Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti - razno » Rezervacija karata za koncert u Sava centru

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Koju poziciju sedista zelite?
Za 1200 dinara?: 35 85%
Za 1000 dinara?: 3 7%
Za 800 dinara?: 3 7%
Ukupno Glasova : 41
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 1:53 am

Odgovoriti sa citatom

VAZNO OBAVESTENJE

Pre nekoliko dana smo vas predlog (za koji su se svi slozili da je dobar) za rezervaciju karata koncerta u Sava centru prosledili bendu.

Catrin i ja smo se upravo vratili sa probe benda, posle koje smo razgovarali o vasem predlogu za kupovinu karata za clanove foruma. Bend ce rezervisati najbolja mesta, tj. najbolji polozaj u sali sto se tice zvuka i samog pogleda na binu. Na ovaj nacina bend zeli da izadje u susret svojim fanovima. Broj karata ce biti ogranicen. Moci ce da se naruce preko jedne firme, gde ce se i uplacivati novac, ukoliko niste iz Beograda ili u kojoj cete direktno moci da kupite kartu.
Sad je najbitnije da se vi, medju vama dogovorite, koje karte zelite, tj. koja mesta zelite, da li ona po 1200, 1000 ili po 800 dinara. Bitna je cinjenica da, koja god mesta odaberete, tj. polozaj komplet grupe, bend ce rezervisati najbolja mesta za taj novac. Karte ce biti rezervisane za onaj polozaj sedista za koji bude bilo najvise glasova. Zbog toga sto ce rezervacije tj. karte kupovati i ljudi koji nisu na forumu, vec prijatelji clanova foruma, pitajte i njih za misljenje, koje karte zelie, pa onda odaberite koju poziciju zelite.
Rezervacije ce biti primane do odredjenog datuma. Takodje, podizanje karata ili njihovo placanje ce isto biti odredjeno datumom. Ukoliko do tog datuma karte ne budu placene/podignute bice vracene u slobodnu prodaju.
Ostale informacije ce biti objavljene u roku od par dana kada se bude utvrdila tehnika realizacije.

*****

Da ne bi dolazilo do konfuznih situacija, tj. da ne bi slali prijave meni, Catrin ili nekom drugom iz urednistva, jer vrlo lako dolazi do zabune ko se gde kad prijavio, prijave saljite na ovaj mail sc.rezervacije@gmail.com

Zbog zastite od zloupotrebe rezervacije, prijava za rezervaciju mora sadrzati (ovim redom):
1. Nadimak na forumu
2. Puno ime i prezime
3. Puna adresa i grad odakle ste
4. Broj licne karte
5. Koliko karata zelite da rezervisete

Samo one prijave koje budu potpune i poslate na ovaj mail, bice uvazene.
Nadam se da razumete zbog cega ovo radimo. Ne zelimo da eventulano dodje do nekih problema i neprijatnih situacija. Svi vasi podaci ce biti strogo zasticeni.

*****

Molim sve korisnike koji su se vec prijavili putem pp ili na ovoj temi da posalju svoje (potpune) prijave na gore navedeni mail.
Kao sto je Catrin gore navela, oni korisnici koji nemaju LK neka posalju maticni broj. Pa ce identifikacija biti vrsena uz pomoc djacke knjizice, pasosa ili nekog drugog dokumenta na kojem ima maticni broj doticnog korisnika koji je narucio kartu(e).
Ukoliko vam se mail na koji posaljete ne vrati na vas mail odakle ste poslali, znaci da je rezervacija primljena.

*****

ZBOG VELIKOG INTERESOVANJA KRAJNJI DATUM REZERVACIJE KARATA POMERA SE ZA 07.10.2007. GODINE. PONOVO NAPOMINJEM DA CE BITI OBEZBEDJENA NAJBOLJA MESTA UZ BINU I BEND

*****

Majice ce dobiti svako ko kupi kartu putem rezervacija na forumu. Znaci ne samo onaj ko naruci, nego uz svaku kartu dobiva se i majica.
Molimo sve one koji su vec poslali svoje rezervacije da napisu velicinu majica na slijedecoj temi
http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=519
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Uto Sep 18, 2007 3:45 am

Odgovoriti sa citatom

Opa, odlicno!
Nije mi jasno ovo ogranichenje karata. Da li ce broj karata biti ogranicen PO CLANU ili UKUPNO?
Mislim da je bolje ovo prvo ogranicenje. Tako ce se izbeci narucivanje velikog broja karata od strane jednog istog clana i vise clanova foruma ce moci da ucestvuje u ovoj (nazovi) akciji. Moze se izbeci ono bahato narucivanje: "ja narucujem 9 karata!", tako naruce njih petoro i broj popunjen.
Da li me razumete?
Cekamo ostale informacije...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 10:30 pm

Odgovoriti sa citatom

ma mislili su na ogranicavanje tih super mesta...:)jer eto sa nama ide jos dosta njih...bilo bi ne fer da uzmemo te karte sa najboljim mestima i onda da neko drugi sa foruma bude na losijem...po meni je najbolje da te karte mogu da uzmu samo clanovi foruma...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 10:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Jos jedno novo obavestenje, nema ogranicenja karata. Znaci dogovorite se koliko vas ide sa foruma i koga tj koliko ljudi van foruma vodite. Bice verovatno veceras ili sutra objavljeno do kad je prijava za karte, do kad treba da uplatite i kad da podignete. I naravno, a zato smo i postavili ovu anketu, dogovorite se koje karte zelite, po kojoj ceni.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo jos jedne najnovije i najsvezije informacije.
Do 1.10 se skupljaju prijave za karte, koliko vas dolazi na koncert. Vidim da je vecina glasala za karte od 1200 din. Dogovorite se do 1.10 jer posle toga ne primamo vise prijave.

Bice ovih dana istaknut i ziro racun na koji cete da uplatite karte najkasnije do 10.10 a kasnije cemo se dogovoriti za podizanje karata.
Mozete u ovoj temi da se prijavljujete, ali gledajte da izmedju prijava ne bude nekih komentara. Znaci od ove poruke pa nadalje samo prijave za karte, ko sigurno dolazi i koliko sa sobom ljudi dovodi. Da znamo da rezervisemo karte.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:51 pm

Odgovoriti sa citatom

ne znam zasto ste se toliko zaleteli za ove od 1200, mislim da ce za 1000 din biti bolji pregled i zvuk.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Pitali smo bend sta oni preporucuju, rekli su nam da su ta mesta, koja ce nam rezervisati za 1200 idealna, sto se tice zvuka i samog ugodjaja uopste.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 18, 2007 11:56 pm

Odgovoriti sa citatom

onda uredu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:01 am

Odgovoriti sa citatom

Moram da dodam, niko ne bi zeleo da pomislite da vas mi navodimo da se odlucite za mesta od 1200 dinara, vec ukoliko se vecina odluci za jeftinija mesta, jer misli da je tu bolje, bend ce obezbediti najbolje pozicije za ta mesta.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:03 am

Odgovoriti sa citatom

Da, da se nadovezem na Faraona. Zato smo zbog vas postavili ovu anketu, da izglasate koju poziciju zelite, da bi mi mogli da rezervisemo najbolja mesta za koncert. Kao sto kaze Faraon, niko vam ne odredjuje da morate bas od 1200 din mesta da uzmete.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:07 am

Odgovoriti sa citatom

ne brinite,verujem da niko nije pomislio na tako nesto..i uostalom niko nije vezan...mogu ljudi uzeti jeftinije karte ako misle da je tamo bolje ili nemaju para...ionako ce biti oqpljanja pre-posle koncerta...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Od benda smo trazili raspored sedista u Sava centru, da bi mogli lakse da se odlucite. Raspored bi trebali veoma brzo da dobijemo i okacimo.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

Ja 100 % uzimam jednu kartu a mozda i vise ... javicu za dan dva. Ali sigurno jedna za mene Smile)
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 19, 2007 12:59 am

Odgovoriti sa citatom

Jos jednu stvar da dodam, kada budete rezervisali karte, morate da budete 100% sigurni koliko karata rezervisete. Jer do 1.10 mi skupljamo prijave, posle toga nema predomisljanja, dodavanja-oduzimanja. Nema odustajanja, i ono "zaboravio sam da dodam tog i tog". Posle tog datuma ne primamo vise prijave.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Sre Sep 19, 2007 2:13 am

Odgovoriti sa citatom

Prijava NO.1 for me (karta od 1200) Very Happy
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Sre Sep 19, 2007 9:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Super!ja samo da vidim sa koliko ljudi dolazim......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

C_mymy

Beba

Pridružio: 13 Mar 2007

Poruke: 70

Lokacija: Niš-Beograd


Poslao: Čet Sep 20, 2007 1:42 am

Odgovoriti sa citatom

Meni jedna karta (1200din) !!! Jaoj,jedva cekam ... ne mogu da izdrzim !!! Smile Smile Smile PozZ za sve , pa se vidimo uskoro u oblacima !!! Smile Smile Smile
_________________
I preko polja idu-oni sto donose
Kisne kapi u nas svet
...reci bez posvete-cuti,nek osete...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

pepe

Nova Beba

Pridružio: 19 Sep 2007

Poruke: 4

Lokacija: beograd


Poslao: Pet Sep 21, 2007 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

bice to dobar koncert, sigurno

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger Yahoo Messenger

Dray

Beba

Pridružio: 19 Avg 2007

Poruke: 32

Lokacija: Pancevo


Poslao: Sub Sep 22, 2007 5:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni jedna karta od 1200 din.Kako ovo uopste funkcionise?Na dan koncerta cu moci da pokupim kartu i sta kazem da sam clan foruma i da imam rezervaciju ili kako??
Gde se nalaze sedista od 800,gde od 1000 a gde od 1200din??

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

baby

Nova Beba

Pridružio: 21 Sep 2007

Poruke: 15


Poslao: Sub Sep 22, 2007 6:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja ne mogu da idem Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ali dobro barem sam ih juce videla i uzivala u njihovim hitovima na koncertu u Aleksandrovcu Exclamation Exclamation Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Pogledaj u sunce iza oblaka,
To sto tamo vidis,to smo ti i ja.
Pogledaj u nebo,pogledaj u san,
To se zove ljubav,
to smo TI I JA.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 5
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker