Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 01.09.2007. - Pančevo - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

qweasz

Nova Beba

Pridružio: 01 Sep 2007

Poruke: 1


Poslao: Sub Sep 01, 2007 2:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Da li je potvrdjena svirka za veceras?
Ako neko ima info. u koje vreme

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Sep 01, 2007 2:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste, potvrdjena je svirka. Program pocinje oko 20h, a Neverne bebe ce nastupati oko 22h, mozda malo ranije, ali tako otprilike.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Ned Sep 02, 2007 5:59 am

Odgovoriti sa citatom

I bi svirka u Pancevu i bilo je veselo drustvo tamo!E,pa da krenem od pocetka!Nalazimo se Mike i ja oko pola cetiri i odlazimo do mene,u 20:15krecemo u Pancevo naoruzani dobrim raspolozenjem,tortom i kapicama,reseni da proslavimo moj rodj.!Stizemo do muzeja kad tamo tresti hip-hop,nalazimo se sa S_Stevanom prikljucuje se i _T-Bear_cekamo ostatak ekipe!Lanche,Dylan,Crna i jedan nas drug su se izgubili! :) Napokon stizu i oni,trazimo cika Ganeta jer ne znamo gde bi drugde sa tortom osim u kombi!Ostavljamo tortu i nailazimo na Catrin i nevernu_bebu ispozdravljamo se i odlazimo da zauzmemo poziciju u prvi red!Svirka krece publika na sav glas vristi,krecu i Lica ja na ramenima S_Stevana,a onda se redjaju pesme sve bolja od bolje! :D Krece i pesma-Gde smo zenska publika(bar koja je bila oko mene)krece da place,zaista su se velike emocije sirile publikom,a onda i Boje duge i tako dalje!Kraj je svirke,ali publika neda da nase drage Bebe tek tako zavrse vracaju se i sviraju Dvoje!Kada se zavrsila svirka nasli smo cika Ganeta i uzeli tortu i kapice,svi smo odma navalili na tortu,nije bilo dovoljno kasikica pa su neki jeli i prstima,a onda nam je Kebac pokazao sta je naj lepse na toj torti i kako se jede!Doslo je vreme i za polazak kucama!Ostalo je jos malo torte pa smo je poneli u kombi,a u kombiju se vodi rasprava gde dalje ici!Izlazimo iz kombija i ako smo jedva ubedili Lancheta da krene,nagovaramo cika Ganeta da krene sa nama na pice,ali je isuvise bio umoran,tako da odlazimo sami da trazimo neki lokal!Krecemo za S_Stevanom u jedan lokal u Knez Mihajlovoj ulici i naravno poljubimo vrata,tu nas Lanche i jedna drugarica napustaju ostajemo da sedimo pred vratima S_Stevan,Mike i ja ko tri prosjaka,a onda krecemo nekim ne poznatim ulicama i stizemo do Obilicevog venca,tu je stvarno bio kraj i svako odlazi svojoj kuci!Zaista extra svirka,ozvucenje,publika,provod itd.Toliko od mene :D Veliki pozdrav do sledece svirke

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Annie_dpg

Beba

Pridružio: 24 Mar 2007

Poruke: 49

Lokacija: Panchevo


Poslao: Ned Sep 02, 2007 1:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Sinoc je bilo fantasticno!Fenomenalno! Dlanovi su mi jos uvek crveni, promuklost je prisutna ali ne zalim se, drago mi je…
Atmosfera, komunikacija izmedju grupe I publike…sve je bilo sjajno –tipicno za N’bebe…
Mozda jos I bolje Wink
Poneta atmosferom, uzivala sam maximalno, te svoj aparat nisam ni stigla iskoristiti Very Happy nadam se da cu od ponedeljka vec pribaviti neke slike,pa ih I okaciti…
Negde sredinom svirke kad sam dosla do prvih redova, srela sam dragog prijatelja T-Beara, ali ja- budalica,zaboravila sam ga pitati ga za ekipu sa foruma  jedino mi je zbog toga zao… Pozdravljam ovom prilikom sve koji su bili I izvinjavam se zbog toga  ali bice vec jos dosta prilika I za to;)…
Koliko sam shvatila Nataly je juce proslavljala rodjendan? Bio joj je 1 od najlepsih ne sumnjam, I sada joj ga s malim zakasnjenjem cestitam…))
Pozdrav prijatelji!!!
_________________
Oseti gnev srca moga sto za tobom vapi...Dok ga ostavljas u tisini….Mozda zauvek….
Krv...Olaksanje...Vrisak..Napokon TISINA!
I like pain..
I like chocolate...
Nemas-zelis.Dobijes-ne cenis.Imas-nisi svestan.Izgubis-zelis natrag.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Ned Sep 02, 2007 2:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Sinoc je bilo divno,kao i uvek kada N'BEBE dodju u ovaj mali grad...nekako aplauz duze traje Very Happy
to mora da je zbog moje mile Annie Smile))
Vece mi je ulepsalo i drustvance sa fouma,njima puno hvala sto su dosli i naravno vrata su im uvek otvorena,hvala prijatelji,hvala bebe,vidimo se uskoro....jeedan VEEEELIKI pozdrav svima Very Happy
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Ned Sep 02, 2007 3:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam iz prikrajka slusao, na zalost nisam imao priliku da se sretnem da drugim clanovima foruma.

Svirka - sjajna kao i uvek...
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Ned Sep 02, 2007 4:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala,nije bio naj lepsi bas,ali sto kazes 1od naj lepsih Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Sep 02, 2007 5:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Nataly, sretan rodjendan i od mene!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Ned Sep 02, 2007 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Sep 02, 2007 9:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Jos jedan dogadjaj koji cu dugo pamtiti Wink !
Neverne Bebe su i u Pancevu napravile haos Very Happy ! Publika je bila odusevljena. Zvali su ih na tri bisa sto dovoljno govori kakva je bila svirka! Kako su se redjali hitovi tako su emocije izlazile na povrsinu...

Nataly, tebi zelim sve najlepse za rodjendan Very Happy!

Drustvo, vidimo se na nekoj od narednoh svirki Smile !
Pozdrav!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Sep 02, 2007 10:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Uh iskreno malo mi je tesko da napisem izvestaj sa ove svirke jer sam verovali ili ne jos malo pod utiskom one u Valjevu ali evo probacu! Pre svega da jos jednom ovom prilikom cestitam rodjendan Nataly i da ga jos dugo na ovaj nacin slavimo!!! A o svirci sta reci!? Nase drage Bebe standardno odlicne, standardno opet ne cusmo "kad me napuste svi" Very Happy, ozvucenje mi je malo bilo...pa da kazem cudno ili se mozda meni ucinilo jer sam stajao u prvom redu? Mnogo dobra i brojna ekipa sa foruma je napravila sinoc odlicno zezanje uz pomoc Beba naravno pre, za vreme i posle svirke! Svaka cast ljudi! Setlist za ovu svirku je bio manje, vise isti kao i na prethodnim tako da ne nabrajam sad pojedinacno pesme. Ukratko ova svirka je bila slatka i dobra kao cokoladna torta Laughing Wink ! Da ne smaram vise, odoh da kacim slike. Vidimo se na nekoj od narednih svirki!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Sep 02, 2007 10:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Nataly, (sa zakashnjenjem), srecan rodjendan!! Smile
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Ned Sep 02, 2007 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala vam stvarno ljudi! Very Happy Mike,nadam se da hocu jos dugo da slavim na ovaj nacin rodj.jer je zaista poseban dozivljaj!Hvala Mike i Crna na pomoci oko organizacije torte i svega ostalog! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker