilicno dobro zasticen od udaranja, tako da i ako vam ispadne, ne bi trebalo da se pokvari. Fkv raspon mu je neverovatan: od 16-20000, kristalno cist, jasan, zahvalan i za studijsko snimanje i ozvucavanje instrumenata. Na malom prostoru, pored nekoliko mikrofona i bubnjeva, ponekad malo "hvata", ali ne pravi mikrofoniju jer ima neki njikma poznat sistem. Vise bih ga preporucio za neku akustik svirku, gde ima manje buke na bini. Neverovatno je topao i cist glas.Ma, neverovatno. Ako imate priliku, probajte ga.

Cena je oko 150 e.



ja koristim shure betu(novi model) i jako sam zadovoljan,mada mi se stariji model vise svidja(vise mi odgovara boji glasa.probao sam jednom akg i toliko mi je vukao srednjake da je to nesto nenormalno,cak i kad ih oduzmem skroz cuje se ko telefon Very Happy
kondenzatorski su za ozvucavanje instrumenata i nisam siguran da li ti odgovara.preporucujem ti da uzmes shure sm58 (kabal) on ti je oko 70,80,eura,ako se ne varam...najbolji mikrofon na svetu Very Happy Very Happy Very Happy Wink
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jan 06, 2008 8:14 pm

Odgovoriti sa citatom

pa u rangu tih cena jeste Smile ali za ozvucenje definitivno sm57 vrh
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Sre Jan 09, 2008 11:23 am

Odgovoriti sa citatom

Slazem se za 58-icu! Ali cu verovatno uzeti Betu. Zadrzacu i CAD, jer je, kako sam vec pomenuo, zvuk pretopao i neverovatno cist. Nekako si ispred benda dok pevas, frekvencijski izdvojen, nema mesanja sa instrumentima, ma divota... Smile On je bas konstruisan za pevanje, a ne za ozvucavanje. Ima ga i u bezicnoj varijanti, ali je preskup.

http://www.cadmics.com/C195.htm

Evo vam link za CAD! Pa sami prosudite... Pogledajte i ostalu paletu mikrofona, a i sta su o njima rekli poznati (klipovi).

p.s. Napomena moderatorima, ovo nje rejklama, vec razmena informacija u cilju obostrane edukacije. Smile)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Sre Jan 09, 2008 1:29 pm

Odgovoriti sa citatom

ako si ti druze zadovoljan i ja sam Very Happy Very Happy Wink.
evo mog mikrofona,imam ga nesto vise od jedne godine

http://www.samedaymusic.com/product--SHUPGX24BETA58
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MarkoPA50

Starija Beba

Pridružio: 19 Mar 2007

Poruke: 199


Poslao: Sub Jan 12, 2008 10:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sad vozim neki aranzer,koji nameravam da prodam i kupim neki work...Inace za godinu dana dobijam Yamaha Motif Es8-

http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_gold/oosugakki/itempic/yamaha-motifes8.jpg

Po meni su Korg i Yamaha vodeci proizvodjaci klavijatura,mada cujem da Kurzweil ima mnogo dobar zvuk,ali nikad nisam imao prilike da sviram na njemu...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Jan 13, 2008 2:36 am

Odgovoriti sa citatom

Ja "vozim" Korg X50 ... nekako sam alergican (licno) na aranzere, ritam masine, i ostalu pricu ... bubanj je izmisljen da ga neko svira, a ne da ide matrica Smile)
al opet, svakom svoje ...
Ako budem skupio neke pare, kupicu digitalni klavir, verovatno yamahu neku, de znam ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker