Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Ocenite upravu sajta

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
admin/mod
Catrin: 3 9%
Faraon: 7 21%
abela: 9 28%
neverna_beba: 8 25%
Milica: 5 15%
Ukupno Glasova : 32
Autor Poruka

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Uto Sep 18, 2007 9:07 am

Odgovoriti sa citatom

S_Stevan ::

Ok. lepo sroceno.
ali izbrisati komentar jednog srdjana koji, bez uvrede, moze da bude profesor mnogima ovde, sto se tice muzike, a pogotovo beba. a staviti clanak, koji kaze "bas dobra muzika" i tako dalje. da ne pominjemo da je iz casopisa skandal, koji po meni treba ukinuti, u stvari kupujte slobdno, zasto bi ja nekom solio pamet, svako ima svoj ukus i misljenje. Mislim ok, samo mislim da ipak treba pustiti ljude da kazu svoje misljenje, bilo ono pozitivno ili negativno. ako je nepristojno, neukusno - bez pogovora odmah brisanje. Ali ako neko kaze: "ovo mi se ne svidja zbog toga, toga i toga - mislim da bi ovako bilo bilo bolje" ko od moduratora ima to pravo da ga odmah okarakterise nekopetentnim i izbrise post bez ikakvog objasnjenja, a kasnije sa covekom igraju corave bake, pogodi u mraku ko je izbrisao, a mi cemo da prebacujemo sa jednog na drugo, pa dok se covek ne smori i ne napusti forum kao sto su to mnogi ucinili. Pored toga nista od planiranih stvari nije uradjeno, promenjena je pozadina i to vrlo aljkavo tako da je izgled foruma otisao korak unazad. Ljudi Peca vam je dao odresene ruke, a vi ne mozete ni malo da se potrudite. Pozitivna stvar je sto imamo sve vise i vise clanova, ali ako se neke stvari bar malo ne promene ne vidim nista sem kvantiteta. i pustite bar jednom da se povede zdrava rasprava, sukob misljenja nije negativna stvar, u svemu tome svako od nas moze da se iskaze, i ponesto i nauci.
Moram da kazem da se u potpunosti skazem sa ovim

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Arian

Beba

Pridružio: 25 Apr 2007

Poruke: 51

Lokacija: Sarajevo, BiH


Poslao: Uto Sep 18, 2007 5:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja se ne slazem bas!

(sada ce neki reci da sam objektivan Very Happy Very Happy)

Ok, ne provodim bas mnooogo vremena na forumu ali koliko vidim kada sam tu da urednistvu ama bas nista ne fali.
Iskreno, nisam vidio tj. cuo da je neko necemu toliko predan koliko je Catrin ovom sajtu. Faraon je super decko, abelu da ne spominjem uopce...

Pa dobro, izbrise se ponekad neka poruka ali hajde pokusajte zamisliti na sta bi ovo sve licilo da sve stoji onako kako stoji.

Ja sam prezadovoljan radom sajta i foruma i ljudima koji ga vode Wink

Sve ima dvije strane pa eto... kome se svidja bujrum, kome ne... zna se Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 10:18 pm

Odgovoriti sa citatom

s_stevane mislim da malo preterujes...sajt je super...i nova pozadina je ok..meni je licno bila draza ona stara ali to je stvar uqsa...i postoji tema o pozadini gde mozes da je komentarises i das neki predlog... i sto ti smeta clanak iz skandala...? za forum nije bitno odakle je...okacen je ovde da bi ga mi svi procitali i mozda neki prokomentarisali...
meni se cini da se ovde prilicno "napada" catrin,izvinite ako sam stekla pogresan utisak..arian je lepo rekao...mnooogo posvecena sajtu...pogresila je par puta(sa vase tacke gledista) i sta? ne moze neko svima da udovolji...po meni je catrin najbolji clan urednistva...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Sv.Stevan ne preteruje, evo malo pre mi obrisase poruku.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:24 pm

Odgovoriti sa citatom

kako meni nikad nisu obrisali?? jel si dobio objasnjenje??
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:25 pm

Odgovoriti sa citatom

ne.

samo sam na saljiv nacin hteo da pohvalim neverne bebe sto cesto posecuju sarajevo.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Niko ti nije obrisao poruku, jer Faraon nije na forumu, a ja uopste nisam nista dirala. Tako da proveri ti to jos jednom.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se, ja sam tu poruku napisao na pogresnoj temi i kada sam hteo da vidim da li je neko odgovorio a ono nje nema.i ja se iznervirao.

moja greska.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

hm...Smile sta reci?
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa kad je ovom Srdjanu masnoca od cevapa udarila u glavu Laughing Laughing Laughing Wink

Terzici: "kako meni nikad nisu obrisali??" Pa dobra ste deca, cetvorka iz srpskog, 5 iz matematike... Very Happy E ja ode u off Wink ali morao sam, lepo su me nasmejali! Very Happy Very Happy
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:46 pm

Odgovoriti sa citatom

a otqd ti znas moje ocene:)
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:33 am

Odgovoriti sa citatom

@Terzici
pod a) za forum je veoma bitno odakle je clanak/intervju , jer da nije, onda bi ovde nicale svakakve gluposti, tipa one iz jednog Valjevskog casopisa (znaju admini) ...
pod b) niko nikog ne napada nesto posebno ... svako ima pravo da mu se neko ne svidja ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Sre Sep 19, 2007 2:19 am

Odgovoriti sa citatom

Ma ja ih sve volim,petorka za 5+ Very Happy
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Sre Sep 19, 2007 11:07 am

Odgovoriti sa citatom

Ja nikoga ne napadam(niti mi je to cilj)nego jednostavno iznosim svoje misljenje,a to nema veze da li su meni super Cat,Faraon i ostali(da ne nabrajam)ili ne ne mogu da kazem da je nesto ok ako nije i obrnuto

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sre Sep 19, 2007 2:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Tacno tako!svi imamo svoja misljenja ali bi bilo lepo napisati razlog zasto neko nekog ne voli recimo ili zasto mu se ne dopada njegov nacin rada!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly,

Super Beba

Pridružio: 15 Jul 2007

Poruke: 1626


Poslao: Sre Sep 19, 2007 3:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma necu ovde na forumu da vodim te raspsrave jer bi to dugo trajalo,nego jednostavno kad se budemo videli na nekoj od narednih svirka Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Sep 20, 2007 7:21 pm

Odgovoriti sa citatom

napisala sam "napada" POD NAVODNICIMA...i naravno da svako moze da kaze svoje misljenje,a to je bilo moje...
stevane ne znam stvarno o cemu pricas,a verovatno nije ni bitno da znam...ja sam samo rekla da nije bitno sto je onaj clanak iz skandala...sta ako je odatle...ne treba da se okaci?? zasto ne...ionako stalno trazite neq raspravu...i temu de mozete da kazete svoje misljenje (sto se podrazumeva) ... pa sta fali tom clanq.... procitali smo ga, prokomentarisali i sta...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Arian

Beba

Pridružio: 25 Apr 2007

Poruke: 51

Lokacija: Sarajevo, BiH


Poslao: Pet Sep 21, 2007 2:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Nataly, ::

Ma necu ovde na forumu da vodim te raspsrave jer bi to dugo trajalo,nego jednostavno kad se budemo videli na nekoj od narednih svirka Smile


Pa ne treba da mjesate "work and play" Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Sep 24, 2007 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

napisala sam "napada" POD NAVODNICIMA...i naravno da svako moze da kaze svoje misljenje,a to je bilo moje...
stevane ne znam stvarno o cemu pricas,a verovatno nije ni bitno da znam...ja sam samo rekla da nije bitno sto je onaj clanak iz skandala...sta ako je odatle...ne treba da se okaci?? zasto ne...ionako stalno trazite neq raspravu...i temu de mozete da kazete svoje misljenje (sto se podrazumeva) ... pa sta fali tom clanq.... procitali smo ga, prokomentarisali i sta...

Vidi mala ja nisam rekao da nekog od admina ne volim, niti bilo sta slicno. sa faraonom sam cak u super odnosima od samog upoznavanja. Sa ovom temom sam zeleo da omogucim ljudima da kazu sta im se ne svidja, sta im smeta, zatim sam izneo i moje misljenje o toj temi. Kako bi sami clanovi foruma bili zadovoljniji ako je njihov predlog i zahtev opravdan. Ni protiv Catrin nemam nista licno, znamo se skoro godinu dana, i sve je ok. Sem sto mislim da je malo preozbiljno shvatila svoju ulogu uredjivaca(malo ozbiljnije shvata sve u zivotu). A ti je slobodno favorizuj, to je tvoje misljenje. cak mi se cini i da imate jednu zajednicku osobinu....... Wink
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

samra

Beba

Pridružio: 06 Maj 2007

Poruke: 20

Lokacija: sarajevo


Poslao: Pon Sep 24, 2007 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Bas i nisam tu cesto da bih mogla ocijeniti bilo koga iz uprave...Znam samo ( iz privatnog zivota ) koliko je Abela posvecena forumu i opcenito svemu sto je vezano za Neverne bebe, i ovaj put dajem njoj prednost.
Nadam se da cu ubuduce ovdje provoditi mnogo vise vremena i da cu tada moci reci mnogo vise Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker