Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Spontano reagovanje

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

xyz

Nova Beba

Pridružio: 23 Okt 2007

Poruke: 2


Poslao: Uto Okt 23, 2007 12:58 am

Odgovoriti sa citatom

Nekim cudnim spletom okolnosti naisao sam na ovaj sajt i morao sam, kao sto pise gore da "spontano" reagujem..inace ne ucestvujem ni na jednom forumu, i moze se reci da me to ne zanima, ALI..
neko je, ne znam tacno na kojoj temi, napisao da su neverne bebe nas najbolji bend u poslednjih 15 godina..pa molim vas gospodo!!! Verujuci da to nije usamljeno misljenje ovde, moram se zapitati koja su merila pomocu kojih vi uopste prosudjujete muziku, kako je moguce da takva recenica uopste bude smisljena i zapisana..pronadjite mi trunku kreativnosti u njihovoj muzici, bicu srecniji od vas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 23, 2007 1:16 am

Odgovoriti sa citatom

A koja su tvoja merila?
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Okt 23, 2007 1:20 am

Odgovoriti sa citatom

Ej Srdjane necemo se raspravljati sa nekim ko nema isto misljenje kao mi ali i ovde je i kritika dobro dosla prema tome......raspisimo se!evo ja mogu reci da su mi stvarno oduvek bili dobri i da volim njihove pesme bezobzira sto sad neguju "meksi"zvuk!nema tu merila,nesto ili volis ili ne a sad ukusi se razlikuju.....ne znam da li su bebe bas najbolji bend ali sigurno spadaju u prvih 10 ovde u Srbiji!ali sad pitanje je da li se podrazumevaju bivsi bendovi tipa ekv.....
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 23, 2007 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

Ne raspravljam se ja ni sa kim. Samo pitam coveka.

Moje merilo...licno mislim da se od raspada sfrj u rock muzici na ovim prostorima izgubila muzika.sve se svelo na pravljenje buke ,underground...mislim da su Bebe jedini bend koji je postavio muziku ispred svega. Biti kreativan, vise su mi se smucile te price, kao stvori nesto totalno novo. u svetu se vise ne stvara nista novo u muzici a kamoli kod nas. nie bitno da li ce neka stvar da ti zazvuci kao toto ili ekv...ali ako je ti stvoris iskreno iz srca, ako pesma u toto fazonu izadje iz tebe ,u cemu je onda problem. pa zvuk ekv je vukao na fazon Simple Mindsa pa da li im je neko nekad zamerio. Nije , jer je takva mzuika iskreno izlazila iz njih.

moje merilo sam objasnio, po meni su N.bebe jedini bend sa koji je u poslednjih 15 godina prikazao muziku u rock and rollu.i mnogo vise od muzike za mene licno.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Uto Okt 23, 2007 1:33 am

Odgovoriti sa citatom

Dobro, xyz mozda nije slusao Bebe a verovatno nije bio ni na jednom live-u... A ako ipak jeste - onda ne znam sta da mislim, coveku se ne svidja i kraj. Neki drugi svet...
(ovo je moj odgovor na njegovu poslednju recenicu)
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Uto Okt 23, 2007 1:37 am

Odgovoriti sa citatom

Svako ima pravo na svoje misljenje ,zar ne? Taj koji je to napisao je sigurno(tj.nadam se da jeste,jer u suprotnom bi bilo veoma besmisleno) mislio iskljucivo na sebe-dakle za NJEGA/NJU je najbolji bend NB. Tebi-ocito nije. Cemu frka? Bilo bi zaista lepo kada bismo poceli da postujemo tudja misljenja,ali donekle razumem jer je reakcija kao sto je tvoja sasvim uobicajena,cesta,totalno "ljudska". A razloga ima za to..
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:11 am

Odgovoriti sa citatom

xyz ::

Nekim cudnim spletom okolnosti naisao sam na ovaj sajt i morao sam, kao sto pise gore da "spontano" reagujem..inace ne ucestvujem ni na jednom forumu, i moze se reci da me to ne zanima, ALI..
neko je, ne znam tacno na kojoj temi, napisao da su neverne bebe nas najbolji bend u poslednjih 15 godina..pa molim vas gospodo!!! Verujuci da to nije usamljeno misljenje ovde, moram se zapitati koja su merila pomocu kojih vi uopste prosudjujete muziku, kako je moguce da takva recenica uopste bude smisljena i zapisana..pronadjite mi trunku kreativnosti u njihovoj muzici, bicu srecniji od vas...



Mislila sam da ne odgovaram na ovo ali nisam se mogla suzdrzati, dzaba kada djavolcici prorade

Moram da odgovorim u stavkama Very Happy

Prvo, na sajt nisi sigurno naletio slucajno, nego si ovdje sa jasnom namjerom, namjerom koja je besmislena na Sajtu fanova jednog benda, posebno jer si iznio cinjenicu da mrzis forume Wink

Ako te forumi toliko ne interesuju kako to da si pregledao cio ovaj i da si pronasao temu u kojoj je neki fan (sto je logicno na Sajtu fanova) rekao da su NB najbolji bend?

A o tim muzickim pojmovima koje je gosp. pomenuo u svom postu necu da raspravljam uoce jer napisati takav post na sajtu fanova jednog benda bez davanja nekog, kakvog takvog svog stava o istom je besmisleno. Srdjan je dobro pitao.

Koja su tvoja mjerila?

Tek kada ti kazes svoja i das argumente, onda cemo da ih pobijemo i da zavrsimo pricu Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:18 am

Odgovoriti sa citatom

Jaoj ljudi kako ne shvatate da je on to napisao da bi napravio temu za svadjanje.......vidite da je samo ovaj post napisao!Smile
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:32 am

Odgovoriti sa citatom

Potseca na onu- "kurva sudbina-dunja mirisna''-kako god bese..
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:43 am

Odgovoriti sa citatom

Ljudi da nije u pitanju neka zavera protiv foruma i samog benda. To mora da su provokatori, a to znaci da na nasem forumu imamo domace izdajnike, strane placenike, sile mraka i bezumlje... Cool Cool Cool Rolling Eyes
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:47 am

Odgovoriti sa citatom

Mislite da mali zeleni ne pisu na forumima, da nemaju satalitske veze odozgo ili da nisu mozda medju nama? Stavise, da nisu jedan od nas...?

Mozda su mali zeleni ti ili ja, ili Tweety Very Happy...

(Tweety, nije provokacija, Abelina se sali Laughing )
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:51 am

Odgovoriti sa citatom

Da pozovemo Moldera i Skali? Idea Laughing Laughing
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:54 am

Odgovoriti sa citatom

Ma kakvi zeleni ljudi, ja pricam o unutrasnjem neprijatelju foruma i benda Cool
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:58 am

Odgovoriti sa citatom

Ja ipak mislim da su mali zeleni Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

xyz

Nova Beba

Pridružio: 23 Okt 2007

Poruke: 2


Poslao: Uto Okt 23, 2007 3:31 am

Odgovoriti sa citatom

Au..ovo pocinje da lici na vrlo perspektivnu raspravu, cak pocinjem da primecujem koliko je suludo bilo i napisati bilo sta..no ipak je bilo jace od mene..
Ovo je moje drugo i poslednje javljanje. Dakle..
-tema nije otvorena da bi podstakla bilo kakvu svadju, u zivotu imam mnogo vaznijih stvari za uciniti, nego sto je potreba za podsticanjem bilo kakve rasprave sa fanovima n.beba..
-na sajt sam zaista dosao slucajno, ponovo u zivotu imam mnogo vaznijih stvari za ciniti nego li posecivati fan sajt n.beba.
-moj muzicki ukus je nebitan za temu o kojoj se prica.
-svrha mog javljanja je bila da ukaze da bend koji svira svoje melodicne pesmice protkane skrivenom patetikom ne moze biti najbolji domaci bend. Bend ciji frontmen ima ocigledno naglasenu potrebu da sebe nacini kultnom licnoscu ne moze biti najbolji domaci bend. Bend ciji je najveci hit pesma "daire" ne moze biti najbolji domaci bend. Toliko o tome.
-naravno o ukusima ne treba raspravljati..u tome se vidi sva beznadeznost ( mozda cak i glupost) moga javljanja, to priznajem. Zbog toga se necu vise oglasavati.
-jos samo nesto sto sam primetio u reakcijama..to je cini se srz svega..mislim da je srdjan napisao, citiram "u svetu se vise ne stvara nista novo u muzici"..eto..nije ni cudo sto su bebe najbolji bend, i iskreno se pitam sta se pored njih slusa, ako se uopste nesto slusa..nista licno, ovo nije upereno protiv tebe, ovo je izgleda generacijski problem..
Dakle izvinjavam se ako sam vas uznemirio svojim stavom, nije mi bila namera. Pridjite muzici kao cudu i cudo cete u njoj naci..eto teskih reci za kraj. Pozdrav ljudi, sve najbolje.

p.s. za Srdjana- radiohead-in rainbows-

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 23, 2007 12:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Njihov najveci hit je ,,Dvoje,, koliko ja znam a Daire...ne volim ni Smak a ni tu pesmu pa makar je svirao ne znam koji bend.

Radiohead, ne volim new age. Pogotovo americki gitarski zvuk modernog doba. tu ima mnogo vise buke i agresije nego muzike.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Uto Okt 23, 2007 1:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane,ja stvarno ne mogu da verujem da se ti tako uzrujavas zbog toga.Neko,ocigledno,iz dosade dolazi ovde i potpuno je moguce da je slucajno nsao forum.Nasao je ovaj i mogao je bilo koji drugi a poenta je da samo iskritikuje.Uostalom,zaista mislim da u 21.veku svako treba da ima pravo na svoje misljenje pa cak i kad drugi smatraju da to i nije misljenje nego opsti bunt,inat ili kako god.Uspeo je da uznemiri ljude a mene je iskrena da bude nasmejao jer ja to vidim kao frustraciju koju ima @xyz i negde mora da je isprazni i jos ce se zabaviti tako.Ma glupost.Ne obracajmo paznju.Nece se vise pojavljivati i to je to.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Odkud tebi ideja da sam se ja uzrujao? iskreno ovakve rasprave mi nedostaju na ovom forumu. Coveku sam odgovorio najnormalnije i to ne nekim mojim licnim misljenjem vec cinjenicama.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Uto Okt 23, 2007 2:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Tako mi je delovalo.Sorry,ako sam pogresno protumacila
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Uto Okt 23, 2007 5:03 pm

Odgovoriti sa citatom

No comment! Sta da se kaze? Svi smo sve rekli mnogo puta. TACKA.
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker