Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 06.12.2007. - Novi Sad - hala Spens

Odgovori na poruku
Autor Poruka

hemera

Beba

Pridružio: 04 Dec 2007

Poruke: 26

Lokacija: novi sad


Poslao: Pet Dec 07, 2007 3:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se javim.Koncert je bio super,djuskali smo od pocetka,ali iskreno,ocekivala sam vise jer znam da oni to mogu.Daleko od toga da me nije odusevio nastup Bili su kao i uvek fenomenalni.Aki pogotovo,cinjenica je da je dobio najveci aplauz.Nisu mi se svidele dve stvari,a to su:Oktobar fest,mnogo su ga usporili,to mi je omiljena pesma i volim je u brzem ritmu i druga je Kisa.Gledala sam snimak sa balkan medie i tamo je bila neverovatna energija sa sve onim E, E,O,O, Jest da smo mi vamo bili malo zapostavljeni(kod ulaza na parter),ali ni to nema veze.Bilo je superduper.Slazem se sa tim da je Jana pevala manje pesama od Jece.Nije pevala Bela kola, na zalost.Sve u svemu mislim da su bili bolji u SC.A tek publika!!!U pocetku uzas,na kraju im je doslo iz T... u glavu!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Dec 07, 2007 5:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Oktobar fest,mnogo su ga usporili
slazem se sa hemerom...bilo je lepo, ko i uvek kad su u pitanju bebe, ali moje misljenje je da nisu ovakvi koncerti za njih... mnogo bolje bude u tremi...
aki je stvarno digao masu, ali ono sto mi se bas nije dopalo je to sto,posle akija, posle svog tog vristanja i odusevljenja mase, masa je trazila jos, a onda je dosla jelena sa zajdi zajdi,i polovina ljudi u sali je sela...mozda neki od vas nisu imali takav utisak, ali verujte mi, mi smo bili skrooooz gore u poslednjem redu...i... nekako sva ta zapaljenost mase je samo nestala....
jako mi se ne svidja sto pesma hajdemo svi, nema vise onu preteranu energiju...dajte malo distorzije,energije...nek se oseti taj poziv "hajdemo svi"....i da, ko i uvek sto zamerim, balkan SRECE i beznadje koje je nadjeno......nisu to vise iste pesme... cak i kad vidis jelenu kako veselo igra uz balkan... pesma se zove balkan JUZNO od srece... naravno, to je moje(i bojanovo) licno misljenje...
sve u svemu zadovoljna sam publikom, bili su divni... bebe ko i uvek... mmm a ona sva svetla... znake kako je preterano stajati u sredini, ravno ispred onog zelenog lasera Smile stvarno preterano...
i istina, jana je manje pevala, treba mnooooogo vise...ima tako divan glas, steta da cuti Smile ko je propustio, nek se kaje... Smile
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Dec 07, 2007 7:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Sad je bio malecki deo koncerta na rtv1..he he kao "Vise nego uspesan koncert"- pa naravno... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Dec 07, 2007 9:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Svi koji su sinoc bili na koncertu Nevernih Beba u Novom Sadu mogli su jos jednom da se uvere da bajke ipak postoje i da se desavaju Smile! Koncert je odrzan u maloj dvorani Spensa koja je bila prepuna, i na parteru i na tribinama bila je podjednaka guzva. Koji su bili na koncertu imali su priliku da cuju i vide prosirenu postavu Nevernih Beba koju su, kao i u Sava Centru, sacinjavali prateci vokali, perkusije i akusticna gitara. Bina je izgkedala izuzetno! Posebnu paznju su privlacili svetlosni efekti i video-bim! Koncert je poceo pesmom "Serbian song". Publika je bila odusevljena, ovacije su krenule vec nakon prvih zvukova i nisu prestajale! Verna novosadska publika i ovoga puta je pokazala svoju naklonost i ljubav prema Nevernim Bebama Very Happy pevajuci svaku pesmu sa njima! Sve pohvale publici!!! Neverne Bebe ne bi bile to sto jesu da ne prirede neko iznenadjenje. Ovoga puta to je bilo izvodjenje pesme "Iza oblaka" (na moju veliku radost Very Happy), na scenu izlazi vokalna grupa "Kanon" od sest momaka koji su otpevali refren pesme! Svaki komentar je suvisan-kakvi glasovi...!
Neverne Bebe su sinoc jos jednom dokazale da je njihova muzika bezgranican izvor pozitivne energije Wink !!!
Novi Sad je sinoc imao i tu priliku da cuje Akija Rahimovskog koji je svojim glasom i svojim prisustvom pokazao da iznad svega ostaje "vera u ljubav" i prave vrednosti na koje nas muzika Nevrenih Beba upucuje!!!

Iskreno... Tesko je napisati nesto o onome sto se pre svega oseca i dozivljava srcem, reci tu malo govore... Opet, po ko zna koji put, sa koncerta Nevernih Beba, ljudi odlaze punog srca, sa necim u sebi, a to nesto ipak ostaje! Mozda se to zove ljubav... Wink
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pet Dec 07, 2007 11:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Bilo je extra stvarno,super muzika,bez greske,sve je islo cool...
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

VlatkaStefanovska

Nova Beba

Pridružio: 30 Sep 2007

Poruke: 5

Lokacija: Ruma


Poslao: Sub Dec 08, 2007 4:40 am

Odgovoriti sa citatom

...Sjajan koncert, tri bisa, emocije, i sve je tu, ali znate sta je meni nedostajalo (mozda zato sto sam bila gore, iako uz samu ogradu i sve vreme sam stajala i djuskala)? Nedostajalo mi je da osetim gomilu ljudi oko mene koji citavu atmosferu dozivljavaju na barem slican nacin kao i ja sama, koji ne stede grlo i pevaju iz sveg glasa,ljudi koji ce krenuti da skacu iz sve snage uz "Hajdemo svi" i ljudi sa kojima cu osetiti da zajedno disemo dok vracamo sve te emocije koje su Bebe slale sa bine...verujem da razumete sta hocu da kazem...mozda su vecina njihovih pesama balade, ali ne vidim cemu stolice...oh, tako smanjuju dozivljaj....ali dobro, verujem da ce biti prilika i za takav dozivljaj, jer stvarno mislim da bi to bilo nesto posebno...
Btw, zaista sve cestitke sjajnim klapetanima, odnosno momcima koji su pevali sa Milanom "Iza oblaka" - klapa "Panon"... culi smo samo jedan delic onoga sto oni umeju, ali bice prilike da uzivamo i u njihovim koncertima...
sve u svemu, svaka cast svima...cekam reprizu Smile
_________________
Juce je istorija! Sutra je zagonetka! Danas je poklon!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Alyssa

Beba

Pridružio: 28 Nov 2007

Poruke: 40

Lokacija: Wonderland :-)


Poslao: Sub Dec 08, 2007 11:47 am

Odgovoriti sa citatom

Vlatka,potpuno se slazem sa tobom-i ja sam imala potpuno isti osecaj-te stolice tako guse emocije! Laughing
_________________
"...and all the roads we have to walk are winding,
and all the lights that lead us there are blinding,
there are many things that I would like to say to you
but I don't know how..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Dec 09, 2007 1:41 am

Odgovoriti sa citatom

Bilo je odlicni na koncertuBio je jako slican koncertu u SCu sem sto su bili oni muski prateci vokali u pesmi "Iza oblaka" i moram priznati da mi se ideja jako dopala mada iskreno,nisu se bas najbolje culi...Emocijesu kao sto se i ocekuje na koncertu beba bile ogromne od strane publike.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Kuljanka

Beba

Pridružio: 02 Avg 2007

Poruke: 64

Lokacija: Kula


Poslao: Ned Dec 09, 2007 8:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Konacno sam uhvatila malo slobodnog vremena,i bas sad citam druge komentare na forumu o ovom koncertu i ima prilicno detaljnih, sto je sjajno. Evo onda i ja da napisem nesto vise.
Ono sto sigurno znam je da bih tesko prezalila da nisam uspela da prisustvujem ovom koncertu.
Uporedila bih ovaj koncert sa onim u Rondu u julu ove god. u Budvi,jer su to poslednja 2 kojima sam prisustvovala.Na Rondu je binu od publike odvajao bazen,ali je kasnije vecina prisla bini i pocela da igra.Da se vratim na temu-slican je slucaj bio i ovaj konc. u Novom Sadu.Moram priznati da sam bila pomalo razocarana kada sam usla i videla da su na parteru postavljene stolice,jer je fakat da ne mozes na isti nacin doziveti koncert kada sedis i kada stojis.Mozda su stolice bile tu zato sto “bebe” slusaju i starije generacije koje mozda ne bi izdrzale ceo cert na nogama,no dobro...Medjutim,stolice ubrzo nisu predstavljale problem jer je veci deo publike ubrzo bio na nogama i poceo da djuska.Ja sam bila u nesto mrtvijem delu,levo od bine,pa nisam stajala bas sve vreme jer su me ovi iza ledili pogledom kada ustanem,posto onda ne vide pola bine. Svirka je kasnila 30-ak min,sto znaci da je pocela oko 21h.Druga pesma cini mi se,a meni jedna od omiljenih-“Lica”,koju Jeca peva kako to samo ona ume vec je vidno podigla atmosferu u maloj dvorani "Spensa". Momci su zaista bili odlicni. I Jana i Jelena su fenomenalno pevale.Bile su,kao i uvek,na visini zadatka. Zaista sam uzivala. Publika je bila sjajna. Odlicno smo pevali:).
Takodje ne mogu,a da devojkama ne pohvalim stajling,narocito Janin.Imaju zaista jedinstven stil,kako muzicki tako i modni…..Nisam misljenja kao neki da je publika bila mrtva,mislim da 3 bisa govore sama za sebe..
Hvala "Nevernim bebama" na jos jednoj noci za pamcenje.Oni zaista nemaju nameru da robuju diktatima i prave komercijalu,imaju nesto svoje,kvalitetno,pesme su otpevane gotovo bez greske-u tom smislu na mene jelenino pevanje nekako uvek ostavi jaci utisak,ali zaista svi deluju jako uvezbano i kompaktno i mislim da je to jako vazno jer ta njihova bliskost negde oslikava pozitivnu i kreativnu energiju koju svi poseduju...
Ponavljam,koncert je bio zaista sjajan i moram jos jednom da pohvalim ovaj novi album…..sa razlogom se dugo cekalo na njegovo izdavanje,vidi se da ne rade pod pritiskom rokova koji teraju u sablone i kalupe...Imaju jedinstven muzicki stil i zato jednostavno strce!
p.s.-ne mogu,a da ne pohvalim recenziju neverne_bebe-ne znam da li se bavis novinarstvom ali definitivno imas talenta za isto...vrlo profesionalno.
p.p.s.-imam par slicica(zamagljene stvarnosti:)) i snimljen veci deo koncerta ali kvalitet nije neki(ipak je to digitalni),a i nazalost-vise se ja cujem od "beba".....a i ima vec okaceno dosta toga,tako da poz......
_________________
...spusti me na zemlju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Ned Dec 09, 2007 8:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Ti Kuljanka Very Happy!
Tvoj izvestaj je za svaku pohvalu zaista Very Happy!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Kuljanka

Beba

Pridružio: 02 Avg 2007

Poruke: 64

Lokacija: Kula


Poslao: Ned Dec 09, 2007 8:23 pm

Odgovoriti sa citatom

blagodarim koleginice Laughing Wink
_________________
...spusti me na zemlju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Uto Dec 11, 2007 12:50 am

Odgovoriti sa citatom

Nisam znala gde da napisem,pa 'ajd' ovde..
Je l se to meni cini ili ce stvarno Neverne Bebe opet biti u Novom Sadu, 24. ?
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Dec 11, 2007 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

a de si to videla? vlajko je rekao za oko 2 meseca...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 11, 2007 1:24 am

Odgovoriti sa citatom

Informacija iz prve ruke je da je to dezinformacija.
Alo ljudi, pa oni su pre samo par dana bili u Novom Sadu, sta vam je.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

hemera

Beba

Pridružio: 04 Dec 2007

Poruke: 26

Lokacija: novi sad


Poslao: Uto Dec 11, 2007 1:54 am

Odgovoriti sa citatom

Sto se mene tice mogli bi svake nedelje da dolaze,nije nikakav problem, bar za publiku.Pozdrav

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Uto Dec 11, 2007 1:55 am

Odgovoriti sa citatom

Onda se izvinjavam
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 11, 2007 2:05 am

Odgovoriti sa citatom

Evo jednog teksta, preuzetog sa sajta http://www.gradjanski.rs/navigacija.php?IDStranicaPodaci=13110&iMeni=1

User posted image User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Uto Dec 11, 2007 2:37 am

Odgovoriti sa citatom

Jeca nije prateci vokal!napisali su pored!moguce da su pogresili
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Uto Dec 11, 2007 3:35 am

Odgovoriti sa citatom

za pocetak...



Novi Sad, 06. decembar 2007
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Uto Dec 11, 2007 1:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Peco,jako cool snimak...svaka cast Smile
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 8 od 10
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker