Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Neverne Bebe na Pinku !!???

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

bubnjar ::



Nisam rekao da su se Bebe promenile. Tj, nisu se puno promenile. Danas u svojoj arhivi imaju i Pink televiziju, kao sto to imaju i Sako Polumenta, Djani Tjurchitj, Dule Svilar, MArko i Ena i mnogi drugi poznati umetnici i ljudi zasluzni za razvoj domace kulture. - upravo se ovoga plasim, ove zadnje recenice. da ne zagaze duboko. E tada ce trebati da ih bude sramota. Ponavljam, malo ih "vadi" ta prica o filmu, ali, zaobidjite pink, najbolje je


Hvala! Ovim si samo potvrdio ono protiv cega se zalazes u ovoj temi Wink

A ono prvo necu ni da komentarisem. Mozda si me pogresno shvatio, a mozda vidis samo ono sto zelis vidjeti!

Ja sam rekla sto sam imala i povlacim se iz ove male "rasprave" Wink Very Happy
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:30 am

Odgovoriti sa citatom

bubnjar ::


Drugo: Nisam rekao da su se Bebe promenile. Tj, nisu se puno promenile. Danas u svojoj arhivi imaju i Pink televiziju, kao sto to imaju i Sako Polumenta, Djani Tjurchitj, Dule Svilar, MArko i Ena i mnogi drugi poznati umetnici i ljudi zasluzni za razvoj domace kulture.

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

Nemoj Djanija, taj lik je stvarno genije. Treba potrositi onolike pare i ostati citav...

Idem da se napijem, tu u steku imam lozu sa mora (Ibro pravio) ,bice mi lakse. pusticu drugi album N.Beba. on onak najvise udara u srce.

Onda na spavanje, a vi se potrudite da napisete jos ponesto pametno i konstruktivno pa da sutradan imam sta da citam.

ps.

Katarina, Vedrane slobodno i vi idite na spavanje, bice oni dobri. nece napraviti neku glupost
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

[quote="Srdjan"]Nemoj Djanija, taj lik je stvarno genije. Treba potrositi onolike pare i ostati citav...

Idem da se napijem, tu u steku imam lozu sa mora (Ibro pravio) ,bice mi lakse. pusticu drugi album N.Beba. on onak najvise udara u srce.

Slazem se
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjane,cekaj mene,`ocu ja lozu!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

Ne moze tebi loza.....nisi dobar!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:34 am

Odgovoriti sa citatom

Sto...zbog teme? Very Happy
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:35 am

Odgovoriti sa citatom

Da!vidis sta si napravio......ccccccccc
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

[quote="abela"]

bubnjar ::

Hvala! Ovim si samo potvrdio ono protiv cega se zalazes u ovoj temi Wink


Ochigledno se ti i ja ne razumemo najbolje!

Ipak, od nas dvoje, ja sam taj koji zivi u ovoj zemlji i koji zna zasto (u ironiji) spominje Saka, DJanija, Marka, Enu, Pink...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:44 am

Odgovoriti sa citatom

Tacno!ko je odavde on moze da tvrdi ono sto se desava u nasoj zemlji a nazalost gleda se pink!
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:53 am

Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ja ne znam zasto ste digli toliku frku zbog ove emisije. Kao da je Pink ne znam ni ja sta. Ima ljudi i koji prate Pink pa svejedno slusaju i dobru emisiju, a Bravo Show je slozicete se dosta gledana emisija kod nas.

Neko je pitao zasto plejbek? Pa zar mislite da ostali muzicari drugacije pevaju u takvim emisijama.
Evo jednog logicnog objasnjenja. Milan je vece pre toga dobio poziv za tu emisiju, i nije mogao da odbije jer je emisija bila zbog filma za koji je on napisao muziku. To vec znate, pisalo je na naslovnoj strani da je specijalna emisija u pitanju.
Drugo, bend je danas direktno sa probe sa SC koja je trenutno najvaznija,otisao u Pink. Znaci nisu imali vremena ni za tonsku probu tamo, a ni da se pripreme za tu emisiju. Zbog toga su se odlucili za plejbek i spotove.

Moram da kazem da je Indijanac napisao fenomenalan post, i da se potpuno slazem sa njegovim misljenjem.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:57 am

Odgovoriti sa citatom

Ja vas ne razumem ljudi??????ovamo kako pobediti turbo folk a ovamo pink je super !Catrin izvini,ali Milan bi prvi pljuvao po pinku i po ljudima koji dolaze da gostuju tamo!jer su to posebni ljudi!bravo show je emisija za budale....i seljake kad vec moram da se izrazim grubo.....
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:58 am

Odgovoriti sa citatom

Ja sam tek sada skapirao koliko su veliki bend. Posle svega sto Milan godinama prica o pink kulturi oni ih zovu u emisiju znaci moraju Smile
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 12:59 am

Odgovoriti sa citatom

moriccone ::


Ja sam veliki borac protiv Pink (ne)kulture i to cu oduvek biti. Ali, ako zanemarimo Grand i par slicnih izdanja - imam utisak da se svi guraju da budu tamo. Od urbanih politicara ( tipa DS i sl. ), do modernih ljudi iz kulture ( tipa Srdjan Dragojevic i njemu slicne ''gradske'' face ), do onih koji se prodaju za strasne rokere a izdaju za njih, tj. City records ( mislim na ''Negativ'' ) itd.
Da ne pominjem koliko sam samo puta na doticnoj televiziji pretrcavajuci po kanalima video Djuleta Van Goga, Bajagu, Boru i njima slicne.
Razmislite o tome...

Pa nije Milan budala i nije 15 godina zivota ulozio u ovaj bend da bi sada, pred realan vrhunac dosadasnje karijere, tacnije veliki koncert u SC ispustao ovakve sanse.
Ja mogu da razumem da neko to ne moze da shvati, ali ukoliko zaista iskreno voli ovaj bend onda neka bar ne pusta otrovne strelice.

Bilo kako bilo, ja sam ubedjenja i iza toga stojim da je veceras pola Srbije saznalo za koncert N.Beba u SC, 25. oktobra.
Nista drugo nije ni bitno, to je i bila poenta.


I zasto nas Milan da se gura u drustvo cuvenog politicara Bore Djordjevic i novopecenog DJ Djuleta (ostale grandovce i cityjevce da ne spominjem)?
Ma reklama na pinku mu ne treba uopste. Osim u slucaju ako se muzikom bavi zbog novca ali, koliko znam, Milan se muzikom ne bavi zbog novca (ja mislim a i sam je rekao).
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:00 am

Odgovoriti sa citatom

Ma bilo kako bilo.....ovo je minus bar po meni!kad si mogao da ih vidis ranije ovde....razmislite dokle su dosli.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:02 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

Ljudi, ja ne znam zasto ste digli toliku frku zbog ove emisije. Kao da je Pink ne znam ni ja sta. Ima ljudi i koji prate Pink pa svejedno slusaju i dobru emisiju, a Bravo Show je slozicete se dosta gledana emisija kod nas.

Neko je pitao zasto plejbek? Pa zar mislite da ostali muzicari drugacije pevaju u takvim emisijama.
Evo jednog logicnog objasnjenja. Milan je vece pre toga dobio poziv za tu emisiju, i nije mogao da odbije jer je emisija bila zbog filma za koji je on napisao muziku. To vec znate, pisalo je na naslovnoj strani da je specijalna emisija u pitanju.
Drugo, bend je danas direktno sa probe sa SC koja je trenutno najvaznija,otisao u Pink. Znaci nisu imali vremena ni za tonsku probu tamo, a ni da se pripreme za tu emisiju. Zbog toga su se odlucili za plejbek i spotove.


Podvlacim moj post jos jednom.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

Predlog moderatorima, mogli bi da razmislite da da dodate malo ruzicastog umesto ove plave boje na sajtu Smile hahahaha!!!
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

awaken

Starija Beba

Pridružio: 23 Maj 2007

Poruke: 166

Lokacija: Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

@bubnjar
alal vera,alal vera!!! Very Happy
@ivana_kg
bas tako...ne treba njima ni Pink ni ostale "nalpopularnije"televizije!!!
_________________
carpe diem

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

Very Happy Zasto on nije dosao i pricao o filmu nego je ceo bend dosao i pozira kao u izlogu
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MirYu

Nova Beba

Pridružio: 04 Maj 2007

Poruke: 15


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:05 am

Odgovoriti sa citatom

Takodje sam razocaran pojavljivanjem omiljene grupe u emisiji Bravo shou, nisam gledao al sama vest me je prilicno zatekla.
Hajde Pink i nekako,popravljaju se kolko tolko,ali ta emisija i voditeljka su ponizavajuci za takvu jednu grupu...
O plej beku da ne pricam... mislim da na prste jedne ruke moze da se izbroji koliko su puta tako "pevali"!

Forum redovno pratim i najave koncerata, do sada nisam pisao ali ovo stvarno nisam ocekivao od Milana pogotovo sto je i sam vise puta kritikovao tu TV stanicu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 3 od 6
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker