Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Ocenite upravu sajta

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
admin/mod
Catrin: 3 9%
Faraon: 7 21%
abela: 9 28%
neverna_beba: 8 25%
Milica: 5 15%
Ukupno Glasova : 32
Autor Poruka

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Sep 15, 2007 5:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Posto vidim veliko nezadovoljstvo medju clanovima foruma otvaram novu temu, sa sve anketom u kojoj ce clanovi da ocene rad najaktivnijih administratora i moduratora ovog foruma. Dajte glas najboljem i najrealnijem clanu uprave po vasem misljenju. a zatim slobodno dajte svoj komentar za koga zelite. Unapred apelujem da postovi ne budu nekulturni, kako ne bi gubili na kvalitetu foruma, jer ova tema treba da posluzi za suprotan cilj.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Sub Sep 15, 2007 5:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa svi su dosta uradili za ovaj forum i tome sve pohvale :D Nervirame kada vec brisu post zasto ne objasne zbog cega,naravno da ce obrisati post,ako je nevezano za temu ali ako ima bar malo veze br treba dati ljudima neko objasnjenje!Nevernoj bebi i Milici svaka cast,devojke se ne mesaju,a dosta su uradile za forum,abela-umesa se kad stvarno treba i isto je dosta toga uradila za forum,Faraon i Cat su dosta toga isto uradili,ali...ne moj te prgresno da me shvati te :) Veliki pozdrav za sve

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Sep 15, 2007 6:38 pm

Odgovoriti sa citatom

E pa ... da ne bi ponovo krenula prica da neki ljudi ovde hoce da ruse forum ... i takve gluposti ... samo cu reci sledece. Ni Faraon, ni Abela mi nikad nisu obrisali post a da nisam dobio poruku zasto je to bilo. Za nova dva moderatora, za sada Smile, samo pohvale. eto, toliko ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Sep 15, 2007 7:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve pohvale od mene idu Nevernoj Bebi i Milici jer devojke rade i kao sto neko rece ne mesaju se ni u kakve sporedne stvari. Abeli takodje pohvale jer radi dobar posao s'obzirom na lokaciju gde se nalazi! Eto tri clana. Dosta od mene.
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Sep 15, 2007 8:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Ceo uredjivacki tim radi vrlo dobro svoj posao.

Stariji clanovi foruma se secaju da sam ih malo "napao" pre izlaska novog albuma, jer je upravo taj izlazak odlagan vise puta, a svaki put je najavljivan kao konacni, pa sam tu bio malo razocaran. Po izlasku albuma sam im se javno izvinio. To je bila moja jedina zamerka na njihov rad.

Sada, kada forum ima mnogo vise clanova, i njihov posao je postao obimniji. Razumem da vas nervira brisanje postova, ali pogledajte koliko je nepotrebnih i nebitnih stvari napisano. Neko postavi pitanje, i dobije odgovor, ali ne - mora jos nekoliko njih nesto da doda na to, a u sustini ne kazu nista novo. To gusi forum. Nemojte pisati ako nemate sta da kazete, nije stvar u tome ko ima vise postova.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Sep 15, 2007 8:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Abela zna malo vise da se umesa ali barem i u toj situaciji pise pre svega dobra i konstruktivna objasnjenja zbog cega neki post treba obrisati i sl. Ne trudi se da zavodi red sto je super.

Katarina i Vedran su mi par puta obrisali poruke za sta nisam dobio nikakvo objasnjenje sto me je poprilicno iznerviralo jer sam brzo skontao sta je bio razlog. primer:napisao sam da mi se ne svidja snimak sa proslogodisnje svirke u sarajevu koji je ovde bio postavljen i poruka je ubrzo nestala.kome je smetalo misljenje o obicnom snimku? nevernim bebama sigurno nije.
Ipak dajem prednost Vedranu, jer me je svojski docekao ispred snp -a ,kao pravi domacin Very Happy Very Happy Very Happy dok je Katarina bila pomalo hladna Sad

Licno mislim da milica i beba jos nemaju nekog velikog udela u radu foruma pa ih necu komentarisati, bar za sada.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Sep 15, 2007 9:11 pm

Odgovoriti sa citatom

dupli post
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Sep 15, 2007 10:59 pm

Odgovoriti sa citatom

@piggor mislim da ne treba tema odmah da se zakljuca ... kao ono kad sam ja napisao da mi trebaju note/tab za daj mi snage ... cim mi je neko rekao da vidim na 2akordi ... LOCK ... a mozda bi mi jos neko rekao da on ima uradjeno ... ko zna ...

To je samo jedan primer, vrlo banalan, ali poucan ... ovo je forum Beba, ne udzbenik o njima ... treba ljudi da se druze, razgovaraju... kuckaju gluposti ponekad ... u tome je srz foruma ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Sep 15, 2007 11:00 pm

Odgovoriti sa citatom

@Srdjan ha ha ha Smile
Moram i ja, jace je od mene .... Smile
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Sep 16, 2007 12:03 am

Odgovoriti sa citatom

Sve cestitke nevernoj_bebi....ona je ovde the best!iza nje je Faraon.......nas sarmantni i odgovorni decko:)
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dzeki

Beba

Pridružio: 08 Sep 2007

Poruke: 34

Lokacija: Sabac


Poslao: Ned Sep 16, 2007 6:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se sa zamerkom da previse cesto opominjete za off. Da je ovo forum i da treba ludi da se zezaju.

Tacno je da postoje pp, mesta za cetovanje i druzenje. Da ljudi dolaze da citaju sta ih zanima, a ne nase gluposti. Moguce da je takav vas pristup i ucinio da forum bude dobar, ali mi je glupo sprecavati ljude sa foruma da sa zavitlavaju. Mene je to nekoliko putda ugusilo (iako sem tek nedelju dana ovde) i hteo sam da odustanem od foruma.

Trebalo bi mi, pre svega da se potrudimo, ako mozemo da predjemo na pp ili recimo da otvorimo novu temu na druzenju i postavimo link gde smo hteli da dodamo nesto sto ne ide u temu ili vec neko bolje resenje ako nekom padne napamet.

Opet ponavljam. Ljudi treba da se zezaju i bupu pozitivni. Nebi vi trebali da ih sputavate u tome.
_________________
Kad tuga polomi, pisanje stiha je rutinska stvar.
I nisu pesnici bili bogovi vec samo tuge robovi, znam...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 16, 2007 9:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Kad smo vec kod uprave, sta se desava sa deathangelom? covek se nije pojavio na forumu vec duze vreme.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

stefica bebica

Beba

Pridružio: 05 Maj 2007

Poruke: 35


Poslao: Ned Sep 16, 2007 9:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma meni su svi legende(mozda zato sto nisam dugo tu pa ne znam situaciju),ali Catrin mi je najljepsa.
_________________
Ja sam mala beba medju velikim bebama.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Sep 16, 2007 10:09 pm

Odgovoriti sa citatom

@S_Stevan Deathangel vise ne dolazi na forum ... ocigledno si pormasio celu svadju ... Odustao je od svega ... da ne pocinjem opet ... Pitaj na pp ako te sta zanima ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Sep 16, 2007 10:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Zna on jako dobro sta je bilo sa Deathangelom samo se pravi blesav. Sinoc se Stevan video sa njim. I ne znam sta sad pokusava tim pitanjem, mozda da pokrene jos neku raspravu ili nepotrebnu svadju?
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Sep 16, 2007 10:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Aham ... ok
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Ned Sep 16, 2007 10:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Najbolji su neverna beba i faraon.....oni se zaista dosta trude i ne ponasaju se kao da je forum njihovo privatno vlasnistvo!narocito ne vredjaju druge ljude sto se ne moze reci za ostale......ljudi nekad napisan post u off-u nije toliko losa stvar,cak sta vise uvek su rasprave dobrodosle.....ovde nije cilj samo hvaliti i nekritikovati stvari pa cak i bend!ne treba brisati postove sem ako su bezobrazni ili ako se bas skrene sa teme i to mnogo!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Sep 17, 2007 7:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne nego covek uopste nece da prica o forumu, sve sto je rekao je da je jako razocaran. video sam se sa njim ali nisam uspeo da izvucem nikakvu informaciju. Mislim covek je uvek imao nacin da pokrene razne stvari, ne znam kolika je rasprava mogla biti ako on vise ne zeli da zna za forum.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Sep 17, 2007 11:02 pm

Odgovoriti sa citatom

sto se toliko bunite oko uprave??mislim da super rade svoj posao i ne ponasaju se kao da je forum njihov..bar ja nisam stekla takav utisak...ako brisu postove a vi mislite da nije trebalo...jbg... mozda i oni nekad pogrese,niko nije savrsen...
a ako vec zelite da se prokomentarise uprava sajta pojedinacno,sve pohvale abeli i catrin...ne znam ko koliko radi za sajt,na to ne obracam paznju,ali one pored toga sto se trude, druze se sa nama,obicnim bebama...neverna i milica su od skoro u upravi,ali nisu prestale da caskaju sto je super...catrin stalno navlaci neke clanke iz novina i sl...ne znam odakle joj toliko...svaka cast...Smile sto se vedrana tice,on retko qcka...mozda je zauzet drugim stvarima,ne znam,ali i kad napise nesto uvek sve zvuci tako "poslovno"... ako me razumete sta hocu da kazem...
vedran i catrin su nas lepo primili u tremi upoznali se snama i upoznali nas sa bendom i mnoooogo smo im zahvalni...a neverna nam je prisla tek kasnije...devojka se non stop smejala...inace na forumu ja nikad nisam videla neki negativan post od nje...mnogo pozitivna devojka...a jos mi je i komsinica:)
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 2:28 am

Odgovoriti sa citatom

Ok. lepo sroceno.
ali izbrisati komentar jednog srdjana koji, bez uvrede, moze da bude profesor mnogima ovde, sto se tice muzike, a pogotovo beba. a staviti clanak, koji kaze "bas dobra muzika" i tako dalje. da ne pominjemo da je iz casopisa skandal, koji po meni treba ukinuti, u stvari kupujte slobdno, zasto bi ja nekom solio pamet, svako ima svoj ukus i misljenje. Mislim ok, samo mislim da ipak treba pustiti ljude da kazu svoje misljenje, bilo ono pozitivno ili negativno. ako je nepristojno, neukusno - bez pogovora odmah brisanje. Ali ako neko kaze: "ovo mi se ne svidja zbog toga, toga i toga - mislim da bi ovako bilo bilo bolje" ko od moduratora ima to pravo da ga odmah okarakterise nekopetentnim i izbrise post bez ikakvog objasnjenja, a kasnije sa covekom igraju corave bake, pogodi u mraku ko je izbrisao, a mi cemo da prebacujemo sa jednog na drugo, pa dok se covek ne smori i ne napusti forum kao sto su to mnogi ucinili. Pored toga nista od planiranih stvari nije uradjeno, promenjena je pozadina i to vrlo aljkavo tako da je izgled foruma otisao korak unazad. Ljudi Peca vam je dao odresene ruke, a vi ne mozete ni malo da se potrudite. Pozitivna stvar je sto imamo sve vise i vise clanova, ali ako se neke stvari bar malo ne promene ne vidim nista sem kvantiteta. i pustite bar jednom da se povede zdrava rasprava, sukob misljenja nije negativna stvar, u svemu tome svako od nas moze da se iskaze, i ponesto i nauci.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 3
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker