Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Neverne Bebe na Pinku !!???

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Nije me bilo dugo,sporadicno sam ovih nedelja pratio forum,ali ovo nije moglo da me zaobidje.
Slucajno ubodem Pink...i to Bravo Show...i vidim omiljeni mi bend!Zasto?Na play back!!!Ne znam sta vi svi mislite,ali ja stvarno mislim da to nije bilo bas neophodno,da se ne izrazavam grublje!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:28 pm

Odgovoriti sa citatom

sanjao sam veceras jako ruzan san. inace lezem rano jer ustajem rano. U Snu , ja palim televizor, prebacujem kanale kad na pinku emisija bravo show. pogledam dobro, kad ono nas omiljn bend svira na onom istom podijumu gde ce sledece nedelje svirati razni cvaka cvaka i megamiks bendovi, i gostovati dare bubamare, karleuse,cece...ide muzika na playback...i jelena bacic alimpic ih onako slatko najavljuje...i polako me hvata ludilo i bes. i onda se trgnem iz sna,ukljucim kompjuter, odem na net, dodjem na ovaj forum i shvatam da uopste nisam sanjao. Neverne Bebe su gostovale u emisiji bravo show.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Ali pazi kad sam znao ko ce prvi da odgovori!!! Very Happy
Srdjane,brate,sta reci!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

sanjao sam veceras jako ruzan san. inace lezem rano jer ustajem rano. U Snu , ja palim televizor, prebacujem kanale kad na pinku emisija bravo show. pogledam dobro, kad ono nas omiljn bend svira na onom istom podijumu gde ce sledece nedelje svirati razni cvaka cvaka i megamiks bendovi, i gostovati dare bubamare, karleuse,cece...ide muzika na playback...i jelena bacic alimpic ih onako slatko najavljuje...i polako me hvata ludilo i bes. i onda se trgnem iz sna,ukljucim kompjuter, odem na net, dodjem na ovaj forum i shvatam da uopste nisam sanjao. Neverne Bebe su gostovale u emisiji bravo show.


Kako kreativno osmisljena forma pisanja ovog teksta! Wink Very Happy
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne mogu da verujem!ovo je po meni veliki minus.......a pevacice su se skockale ko da su se navikle da gostuju na pink-u.....izvinjavam se mnogo volim sve clanove ali mi je ovo katastrofa!one nikad gore nisu izgledale(skockane umesto da budu prirodne)dokle smo to dosli bre?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Abela,a tvoj komentar?
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Abi, jos u srednoj skoli su mi rekli da sam talentovan za pisanje ali da moram da poradim na gramatici.

A i coveku je potrebno da ga nesto potrese da bi napisao dobar tekst, pesmu.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se......ne znam da li Abela ima pink?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:36 pm

Odgovoriti sa citatom

awaken ::

Abela,a tvoj komentar?


Abela cini mi se ne hvata PINK. Blago njoj samo to mogu reci Very Happy
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Nema veze,mora da je cula za ovo.A da je blago,jeste!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Koliko znam ona je i najavila emisiju.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Abela ne hvata taj Pink ali Abela ima Pink BH!
Vidim da ste se pitali koje je moje misljenje o ovome pa evo da vam ga dam;

Pink, neznam kako je s vasim, ali nas je jedna od najgedanijih emisija u zemlji.

Znamo svi da se blizi veliki koncert sada i da se radi o SC. Ovim gostovanjem, NB su samo htjele da najave taj koncert. Ko zna, razumjet ce sta je medijska kampanja, sta je udarni termin i najgledanija TV i emisija u zemlji.
Takodjer znate da je MIlan radio muziku za film "Dunjo moja" i to je jedan veliki razlog njihovog pojavljivanja u pomenutoj emisiji.

Sada ce neki od vas reci da je to komercijala i bla, bla, bla ali moram vam napomenuti da pred ovako veliki dogadjaj ne mijesate promociju i promotivne radnje i komercijalisanje!!!

NB su i sada ono sto su uvijek bili, i mislim da je velika sramota da bilo ko od njihovih fanova pomisli suprotno!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:51 pm

Odgovoriti sa citatom

E pa kod nas je ovakva emisija jednom recju fujjjjj!mene je sramota da je gledam jer prvo ne gledam pink uopste,a drugo zna se ko gostuje u ovakvim emisijama!mozda ove nove zvezde granda ali ne bebe!!!!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:54 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Pink, neznam kako je s vasim, ali nas je jedna od najgedanijih emisija u zemlji.

NB su i sada ono sto su uvijek bili, i mislim da je velika sramota da bilo ko od njihovih fanova pomisli suprotno!!!


Da, i kod nas je najgledaniji - zato smo propala nacija i zato cemo u EU uci za 100 godina!

I da - sramota je pomisliti suprotno - ali sramota za Neverne Bebe!
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:56 pm

Odgovoriti sa citatom

E samo jedna mala ispravka! Koliko sam primetio film se ne zove "Dunjo Moja" kako mislim da je napisano na naslovnoj strani sajta. Jeste da je vest sad vec prosla ali bilo bi dobro da se to ispravi! A komentar na ovo sto smo malopre gledali...podeljeno misljenje tako da koliko se slazem sa ovim sto je Abela napisala toliko ima i onih losih stvari, znaci 50-50. Bilo kako bilo i ma koliko podeljena nasa misljenja da su ipak mislim da ce ovo sto se veceras desilo biti upamceno...po dobru ili zlu sad to zavisi od nas!
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Radilo se o emisiji koja je bila orijentisana filmu. Vec sam rekla da je jedan od osnovnih razloga gostovanja u toj emisiji bilo Milanovo ucesce u filmu!

@bubnjar

Sramota za NB! Zbog cega? Zato sto su najpopularniji i najprodavaniji bend trenutno u zemlji i sire. Sto iza sebe imaju 5 studijskih albuma? Sto postoji 100 klinaca koji zele da budu bas poput njih (mozda cak i medju nama na forumu).

Razmisli malo o tome!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Sre Sep 26, 2007 11:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma ljudi bre opusteno......ali cinjenica je da se vremena menjaju tako da je i dotle doslo da bebe gostuju na pink-u!recite mi kad ste ih videli zadnji put na pink-u!NIKAD!cak ni spotovi nisu bili pusteni,ni novi a kamoli stari......oni su dosta postali komercijalni ali to nam ne smeta toliko cim smo ovde zar ne?tako da smo ovo otprilike mogli ocekivati.......pink tv.......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:01 am

Odgovoriti sa citatom

ja ne mislim da oni nisu ono sto su bili, i dalje su najbolji bend sa ovih prostora i to ce po svemu sudeci biti jos dugo. ali...radi se o emisiji kroz koju je do sada prosla parada kica i sunda. ono najgore, dno dna. ono protiv cega se Milan najvise borio svih ovih godina. Znam ja sta je medijska kampanja i udarni termin i ako Milan misli da treba ici u takvu emisiju onda ok. ja cu to postovati ali ako mene pitate, nije mi drago i mogu reci da mi je tesko i da me nije sramota da priznam da mi je malo falilo da zaplacem videvsi N.Bebe u emisiji Bravo show. Ne trazim nikakvo razumevanje ni od strane vas sa foruma ni od strane benda. Onaj ko razume sve ovo sto sam napisao zna kako se osecam.

iskreno, dugogodisnji fan N.Beba Srdjan Zuvic iz grupe EON
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:01 am

Odgovoriti sa citatom

pa sto ste takve konzerve??? iskreno nisam gledala emisiju,nisam znala da ce biti bebe,ali je nekad gledam iz dosade...kad nema nista drugo... sve treba prvo videti... pa tek onda komentarisati...
ivana kako uopste mozes da kazes da je emisija bljak i da je pink ocajan i sta ja znam ako kazes da ga nikad ne gledas.... zvezde granda su na grandu Smile Smile Smile
emisija jeste bljak i pink jeste ocajan, ali sta sad...ipak nije toliki ocaj kad su zvali bebe:) gledajte sa te strane...
a zasto na plejbek??? pa dado topic je pevao uzivo?!?!?!?!sto je bebama bio probelm??

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

Da ali pravi kvaliteti uglavnom sviraju uzivo...ali necu sad o tome!kako nije bljak!pa kakve emisije cine tv pink?spanske serije,grand parada.....sta?jel njima mesto tamo!treba se reklamirati po svaku cenu jel.....?jos samo da su pevacice obukle minjake i onda bi bilo to to......!ljudi alo razlikujemo se...svasta!ko sto je Srdjan rekao,ne trazim da me razumete!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 6
Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker