Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Neverne Bebe na Pinku !!???

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:34 am

Odgovoriti sa citatom

E da, jos jedan primer neobavestenosti novinara, i "marketinskih poteza" bendova: gostovanje grupe "Time" u Zhikinoj sarenici... Lik daje mikrofon Vedranu, Dadi i Ratku i kaze im: "Predstavite se..."
Isto tako i ova na Pinku veceras... Ako je njena emisija primer dobre emisije, onda su vam kriterijumi... Da ne govorim o tome kakav je ona novinar...
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:35 am

Odgovoriti sa citatom

Ne znam za ovo!moguce da je bilo na pocetku a pocetak nisam gledala....jbg
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:35 am

Odgovoriti sa citatom

Niko nije rekao nista o novinarki i emisiji to se zna da je jadno
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:37 am

Odgovoriti sa citatom

KEVIN MOORE ::

Niko nije rekao nista o novinarki i emisiji to se zna da je jadno


Zar to nije dovoljno da se ne pojave u njenoj emisiji?
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:39 am

Odgovoriti sa citatom

brate verovatno nije cim su se pojavili
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:42 am

Odgovoriti sa citatom

piggor ::

KEVIN MOORE ::

Niko nije rekao nista o novinarki i emisiji to se zna da je jadno


Zar to nije dovoljno da se ne pojave u njenoj emisiji?


Skroz se slazem sa tobom u nekoliko prethodnih postova (a ovaj sam citirao jer je poslednji).

A nadam se da "Promeni me", za koju je Milan radio muziku, nije neka
glupost. Jer, ako jeste...
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:43 am

Odgovoriti sa citatom

Izvinite kako se zove film za koji je radio Milan muziku?nsiam upucena...znam da ima veze sa dunjom....Smile
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:45 am

Odgovoriti sa citatom

mirisnom
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:46 am

Odgovoriti sa citatom

Da ali kako se zove film............
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

KEVIN MOORE

Napredna Beba

Pridružio: 19 Sep 2006

Poruke: 386

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:50 am

Odgovoriti sa citatom

Ne znam odoh da spavam, laku noc svima
_________________
Hello Victoria so glad to see you
My friend.

http://www.myspace.com/bandeon

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:52 am

Odgovoriti sa citatom

Film se zove "Promeni me". Na naslovnoj strani sajta stoji netacna informacija.
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

blentavi

Nova Beba

Pridružio: 27 Sep 2007

Poruke: 2


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:56 am

Odgovoriti sa citatom

iskreno volim ovaj bend,sajt nisam mnogo posecivao ali kada sam video ovo sto sam video na pinku morao sam cak i da se registrujem,pa sto na pinku....na tv1000 bi manja bruka bila Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:58 am

Odgovoriti sa citatom

moriccone ::

E sada cu da budem i malo ''bezobrazan'' - zbog nekih likova koji su veceras ispali takvi dusebriznici, LIKUJEM sto su se Bebe pojavile na Pinku.
A koliko pratim ovaj fenomenalni sajt, tj. forum, nekako primecujem uvek istih 5 do 6 ljudi!!! Prosto neverovatno.
Pa deco moja, shvatite - njihova prica ( mislim na N.Bebe ) je velika prica, a to, uz duzno postovanje - mnogi ne mogu sa shvate.
Lepo je komentarisati, pisati, voleti ili kritikovati. Sve je to zivot a u, krajnjem slucaju, i sustina foruma.
Ali, trebalo bi ponesto i znati o ovom SUROVOM poslu zvanom R'N'ROLL, i to jos u Srbiji.

Zato, samo se Vi lepo opustite i uzivajte.
I dodjite u SC.

Tek posle toga moci cemo svi da lepo i opusteno komentarisemo koncert, svako prema svom nahodjenju.


Pretpostavljam da sam prozvan u ovom postu, i ne mogu, a da ne odgovorim!

Dokle bre sa tolikim obozavanjem benda?! PA nisu oni bozanstva!? I oni grese... I ova rasprava je bas dobrodosla na forumu, da se vidi ko kakav stav ima. Diviti se nekome do imbecilnosti (nije prozivka, samo citiram Zorana Radmilovica, i recenicu iz cuvenog Radovana III) ne vodi nicemu. Svi najveci svetski bendovi su u toku svojih karijera povlacili dobre i lose poteze, izdavali dobre i lose albume, imali iste takve koncerte... I to je onda pravi povod za fanove, da iskazu svoja misljenja, zamerke, pohvale. Niko od nas ne namerava nikog da lincuje. Samo smo rekli da nam se ne svidja ovaj potez. I lepo si rekao, surovi R'n'R, u jos surovijoj Srbiji. A oni bi uspeli da nesto urade i bez tog Pinka... I dobru prodaju albuma, i pun Sava Centar... I jos mnogo toga.
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

blentavi

Nova Beba

Pridružio: 27 Sep 2007

Poruke: 2


Poslao: Čet Sep 27, 2007 2:22 am

Odgovoriti sa citatom

e dobro si im rekao...i oni su ljudi pa mogu valjda i da pogrese...za to ih ne krivim,licno samo komentarisem da nisu bas pink morali,mozda su i primorani na neki nacin bili,al sta je tu je...idemo dalje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Čet Sep 27, 2007 2:25 am

Odgovoriti sa citatom

Ej...jaaaaako smarate,veceras je postignut rekord,meraci probise...-Moriccone-,dobro receno...
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MirYu

Nova Beba

Pridružio: 04 Maj 2007

Poruke: 15


Poslao: Čet Sep 27, 2007 2:27 am

Odgovoriti sa citatom

Moze se postati uspesan u Srbiji i bez pinka, ne zaboravite npr. Balasevic i V.Georgiev se tamo NIKADA nisu pojavili!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

spomenko

Nova Beba

Pridružio: 27 Sep 2007

Poruke: 2


Poslao: Čet Sep 27, 2007 4:27 am

Odgovoriti sa citatom

Eeeeeee, a kada sam ja govorio sta mislim, svi su osuli paljbu na mene! Cenim i dalje da sam bio fan beba kada vecina ovde nije ni znala za njih, mene ovo na pinku nije iznenadilo uopste, vise me je iznenadila svirka na plejbek. Cenim da bi i bez tonske probe zvucali dobro (u svakom slucaju bolje od mega mix-a) Very Happy
Nervira me bre Milanova prica o smislu zivota, religiji, iskrenosti, ne-materijalnom, preispitivanju ko smo sta smo itd itd itd, cuti bre i sviraj, pravi muziku to radis fenomenalno (nemoj pevati vise!), pusti devojke da pevaju, stvarno pevaju kao andjeli, momci sviraju extra i to je to! To su neverne bebe koje sam voleo da slusam. Ako pak zelis mnogo toga da kazes, sedi brate, pa pisi knjige, pa koga to zanima, eto.... Pozdrav, odoh sam pre nego me banujete Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

schisma

Beba

Pridružio: 26 Mar 2007

Poruke: 21

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Čet Sep 27, 2007 4:43 am

Odgovoriti sa citatom

c,c... koliko argumentovanja oko takvog dodjaja koji smo svi znali da
ce se desiti u skorije vreme (: ----- its the way of the world...and it
will always be (;
p.s. svaka chast izuzecima (:

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Čet Sep 27, 2007 10:27 am

Odgovoriti sa citatom

moriccone ::

Prvo, ne odgovaram nikom licno jer je besmisleno a i dugo bi trajalo, za pp varijante nemam vremena, a da budem iskren - znajuci sebe i koliko sam lenj na pisanju, i ovo mi se cini previse...
Ali, jace je od mene, jer je tema fenomenalna, povod pravi a NERAZUMEVANJE istog fascinantno. Po meni, slucaj za ozbiljno istrazivanje u divnoj nauci koja se zove psihologija, sa elementima logike i sociologije kulture.

Zasto ovo pricam?
Prvenstveno zato sto je vecina od VAS prisutnih veceras jako mlada, mislim na godine. To u realnom zivotu nista ne znaci, a u nekoj fanovskoj pripadnosti je veliki + jer ( ako cemo iskreno ) tu bih ja bio suvisan. Ali, ne lezi vraze!!! Ponekad i mi stariji imamo svrhu, pokazace se to uskoro, kada budete shvatili poentu.

Ovoga puta moram da pomalo intervenisem jer vidim, tj. osecam, da ovde postoje dve vrste fanova koji se bune - jedni, koje podrzavam i razumem ( prekrsicu pravilo i javno reci - mislim na Srdjana i njemu slicne ) i drugi - ova Ivana iz Kg-a i njen klon ciji nick pocinje sa Tw... koji su ovde ulogovani samo da bi provocirale i sl., a sve pod plastom da su kao fanovi.
Iskreno, meni je muka od takvih a posto smatram da sam negde ipak ozbiljan covek ovo je jedino sto cu reci na tu temu.

A ponovicu, verovatno 3. ili 4. put veceras, da je ovo sjajan potez benda i da bih na njihovom mestu uradio isto.
Kakva Pink nekultura?
'ajde slobodno otvorite tu temu?
Pa da onda dodjemo do B 92 ''kulture'' ili RTS manipulacije...
Ili Fox zaludjivanja, Avala ko zna cega i sl.
Nemojte, molim Vas.

Prvo - shvatimo svi gde zivimo, onda sta radimo ( ako uopste nesto radimo ), onda pomislimo na realan zivot, pa na racune koji nas ubijaju, zemlju iz koje ne mozemo da izadjemo, besmislenost koja je prisutna svuda oko nas i .............................
Da ne nabrajam, trajalo bi.
I onada, u celo0j toj prici, negde kao ogranak postoji i KULTURA, a negde u totalnom zapecku i r'n'roll kao deo iste. EJ bre, rokenrol u Srbiji gde ljudi nemaju leba da jedu.
Neko se potrudi i uradi nesto, napravi da nekom za trenutak ili vise bude bolje, napravi da njihove pesme postanu nesto sto ih izvlaci iz surove realnosti, da se zaljubi, opusti, masta...
Napravi cak i nemoguce - da ljudi uzivaju u vizuelnom delu njihovoh pesama radeci skupe spotove a to je ovde jeres ( realnija je ona varijanta od 500 E, a svi bi ga ionako videli ) itd., itd...

I onda, neko nadje sebi za pravo da kaze zasto su se Bebe pojavile na Pinku???
Razmislite samo o besmislu tog pitanja!
To je moja poruka za veceras.


O, bravo covece! Ovo se zove rasprava (a pritom ne mislim na svadju). Odlicno argumentovan post i dobro poznavanje ovog foruma (mislim na vrste fanova koje si naveo). Svidja mi se sto i dalje mislis da ovo gostovanje na Pinku nije greska.
Ne zelim da branim ostale televizije, o da, i na njima itekako ima i kica, i sunda, i (ne)kulture. Ali ubedjen sam da Pink i dalje u tome prednjaci. Ono sto je meni bilo cudno sinoc je gostovanje u "onoj" emisiji i pevanje na plejbek, uprkos svim Milanovim recima protiv istog. Znam da u toj emisiji redovno svira neki bend, i to uvek uzivo. Catrin je rekla da su pre toga imali probu, i da nije bilo vremena za dovlacenje opreme do zgrade Pinka. Ok, shvatam to, ali i dalje mislim na Milanove reci, i na to koliko se borio protiv svega iz "ere gologuzih pevaljki" i sl.
Mozda ce ovo gostovanje imati nekog efekta, ali zar ne bi bilo lepse da su bili u nekoj drugoj emisiji, cak i na istoj televiziji, posto ima par relativno dobrih, da su odsvirali uzivo, a da je Milan bio sam kod one Alimpicke, da je pricao o muzici za film, i iskoristio priliku da najavi koncert?! Pa takva je bila i ona sportska emisija na Avali od pre neki dan! Cak je bilo i simpaticno sto je Milan gostovao sa Djanijem Curcicem, bilo je zanimljivo videti njih dvojicu, dva potpuno razlicita sveta. I tamo je Milan pricao o muzici, pustili su tri spota, i najavljen je koncert. Ovako su svi bili u Bravo Show-u, na onoj glupavoj sceni, u kicherskom studiju, i morali su da u rukama drze instrumente koji nigde nisu ukljuceni, i da otvaraju usta i imitiraju sviranje dok sa razglasa idu njihove pesme... Nisu to Bebe na koje smo navikli Sad
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Sep 27, 2007 1:18 pm

Odgovoriti sa citatom

moriccone ::

Prvo, ne odgovaram nikom licno jer je besmisleno a i dugo bi trajalo, za pp varijante nemam vremena, a da budem iskren - znajuci sebe i koliko sam lenj na pisanju, i ovo mi se cini previse...
Ali, jace je od mene, jer je tema fenomenalna, povod pravi a NERAZUMEVANJE istog fascinantno. Po meni, slucaj za ozbiljno istrazivanje u divnoj nauci koja se zove psihologija, sa elementima logike i sociologije kulture.

Zasto ovo pricam?
Prvenstveno zato sto je vecina od VAS prisutnih veceras jako mlada, mislim na godine. To u realnom zivotu nista ne znaci, a u nekoj fanovskoj pripadnosti je veliki + jer ( ako cemo iskreno ) tu bih ja bio suvisan. Ali, ne lezi vraze!!! Ponekad i mi stariji imamo svrhu, pokazace se to uskoro, kada budete shvatili poentu.

Ovoga puta moram da pomalo intervenisem jer vidim, tj. osecam, da ovde postoje dve vrste fanova koji se bune - jedni, koje podrzavam i razumem ( prekrsicu pravilo i javno reci - mislim na Srdjana i njemu slicne ) i drugi - ova Ivana iz Kg-a i njen klon ciji nick pocinje sa Tw... koji su ovde ulogovani samo da bi provocirale i sl., a sve pod plastom da su kao fanovi.
Iskreno, meni je muka od takvih a posto smatram da sam negde ipak ozbiljan covek ovo je jedino sto cu reci na tu temu.

A ponovicu, verovatno 3. ili 4. put veceras, da je ovo sjajan potez benda i da bih na njihovom mestu uradio isto.
Kakva Pink nekultura?
'ajde slobodno otvorite tu temu?
Pa da onda dodjemo do B 92 ''kulture'' ili RTS manipulacije...
Ili Fox zaludjivanja, Avala ko zna cega i sl.
Nemojte, molim Vas.

Prvo - shvatimo svi gde zivimo, onda sta radimo ( ako uopste nesto radimo ), onda pomislimo na realan zivot, pa na racune koji nas ubijaju, zemlju iz koje ne mozemo da izadjemo, besmislenost koja je prisutna svuda oko nas i .............................
Da ne nabrajam, trajalo bi.
I onada, u celo0j toj prici, negde kao ogranak postoji i KULTURA, a negde u totalnom zapecku i r'n'roll kao deo iste. EJ bre, rokenrol u Srbiji gde ljudi nemaju leba da jedu.
Neko se potrudi i uradi nesto, napravi da nekom za trenutak ili vise bude bolje, napravi da njihove pesme postanu nesto sto ih izvlaci iz surove realnosti, da se zaljubi, opusti, masta...
Napravi cak i nemoguce - da ljudi uzivaju u vizuelnom delu njihovoh pesama radeci skupe spotove a to je ovde jeres ( realnija je ona varijanta od 500 E, a svi bi ga ionako videli ) itd., itd...

I onda, neko nadje sebi za pravo da kaze zasto su se Bebe pojavile na Pinku???
Razmislite samo o besmislu tog pitanja!
To je moja poruka za veceras.
Ja nisam za tebe ova Ivana iz Kg-a....i ako postoji moj klon svaka mu cast jer deli isto misljenje kao i ja a veruj mi da se vecina ovde slaze samnom kao sto si mogao da procitas!a provociranje nije moj stil.....samo sam rekla svoje misljenje i ne menjam ga a sad ako tebi nesto smeta,ne znam zaista kako da ti pomognem!neverne bebe su razocarale dosta nas ovde a ne samo mene tako da nemas prava samo mene da prozivas....uostalom procitaj celu temu ako ti nesto nije jasno!R'N'ROLL......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 5 od 6
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker