Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 25.10.2007. i 30.10.2007. - Beograd - Sava Centar

Odgovori na poruku
Autor Poruka

purpurna ruzha

Beba

Pridružio: 20 Feb 2007

Poruke: 23


Poslao: Čet Okt 25, 2007 4:43 pm

Odgovoriti sa citatom

jaoj ljudi kako vam zavidim!!! Ja idem tek 30tog... Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

septembar

Beba

Pridružio: 22 Okt 2007

Poruke: 21

Lokacija: iza oblaka


Poslao: Čet Okt 25, 2007 6:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Gdje se tacno mogu uzeti karte za 30. okt?
_________________
I ne pitaj nista sada
jer nije ni vazno
samo sjedi pored mene...
Cuti i zagrli me,
onako kako ja znam.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Okt 25, 2007 8:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Pogledaj na pocetnoj strani sajta!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Okt 26, 2007 2:14 am

Odgovoriti sa citatom

Cekase taj koncert 14 godina i docekase ga...a docekasmo ga i mi. Na obostrano zadovoljstvo.

Posle vecerasnjeg koncerta defintitivno sam siguran da je ,,Juzno od srece,, najbolji album N.Beba. Zasto? Mislim da je 70% repertoara dovoljan odgovor. Sa tog albuma je odsvirana skoro svaka pesma. Sa ostalih najvise je akcenat bacen na ,,iza oblaka,, sto je i logicno, malo veci procenat pesama sa prvog (u drugim verzijama) i po dve sa best of i drugog albuma. Veceras smo prisustvovali necem predivnom, srecan sam sto sam ucestvovao u stvaranju prvog zivog albuma N.Beba i sto nisam bio na utakmici gde bi me srcka strefila jer je zvezda izgubila u 92 minutu. ovako sam na koncertu uzivao, opustio se i dobio upalu misica na rukama od silnog tapsanja. A bili su tu svi, i Faraon i Neverne Beba i Katarina (hvala jos jednom) i T Bear koji me je proglasio najgorim od sve dece na forumu, Pigor, VaVlada u zadnjem minutu, Mike Portnoy (kao da je stigao sa mature),Basket...Samo su falili Arijan i ti Abela sunce moje.
Falile su nam i majice narucenih velicina ali to je deo neke druge price koju ce vam ispricati Katarina.
Svakako najubedljiviji trenutak na koncertu je gostovanje Akija Rahimovskog. Sad sam definitivno ubedjen da je on najbolji ex yu pevac. Bilo je tu jos mnogo fenomenalnih glasova (Tifa,Dado Topic...) ali Aki i dalje zvuci kao pre 20 godina. Covek zna.
Takodje treba spomenuti i izvodjenje pesme ,,zajdi zajdi,, kada su se na ekranu pojavili likovi nedavno preminulih Laze Ristovskog i Toseta Proeskog. Sjajan potez Milane.
E sad meni se jedino nije dopalo sto je Randja izmenio deonice u Kisi i Kazi gde je ljubav ali to je moje subjektivno misljenje.
Momenat za istoriju, Jana seda za klavir i svira i peva pesmu Kazi gde smo. Totalno osvezenje.

toliko za sada od mene. pozdrav za ssve sa foruma koji su bili na koncertu i nadam se da cemo se uskoro opet videti.

poz.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pet Okt 26, 2007 2:40 am

Odgovoriti sa citatom

Za neke stvari nekad nemate pravu rec,cak iako posotji neka opet joj fali puno da bi opisala ,dokazala,predocila nesto...meni jedna takva treba za ovo sto se veceras desavalo...nije to bio samo obican super extra giga terca koncert,vise performans,jedan divan dobar film,onaj koji natera da se provuku sva osecanja,sva raspolozenja...ne znam,bilo je tako divno ,puno iznenadjenja,muzike na vrhunskom nivou...zaista su se potrudili da ovo nikad ne zaboravimo,u to ime,kao i uvek,bravo,Milane,Vlajko,Randjo,Vlado,Jeco,Jance...hvala ...

Naravno,face koje su mi upotpunile vece jesu svi ovi ljudi koji ovde pisu i rade,veeeeeeliki pozdrav za sve! Smile
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mijat

Starija Beba

Pridružio: 10 Sep 2007

Poruke: 103

Lokacija: Beograd-Ćuprija-Jagodina


Poslao: Pet Okt 26, 2007 12:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Jednostavno kako je i poster najavio - spektakl. Na sceni emocija (citaj) radost koju samo Beatles imaju u svojim pesmama. Za Akija nemam reci, masa je odlepila kad je poceo da peva Jesen U Meni ako se ne varam (mozak mi jos vari utiske).
Jedino sto se mozda malo primetilo je da su bili u pocetku malo stegnutiji na sceni nego obicno. A onda su poceli da djuskaju...
Poeticno, romanticno, fantasticno...
_________________
Metaphisically-wrinklefree?!
http://www.automatic-house.rs

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Pet Okt 26, 2007 12:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Fenomenalan koncert! Veliki bend! Vrhunska svirka!

Glavna karakteristika im ostaje: magija kojom energiju prenose publici! I mislim da sve to nema smisla ako ne zivite "Neverne Bebe"! A to je vise od muzike... daleko vise...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Pet Okt 26, 2007 2:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve ste vec rekli... Najavljena dva i po sata produzena su u preko tri... Jedva cekam DVD... Nazalost, propusticu koncert tridesetog, svima koji i tada budu bili u SC zelim dobar provod, ali ne mogu da tvrdim da ce tada biti bolje. Kako nesto moze biti bolje od onoga sinoc?! Ono je vrhunac!
Drago mi je sto sam upoznao jos ljudi sa foruma, nadam se da cemo se vidjati jos mnogo, mnogo puta!
Pozdrav!
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Okt 26, 2007 2:36 pm

Odgovoriti sa citatom

ja nemam reci ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Okt 26, 2007 2:58 pm

Odgovoriti sa citatom

25. oktobar kod mene ce zauvek biti zapamcen po ovom dogadjaju!

HVALA VAM !!!!!!!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Sena

Nova Beba

Pridružio: 07 Maj 2007

Poruke: 6


Poslao: Pet Okt 26, 2007 5:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Ostala sam nema pred onolikom lepotom, zaista... Jos uvek nisam u stanju da saberem sve utiske. Sva ona svetla, celokupna scenografija, ta dobro poznata muzika i Janin i Jelenin glas... Uh!
(Doduse, mozda je Mariji Vickovic, Jeleni Tomasevic i braci Jelic iz YU grupe bilo mozda neprijatno sto im skacem nad glavom, ali, boze moj... Smile)
Hvala vam sto se me podsetili da ono iskonsko i neiskvareno u coveku jos uvek postoji...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Moonlight

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 76

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Okt 26, 2007 5:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ako bi trebala jednom recju da opisem sinocni koncert rekla bih VANZEMALJSKI.Sam pocetak je bio fenomenalan,onaj text mi se bas dopao,bio je snazan nekako....I naravno Jelena otvara vece...Odusevila sam se kada je za vreme pesme "Zaidi,zaidi" izasla slika preminulog Tosea Proeskog,gotovo da se zemlja otvorila.Zaista su me odusevili,nemam reci.Zatim izvodjenje pesme "Ikona" i to pocetak na spanskom Very Happy...Pre sam vise gotivila Janu,ali sam sada shvatila da je Jelena jedna osoba,kao sto kazete,stvorena za scenu...Tako oseca muziku,svaki ton,sve...Bez reci sam.Za Akija Rahimovskog nisam bila toliko iznenadjena,predpostavljala sam da ce se on pojaviti.Naravno tu je Milan,covek bez koga nista od toga ne bi postojalo.Definitivno su dokazali da su najbolji!"Sve nase godine"(po meni najdublja pesma sa novog albuma)izazvala je najvece oscilacije u meni.Posle nekih pesama gotovo da sam bila oduzeta od zivota...Nema nista,gotovo...Svi koji nisu bili,imaju priliku da dodju 30.Ja mislim da,nazalost,necu moci... Sad
Cmokss za sve***
_________________
Tesko je pratiti svoj put u hladnoj noci bez mesecine....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Pet Okt 26, 2007 6:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Zna li neko hoce li i drugi koncert biti snimljen (i eventualno mixovan za dvd sa ovim prvim)??
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

CrAzY_bLoOd_PrInCeSs

Beba

Pridružio: 30 Jul 2007

Poruke: 20

Lokacija: Donji Milanovac/BG


Poslao: Pet Okt 26, 2007 11:34 pm

Odgovoriti sa citatom

JA SAM NEMA IDALJE!!! Ali idemo redom...
1. Jedva smo nashle shtand sa kartama jer nije naglasheno da je na drugoj blagajni, dodushe, jeste ulaz za koncerte na D ulazu ali jbt...dok smo nashle proshlo je pola h!!!
2.MESTA SU FENOMENALNA BILA!!! Moji su me mazili i pazili i zvali me Djole zato shto sam ih odvela na cert!!! I mogla sam da primetim, na licu mesta koliki je Ogi Radivojevic ljakse!! Kad je brat otishao sa pola koncerta...strashno...
3. i najglavnije...KONCERT JE BIO VISHE NEGO MAGICHAN!! Stigla sam do iza oblaka za tren oka...Very Happy Onaj intro je bilo savrshen, pa tek nastup, da ne verujesh!! Mene je bilo sramota kad sam chula Jelenu i Janu kako pevaju UZHIVO!!! A mnogo mi se dopada shto su izmenili pesme!! E onda...kad je ushao Aki ja sam BUKVALNO zaplakala od srece...u tog choveka sam se klela jbt a sad ga slusham uzhivo, i kad je pocheo da peva Vrijeme ljubavi, tu vec nisam bila zhiva...a posle Jesen u meni, ceo S.C. peva!!Onda je cho'ek shmugnuo,...Very Happy Posle je atmosfera bila neverovatno opushtena...svi su ustali i pevali znali ili ne pesme...SAMO NEK JE VESELO!!
4.NE MOGU DA VERUJEM DA LJUDI NISU PREPOZNALI LAZU RISTOVSKOG NA BIMU!!! Znachi, kad je on bio, nishta, kad se Toshe pojavio...AAAAAA....pa jbm mu mater!!
No, svejedno...OVO SE JEDNOM DOZHIVLJAVA!! Da mogu sad bih sve N'Bebe zagrlilaaaa i izljubila!!!!HVALA IM NA OVOME!!!!
_________________
......Volim tvoje ruke, samo kada plachu a bol i nezhne muke, volim k'o ljubav nashu i sivo je, ovo nashe nebo...HRABRA SAM SAMO DA ZNASH!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa MSN Messenger Yahoo Messenger

CrAzY_bLoOd_PrInCeSs

Beba

Pridružio: 30 Jul 2007

Poruke: 20

Lokacija: Donji Milanovac/BG


Poslao: Pet Okt 26, 2007 11:40 pm

Odgovoriti sa citatom

bdw...gde ste swi vi sedeli?! Mozhda smo svi bili blizu a da nismo znali!!!Very Happy
_________________
......Volim tvoje ruke, samo kada plachu a bol i nezhne muke, volim k'o ljubav nashu i sivo je, ovo nashe nebo...HRABRA SAM SAMO DA ZNASH!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa MSN Messenger Yahoo Messenger

Moonlight

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 76

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Okt 27, 2007 12:03 am

Odgovoriti sa citatom

parter levo,4. red,prvo sediste pored prolaza Very Happy
_________________
Tesko je pratiti svoj put u hladnoj noci bez mesecine....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Cira82

Nova Beba

Pridružio: 27 Avg 2006

Poruke: 15

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Okt 27, 2007 12:19 am

Odgovoriti sa citatom

Najbolji koncert nekog domaceg benda u ovoj zemlji u zadnjih 15 godina. Bar ja nisam cuo i video bolje. Svaka cast. Cista desetka.
_________________
Ovo je Balkan,juzno od srece

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Okt 27, 2007 12:51 am

Odgovoriti sa citatom

CrAzY_bLoOd_PrInCeSs ::


2.MESTA SU FENOMENALNA BILA!!! Moji su me mazili i pazili i zvali me Djole zato shto sam ih odvela na cert!!! I mogla sam da primetim, na licu mesta koliki je Ogi Radivojevic ljakse!! Kad je brat otishao sa pola koncerta...strashno...


Moram da objasnim ovo, da ne bi bilo pogresno shvaceno. Ognjen je bio sa zenom tu, za one koji ne znaju, oni imaju kuci bebu od nepuna 2 meseca, koju su ostavili na cuvanje. Oni su se javili bendu neposredno pred pocetak koncerta, da se izvinjavaju ako budu morali ranije da izadju, ali zbog bebe.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Okt 27, 2007 2:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma koliko pokusavao ne mogu da pronadjem odgovarajuce reci kojima ONO sto smo videli moze da se opise. Pokusacu ipak u par... Putovanje kroz raj mislim da je najblize sto moze da se kaze! Meni je DVD vec snimljen u glavi Very Happy i ostace tamo do kraja zivota! Hvala vam Bebironi!!!!! Hvala takodje i ogroman pozdrav svim onim ljudima koji su mi ono prelepo vece ucinili jos boljim (Piggor, S_Stevan, bubnjar, T-Bear aka KL Wink , Srdjan aka modni strucnjak Very Happy).
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sub Okt 27, 2007 5:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Hej ljudi Razz !!!

Ko planira da dodje 30-tog u SC?
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 9 od 11
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker