Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Neverne Bebe na Pinku !!???

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Čet Sep 27, 2007 2:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Iiiiii da...smaranje se nastavlja...
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Sep 27, 2007 2:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Zao mi je ali morala sam da napisem....e da imam jedno pitanje!ova pesma moja dunjo mirisna je uradjena pre filma tako da mi nije jasno kako je moguce da je Milan ovu pesmu radio namenski za film,a tako je receno......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

damjana

Nova Beba

Pridružio: 05 Apr 2007

Poruke: 8

Lokacija: BGD


Poslao: Čet Sep 27, 2007 2:37 pm

Odgovoriti sa citatom

ja sam u šoku,ali stvarno...kad sam videla bend koji obožavam na Pinku,nije mi baš bilo dobro:)ne,ozbiljno....da li je moguće...i još su pevali naj play back??!!bzvz...mogli su i na drugi način da se izreklamiraju...
_________________
Tužna pesma na sto načina svetom putuje,stara slika našeg vremena još uvek tuguje,a kišna jutra o5 počinju od kad sam otišla,smejem se a suze naviru,KURVA SUDBINA!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

skendzic

Nova Beba

Pridružio: 17 Mar 2007

Poruke: 12

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 3:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Da nisam ovo danas pročitao ne bih ni znao da sviraju na PINKU...

Neka ... ako je to marketinški potez, a jeste, ljudima to donosi veće prihode što i opravdavam...
_________________
Poznajemo se duže od INTERNETA ...

Posada jedrilice "Cristina Joy"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

C_mymy

Beba

Pridružio: 13 Mar 2007

Poruke: 70

Lokacija: Niš-Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 8:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da fanovima grupe neverne bebe ne prilici da se raspravljaju (svadjaju) kao gore,prepucavaju ili sta vec !!! Normalna rasprava je ok,ali ono gore se vec spusta do neke granice primitivizma !Mozda Milan i ceo bend imaju dobar razlog zasto su gostovali u toj emisji,a mi toga nismo ni svesni.Naravno da mi se nije dopalo sto sam cula u kojoj su emisji gostovali,ali pre nego sto sam pocela bilo koga da osudjujem zapitala sam se da mozda imaju opravdanje iako sa nase tacke gledista deluje kao da nema opravdanja.
I moje misljenje je da ovaj forum ne sluzi za svadjanje,i sta vec...jeste da treba da se raspravlja,ali na nivou!Svadjaju se i vredjaju oni koji ne znaju nista drugo da kazu...a mislim da su fanovi beba nesto posebno kao i sam bend !!! PozZ za sve !!!
_________________
I preko polja idu-oni sto donose
Kisne kapi u nas svet
...reci bez posvete-cuti,nek osete...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Sep 27, 2007 9:29 pm

Odgovoriti sa citatom

E ne mogu da vjerujem da se vec sest stranica napisalo od sinoc samo. Bas se zagrijalo ovdje.
Ja licno ne znam ni sama sta da mislim. S jedne strane sam razocarana jer sam mislila da je Milanov stav prema pinku i slicnim bio sasvim jasan, a onda sam se zbunila uoci ovih najnovijih vijesti. (I ja sam sretna sto nemam PINK, iako dosta nasih ovdje hvata preko nekog satelita - mislim da bi zavrsila negdje sa bocom zestokog od opsteg uzasa...)
S druge strane opet, kapiram da je to marketing potez i s obzirom na stanje u zemlji, razumijem donekle. Kazem donekle, jer Bebe nisu neki tamo bend koji pocinje tek sa karijerom, pa da su zedni love. Isto tako, postujem odluke benda jer oni najbolje znaju sta zele, sta treba da rade i sta im odgovara. Pa ako je ovo bilo nesto sto su smatrali neophodnim, ko smo mi da se raspravljamo o tome?
I tako...ostadoh sa ovim podijeljenim misljenjima u sebi i zato ne mislim da ovih sest strana imaju neku posebnu svrhu. Samo mlatimo praznu slamu, al ajde -svoje vrijeme mlatimo, nicije vise. Barem caskamo...na sta god to caskanje licilo.

Pozdrav za sve fanove Beba, ma ko oni bili... Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 9:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Svidja mi se ovo sa bocom Very Happy
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Sep 28, 2007 2:31 am

Odgovoriti sa citatom

joj sto ste se raspisali.... necu puno komentarisati...vec jesam,dosta....
samo hocu nesto da pitam... jer ste bas toliko svi razocarani i mislite da je to toliko strasna stvar i da treba da ih bude sramota??? kao sto ste vec sami rekli to im je jedan minus(iz nazeg ugla posmatranja) posle svih onih "pluseva".... pa ako treba da ih bude sramota zbog jednog malog minushcica... Smile ljudi, pa imaju i oni dusu...svi mi gresimo... ako je u vasim ocima taj jedan bedni minus pobio sve pluseve,onda... sta trazite uopste ovde?!

i ne znam odakle pravo pojedincima da vredjaju bend...? nazivate ih pozerima i sta ja znam... ok je reci negativnu kritiq,ja to uvek radim,ali bez vredjanja...niko to ne zaskuzuje,a posebno ne moje omiljene NEVERNE BEBE!!!!
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Sep 28, 2007 8:36 am

Odgovoriti sa citatom

Muskio deo Terzica se ne slaze sa zenskim...
Ne kazem da su pozeri ali su mnogo u javnosti poslednjih godinu dana... A bravo show... Daj...
To je talk show emisija to jeste za pozere...
Uopste razmisljati o prihvatanju poziva za to??!!!
Ok stoji ide koncert i sve ali koga zele da pozovu na njega,grandovce i ostale sto ce doci zato sto je to dogadjaj u gradu?
Budimo realni,bice isto kao za Corbu u Areni 70 posto ljudi je doslo tako,ne da slusa...
Ako to zele ok...
Po meni bolje njih dvoje na koncertu ali koji postuju i cene to sto rade nego hiljade pozera...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Sep 28, 2007 3:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

Svidja mi se ovo sa bocom Very Happy


E a zamisli sad koliko je jeziv taj kanal kad neko ko ne pije inace iskreno razmislja o toj "boci". Smile
Abela ne zna koliko je sretna jer BiH verzija pink tv-a je ok, ni blizu ove srpske varijante.

Juce sam se slatko nasmijala kad sam cula da su ovim nasim imigrantima iskljucili pink. (izgubio im se signal) Nisam zloca neka sad da likujem zbog tudje nesrece, ali mi je nesto bilo i drago i smijesno. Dobro je, rekoh sebi, ostacu trijezna, a ako vec treba da se opijam, onda ce to biti samo kvalitetnom muzikom!!! Od toga se nikad ne treba trijezniti.

p.s. E da, Ivana KG, svakom je dozvoljeno misljenje, i tebi i meni, i ostalima ovdje...samo ajde da ne brkamo sad Janin i Jecin izbor odjece i sminke u sve ovo, malo je to trivijalno spram ostalih stvari. Think Big Picture! Sta mislis? Smile Smile Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Sep 28, 2007 4:07 pm

Odgovoriti sa citatom

_T-Bear_ ::

Iiiiii da...smaranje se nastavlja...


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Pet Sep 28, 2007 5:26 pm

Odgovoriti sa citatom

moriccone ::

E sada cu da budem i malo ''bezobrazan'' - zbog nekih likova koji su veceras ispali takvi dusebriznici, LIKUJEM sto su se Bebe pojavile na Pinku.
A koliko pratim ovaj fenomenalni sajt, tj. forum, nekako primecujem uvek istih 5 do 6 ljudi!!! Prosto neverovatno.
Pa deco moja, shvatite - njihova prica ( mislim na N.Bebe ) je velika prica, a to, uz duzno postovanje - mnogi ne mogu sa shvate.


Da se nadovezem ja, posto je prozivka (ispod zita, nista direktno) vec pala,(i to od vise ljudi) ... a ja nisam imao vremena da procitam celu temu ...

Moriccone ... mozes da budes stariji od mene i 10 000 puta ... ja sam odrastao uz Milanovu muziku... ne na Grandu, Zamu ... ili cemu vec ... Slusam ih od 94-e, tj od uvek - odveo me otac kao klinca od metar i zilet na koncert ... Ja pomalo zivim tu celu muziku ovih zadnjih par godina kad sam dovoljno odrastao da je stvarno shvatim ...
Nego ... Ovo oko Pink-a. Nije problem sto su se pojavili ... Losh odabir emisije ...zapanjio me plejbek ... To oko opreme Cat mozesh da zaboravish ... postoji oprema od onog benda ... ne mora milan bas uvek da ima 10 klavijatura ... Preziveli bi oni ... Neko rece da mozes na prste da nabrojish kad su nastupali na plejbek ... i to prste jedne ruke ... ja se nadam da ce tako i ostati ...

Svima koji smatraju da su bebe bogovi - nisu ... samo su obicni ljudi ... a ljudi grese ... kao sto rece awaken ... biti fan nije uvek tvrditi da su u pravu ... nego biti objektivan....
Ako bi neko trebao da ih gleda kao bogove ... to bih trebao da budem ja, koji sam uz njih odrastao.. a ne gledam ih tako ...
(J&J jesu lepe kao andjeli ... ali ... Smile))) )

"pevacice nisu naucile da otvaraju lepo usta kad pevaju na playback....ali dobro!naucice i one to!" -ne znam ko je ovo napisao --- NE TREBAA nikad to da nauce Smile)

Abela, najlakse je pobeci od rasprave ... ali nije najbolje

Citat:

Ja sam rekla sto sam imala i povlacim se iz ove male "rasprave"


Na kraju ... mozemo mi od jutra do sutra ovako kad se nista promeniti nece ... Samo ce nas nekoliko koji uvek kazemo sta mislimo ispasti budale ... i ko zna vec sta ...

Gde ce gostovati je njihova stvar ... nama moze da se svidja ili ne ... Ovo gostovanje ne menja nimalo moje mishljenje o njima ... barem muzicki ... [/b]
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

mvlada87

Beba

Pridružio: 28 Mar 2007

Poruke: 90

Lokacija: Aleksinac city


Poslao: Pet Sep 28, 2007 6:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne znam zasto se toliko trzate na ovu temu... ok gostovali na pinku pa sta, nije na nikome od nas da im sudi... licno mrzim pomenutu televiziju a voditeljku emisije u kojoj su gostovali ne mogu ni da smislim.. ne znam da li je iko od clanova benda odgovarao na pitanja tipa: "pocepala ti se carapa na bini???!...jao pa strasno" pa da ne znam slozim neko novo misljenje o njima, koliko sam USPEO da primetim Milan je govorio o muzici na onaj nacin svima dobro poznat. Sada postavljam pitanje svima vama: Zbog cega vam se svidja ovaj bend? Zbog muzike, njihovog pogleda na svet, ili postoji nesto trece...? ako postoji, za neke od vas onda ne vidim po cemu se razlikujete od ostale populacije koja prati emisije(televizije) ovog tipa???!!!???
_________________
Nothing is good
I can’t explain
falling down and caught up the rain
I turn myself into changes
the night I kissed you goodbye

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Sep 28, 2007 7:13 pm

Odgovoriti sa citatom

vavlada ::


Abela, najlakse je pobeci od rasprave ... ali nije najbolje


Slazem se da nije uvijek najbolje ali u ovom slucaju je bilo Wink.

Tokom ove rasprave nisam zezljela da ogovaram na pitanja koja ste vi postavljali jer je zaista bilo svakakvih i komentara i pitanja.

Obezbjedjen je jos jedan "intervju" sa bendom pa izvolite! Sve eto vam nije jasno mozete da pitate tamo, bend ce na sve odgovoriti, samo lijepo postavite pitanja Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Sep 28, 2007 7:39 pm

Odgovoriti sa citatom

Niti jedan komentar niti kritika nije bila upucena bilo kome iz urednistva foruma nego bendu tj. NB i to je razlog zbog kojeg niko od nas nije htio da ulazi u rasprave vise no sto je morao.

Shodno tome, zamolili smo bend da nama i vama naravno izdje u susret odgovaranjem na sva vasa pitanja i oni su pristali.

Pa eto, da se ova rasprava ovdje vise nebi nastavljala slobodno sva svoja pitanja, bila ona u vezi ovoga ili ne, postavite tamo i dobit cete odgovore!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Sep 29, 2007 12:39 am

Odgovoriti sa citatom

Pink i Neverne bebe...nekeko mi to ne ide jedno uz drugo.
Ipak ne mislim da je to razlog za ovako ostru kritiku,nekih clanova foruma.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sub Sep 29, 2007 3:34 am

Odgovoriti sa citatom

Kasiopeja ::

Pink i Neverne bebe...nekeko mi to ne ide jedno uz drugo.
Ipak ne mislim da je to razlog za ovako ostru kritiku,nekih clanova foruma.


Nisu toliko ostre kritike. Neverne bebe su za sve nas ostale no. 1 (bar za mene jesu). Cujem ovih veceri u gradu (u krugovima rokenrola) da ljudi komentarisu. Svima je cudno a kako nece biti nama najvecim fanovima. Normalno je da nece biti svejedno nekome kome je stalo do ovog benda. Jer ako ovo uhvati maha (a znaju takve stvari (komercijala) da povuku ljude svuda....) to ce postati ozbiljan problem. "Veliki je Bog" se u nekoj kafani (citaj: Pink televizija) ne oseca isto kao u nekom domu kulture. Nadam se da razumete sta hocu da kazem. Naravno, Milan i ekipa imaju pravo da grade svoju karijeru kako zele ali treba da znaju da se ovaj postupak nimalo nije svideo ljudima koji vole muziku!
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Shmele

Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 29


Poslao: Ned Sep 30, 2007 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

Gospode!!!!!!!!!!! Ne mogu da verujem..... Pa sta ako su se pojavili na Pinku?!?!?! Onaj komentar o Jeleninom i Janinom izgledu (sa pocetka teme) nikako nije bio na mestu, jer su bile predivne obe, i uopste ne razumem problem u tom vasem negodovanju.... Kakvi su to fanovi koji ce se razocarati u bend zbog ovakve gluposti?!?! A sto, na kraju krajeva, b92 i ostalo je kao bolje...? Tv je tv, a muzika je ono sto je bitno!!!!!! Ne shvatam.... stvarno mi nista nije jasno......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mvlada87

Beba

Pridružio: 28 Mar 2007

Poruke: 90

Lokacija: Aleksinac city


Poslao: Ned Sep 30, 2007 2:48 am

Odgovoriti sa citatom

"muzika je ono sto je bitno"....

...u tome je poenta ali mislim da se u ovoj temi to uveliko preskace...
_________________
Nothing is good
I can’t explain
falling down and caught up the rain
I turn myself into changes
the night I kissed you goodbye

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger Yahoo Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Pon Okt 01, 2007 5:42 pm

Odgovoriti sa citatom

mvlada87 ::

"muzika je ono sto je bitno"....

...u tome je poenta ali mislim da se u ovoj temi to uveliko preskace...


Pink tv nema veze sa muzikom. Odavno je muzika tamo "preskocena"!

Milan kaze: "...muzika je plemenito stanje duse..." i nije mu mesto kod ruzicastih.
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 6 od 6
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker