Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Neverne Bebe na Pinku !!???

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:08 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::


Sramota za NB! Zbog cega? Zato sto su najpopularniji i najprodavaniji bend trenutno u zemlji i sire. Sto iza sebe imaju 5 studijskih albuma? Sto postoji 100 klinaca koji zele da budu bas poput njih (mozda cak i medju nama na forumu).

NB su i sada ono sto su uvijek bili, i mislim da je velika sramota da bilo ko od njihovih fanova pomisli suprotno!!!


Ako neko od fanova pomisli suprotno to znaci da su se NB promenile i nisu vise ono sto su bili, jel tako? Dakle, njih treba da bude sramota ako se promene na gore a ne mene kao fana. Razumes? Razmisli ti o tome!

Ovaj film ih pomalo vadi. Ne mislim da se dogodilo nesto mnogo strasno ali - NEMOJTE DUBOKO U KOMERCIJALIZACIJU BEBE MOLIM VAS. VEC IMATE DOVOLJAN BROJ FANOVA I SIGURAN PUN SC.
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:11 am

Odgovoriti sa citatom

mislim da ovde vecina misli da je to bespotrebno i da se mesaju u masu kojoj ne pripadaju..i ja tako mislim...ali to je samo jedna greska(i to sa nase strane posmatranja)...nije strasno...nemojte ih odmah licovati... nek prvo nastupe u sc, pa onda Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:11 am

Odgovoriti sa citatom

Ne znam zasto dizete prasinu oko gostovanja na Pink televiziji?!
Iako Vam smetaju mnoge zvezde koje Pink izbacuje na povrsinu, ali morate priznati da tu gostuju i velika imena nase estrade, ljudi iz raznih oblasti umetnosti koji su postali sjajne uspehe u svetu. Zasto Neverne Bebe ne bi bile na Pinku? Sprema se veliki koncert koji treba maximalno medijski ispratiti. Voditeljka nije caskala sa Milanom o nekim glupostima kao sto zna da caska sa drugim gostima, emisija je bila posvecena iskljucivo premijeri filma znaci tematska. Gosti su bili glumci, ljudi iz oblasti umetnosti koji su pohvalili rad Nevernih Beba. Sjajna prilika da se najavi koncert!
Samo sam cekala da neko od Vas digne prasinu, cinjenica je da to uvek rade iste osobe na ovom forumu i sa istim ciljem. Ali priznali Vi to sebi ili ne, Pink je nasa najgledanija televizija i zasto to Neverne Bebe ne bi iskoristile za svoju reklamu.
Stajling devojaka ne bih komentarisala jer je bio sjajan kao i uvek i nije se razlikovao od drugih kombinacija u drugim gostovanjima.

Bilo je krajnje vreme da se i na Pinku sirokim narodnim masama pokazu prave vrednosti-da postoji nesto drugacije i bolje!!!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:12 am

Odgovoriti sa citatom

bubnjar ::

abela ::


Sramota za NB! Zbog cega? Zato sto su najpopularniji i najprodavaniji bend trenutno u zemlji i sire. Sto iza sebe imaju 5 studijskih albuma? Sto postoji 100 klinaca koji zele da budu bas poput njih (mozda cak i medju nama na forumu).

NB su i sada ono sto su uvijek bili, i mislim da je velika sramota da bilo ko od njihovih fanova pomisli suprotno!!!


Ako neko od fanova pomisli suprotno to znaci da su se NB promenile i nisu vise ono sto su bili, jel tako? Dakle, njih treba da bude sramota ako se promene na gore a ne mene kao fana. Razumes? Razmisli ti o tome!

Ovaj film ih pomalo vadi. Ne mislim da se dogodilo nesto mnogo strasno ali - NEMOJTE DUBOKO U KOMERCIJALIZACIJU BEBE MOLIM VAS. VEC IMATE DOVOLJAN BROJ FANOVA I SIGURAN PUN SC.


Ti sebe smatras fanom? Mozes li mi argumentirati promijenu NB na gore? Sta su saada, a sta su bili? Nece ti biti tesko Wink
Za odgovor na ovo tvoje poslijednje pitanje vrati se na moje prvo i bit ce ti jasno Wink

Nemoj prestati da razmisljas Very Happy Very Happy Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:14 am

Odgovoriti sa citatom

Ivana_Kg ::

Da ali pravi kvaliteti uglavnom sviraju uzivo...ali necu sad o tome!kako nije bljak!pa kakve emisije cine tv pink?spanske serije,grand parada.....sta?jel njima mesto tamo!treba se reklamirati po svaku cenu jel.....?jos samo da su pevacice obukle minjake i onda bi bilo to to......!ljudi alo razlikujemo se...svasta!ko sto je Srdjan rekao,ne trazim da me razumete!
Ziveo Kragujevac!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:16 am

Odgovoriti sa citatom

njima tolika reklama nije potrebna...ali sta mi znamo o tome... ukazala im se velika prilika... da i svim tim seljacima pokazu da postoji nesto kvalitetno... bas zato sto su bili na pinq ih je gledala skoro cela drzava mozda i sire... mozda jeste komercijalno, ali su pokazali da postoje... jos uvek ima ljudi koji nikad nisu culi za njih?!?!?! svaki dan se srecem sa takvima... sad su valjda svi videli... Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:17 am

Odgovoriti sa citatom

Po tebi treba gledati pink da bi nesto saznao?cccccc.....to nikako
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:18 am

Odgovoriti sa citatom

Znate sta,ja prosto ne mogu da verujem da ovde ima toliko "konzervativaca"!!!Ljudi,nije fan slepi pratilac Svega sto taj neko ciji je on fan napravi,nego je realan lik koji zna i da da negativne kritike.
I sta "Pink nije bljak"-setite se malo nekih svojih postova.Jeste BLJAK
i bubnjar je skroz u pravu.Ja bih razumeo da je to bio neki City,neka zvanicna najava koncerta...to OK.Ali ovo...ipak je previse za moje r`n`r srce.Mnogo volim ovaj bend pratim ih sigurno preko 10 godina,a ovo se do sada nije desilo.A verujte da su nekad bili mnogo vise koncertno aktivni!
Ovo je,naravno,samo moje misljenje,ali drago mi je da imam istomisljenike medju pravim fanovima NB!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:19 am

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::

Ne znam zasto dizete prasinu oko gostovanja na Pink televiziji?!
Iako Vam smetaju mnoge zvezde koje Pink izbacuje na povrsinu, ali morate priznati da tu gostuju i velika imena nase estrade, ljudi iz raznih oblasti umetnosti koji su postali sjajne uspehe u svetu. Zasto Neverne Bebe ne bi bile na Pinku? Sprema se veliki koncert koji treba maximalno medijski ispratiti. Voditeljka nije caskala sa Milanom o nekim glupostima kao sto zna da caska sa drugim gostima, emisija je bila posvecena iskljucivo premijeri filma znaci tematska. Gosti su bili glumci, ljudi iz oblasti umetnosti koji su pohvalili rad Nevernih Beba. Sjajna prilika da se najavi koncert!
Samo sam cekala da neko od Vas digne prasinu, cinjenica je da to uvek rade iste osobe na ovom forumu i sa istim ciljem. Ali priznali Vi to sebi ili ne, Pink je nasa najgledanija televizija i zasto to Neverne Bebe ne bi iskoristile za svoju reklamu.
Stajling devojaka ne bih komentarisala jer je bio sjajan kao i uvek i nije se razlikovao od drugih kombinacija u drugim gostovanjima.

Bilo je krajnje vreme da se i na Pinku sirokim narodnim masama pokazu prave vrednosti-da postoji nesto drugacije i bolje!!!



A sa kojim to ciljem ako smem da znam. Ja recimo mogu da budem slobodan i da kazem da Neverne Bebe volim i osecam na nacin na koji to oseca jako mali broj ljudi sa ovog foruma. i kakav ja to cilj imam?

A ovom ostalom sto si napisala imas odgovor na predhodnoj strani u mojoj predhodnoj poruci.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:19 am

Odgovoriti sa citatom

Ja razumem i reklamiranje i sve to ali.....ne znam!ljudi shvatite da se fanovi razlikuju!s jedne strane postovaoci prve postave i cuvari njihovog rock stila(pravog stila koga vise nema) i oni koji su ih zavoleli skorije.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:21 am

Odgovoriti sa citatom

ne mi... tweety nisu svi na ovom svetu (posebno ne kod nas) kao ti kao ja ili ostali clanovi foruma... nekiljudi su jednostavno seljaci i nemaju gde drugo da saznaju za neke stvari.... ustvari imaju,ali ako negde drugo vide,odbijaju...jednostavno moras da dodjes na pink da bi te seljaci videli...
bebama ne treba publika seljaka...ali seljacima fale bebe i malo muzickog kvaliteta...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:21 am

Odgovoriti sa citatom

@awaken uvek su isti tvoji istomisljenici Wink tako da ne moras da brines ima ko da te podrzi, drzite se uvek zajedno Very Happy
Nikad nisam rekla da je Pink bljak, to jeste komercijala ali zasto je ne iskoristiti?! Emisija je bila skroz cool, maximalno kulturna, prica o filmu... Film i muzika uvek idu super zajedno!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:21 am

Odgovoriti sa citatom

awaken ::

Znate sta,ja prosto ne mogu da verujem da ovde ima toliko "konzervativaca"!!!Ljudi,nije fan slepi pratilac Svega sto taj neko ciji je on fan napravi,nego je realan lik koji zna i da da negativne kritike.
I sta "Pink nije bljak"-setite se malo nekih svojih postova.Jeste BLJAK
i bubnjar je skroz u pravu.Ja bih razumeo da je to bio neki City,neka zvanicna najava koncerta...to OK.Ali ovo...ipak je previse za moje r`n`r srce.Mnogo volim ovaj bend pratim ih sigurno preko 10 godina,a ovo se do sada nije desilo.A verujte da su nekad bili mnogo vise koncertno aktivni!
Ovo je,naravno,samo moje misljenje,ali drago mi je da imam istomisljenike medju pravim fanovima NB!
Imas istomisljenike.....naravno!uuuuuuuuu i te kako.....
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:22 am

Odgovoriti sa citatom

Ma neka se i pojave na Pinku, ali kod one kokoske u emisiji... Ajooooj! Milan joj prica o nastupu na Tashu, gostovanju Sajmona Filipsa, a "voditeljka" zinula i klima glavom, kao da je rec od toga razumela... Nema ona pojma ko su Neverne Bebe, Toto, Sajmon...
I plejbek... Veliki minus... Posebno sto u toj glupavoj emisiji stalno svira neki bend, i uvek uzivo. Cini mi se da je ovo bio nepotreban potez. Ako su i morali na Pink, moglo je to i u nekoj drugoj emisiji. Ne zelim da se ovaj moj odgovor pretvori u hajku na doticnu voditeljku, ali mislim da njena emisija nije na nivou N' Beba, i imenu koje oni imaju u ovoj zemlji.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:23 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam rekao , postujem svaku Milanovu odluku i ideju ali opet , tesko mi je.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

Ma nemoj shvatati licno.....Srdjane!vremena se menjaju i budimo svesni toga!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:25 am

Odgovoriti sa citatom

abela ::

bubnjar ::

abela ::


Sramota za NB! Zbog cega? Zato sto su najpopularniji i najprodavaniji bend trenutno u zemlji i sire. Sto iza sebe imaju 5 studijskih albuma? Sto postoji 100 klinaca koji zele da budu bas poput njih (mozda cak i medju nama na forumu).

NB su i sada ono sto su uvijek bili, i mislim da je velika sramota da bilo ko od njihovih fanova pomisli suprotno!!!


Ako neko od fanova pomisli suprotno to znaci da su se NB promenile i nisu vise ono sto su bili, jel tako? Dakle, njih treba da bude sramota ako se promene na gore a ne mene kao fana. Razumes? Razmisli ti o tome!

Ovaj film ih pomalo vadi. Ne mislim da se dogodilo nesto mnogo strasno ali - NEMOJTE DUBOKO U KOMERCIJALIZACIJU BEBE MOLIM VAS. VEC IMATE DOVOLJAN BROJ FANOVA I SIGURAN PUN SC.


Ti sebe smatras fanom? Mozes li mi argumentirati promijenu NB na gore? Sta su saada, a sta su bili? Nece ti biti tesko Wink
Za odgovor na ovo tvoje poslijednje pitanje vrati se na moje prvo i bit ce ti jasno Wink

Nemoj prestati da razmisljas Very Happy Very Happy Wink


Prvo: Ne, ja nisam fan Nb. Samo ste vi iz urednistva sajta fanovi. Cestitam.

Drugo: Nisam rekao da su se Bebe promenile. Tj, nisu se puno promenile. Danas u svojoj arhivi imaju i Pink televiziju, kao sto to imaju i Sako Polumenta, Djani Tjurchitj, Dule Svilar, MArko i Ena i mnogi drugi poznati umetnici i ljudi zasluzni za razvoj domace kulture. - upravo se ovoga plasim, ove zadnje recenice. da ne zagaze duboko. E tada ce trebati da ih bude sramota. Ponavljam, malo ih "vadi" ta prica o filmu, ali, zaobidjite pink, najbolje je
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:26 am

Odgovoriti sa citatom

Nikada ti seljaci nece da se emancipuju,pa sve da se NB nbe skidaju sa Pinka.Ovo je Srbija i mora da se razdvoje te stvari!!!
@n_b
ja ne zelim da pravim nikakve klanove ovde,a to sto nam se misljenja kose,to je sasvom realno i normalno.
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:27 am

Odgovoriti sa citatom

a jel zna neko zasto plejbek??? sto im je bio problem??? kad se vec pokazuju takvoj masi,nek im onda pokazu sve...
moja mama je imala misljenje da oni i na konsertima sviraju na plejbek.. ?!
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

Nije ni meni jasno zasto plejbek!da nisu pevacice promukle od silnog rada:)
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 6
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker