Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Kutak za muzičare » Brendovi muzičke opreme, cene, kvalitet, ukus...

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Ivan_va

Beba

Pridružio: 03 Jun 2007

Poruke: 23

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pon Feb 18, 2008 12:52 am

Odgovoriti sa citatom

Ja imam Squier Fender bullet strat, Korg AX 3000g i Marshall Vitange 1959 (Van Halen, Blackmore, Malmsteen...), Trenutno planiram da kupim Shure SM 57, I neke pedale...
_________________
O Boze oprosticu joj sve da se moje zelje ispune, nemoj mi reci ne ...
Invazija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Mar 10, 2008 5:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Ajde da ja ozivim temu... Kupujem pojacalo vec sto god jos od kad sam odustao od onog mga trazim naj resenje za sto manje para de mi ostane za pedale i bla bla... U opciju su ulazilo sve,ali na kraju cu verovatno uzeti nekog hibrida(najradije bi vox ac30,ali mnogo para)... Gledao sam Marshalla avt150x ali mi se cini ne dovoljno dobrim za te pare... Kevine rece Srdjan da se non stop svadjas sa svojom opremom,daj neki savet... Sta kazete da je do 500,600 e najbolje?
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 10, 2008 7:55 pm

Odgovoriti sa citatom

http://www.multimusic.ru/catalog/brands/zoom/gfx4body.jpg
Ovaj procesor sam uzeo od ortaka da imam nekakav ton kad sviram na tudjim pojacalima a i za probe
A za svirke konačno Smile line 6 shortboard
http://www.dolphinmusic.co.uk/shop_image/product/02f8957ad93b5de75f79b0cea1e0a67e.jpg

Inače od brendova najviše volim Music-man, Ibanez što se tiče gitara, Mesa boogie pojačala, Boss pedale, žice koje su mi najviše prirasle za srce su Sit 10-ke Smile
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 10, 2008 8:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Zaboravih Peavey pojačala
E da ako neko hoće da kupi mikrofon Electro Voice Cobalt 4 usmeren za ozvučavanje ili zna nekog ko bi hteo neka mi javi dao bi ga za 35 evra ocuvan perfektno
http://www.sanden-shoji.co.jp/image/mic/e_v/co4.jpg
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 10, 2008 8:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Brate ja bih ti za te pare predložio ovo:
http://www.thomann.de/prodbilder/peavey_valve_king_212_pimx_187479.jpg

peavey_valve_king

Sjajno pojačalo i ja ću ga uzeti čim dođem do nekih para a da ne znam šta bih sa njima
To ti je lampaš sa 2 12-ice i 150W imaš ga po nekim radnjama možda ili ga naruči preko Mega music-a košta mislim 500 evra i još 50 koje daješ da ti ga doteraju kao depozit

A ako bi hteo nešto manje imaš isto Peavey sa 1 12-icom u Artistu na Konjarniku negde oko 300 evra i radi posao do jaja samo bi ga za svirke trebao ozvučiti
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Mar 11, 2008 11:22 pm

Odgovoriti sa citatom

To mi je preporucio u Artistu ali nije ga bilo u NS... Ubedljivo naj lampas za te pare,po karakteristikama... Meni to konjarnik nista ne znaci... Dosao bih mozda sutra do BGa ako nahvatam nekog posto ja nemam blage gde je konjarnik... A gde je taj Mega music? I po kojim to radnjama ima? Kako ja da dodjem do tamo od z?najkracim crtama?
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Mar 11, 2008 11:42 pm

Odgovoriti sa citatom

"Mega music" p.j. 1
Kneginje Zorke 16b
Beograd
Tel/fax: 011/243-53-73
info-bg@megamusic.rs

Radno vreme: 10h-18h, subotom 10h-14h

TO TI JE NA SLAVIJI IZNAD KRUŽNOG TOKA

A ARTIST TI JE U DELU GRADA KOJI SE ZOVE KONJARNIK DO TAMO TI IDE 17 AUTOBUS I NALAZE SE U TC KONJARNIK

Artist Systems

Adresa:
P.T.C. Konjarnik
Ustanička 189, lok. 20
11000 Beograd
Srbija i Crna Gora

Telefon/faks:
011 3471 465

E-mail:
info@artistsystems.rs

Web site:
www.artistsystems.rs

Radno vreme:
10-19h

Subotom:
10-14h
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Mar 11, 2008 11:50 pm

Odgovoriti sa citatom

ODakle ti sve te informacije,covece... Hvala za kruzni tok znam gde je,a ovaj konjarnik cu povesti nekog... Hvala puno... Verovacu tvom savetu... Kad budete dolazili u Indjiju mogu ti dati pojacalo da probas na svirci ako ga kupim...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Mar 14, 2008 10:21 am

Odgovoriti sa citatom

Ma opušteno Wink šta god ti treba javi
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Ned Maj 04, 2008 8:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa da se i ja ubachim ovde! Imam Fender Stratocaster kupljen 1980 godine u Londonu! Pojachalo Lab series L11, akustichnu gitaru ruchne izrade iz Nemachke i najvrednije od svega, trzalicu Dave Murray sa koncerta u Beogradu!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Maj 04, 2008 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

pa ti neki burzuj

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Pon Maj 05, 2008 5:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Eh da bar jesam, sve je to nasledstvo, veruj mi to je sve shto imam!! P.S. Prvo sam se slatko nasmejao na tvoj post pa sam onda odgovorio!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

xcv

Nova Beba

Pridružio: 01 Jun 2008

Poruke: 19

Lokacija: Zagreb


Poslao: Sre Jun 04, 2008 11:44 pm

Odgovoriti sa citatom

evo da se i ja pridruzim malo muzicarima Wink oprema znaci, imao i probao podosta raznoraznih gitara, od Squire-a, Ibaneza, MM-a, Godina, Jacksona itd.. no ostavih samo 2, a to je Gibson LP, i Fender Strat Eric Clapton,(ne volim gitare s floydom) od pojacala trenutno imam Laney (electro i acoustic kanal), soundom mi vuce na Marshalla, bio jeftin pa ga uzeo i odgovara mi u potpunosti, procesor Zooom GFX 8, isto tako, ima sve sto mi treba i sto zelim trenutno.. a od bubnjeva, Roland V-Drum Wink
_________________
In music you just can't escape.. when something is beautiful... .. . Ray Charles

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

UNDER

Beba

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruke: 51

Lokacija: Leskovac,Srbija


Poslao: Sre Apr 29, 2009 8:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Trenutno pevam na Behringer-u 1800 u kompletu 3 kom sam ih kupio lane u Mitrosu za 2400 din,zavrsavaju posao za probe i pratece vokale...

Mikrofone koje sam gledao da kupim su Shure SM 57,58 i Beta 57,58 kao i Sennheiser E835S (sa prekidacem) E845(S) i moj favorit E 945!

Probao sve njih ali 945 me je odusevio!
Veoma je dobro usmeren,ne hvata spoljnu buku,sto mi je veoma bitno zbog live nastupa + odgovara mom basu-glasu Smile


Nekoliko starijih muzicara me je takodje savetovalo da,ako kupujem kupim Sennheiserov mikrofon,oni su ostavili SM i Betu i presli na neki iz E serije od Zenha...

Sennheiser-u dajem prednost nad Sure-om...mozda i zato sto sam u svakoj kafani,na svakom veselju vidjao SM i Betu...tako posto sam malo alergican na narodnjake... Laughing
_________________
Dve stvari su beskonačne;Svemir i ljudska glupost...mada nisam siguran za Svemir...
www.under.co.rs
www.myspace.com/undersrbija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Čet Apr 30, 2009 12:37 am

Odgovoriti sa citatom

Kakav crni Behringer! Bacaj to...salim se... Very Happy

Kupi nesto ozbiljnije, mikrofoni bar nisu skupi.
Shure mikrofoni su dobri, jer solidno zvuce na svakom ozvucenju (sto je mnogo bitno, s obzirom da je u svakom klubu druga ozvuka), a i robusni su i izdrzljivi. E sad, ostalo je stvar ukusa, ali da su kvalitertni, jesu!
Sennheiser - vrhunska firma. Mada, nisam pevao na njihove mik-ove.
Jos bih izdvojio Beyer-dynamic, serija Opus. U klasi su Bete, ali jos "cistiji" (oko 150e) i Audio-voice ima solidne mikrofone. Ja koristim Shure 58, a za neke vece nastupe imam CAD 95, kondezatorski handled mic americkog porekla. Ko jednom otpeva nesto na kondenz, nikad ga ne ostavlja! Wink

E sad, treba tu i jedan preamp, neki PreSonus, jedan Lexicon reverb, i jedan compressor, da se to sve lepo utegne i pichiiii... Very Happy Ali i jedno 1200 e za sve to! Very Happy
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

UNDER

Beba

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruke: 51

Lokacija: Leskovac,Srbija


Poslao: Čet Apr 30, 2009 2:30 am

Odgovoriti sa citatom

cokanovic ::

Kakav crni Behringer! Bacaj to...salim se... Very Happy

Kupi nesto ozbiljnije, mikrofoni bar nisu skupi.
Shure mikrofoni su dobri, jer solidno zvuce na svakom ozvucenju (sto je mnogo bitno, s obzirom da je u svakom klubu druga ozvuka), a i robusni su i izdrzljivi. E sad, ostalo je stvar ukusa, ali da su kvalitertni, jesu!
Sennheiser - vrhunska firma. Mada, nisam pevao na njihove mik-ove.
Jos bih izdvojio Beyer-dynamic, serija Opus. U klasi su Bete, ali jos "cistiji" (oko 150e) i Audio-voice ima solidne mikrofone. Ja koristim Shure 58, a za neke vece nastupe imam CAD 95, kondezatorski handled mic americkog porekla. Ko jednom otpeva nesto na kondenz, nikad ga ne ostavlja! Wink

E sad, treba tu i jedan preamp, neki PreSonus, jedan Lexicon reverb, i jedan compressor, da se to sve lepo utegne i pichiiii... Very Happy Ali i jedno 1200 e za sve to! Very Happy


Ma Behringeri stvarno jesu za bacanje,ali meni sluze svrsi...
Sad,BayerDynamic sam cuo da rade sa Sennheiserom neku kooperaciju na izvesnim modelima/serijama mada koliko vidim paznju vise usmeravaju na kondenzatorske mikrofone.
Znam ja da su Cond mikrofoni zakon,ali kad svaka budala moze da se popne na stejdz i razdere se ma mikrofon i probije ga...Meni treba za zestoku atmosveru,rigidan,stabilan i cvrst mikrofon.

Sto se Shure-a tice,stvarno,mikrofoni traju godinama,ali kao sto rekoh u postu iznad,ipak preferiram Zen-a.

E 945 sam bas izabrao zbog toga - Dinamicki , profesionalni ,zicni , superkardioidni mikrofon cena negde oko 200-230 E,kada njega budem kupio kupicu i neki kompresorcic,cisto da "pegla" reverb moze i preko mixete,eho...nema se toliko para... Embarassed
Hvala na odgovoru i svako dobro.
_________________
Dve stvari su beskonačne;Svemir i ljudska glupost...mada nisam siguran za Svemir...
www.under.co.rs
www.myspace.com/undersrbija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

cokanovic

Super Beba

Pridružio: 30 Dec 2007

Poruke: 629

Lokacija: Beograd - Sabac


Poslao: Čet Apr 30, 2009 1:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Wink Chova, tu smo uek da razmenimo iskustva. Smile
_________________
After silence that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Bax_gitarista

Beba

Pridružio: 15 Sep 2009

Poruke: 71

Lokacija: Zrenjanin-Srpska Crnja


Poslao: Pet Okt 16, 2009 7:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Prodajem gitarski proces digitech rp 100s
Cena 90e

zvati na 064--397-34-24 Bax
_________________
Sa rukama od bola...dodirni me....i kazi GDE JE LJUBAV.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker