Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » Razne slike Nevernih Beba

Odgovori na poruku
Autor Poruka

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 11:47 am

Odgovoriti sa citatom

User posted image
Evo i bubnjara ali brz je pokrete ne mogu lepo da uhvatim,ali sta cu takva je slika.Odlicno je svirao ,kao i svi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 12:20 pm

Odgovoriti sa citatom

User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 12:30 pm

Odgovoriti sa citatom

User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 12:39 pm

Odgovoriti sa citatom

@Deathangel ne mogu da okacim video ,jer mi je veza losa ,a nemam ni to sto si ti gore naveo - Photobucket Account i to.Pravo da ti kazem ne znam ni sta je to.Bice bolja veza ovih dana obecali su pa cu onda da sredim to.
Moz mislit kakva je veza kad ne mogu da slikem nego mi je komsija skinuo koji ima satelitski internet pesme sa sajta Antologija ,tj ,tvoje ili Vase pesme,bacio na flesic i sad mi doneo.Ja ne mogu da ih skinem.Bljak veza .No nema veze.Sad slusam i kuckam ovo super su Vam pesme.
poz i hvala na savetima

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 12:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo jos jedna i necu vise da smaram ,mada sam iskoristio sad je neka dobra veza ucitava slike dosta brzo.Prethodnu je izacio samo x u uglu i nije bilo slike ,valjda nije dobro ucitao ap sam morao ponovo... bice bolje uskoro ...
User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Feb 13, 2007 2:15 pm

Odgovoriti sa citatom

ORCA ::

User posted image
Evo i bubnjara ali brz je pokrete ne mogu lepo da uhvatim,ali sta cu takva je slika.Odlicno je svirao ,kao i svi.


Da ne znam bolje rekao bih da svira Mike Portnoy Very Happy
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Uto Feb 13, 2007 2:28 pm

Odgovoriti sa citatom

ORCA ::


Nadam se da je i ova uspela.
Slike gore okacene od Crne_vatrene su fenomenalne.kakv kvalitet,odavno nisam video tako ciste slike .Koji aparat imas ? Sjajno,ja se po malo bavim slikanjem,mislim fotografijama ,ali nemam tako dobar aparat.I bila si na Toto?Sa nevernim bebama/ Vidim i slike sa bine?Ups ovo treba na privatno ,ali odgovori mi molimte,jer jake su slike, a i hocu da kupim novi aparat pa da znam koji da kupim koji tako slika ,ili imas mirnu ruku? Svaka cast.
Ja cu da pokusam da mi ucita jos koju sliku sa balkan medije.


Sve slike koje sam ja postavila ovde je uradio jedan moj drug, Shone. On je inače postavljao sve slike na bgd cafe forumu, ljudi odatle uglavnom imaju fotke Beba. On ih je puno fotkao gde god su imali svirke pa ima slika da padneš na guzicu. A koji fotoaparat ima nemam pojma ali neka životinja je u svakom slučaju Smile Inače se on bavi time, to mu je neka vrsta hobija, i vrlo je talentovan. Kad god je postavljao slike svi su uvek hvalili jer su uvek super kvalitet.
Baš su cool ove sa balkan medie, super se vide, znam da uglavnom frejmovi budu lošijeg kvaliteta ali ove tvoje nisu. Svaka čast, samo tako nastavi!!!
ps. avatar je samo moja pusta želja Wink
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 6:00 pm

Odgovoriti sa citatom

A ha , ja mislio ti si slikala,no nebitno,i lik mi je nebitan ,smo zenski likovi su mi bitni. Smile
Zao mi je jedino sto ne znam aparat ali napipao sam jedan dobar Cannon pa cu njega kupiti.
A ovi frejmovi su dobri jer imam dobru tv karticu i graficku,snimim pa samo biram,dobar je signal balkan medije i snimak je bio dobar pa eto uspelo je. jos sam naucio i da ih postavim.Imam sve od grupa koje me interesuju na dvd -u ,a posto su i bebe medju njima imam skoro sve sto sam uhvatio na tv-u, na bilo kom kanalu.Avatar pusta zelja? Ne kapiram,sta nisi crna ,ni vatrena,ili nemas takve oci? Salim se !

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 6:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Z @Deathangela
"Da ne znam bolje rekao bih da svira Mike Portnoy ",super komenter ,zato evo jos jednog frejma bubnjara.
Mozes li mi napisati nesto otom bubnjaru ja znam onog prethodnog,po liku ovaj decko je mlad cini mi se, a dobro svira.Pozdrav

User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Feb 13, 2007 6:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Orca, jel moze jedna molba, sledeci put uradi resize fotke ili screenshot-a, sasvim optimalna rezolucija je 800 X 600. U programu ACDsee imas opciju Resize picture. Vrlo je lako. Ljudima koji imaju tako slabu konekciju kao i ti je problem da ucitaju stranu ako stavis toliko veliku fotku.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Uto Feb 13, 2007 6:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Vazi znam to nekima sam i isecao frejmovima onaj znak balkan medija ,ali sam odlucio da sad ostavim,ipak je to tv koja pusta neverne bebe i ceni ih koliko vidim . ali ,ok ,hvala na upozorenju ,i meni tesko otvori,smanjicu slike,ako nije vec dosta slika sa koncerta.Ako treba jos stavicu jos slika.Manjih.Ok.
Pozdrav

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Feb 13, 2007 6:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala za odlicne slike! Koncert je bio fenomenalan!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Uto Feb 13, 2007 8:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Orka vidim da gore spominjes fotoaparat,uzmi Canon bez razmisljanja,tu nema greske!
Nego Vatrena kad ces da podelis s nama jos koju slicicu iz svoje bogate kolekcije,posto vec odavno nisi,mislim nema smisla stvarno! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Feb 13, 2007 9:58 pm

Odgovoriti sa citatom

@ORCA ovo ti je kopirano sa njegove MySpace prezentacije:

Vladimir Ruzicic was born on October 2nd 1978. in the city of Valjevo.As a child he was very interested for the music and drums.Thanks to his uncle,he was introduced to the drums at the age of five.During his childhood Vlada has played accordion and piano.After elementary school,at the age of 14 he was started to playing drums with local hard rock bands.From that moment he was hooked on drums! During his high school,he meets a great professor and drum guru Miroslav Karlovic and that was a turning point in his drumming.Vlada moves to capitol city of Belgrade and attend jazz high school and continues to work with M.Karlovic on technique and music.Soon after Vlada jumps in to the first professional band "Corto Maltese" and plays in the most popular Serbian TV Music show called "3k Dur"(something like American Idol) for 3 years.Also he plays in Belgrade jazz-rock clubs and travels through Serbia,Montenegro,Bosnia.In the studio,he record drums for Serbian popular singers and instrumentalists... In 2004 Vlada has played on Olympic games in Athens as a represent of Serbian music with the band called "Ognjen & Friends".With that band Vlada has recorded cd and after releasing that,he receved the endorsment from a great Turkish cymbal brand "Bosphorus".With Bosphorus support,Vlada promotes that cymbal brand in Serbia with his fusion band "Theater Bizzare" and plays on Serbian jazz festivals and performed a lot of drum clinics. After that band Vlada has receved a call from biggest Serbian world music group called "Sanja Ilic & Balkanika".With Balkanika,Vlada has been toured Europe,Asia,and Mexico,and recorded the best selling DVD,who`s receved the award for the Concert of the year 2005.He was also worked with big Serbian pop-rock singers... In 2005 Vlada got a call from a greatest Serbian pop-rock band "Neverne Bebe",as a permanent member.In that year Neverne Bebe receved the award for the Best Serbian rock band of the year!!! Now he is in studio,recording their fifth cd...
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

ORCA

Beba

Pridružio: 12 Feb 2007

Poruke: 27


Poslao: Čet Feb 15, 2007 11:12 am

Odgovoriti sa citatom

Hvala ,mada mi engleski nije za 5 ,ali razumeo sam sve !
.Thanks !

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Feb 15, 2007 9:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Ima vremena, ima sad slika dovoljno. Ja uletim samo kad se svi ulenjite Razz
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Mar 20, 2007 4:38 pm

Odgovoriti sa citatom

super su sve slike!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Jan 11, 2008 3:31 am

Odgovoriti sa citatom

aha! nasla sam temu za ovakve slicice!

evo jos nekoliko koje sam nasla na netu!

neke su prelepe a neke su smesne.... Smile
nadam se da ce vam se dopasti... Smile

http://picasaweb.google.com/girl.interrupted.20/NeverneBebeSlike

p.s. PICASA je ZAKON!!!!
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Jan 11, 2008 7:51 am

Odgovoriti sa citatom

Girl, fotke su jako dobre, bas mi se svidjaju. Posebno neke.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Jan 11, 2008 8:47 am

Odgovoriti sa citatom

posebno neke... SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile i meni. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 6
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker