Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 14.10.2006. - Inđija - klub Stejdž

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Okt 15, 2006 6:13 pm

Odgovoriti sa citatom

E ovako...Malo pre se vratih iz Indjije prepun utisaka sa sinocnjeg koncerta. Utisci su ovoga puta maksimalno pozitivni za razliku od nastupa na TASU i ovom prilikom bih se izvinio pre svega Jeleni zbog stvari koje sam napisao na nekom od foruma nakon koncerta TOTO, utisci o njoj su ovog puta sasvim drugaciji.
Ali da krenem po redu, u Indjiju sam stigao oko 16:00 pa pravo kod vlade mog bubnjara iz benda. Oko 21:00 smo izasli u grad i otisli na kinesku klopu nakon cega smo naleteli ni manje ni vise nego na Milana koji je ocigledno trazio neki lokal ili sta vec u tom delu Indjije.Delovao je poprilicno zbunjeno. Oko 21:30 smo usli u klub kad tamo nema zive duse osim jednog separea u kom su sedeli neki ljudi i Vlajko. Pitamo mi ,,kad pocinje,, a Vlajko kaze ,,pa mi bismo ranije ali cekamo da se skupe ljudi, dodjite oko 23:30,,. Ijaoo majko moja ,pomislim u sebi ,gde ubiti dva sata. Otisli smo u klub ekstreme koji je mnogo manji od stagea i tamo se zaboli. Imali smo priliku da posmatramo fanove N.Beba koji su ocigledno poput nas pokusali da udju u klub ali ih je Vlajko razocarao cinjenicom da svirka nece skoro poceti. Oko 22:30 smo definitivno usli u klub koji je vec bio krcat.Ljudi iz indjije su se cudom cudili tolikim brojem ljudi jer primera radi EL.ORGAZAM je godinu dana pre prodao svega dvadeset karata...Koncert su otvorili psmeom ,,Lice,, a nakon njega u ,,u beznadju,,. Odsvirali su veliki deo pesama sa albuma Juzno od srece i na njega je ocigledno bio bacen akcenat. Na moje iznenadjenje odsvirana je i pesma ,,senke,, sa drugog albuma a pored novog singla ,,da ima nas,, bend je odsvirao i jos jednu novu pesmu i to pravu rokacinu u kojoj je milan ostavio klavijature i dohvatio se mikorofona sve nas podsetivsi na stari spot za veliki je bog. Jedini deo koji mi se nije previse dopao je izvodjenje pesme ,,daire,,sa sve zajdi zajdi delom te se bogme oduzilo na nekih desetak i vise minuta. Izvedba je bila odlicna ali radi se o tome da je ta pesma previse izlizana i da me licno smara (a i ne volim smak). Jana je bila odlicna ali moram priznati da je Jelena najzad dosla u prvi plan.Nacin pevanja,izvodjenje i drzanje na bini je za cistu desetku. Znam da Jana ima veliki broj obozavatelja ali sta da vam radim, Jelena je sinoc bila bolja. Milan se izvinjanvao na losem ozvucenju mada ne znam na sta je mislio osim sto je jani prekidao mikrofon ali to nije bilo do ozvucenja vec do gajtana...no nije btno.
N.Bebe su sinoc jos jednom potvrdili da su nas najbolji bend i uputili nam divnu pozivnicu da se 28-0g svi nacrtamo u Beogradu gde god koncert bio.

Veliki pozdrav od grupe EON za clanove NEVERNIH BEBA i sve forumase.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Uto Okt 17, 2006 1:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Sinoc na koncertu Blind Guardian-a ja ugledah nikog drugog nego nasu Janu!Malo smo popricali i rekla je da su utisci od certa u Indjiji fenomenalni i da su se odlicno proveli.Ja nazalost nisam dosao zbog jednog malera:pukla nam je guma na putu iz bg-a!
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Strog

Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 42


Poslao: Uto Okt 17, 2006 5:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Hehe, i meni se ucinilo da je i njima bilo extra i da su uzivali svirajuci nam! Sta da kazem... Trudili smo se i mi Wink.

Ma jedva cekam jos koju svirku pa da ponovimo sve to iz Indjije Smile.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 17, 2006 6:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja jedva cekam Bg Smile znaci bas sam se uzelela da ih cujem, pogotovo ako budu svirali nove pesme.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tisha

Nova Beba

Pridružio: 13 Okt 2006

Poruke: 14


Poslao: Uto Okt 17, 2006 8:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Vreme je da dodju i u Novi Sad,odavno nisam bila u "Tremi".

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 17, 2006 8:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa u Beogradu nisu bili od februara, a NS su bili nesto skoro.. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tisha

Nova Beba

Pridružio: 13 Okt 2006

Poruke: 14


Poslao: Uto Okt 17, 2006 10:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Zadnja svirka na kojoj sam ja bila je u aprilu,mislim da od tada nisu bili,ja ih ne propustam,osim u slucaju da nisam u gradu a to se retko desava.Ne znam da li mislis na to,ali ja nisam cula da su bili posle toga.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Okt 18, 2006 12:52 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Pa u Beogradu nisu bili od februara, a NS su bili nesto skoro.. Smile

U NS nisu bili od aprila ili marta.
@Strog od kad ti sviras gitaru? Ja sam skoro poceo Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Strog

Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 42


Poslao: Sre Okt 18, 2006 1:57 am

Odgovoriti sa citatom

Svirao sam neko vreme, pa sam morao da vratim gitaru posto nije bila moja i sad opet skupljam parice da uzmem nesto kao na slici Smile. U svakom slucaju nije bilo nista previse ozbiljno... Svirka za svoju dusu Very Happy. Anyway da ne sirimo off, predji na PP ako te interesuje nesto vise Very Happy, a ostalima sorry za off!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Pon Nov 13, 2006 5:27 am

Odgovoriti sa citatom

Faraon ::

Catrin ::

Pa u Beogradu nisu bili od februara, a NS su bili nesto skoro.. Smile

U NS nisu bili od aprila ili marta.


Wrong, bili su na poljoprivrednom sajmu na štandu Simexa 18.-og maja. Stvarno nemate pojma... Razz
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker