Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti - razno » Uplata rezervacija za koncert u Sava centru

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Okt 03, 2007 11:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Uzeti opštu uplatnicu u pošti ili banci.
U polju "uplatilac" napisati ime, prezime, grad iz koga se dolazi i broj lične karte uz koju se karta preuzima (primer: Saša Obradović, Leskovac, C202510)
Insistirati na tome da službenik u banci(pošti) unese ove podatke i u kompjuter dok popunjava polja.

U polju "svrha uplate" napisati "karta za koncert".

U polju iznos upisati cifru koja se dobija množenjem broja karata sa cenom od 1200 dinara.

U polju primalac napisati Predrag Cvetković, Beograd.

U polju broj računa napisati 220-1930000027830-72.
U polju poziv na broj upisati 25102007

Krajnji rok uplate po rezervacijama je 12.oktobar. ]

Sve ovo je uradjeno zbog onih koji nisu u Beogradu. Karte cete moci da podignete na dan koncerta. Da ne bi bilo zabune, kada budete uplacivali karte, kako ko uplati na spisku rezervacija ce biti oznacen drugom bojom da se zna da je primljena uplata.

Maloletne osobe: kada popunjavate pisete maticni broj i prilikom podizanja karata ponesite neki dokument gde imate maticni broj.

Punoletne osobe: pisete broj licne karte, i prilikom podizanja karata pokazete licnu kartu.

A takodje prilikom podizanja OBAVEZNO ponesite i uplatnice, koje ce posle ostati kod nas a vi cete dobiti karte i majice.

Evo da ja ne bi odgovaralo pojedinacno na sva vasa pitanja , napisat cu ovaj post koji bi bilo dobro da svi procitaju da ne bude neke zabune oko ovih karata!

Pedja Cvetkovic - Cvele je menadzer Nevernih Beba.

Sto se uplata tice, ako bi se uplacivalo direktno na SC, ne bi imali evidenciju uplata i moglo bi da dodje do greske ili zloupotrebe.

Zato je dogovoreno da sve uplate idu preko gosp. Predraga Cvetkovica - Cveleta, koji ce na kraju novac zbirno uplatiti na blagajnu SC.

To je jedini nacin da se prate uplate po imenu kao i broj karata koje su uplacene na to ime. Svakog dana ce biti objavljeno na forumu koje su uplate stigle i za koliko karata.

Takodje, karte se mogu kupiti i direktno u kancelariji preduzeca Unomedia ul. Milorada Sabcanina 4 Beograd, uz predhodnu najavu na telefone - 011-383-54-97 i 011-383-54-97 , ali samo karte za koje je izvrsena rezervacija putem Sajta fanova NB.

Clanovi koji zive van Beograda ce svoje karte i majice moci da podignu na dan koncerta, prije koncerta u holu SC, gdje ce biti organizovano mijesto za izdavanje karata i majica, uz LK ( ili neki drugi identifikacioni dokument ako je u pitanju maloljetna osoba) i uplatnicu, koju ce predati.
Clanovi koji kupe kartu direktno u Unomediji, svoje majice ce dobiti na dan koncerta, na istom mjestu.

Krajnji rok uplate po rezervacijama je 12.oktobar.

Obezbjedjena su najbolja mesta po toj cjeni, za koja je i najveca potraznja, tako da ce se poslije ovog datuma ostatak karata pustiti u prodaju na blagajni SC.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Okt 04, 2007 12:07 am

Odgovoriti sa citatom

opet ja sa istim pitanjem,sta ko je maloletan i nema licnu kartu?!?!?!
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Okt 04, 2007 12:29 am

Odgovoriti sa citatom

Upisi maticni broj, ovo vazi SAMO sa one korisnike koji nemaju licnu kartu.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Okt 04, 2007 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

a cime cu onda podizati karte???
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Okt 04, 2007 12:45 am

Odgovoriti sa citatom

Ja vas poznajem, tako da sto se toga tice nema problema, a one koje ne poznajem, uz neki dokument gde ima napisan maticni broj (djacka knjizica, pasos....).
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zorica Stojanovic

Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 30


Poslao: Čet Okt 04, 2007 12:59 am

Odgovoriti sa citatom

Ok i kada ovo uplatimo gde da dodjemo po karte?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Okt 04, 2007 1:01 am

Odgovoriti sa citatom

Bice naknadno objavljeno.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Okt 04, 2007 2:07 pm

Odgovoriti sa citatom

A ko je Predrag Cvetkovic?
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Sirena

Nova Beba

Pridružio: 04 Okt 2007

Poruke: 3


Poslao: Čet Okt 04, 2007 2:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo sam poslala email da rezervisem karte za koncert, pa me zanima da li ću dobiti potvrdu o rezervaciji i informaciju do kada treba da izvršim uplatu.
Thanks!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

meda

Nova Beba

Pridružio: 04 Okt 2007

Poruke: 1


Poslao: Čet Okt 04, 2007 3:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Do kada je krajnji rok za uplatu novca na racun?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Okt 04, 2007 5:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo da ja ne bi odgovaralo pojedinacno na sva vasa pitanja , napisat cu ovaj post koji bi bilo dobro da svi procitaju da ne bude neke zabune oko ovih karata!

Pedja Cvetkovic - Cvele je menadzer Nevernih Beba.

Sto se uplata tice, ako bi se uplacivalo direktno na SC, ne bi imali evidenciju uplata i moglo bi da dodje do greske ili zloupotrebe.

Zato je dogovoreno da sve uplate idu preko gosp. Predraga Cvetkovica - Cveleta, koji ce na kraju novac zbirno uplatiti na blagajnu SC.

To je jedini nacin da se prate uplate po imenu kao i broj karata koje su uplacene na to ime. Svakog dana ce biti objavljeno na forumu koje su uplate stigle i za koliko karata.

Takodje, karte se mogu kupiti i direktno u kancelariji preduzeca Unomedia ul. Milorada Sabcanina 4 Beograd, uz predhodnu najavu na telefone - 011-383-54-97 i 011-383-54-97 , ali samo karte za koje je izvrsena rezervacija putem Sajta fanova NB.

Clanovi koji zive van Beograda ce svoje karte i majice moci da podignu na dan koncerta, prije koncerta u holu SC, gdje ce biti organizovano mijesto za izdavanje karata i majica, uz LK ( ili neki drugi identifikacioni dokument ako je u pitanju maloljetna osoba) i uplatnicu, koju ce predati.
Clanovi koji kupe kartu direktno u Unomediji, svoje majice ce dobiti na dan koncerta, na istom mjestu.

Krajnji rok uplate po rezervacijama je 12.oktobar.

Obezbjedjena su najbolja mesta po toj cjeni, za koja je i najveca potraznja, tako da ce se poslije ovog datuma ostatak karata pustiti u prodaju na blagajni SC.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Okt 04, 2007 6:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Sirena ::

Upravo sam poslala email da rezervisem karte za koncert, pa me zanima da li ću dobiti potvrdu o rezervaciji i informaciju do kada treba da izvršim uplatu.
Thanks!


Tvoja rezervacija je prihvacena. Da ne bi ovo pisala svakom pojedinacno, vec je jednom bilo reci o tome. Ako vam se ne vrati mail sa rezervacijom znaci da je prihvacena, ili mozete pogledati na spisku koji je u forumu Novosti.Redovno se azurira.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Moonlight

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 76

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Okt 04, 2007 9:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta za one koje su rezervisali putem e-maila SC-a?Da li je dovoljno da podignemo karte na dan koncerta ili treba naknadno da idemo za Bg da ih podignemo?
_________________
Tesko je pratiti svoj put u hladnoj noci bez mesecine....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Okt 04, 2007 9:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Vise puta je napisano: SVI KOJI SU REZERVISALI KARTE PREKO SAJTA TREBA DA UPLATE NA ZIRO RACUN KOJI JE VEC OBJAVLJEN, DO DATUMA KOJI JE OBJAVLJEN, A KARTE SE PODIZU NA DAN KONCERTA!
I tad treba da ponesete dokument (licna karta, ili neki dokument gde ima JMBG) i priznanicu da ste uplatili kartu/karte.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zorica Stojanovic

Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 30


Poslao: Pet Okt 05, 2007 3:33 pm

Odgovoriti sa citatom

OK skontali smo pretpostvljam svi nema potrebe za nervozom.Samo objavite na sajtu(kada dodje vreme za to) gde cemo se i kada naci da podignemo karte i majice.Pretpostavljam ispred Sava centra ali i to je sirok pojam zato nam to lepo utanacite da se ne bismo jurili oko SC.
Thanks!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Okt 05, 2007 10:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne bih da postavljam suvisna pitanja.U pocetku sam razumela oko uplatnica mada mi posle nije bilo jasno,da li moram da rezervisem na sajtu i da uplatim ili je dovoljno samo da se uplati u posti i s tim dodje pred koncert ispred po karte?
Thank's!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Okt 05, 2007 10:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Treba da rezervises kartu preko naseg sajta tj. da posaljes svoju rezervaciju na mail

sc.rezervacije@gmail.com

Kada vidis da je tvoja rezervacija prosla tj. da smo je mi primili, a to mozes da vidis na temi

http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=520

koja se redovno azurira, uplatis kartu/karte na racun o kojem je sve poblize objasnjeno u prvom postu ove teme

http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=526

i kada to sve zavrsis, najkasnije do 12. oktobra, svoju kartu (i majicu ukoliko se prijavis na temi

http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=519
koju ti poklanja bend) pokupis na dan koncerta u holu SC neposredno prije pocetka!

Sad jasno? Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Okt 05, 2007 10:48 pm

Odgovoriti sa citatom

PUNOOOOOOOOOOOOOO TI HVALA! Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Okt 05, 2007 10:51 pm

Odgovoriti sa citatom

A na koliko se azurira?Pre 10 min sam poslala mail.Ne bih da budem nestrpljiva..samo pitam Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Okt 05, 2007 10:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Polako, nesto kasnije, kada stigne jos rezervacija.
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 3
Idi na stranu 1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker