Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Toše Proeski poginuo u sabraćajnoj nesreći !!!!!

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Shmele

Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 29


Poslao: Ned Okt 21, 2007 4:09 am

Odgovoriti sa citatom

Ja i dalje ne mogu da verujem....... Toliko sam bezvoljan, izgubio sam veru u sve......

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Čet Okt 25, 2007 2:08 am

Odgovoriti sa citatom

Ovo je katastrofa sto se desilo!i najbolji pevac i predivno stvorenje!ja ga nisam slusala bas toliko ali mi je bio no1 ovde i sire!nek ga cuva Bog i andjeli!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Čet Okt 25, 2007 2:18 am

Odgovoriti sa citatom

Eeeeee Crying or Very sad Sad
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Moonlight

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 76

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Okt 25, 2007 4:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...not enough
_________________
Tesko je pratiti svoj put u hladnoj noci bez mesecine....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Okt 28, 2007 4:26 am

Odgovoriti sa citatom

Da ne bude samo upamcen po "Zajdi, Zajdi" ili "Jovano Jovanke". Pogledajte ovo!
http://www.youtube.com/watch?v=pCcmPHRHE18
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Ned Okt 28, 2007 5:36 am

Odgovoriti sa citatom

Ma strasno.......genije covek
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Pet Nov 16, 2007 12:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovo je TAJNA MOJA, neki kazu ILUZIJA, ali nisam mogla da ne osetim NEMIR, kada vidim SONCE VO TVOJTE RUSI KOSI, svi su govorili da si ti SINOT BOZIJI, a ja , LUDA MALA, da VOLIM OSMJEH TVOJ... Zelela sam VO KOSI DA TI SPIJAM...
OPROSTI to je ipak samo SAN EGZOTICAN, zato sto si ti NJALEPSE MOJE. Bez obzira na to uvek sam se pitala IMA LI DAN ZA NAS? Zelela sam da nam se spoje USNE NA USNE, zelela sam da UBIJAS ME USNAMA, da ti kazem VEZI ME ZA SEBE...
Kada bi me neko pitao:"MALA, DAL SI SRETNIJA dok slusas njegove pesme?" Ja bih odgovarala:"POGLEDAJ U MENE, zar se ne vidi da njegove pesme oplemenjuju dusu" ili samo "PUSTI ME"...
JOS I DANAS ZAMIRISE TRESNJA, pod kojom sam posmatrala ZVEZDU SEVERNICU i pitala se KO TI TO GRIZE OBRAZE... Ne zameri mi, jer SRCE NIJE KAMEN...
Zelela sam da mi kazes:"ČUJES LI? JEDINA, ZENO BALKANSKA... PRATIM TE"...
Ili:"HEJ PLAVOOKA, HEJ BOSONOGA" i poklonis mi POLJSKO CVECE na MJESECINI...
Za ljubav koju sam osecala nisam ocekivala HVALA NIJEDNO...
Zatim je dosao taj prokleti dan, 16.oktobar, probudila me je rano ujutru nocna mora... Sanjala sam krv... Uznemirena, sedela sam na fakultetu, kada mi je jedna devojka rekla:"Znas, TOSE je poginuo". Prosla me je jezea,ali ipak nisam poveroval i rekla sam drugaricama:"LAGALA NAS MALA". One su odgovorile:"ZAO MI JE, ali to je istina"...
Zelela sam da odem NA MESTO ZLOCINA, htela sam da bacim CINI i vratim te...
Nije uspelo, ti se sada nalazis na JOS JEDAN STEPENIKA SAMO od Boga, i mozes mu reci:"BOZE BRANI JE OD ZLA"...
KAD SRCE PLATI STARI DUG, i kada vise ne budem mislila da KAZNA MOJA SI TI, bice KRAJNJE VREME, da sebi KAZEM LADY, zivot je IGRA BEZ GRANICA... Sada, AKO ME POGLEDAS U OCI, u ovoj SOBI ZA TUGU, videces da sam LEDENA sa POLA DUSE, POLA SRCA, je r je druga polovina otisla sa tobom...
SRECO NE KRIVI ME, VRATI SE I OZIVI ME...

Stvorio si "ILUZIJU" od koje imamo NESANICU". Ceo Balkan se pretvorio u "SOBU ZA TUGU". "PRATIMO TE" dok ides "JEDAN STEPENIK VISE". Sa sobom odnosis nam "POLA DUSE, POLA SRCA" i ostavljas nas "LEDENE". Zaboraviti te necemo "NIKADA", jer "VEZAO SI NAS ZA SEBE". Uzalud " GO MOLAM NEBOTO DA MI TE VRATI", jer tebi je mesto kraj "ZVEZDE SEVERNJACE"

Od Tosetovih pesama je napravljena prica!svaka cast onome ko je to napisao!dala mi jedna drugarica.......
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Palchica

Starija Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 186

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Dec 03, 2007 2:41 am

Odgovoriti sa citatom

bilo mi je uzasno zao kad sam cula da je poginuo,iako nisam slusala njegove pesme..tako mlad...Sad zivot je misterija...
_________________
"Ne osecaj se nesrecnim zato što ti se nisu ispunili snovi, nesrecan je onaj koji ne sanja...."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker