Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Igra bez kraja - cela priča...

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Nov 29, 2007 7:41 pm

Odgovoriti sa citatom

tog jutra je svanuo lep dan, a u vazduhu se mogla osetiti lepota mirisnog cveca koja je neodoljivo izazivala cudan osecaj kod mladog muzicara, a on je inspirisan tom lepotom napokon uzeo gitaru i lagano poceo da skida zice, a posle je, cvrsto stezuci note, stavio nove zice i poceo da svira najlepsu pesmu koju je cuo zato sto je bio ponesen emocijama, pa baba rece: "mislim katastrofa,skroz ste neozbiljni", eno tamo gibanicu pece dok se na radiju cuje mile kitic kojeg on nikako nije mogao preboleti a onda rece sebi samom: " zar nisam morao danas da sviram tako da onaj ko me slusa, vidi ove lose zice i sazali se na zvuke te i ponesen tim dunjama nasim mirisnim sto ih jedu crvi "ah, ko ce prvi?" dunje da izmrvi i napokon shvati,ljuteci je gledao, da bi mogao spoznati tajnu koja ga jos uvek tera da misli na svoju voljenu pokidanu zicu i slatku devojcicu koju je jednom video kraj drveta kako stimuje gitaru spremajuci se za koncert mileta kitica i druga bobana i odjednom shvati "zakasnicu na sabor", Šabane, Šabane, Šapkeeee, izgleda da su svemirci, a ja nemam novu zicu "sta se to samnom desava", kosmar od misli, onda i ona ugleda njega, oci se sretose i popise po pivo i opet se pogledase, pomucenog pogleda od piva, ali ovog puta odlucise se za, trenutak se prekide zbog gluposti, razbio je glavu pivskom flasom, sad zali nije joj prisao, doziva Sapketa da mu pomogne, ali sapke ga qlira,
tada i njega spuca flasa i kroz glavu mu prodjose sve reci pesama njegove mladosti jer je mislio da je pivska flasa cvrsca i da se nece razbiti, ali njegova hlava bese tvrda i to je bilo dovoljno. podne se polako priblizavalo a zice i dalje nisu bile spremne da zasviraju tuznu pesmu njegove sudbine, pa ih je poceo opet kidati ne bi li spoznao tajnu pokidanih zica koju niko nije mogao doqciti iako je znao da muzika moze da promeni ljudski zivot i onda je odlucio da joj ipak pridje i udavi je zicom iako nije planirao taj potez i u zadnjem trenutq padne mu na pamet : "vazna za cvijece teska cak 5kg, ali, ne lezi vraze, sudbina je kurva, a ako je ona moja sudbina, zrtvovao bi i gibson-a iz 59 da joj snjim uteram komplekse". ali u tom trenu pade i polomi nos i prekori sebe: Seprtljo!!! tad mu krene krv na nos,ode lekaru i shvati da ima leukemiju i da ce umreti, ali ne lezi vraze i shvati da ga je verni kondom izdao i onda se probudio iz sna!!!! i shvati da moze o5 da k***, ali to mu nije bilo vazno jer nije bash sve u sexu ima nesto i u ljubavi.kad je to shvatio osecao se divno , tijelom prodje neka cudna jeza i opet se seti njenih ociju i te noci kada su se prvi put sreli, poklonio joj je paklo cigara i pozeleo divnu crvenu ruzu,kao simbol divljackog seksa i neuzvracene ljubavi,koja nema nikakve veze sa pokidanim zicama i pokvarenim shtimerom, ali ima veze sa gadostima koje je cinio u zivotu i ubio svinjce komsiji radetu koga inace veoma voli i voli snjim da kolje svinje i pravi kavurmu i topi mast i.. to je tako odlutalo od.. pravljenja dzigernjace, pokidanih zica i pokvarenih shtimera , da je otisao kod psihijatra koji radi u lazi lazarevic i puno voli svinje i koji mu je rekao: "imas li neku od 50 kg al da ne bude mnogo masna?” i on(nas glavni junak koji nema ime) rece: "idi na farmu, tamo ces naci posebno utovljene svinje i od 50 kg, kod mene na tu tezinu idu prasici, svinje su preko 100 kg a krmace 200 do 250 kg, na sta on pozova Slavka iz PERLEZA i njih dvoje se uputise u Kanjizu kod Sandora na farmu ne bi li nasli ne bi li nasli ...kralja svih svinja teskog (500kg) od kog bi napravili najbolje krvavice (to sam zaboravio) na svetu koje bi skupo prodali na pijaci u Backoj Topoli “i onda se ispovracao jer mu se sve zgadilo. nakon izvrsnog vremena zaputio se odlucno ka kuci nase pomalo zaboravljene junakinje i resio sa njom razgovarati...”kuc,kuc,kuc”… “ko je?” “Djavo s' neba. -Sta vam treba????” “malo keksa za za tovljene svinje koje sam kupio od Steve iz Perleza , koje ce uz dobru ishranu za koji mesec biti spremne za KLANJE “ona otvori vrata u ugleda njegovu dugu kosu koja je plesala na vetru i koju je ocigledno trebalo podsisati. kosa joj bese masna i zamrsena , ali ipak vrlo sexy. Kad je shvatio koliko zraci seksipilom, odlucio je da napravi dredove , ali posto za dredove treba puno vremena,uzeo je cesalj u ruke i , i onda nista , eksplodirao je upaljac,i jedno veliko pikabu!! sve je smrdelo na benzin , a onda ga je spicio neki tok od koga nije mogao da se odupre bezuspjesno pokusavajuci da joj skine brushalter -crveni,sa cipkom i dodirne njene veoma ali veoma velike lepe oci koje su bile buljave i zute, pogleda punog nade i krmelja koji su tu jos od prosle nedelje...zasuseni i veliki toliko da joj se oblik ociju gubio u njima, a onda se umila i otkrile su se njene prelepe potkozne bubuljice pune,nabubrele od krvi i gnoja . pogled mu je slucajno odlutao ka spavacoj sobi na stochicu je bio CLEAN&CLEAR, ali nije znao shta je to, pa je uzeo bocicu domace rakijice i ocistio bubuljice , nju je to jako peklo i plakala je i onda je on morao da je poljubi da vise ne boli , ali je ubrzo usledio poljubac koji su oboje toliko drugo cekali(valjda :/) i dok je nezno ljubio setio se da je ustvari ozenjen i ima 3 dece ali mu to nije bilo vazno , u mislima mu je bila samo jedna stvar...(les pol dzima pejdza koji je bio okacen na zidu) shvatio je da je devojka ustvari burzujka i da bi to moglo da resi njegove finansijske probleme “200000 eura na americkom trzistu...” mislio je “to nije mala para,mozda cu uspeti da dam fanovima sajta nevernih beba sta god hoce da se ova grozna prica okonca” , ALI,ona je u stvari musko , odnosno trandza... i rece on sebi "zasto da radim ovo, uvek mogu da nadjem neku bogati bakicu koja ce za koju godinu da odapne” ,pa da je da u staro gvozdje , da "neizmernu tugu" za bakicom, ali pritom i neizmernu srecu za njenom lovu koju ce potrositi na kupovinu novih zica koje je toliko zeleo ali nije imao love za njih da bi mogao da ih zavija i odvija, mada nikome nije bilo jasno zasto je to radio. inace je bio malo poremecen, ali je pio tablete za sizofreniju u kombinaciji sa valjevskim pivom , ali je onda probao Weifert , a tek kad mu je lav 7 po pod ruq , shvatio je da ima nade u bolje sutra. malo kasnije bacio je peglu na les pola i nove zice i uvideo koliki je kreten i kako bi bilo bolje da nikad i nije ni rodjen,”uh” ,uzdahnuo je i otisao u obliznji park i dok je posmatrao lepote prirode u jesen dok je sijalo sunce uzeo je jedan joint i shvatio da je zivot ustvari lep, ali tada mu kroz glavu prodje babina recenica: "sine sta ce ti krila ako ces izgubiti glavu" i on tada ustade sa hladnjikavog betona i odjednom se probudi iz ovog kosmara i opet mu se oci sretoshe sa njenim ali, ugledao je pivo iza njenih leđa i seti se da je negde video da je ona vlasnik pivare, apatinske pivare,koja je trenutno u stecaju i skoro da je uzeo za ženu zbog piva, ali mu se vise svidja Weifert . onda je nastao problem zbog toga sto se setio da sutra ujutro treba da ide do babusnjice da kolje svinje koje su bile josh uvek mlade po 20 kg taman za razanj , ali se setio da je to nehumano i obecao je sebi da nikad vise nece nauditi zivotinjama medjutim Milisav iz male krsne mu je ponudio 200 eu za kompletan posao. znaci, klanje, surenje, secenje, pravljenje kobasica, topljenje cvaraka, pakovanje dzigerice, slanine, kozurice, iznutrica od kojih se prave svargle i jos dodatnih 20 eu za ciscenje crevaca, ali on, posto je bio svestan da su i svinje ziva bica i da imaju DUSU, odbio je tog pacenika koji bi samo da kolje , ali je onda pomislio i na svoju decu koja mnogo vole cvarke i shvatio da bi mozda bilo pametno da postanu vegetarijanci , ali je tog dana procitao u novinama da su vegeterijanci na nasim prostorima skloni oboljenjima,pa je ipak ZAKLAO par komada , culo se do stajkovca da su svinje bile poreklom iz dimitrovgrada tik pored bugarske granice , onda se probudio i shvatio da je to klanje ustvari sanjao,i pao mu je kamen sa srca i chir sa zeludca i seti se da bi ukoliko ne bude jeo meso moci da ustedi koju kunu i qpi nove zice , ali posto je razmislio malo shvatio je da je taj san bio jedna dobra ideja kako zaraditi novac i on je ubrzo otvorio klanicu i napokon shvatio koliko su dobri duvan cvarci i kako je klanje u sustini dobar hobi od kog moze dosta dobro i da se zaradi . tad se seti da ce sad slave i praznici , pa ce biti posla , ali onda se setio da je grozno imati ubijanje neceg sto ima DUSU za hobi i dugo je ostao sam, razmisljao o svojim postupcima i na kraju je odlucio da se ne brine previse o sitnicama i da pozuri na posao jer su mlada, lepo natovljena prasenca cekala da budu nahranjena...ali ne zbog klanja(kojeg nece biti) nego zato sto je on dobar covek i ne zeli da zivotinje budu gladne. resio je da bude vegeterijanac(covek voli zivotinje) , tek shvati da je ukus prasetine ne zamenljiv,zanemario je DUSU i ljude koji ga smaraju sa tim...resio da pozove rodbinu i napravi generalni pokolj svinja , u medjuvremenu stigne i domaca brlja i krece ludnica . vrisak svinja na sve strane i Ne dragi moji citaoci,on nije sanjao!bilo je krvi po celom dvoristu,a deca su sutirala glavu najmanjeg prasenceta i cekala cvarke , baba je ispekla vruc lebac i svi su se dobro najeli,ali on i dalje misli na nju i jelen pivo , Ali ipak je mislio o tv 1000 na kome se davala emisija o klanju svinja i njihovom strojenju…

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Una

Napredna Beba

Pridružio: 15 Sep 2007

Poruke: 401

Lokacija: Apatin-Novi Sad


Poslao: Čet Nov 29, 2007 9:29 pm

Odgovoriti sa citatom

ovo je najuvrnutija prica koju sam ikad cula......ali mi se bas svidja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Čet Nov 29, 2007 11:08 pm

Odgovoriti sa citatom

HAHAHAHAHHAHAHAHAHA moram priznati da sam uzivao Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Čet Nov 29, 2007 11:32 pm

Odgovoriti sa citatom

ma najjaca prica koju sam procitao u skorije vreme Very HappyD ^^ Terz svaka cast na trudu Wink
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Pet Nov 30, 2007 12:19 am

Odgovoriti sa citatom

Hahahaha...No comment! Kakva kreacija..
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Pet Nov 30, 2007 12:38 am

Odgovoriti sa citatom

Jos uvek ne mogu da verujem sta sam procitala Very Happy!
Svaka cast Terzici sto ste skolpili sve ovo u celinu! Zanimljivo je, neizvesno, smesno ... Very Happy Very Happy!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Pet Nov 30, 2007 12:45 am

Odgovoriti sa citatom

Haha jednostavno SAVRSENO!!! Very Happy
_________________
HYPOCRITE - How could you be so cruel and expect my faith in return? I spent so long trusting in you, I trust you forgot, Just when I thought I believed in you......!!!!

http://www.myspace.com/zeljkothedrummer

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Nov 30, 2007 1:25 am

Odgovoriti sa citatom

e pa da znate da prilicno i ima na cemu...Smile na par delova mi se povarcalo... grozno... ali ima de sam se smejala opeth Smile
aj sad drugu pricu ali bez klanja i ostalih gadosti sa zivotinjama...
hvala na pohvalama... Smile
i da,zaboravih.. izvinite sto me je mrzelo da stavljam veliko slovo na nove recenice... inace to ne stavljam pri qcanju... ali stavila sam zareze:) hehe...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Pet Nov 30, 2007 11:56 am

Odgovoriti sa citatom

ispustila si jedan zarez gore Wink Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Dec 01, 2007 12:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Super je,osim onog djela sa klanjem,svinjama... Rolling Eyes
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Dec 01, 2007 12:45 pm

Odgovoriti sa citatom

sto, pa to je najupecatljiviji deo.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Dec 01, 2007 8:01 pm

Odgovoriti sa citatom

ne srdjane, to je odvratan deo...i onaj sa bubuljicama... :/
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sub Dec 01, 2007 8:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je sve ekstra, dajte da nastavimo ali da preokrenemo malo, sad kad je shvatio da ipak nije vegeterijanac... joj umalo nisam pukla od smeha čitajući... Vidite šta sve može da se izrodi kad se udružimo hahahaha
Najbolje mi je ono sa njenom masnom umršenom kosom xaaxaxa Laughing

Terzići, zvaka čast na strpljenju.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Ned Dec 02, 2007 1:21 am

Odgovoriti sa citatom

ma shta bre pa najjaci deo je sa svinjama ali ajde necemo vise o svinjama ako se slazete mozemo da predjemo na jagnjice.... Smile))
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Ned Dec 02, 2007 5:13 pm

Odgovoriti sa citatom

da sutiraju deca malo jagnjece glave hehehe Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 10, 2007 6:55 pm

Odgovoriti sa citatom

druga prica

Noc je bila duga i hladna, a ona ( mislim da se zvala Jagoda ) ne mogavsi da zaspi tiho prozbori - ''Eh, sta bih dala da udjem u kucu Velikog brata da se bar jednom okupam u bazenu posle romanticne vecere sa burekom i djordjem,koji mi pomalo lici na majmuna” , razmisljajuci koliko voli palacinke sa evrokrmom i plazmom, eurokrem koji curi na sve strane, sa burekom sa sirom i jogurtom, ali je razmisljala i o tome kako ce ga smotati u krevet ne bi li mu svoje usluge kasnije naplatila i od tih para kupila jagnje taman za klanje. Resila je da zakolje jagnje i pozove neke forumase medju kojima su bili i najveci gurmani,srdjan i djordje. “pa volimo i mi drugi malo pecene mese, pozivam se sama” Rece forumasica Una i tako pozva drugaricu Purivatru na klopu. Zatim je forumasica Ana Frojd rekla kako nije fer da samo neki budu pozvani,jer je drugarica Purivatra sinoc bila jako gladna, a Srdjan je zaboravio da vise nije doba komunizma, cim je drugarica Purivatra zgrabila prvo parce i smjeskala se Ani Frojd koja je i dalje posmatrala sve njih,kako bi napisala istrazivacki rad iz psihologije licnosti kako bi prikazala glad drugarice Purivatre i ostalih gladnih i zanimljivih forumasa. Kako je vrijeme odmicalo pecenje je polako nestajalo, a pod blagim dejstvom alkohola zapevase iz sveg glasa ''Druze Tito, mi ti se kunemo'' i tom trenutku udje maSSive_aTTack i donese novo jagnje tek skinuto sa raznja , al su se svi vec prejeli pa su pozvali i ostale unutra koji su cekali ispred vrata. E tad udjose terzici i nastade Picvajz-sta god to znacilo...i … Tu nam je svima i bio kraj . onda je intervenisala policija i zakonom zabranila klanje zivotinja, a onda je krenula da nas bije i po nogama i po glavi a zatim privela u stanicu gde nas je sve cekala gomila qpusa i raznoraznih salata koje su tako lepo legle na slasnu jagnjetinu .
Dok su nas drugovi u stanici ispitivali, samo su terzice zadrzali do jutra a nas pustili s'tim sto su abelu kaznili zbog nevezanog pojasa i bezanja pred organima reda, sve to zahvaljujuci MaSSive_aTTack-u kome je cale nacelnik policije koju umesto da je sredio nesto,pustio je da abela trune u zatvoru zbog necega sto nije ucinila. I dok je sve to pazljivo posmatrala Ana Frojd u policiju dosla nasa mama Catrin i uz kauciju nas izvukla iz zatvora, mama je bila jako ljuta jer su nevaljali forumashi ostavili terzice da came u corki i zabranila im je da jedno vreme pisu o klanju i zicama shto je veoma pogodilo sve autore prve price.I morali su,da bi izlecili tugu pristupiti ispijanju onoga iz srdjanovog avatara , sto je naravno dovelo do toga da su svi forumashi uzeli vile i baklje i krenuli ka policijskoj stanici ne bi li izbavili Terziće, a kada su stigli do stanice, videli su da Terzica-nema, te su pokusali da se sete gde bi mogli da budu i jedino sto im je padalo na pamet bila je stara supa gde su se gajile veoma uqsne shangarepe koje su Terzići ponekad voleli da grickaju uz pivce. I uz muziku,sa ostalim otkačenim forumašima krenuli da grickaju i zalivaju pivo, ali falilo je jagnje pa su pozvali maSSiva koji je u tom trenutku bio na poslu i zamolili su ga da im donese jedno jagnje i da ih "zapise" , medjutim jagnje nije imalo pecat veterinarske sluzbe pa su forumaši morali da skupe pare za žigosanje malog janjeta . Za to je nekako saznala policija i opkolila shupu i onda je Anak-Su-Namun otvorila crnu knjigu i poslala policajce u crnu rupu u svemiru, rupu koja je jela bezdusno sve bezobrazne cike u plavom. onda je dejstvo ,,ko zna cega,, koje je anak su numan popila prestalo da deluje te je shvatila da je policija zaista tu pred vratima i u trenutku se us.... od straha! jedino resenje bila je makar jos jedna kap iz Srdjanove magicne boce. Ali boca je bila prazna... odlucise da predaju jagnje. Kada su forumaši ugledali jagnješćetov izraz lica jer je oslobođeno sažalili su se i zakleli da više neće jesti jagnjad, bar neko vreme... međutim Anak su Namun je počela čudno da se ponaša i u šupi sa šargarepama se odjednom pojavio onaj njen (ne znam mu ime, ona mumija što hoće narukvicu) i zgrabio jagnješce , a nakon sto ga je crna vatrena otegla, pojavile su se Katarina i Abela celicne pesnice naseg foruma ,razbile supu i forumasi su zajedno sa jagnjetom krenuli da beze u pravcu obliznje shume gde bi se sakrili na neko vreme, gde su se svadjali oko jagnjete, terzici su tvrdili da ga ne treba ubiti a ostali su bili mnogo gladni od te silne jurnjave,i odlucili su da ipak zakolju Srdjana umesto malog slatkog Jagnjenceta. Odlucise da zakolju najstarijeg medju njima a to je bio massive...svi uperise pogled u njega, a on izvadi pracku,uperi je u celo terzica i rece"zaklaces ovo jegnje zubima ili cu te gadjati prackom" i tada su se Terzici rasplakali. Ostali prisutni su se slozili da je najbolje da bjeze. u trku su svi pevali pesmu divlje svinje i dosli na ideju kako nije lose da krenu u lov , ali su culi medveda kako rice, te su se odlucili za jagnje.... ali se Terzici o5 bunila pa je maSSiv odlucio da ipak upotrebi svoju pracku i "uspava" je na krace vreme, dok ostali forumashi ne pojedu jagnje i operu noz kojim su ga zaklali i u tom trenutku na opste iznenadjenje svih forumasa pojavila se cakana noseci jos jedno jagnje sa kojim nisu znali sta da rade sad . tada Kasipoeja predloži abeli da njih dvije odu do Doboja na svirku NB i ostave ova klanja iza sebe , a Kasiopeja,sva srećna,prihvati i reče Abeli ,dok je dizala pogled pun nade….
Prolazili su dani,a forumasi su uzivali u jelu i picu.jednog dana pojavi se terzici sa svojim novim prijateljem.necete verovati!ona dovede malo lane po imenu bambi.bese majusno(svega 25 kg-ziva mera).bilo je tako slatko,ali svi smo se dogovorili da cemo nakon poslednjeg jagnjeta preci u vegeterijance tako da je lane ostalo zivo, ali ljudi su stoka i ne shvataju vrednost zivota i zato i to lane na kraju umire , ali ne umire od klanja nego od obolele jetre jer se napilo od onog iz srdjanovog avatara , a ukralo ga je srdjanu dok je srdjan spavao. srdjan je mnogo hrkao,pa je Massive opet morao da upotrebi pracku,kako bi uspavao terzice .
sledeci dan, dodje mama catrin i rece forumasima, da je faraon otkrio drevnu tajnu klanja jagnjica koja je glasila: "jagnjice ne treba klati,kao ni bilo koju drugu zivotinju"... mama je bila besna na forumashe što su pojeli jadno jagnje a Girl interrupted je lepo pricala da treba da pojedemo Srdjana a ne jadno malo jagnje. Ali je niko nije slusao. I sad se mama ljuti , ali terzici da bi spasili ostale, pokazase mami sve peteljke od shargarepica koje su pojeli, i rekose da su svi sa foruma jeli te shargarepe koje su dobre za vid i veoma su zdrave... ostali potvrdise, i rekoshe da nisu jeli jagnje vec 3 dana... mama se oraspolozi i ode na pijacu da im kupi puno shargarepica, kad ih deca toliko vole . terzici su bili mnooogo srecni , ali njenoj sreci je dosao kraj jer je massiv uzeo shangarepe da nahrani male jagnjice, koji ce uz dobru ishranu uskoro biti spremeni za KLANJE!! Bilo je ocigledno da je Srdjanov sindrom presao na mladog MaSSiva koji je bio zedan sveze jagnjece krvi pa je odlucio da se prijavi za glumu u trecem nastavku filma "Kad jagnjci utihnu" kako bi postao slavan i zadovoljio svoju zedj . od silne glume zaboravio je na glad i jagnje je ostalo zivo i zdravo, a terzici su jeli qpus i pitali se kako neko moze da jede zivotinje pored tolikog zdravog povrca, sargarepica, kupusa, koje je puno vitamina i veoma je uqsno i moze da zasiti coveka , ali ne sve njegove apetite, ali covek mora da bude spreman na raznorazna odricanja... uostalom, biti vegeterijanac nije ni malo tesko, pa su i ostali forumasi shvativsi to, resili da poqsaju a zapale seno i posedaju svi oko njega kako bi uz pivce proslavili svoju odluq da postanu vegeterijanci flower power! I kako je vreme odmicalo, mali cova, shvativsi da mu gori seno, pozvao je "decooooOoOoO,decOOOoOoOO" i deca dodjose ali posto su bili fanovi Nevernih Beba pustise forumase da odu u miru + im dadose jedno jagnje da imaju hranu za usput , ali se ispred njih pojavi strasan vuk , ali maSSive o5 upotrebi svoju pratjku i otera vuka i spasi i jagnje i forumase te svi zajedno nastavise put, ali zalutase u sumu , a Terzici opet zaplakase-sto nije bio problem,jer je Ana Frojd uvek tu da ih uteshi povrati veru u bolje sutra i Srdjanu se to ne svide, pa im dade ovo sa njegovog avatara , medjutim terzici nisu popili bebi pilule pa im ni ono iz srdjanovog avatara kao ni anina strucnost nije mogla pomoci pa su odlucili da ostave Terzice u sumi i nastave svoj put , ali Frojdova ih je zaustavila i naterala ih da se zapitaju kakvi su ustvari ljudi kad ostavljaju nase drage Terzice u sumi bez kompasa i maSSiv izvadi kompas iz dzepa i pokloni ga Terzicima i krenuse opet suze-ali ovog puta suze-radosnice zbog dobrog dela koje je ucinio mladi MaSSive . forumasi nastavise da lutaju, a terzici se uz pomoc kompasa snadjose i izadjose iz sume... otisli su u shumsq strazu i rekli da su se u shumi izgubili njihovi drugari koji su našli zanimljive bobice i počeli da ih jedu jer su bili jako gladni, a od tih bobica poceli su da haluciniraju,i ucinilo im se da su videli kućicu od slatkiša , pokucase na vrata kad ono na vratima mama Cat, maže eurokrem na sveže kolačiće za svoju gladnu dečicu. utom stize shumska straza i videvsi da su svi forumashi odlepili ko nadrogirani, pozvase policiju koja ubrzo stiže, ali kad ugleda kolačiće mame Cat i policija odlepi od kolačića jer je mama Cat stavila u testo te bobice . policajci nisu utripovali qcicu od slatkisa jer su mamini kolacici bili dovoljno slatki, oni utripovase Deda Mraza sa Šargarepicinog plakata koji nosi poklone ali deda mraz nije hteo da im da ni jedan poklon pa su oni resili da ga uhapse, ali posle nekog vremena su se sazalili i pustili ga jer ipak je on Deda Mraz koji treba decici da nosi paketice , a posto su policajci imali decu, planirali su da ukradu poklone od dece , ali posto su glupi kao noc to im nije poslo za rukom, jer su deca ustvari pametna kao dan i,inace su najmladji clanovi Mense , svi su imali IQ oko 88 sto znaci da su bili dovoljno pametni za atlestku disciplinu pljuvanje u dalj sa preponama na 100m. kasnije su odlucili da to bude trijatlon. I tako je zapocela najbitnija trka njihovih zivota na kojoj su se svojski trudili da pobede policajce kako bi osvojili novogodisnje paketice koje je deda mraz doneo , ali su panduri seli u nov peugeot te su Terzici potrazili pomoc tako sto su se odlucili za bombardovanje iz cepelina. Nakon dugog mucenja,uspeli su da sakupe specijalni tim za likvidiranje pandura.Tim su cinili forumasi i jos nekoliko slucajnih prolaznika koji nisu ni znali u sta se upustaju ali su bili zeljni revolucije. letele su granate na sve strane,a panduri pripucase iz svog peugeota na cepelin svom raspolozivom artiljerijom, ali cepelin je bio blindiran... i tom trenutku iz sume izadje Ratko Mladic sa ekipom i pomoze forumashima, a mi mu vicemo:"Bez' deda u sumu,SATELITI!" i procula se prica po obliznjem selu i nastade haos. Za nepunih pola sata dolazi SCG SNN na mesto uvidjaja i mi tamo a ono medjutim to naravno nije bio Ratko Mladic vec Deda Mraz koji se prerušio da ga ne prepoznaju policajci koji su ga inace jurili vec decenijama zbog velikoooog vepra od 250 kg koji je trebalo da se zakolje za bozic 1997 godine ali je nestao sa stocne pijace u velikoj plani kada je iz nepoznatih razloga na par trenutaka nestala struja sto naravno nije imalo veze jer je pijaca bila na otvorenom u 9 ujutro ali je imala veze jer je nestanak struje prouzrokovao kombajn koji je zakacio gajtan elektrodistribucije ,te je gajtan pao na sred tezge milisava iz gornjeg polja što je izazvalo elektricitet koji je otključao "lisice" zakačene oko zadnjih nogu vepra koji je uspeo da pobegne i koji je poceo da bezi rusisvsi sve pred sobom , ali onda je ugledao veliku, crvenu, sočnu jabuku od čega su mu zasijale buljave šućmuraste oči , razjapio je svoja usta i pokazao plombe ljudima i pohotno poceo da zdere tu socnu,crvenu jabuku,dok je ka njemu je trcao slavko iz vrcina sa ogrmonim nozem sa velikom željom da ga liši života, ali!!!! AAAAAAAA vepar je bio brži... nagazio je Slavka zadnjom levom nogom i tu mu je i bio kraj , tj. njegovoj karijeri seoskog fudbalera. "Kako li ću sad da driblam", pomislio je Slavko "A taman smo uspeli da porazimo ekipu sa Malog salasa iz okoline Apatina,koji su u petoj seljackoj vojvodjanskoj ligi. Ah kakva utakmica je to bila, a ovaj vepar mi je sad sve pokvario..." borio se za opstanak kako bi osvojili bar vepra kad vec ne mogu ligu "Kako cu sad izaci pred oci,svim tim ljudima"pomislio je Slavko dok je copao natrag ka svojoj tezgi. Razmisljao je sta da kaze u klubu, kako se povredio. sram je bivao sve jaci od onog malog dela nekadasnjeg mozga koji bi trebao da mu popmogne da osmisli neki izgovor. Zato je potrazio pomoc od mame koja je prodavala kiseli kupus,odmah na tezgi do njegove , a ona mu rece da stavlja list kupusa natopljen jabukovim sircetom kao oblogu tri puta dnevno i posle pojede kupus zbog vitamina c koji je dobar za ove hladne dane te Slavko odluci da poslusa mamu kao najpametniju, ali sve bi bilo u redu da Slavko nije bio alergican na vitamon C. i posto je malo razmislio rekao je sebi "hebes vitamine ajd da drmnem jednu" i ode do lokalne kafane sede ispred nje sa lokalnim drustvom i poce da pije pravu domacu medovacu.I tada se pojavise forumasi i sedose da i oni drmnu po koju u cast najveceg srpskog heroja i tada se pojavise Terzici da zajedno sa Anom Frojd, Abelom,Crnom, Unom, Maxijem, Djoletom i Gril interrupted nadju neko konstruktivno resenje za sve probleme a najvise za ucestali problem globalnog zagrijavanja , jer su se svi konacno zabrinuli da ce nam izumreti sve one lepe zivotinjice, od pingvina do belih medveda, koje su imale tu srecu da ne padnu saka nasim "koljacima" koji naprsno postase vegetarijanci. Ali nebi tu nikakvih problema ni bilo da najveci alkosi nisu dobili pocasno mesto i popili svu rakiju koja je bila na stolu,cak su i djordju pojeli slaninicu i crni luk i malo debatovase oko tih Medveda i maSSivu pade na pamet ideja da ode u lov na bele medvede i pingvine , ali ga Girl interrupted vrlo brzo spreci u toj zloj nameri tako sto je rekla da i kod nas ima medveda, jes da nisu polarni al dobri su da se utoli zedj za klanjem, i posle dosta razmisljanja odluci on da tako sto je...zaigrao kazachok ” cuti i igraj ,mora se doneti jos rakije i slaninice iz podruma,medjutim i gosti odlaze, mozda vise nece trebati... " rece djordje ”ni da dolaze kad mi popise svu rakiju i pojedose slaninu i bakin kolac i prabakine kiflice” .Kada su se svi dobro najeli i napili,zapevali su zajedno onu njihovu ”aj ramo druze moj” , a onda ulete Girl interrupted i rece Djordju uz mrki pogled ispod obrva: "Jel to iz naftalina izvuce pesmu?" , a on odgovori "CUTI I PEVAJ!!!" da ti ne bih pojeo batak, inace sam mnogo gladan, a ne valja da se pije na prazan stomak, pa odluci da zamezi , a girl, sva uplasena da ce ostati bez bataka, nastavi da peva "Od kad sam se rodio..." i tu se pojavi abela i zabrani im da pevaju takve pesme jer smo mi ipak rokeri kojim je ispod casti da pevaju jer nemaju sluha , ali ipak kad malo popiju svi slozno zapevaju : "ja ti nemam mora ni planine, samo srce sto za tobom gine..." I tako su nastavili da pevaju i vesele se do kasno u noc , a onda je abela uzela gtaru i tiho zapevala kao slavuj u prolece , a Maxi donese kolacice i Jelen pivo, sa novom tocilicom koju je Una polomila,pa je onda nominovala sebe i zapevala "Nek sada ratne igre prestanu,jer vise niceg nema..." mada mnogi forumasi nisu znali da je alkohol mnogo stetan, abela im je objasnila i svi su s alkohola presli na cigarete , ali ni to nije dugo trajalo,jer im je Ana Frojd objasnila koliko su i one stetne,pa su presli na nargilu u kojoj ima veoma mali postotak nikotina osim Srdjana koji nije smeo zbog svog glasa pa je razbio jedno sveze jaje da bi se ispostavilo da je bio mucak , ali posto je imao i rezervno razbio je i to - kad ono Pilici koji su trebali da se izlegu za par dana , a Srdjan zbog svog glasa je bas morao da razbije jaje , a onda su forumasi odlucili da treba da nekako sacuvaju jadno malo pilence. ali morali su da zaduze nekog da se o njemu stara jer mu je potrebna 24h- ovna briga. i odlucise da to bude Una, jer ona, kao i Maxi voli zivotinje i ume da se o njima brine , ali se onda setise terzica koji bi mogli Uni da pomognu, i pojavi se neki forumas sa maskom i sekirom i poce da kolje pilice ”TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO” ,zacu se dreka i poce klanje veka , krv je letela na sve strane,a forumasi su stajali sa strane i pokajavsi se, pozajmili hermionin i hari poterov sat za vracanje vremena i tako vratili sve pilice koje su zaklali i opet poceli da ih kolju,kako bi uzitak bio jos veci poceli su da vreme vracaju iznova i iznova dok se neko ne doseti da prekine ovo ludilo i spasi pilice, dobro ih sakrije, i polomi glupi sat koji donosi samo zlo i tako pilici, nakon toliko klanja, ostadose zivi i zdravi spasio ih je massiv koji ih je oteo forumashima i odneo na selo, jer nisu bili lepo utovljeni, glupo je klati neutovljene pilice... pravilo iz prirucnika o klanju broj 156 koji je napisao najpoznatiji nauchnik , nas drug – Srdjan dok je bio pod dejstvom onog sa njegovog avatara a terzicka se svo vreme jadala ,,a gde cu ja za novu godinu?,, i onda je odlucila da krene u potragu za pilicima i spasi ih ali u sebi je zamislila pilece pecenje u rerni sa krompirom i odmah ogladnela jer je videla njivu gde su rasle shangarepice, ali joj je apetit nestao kad je pomislila na te pilice, i pozurila je da ih sto pre skloni od gladnog srdjana .

Svanuo je novi dan , bio je 31 decembar 2007 godine , a posto se za Novu godinu najcesce jede prase, forumasi ostavise pilice na miru i krenuse u potragu za prasencetom dok je maxi isao po radnjama i trazio neq lepu vecernju haljinu za docek svoje nove cure, oja je trebala da stigne prvim letom iz churuga... morao je da bude lep pred curom pa je trazio haljinu, iskljucivo crvene boje sa yelenim shtraftama uspravnim, i plavim horizontalnim …
i njegova cura je primetila njegovo cudno ponasanje . ponekad bi jutrom protrljala svoje okice, kad bi pored sebe ugledala svog uspavanog dragog sa nocnom maskom za uklanjanje bora lica, u neverici. mozda je samo imao tesku noc "da li mu je tesko zato shto je sa mnom", cesto se upita ona…
jednog kobnog jutra ulete na vrata neko ko im je mogao biti tata,"zar je vec kraj" upitase oni , forumasi sampinjoni ..
u klanju i ostalim atletskim disciplinama im nema ravna .. formuashi su inace bili vrlo osecajni ljudi, pa su im sva ta klanja veoma tesko padala , zato su odlučili da završe sa njima,zauvjek . ali iako su odlucili da vise to nikada nece raditi, nisu mogli da odole kada su videli jedno malo, lepo utovljeno prasence, rekli su sebi da je vise bezveze pricati o malim utovljenim prasicima pa su pogledali zivot s malo lepse strane i napokon se svi solidarisali sa Terzicima. Od toga dana su svi forumasi do jednog, jeli samo sargarepice. "ma pustite sargarepice" rece neko od forumasa!!!svi krenuse da osvajaju mesec i druge planete,te svi krenuse za Hjuston kako bi trazili posao u NASA-i i ukljucili
se u svemirski program da bi što pre pronasli neke nove vrste i mogli njih da jedu umesto prasica,pilica i ostalih slatkih stvorenja ali kada su poceli da istrazuju, dosli su na planetu koja je bila za nase forumashe nesto kao raj, bilo je mnooogo prasica i pilica koji su zeljno cekali da budu nahranjeni, i strucno zbrinuti... forumashi, ostavivshi ih na toj planeti, krenushe u dalji obilazak gde naidjose na novu civilizaciju veoma slicnu nasoj pa im tu nishta nije bilo zanimljiwo, i odlucise da se vrate na zemlju svojim dragim prasicima i pilicima,nedostajale su im i stare dobre pokidane zice i nezni zvuci gitare mladog muzicara , A i na tom putu po svemiru, nigde nisu nasli prodavnicu gde bi mogli da qpe clean&clear i novi NAJBOLJI sok u kosmosu,Nektar od Banane i jagode pomesan sa kosmickom prasinom i specijalnim sastojkom, koji do sada niko nije uspeo da otkrije. mnogi su se pitali i nagadjali samo je vedran znao drevnu tajnu, ali nije zeleo da otkrije znacenje svojih zvezdica , ali posto su ga forumashi lepo zamolili on se sazalio i otkrio im svoju tajnu … I tako su forumasi cekali, i cekali,i cekali,i cekali dani su prolazili a oni su i dalje cekali a onda odlucise da krenu u potragu za faraonom jer vise nije imalo smisla gubiti vreme, a on im je bio jedini spas .
odose do lokalne kafane kad tamo promocija rakije , domaca dudovaca, neprepecana i nisu mogli da odole ali jedino je Djordje ne znajuci da ce naici na promociju poneo svoje meze - slaninicu i crni luk, i to za sve forumase i josh samo im je prase falilo da veselje pocne i shargarepice naravno , koje lepo idu kao prilog uz mlado prasence od 20 kg, koje bi tako lepo izgledalo na raznju koji nemamo,ali ima komsija Vlatko,pa cemo "zamoliti komsiju da ispecemo prasence kod njega" - rekose forumasi - " i pozvati ga da sa nama uziva u gozbi!" I tako dugo razmisljase ko da pita cika Vlatka, kad ono eto njega, dolazi i donosi razanj! Svi poskakase od srece Sem Terzica koji su bili jako tuzni i razocarani sto ce jos jedno prase da ode sa ovog sveta . Terzici su tako tuzno sedeli, i grickali shangarepice... dok su ostali forumashi uzivali u gozbi A onda je doleto Deda Mraz u svojim saonicama i doneo im svima poklone.Una je dobila predivnog konja,i veliku farmu negde u Bosni , maSSive je dobio novu pratjku i kmp, a mirex dobitni loto tiket, Girl je odbila poklone i od Deda mraza pozelela da zauvek nestane klanje jadnih zivotinja ..
Deda mraz je dugo i naporno razmisljao o ovoj temi, i na kraju odlucio da ce se klanje zivotinja i dalje nastaviti, jer, posle pecenja, imaju fantastican ukus.. Tako se i Deda Mraz prikljuci gozbi I dovede par svojih irvasa Koje seljani takodje htedose da prikolju, ali u tome ih spreci Deda licno, jer nije dao da mu pojedu prevoz . Ali, tada se Deda seti koliko je bolje voziti se gradskim i forumashi stadose tuzni zato shto im Deda nije dao da pojedu irvase, ali im Deda obeca da ce do godine da povede josh jednog irvasa kojeg ce oni moci da prikolju i Deda se ukrca sa sve irvasima u prvi bus i ode. Umorni irvasi ne mogu da lete, pa se svercuju i onda je upala kontrola i rece "Imal' ko bez karte" irvasi su zacutali... a Deda rece: "nema, nema, ocete da popijemo po jednu???" podmiti pandure poklonima i nastavise put ka Laponiji i u jednom trenutku se seti deda da josh uvek nije podelio poklone svoj deci. I onda se seti da u garazi ima najnovi Porshe i da je malo brzi od irvasa, ali samo za nijansu brzi... ipak dovoljno da se odrekne irvasa i proda ih u prvu klanicu, i to onu koju drzi komsija Vlatko, Ali bilo ga je zao da ubije irvase jer toliko godina je bio sa njima te je cika Vlatko ostao nezasukanih rukava...a forumashi krcecih creva , medjutim, u daljini ugledase nesto sto je licilo na velikog KingKonga....... ili Dinosaurusa...... "Gle" , rece Mirex, "bice hrane za ceo svet".... "Propasce nam izbor za miss", "Sta ce missice pozeleti svetu,ako svi budu siti", te resise da sami pojedu dinosaurusa, a Etiopljane i dalje ostave gladne, kad ono medjutim dinosaurus je bio otrovan, pa je ubrzo svima bila muka i poceli su da se previjaju od bolova i da psuju Marjana sto ih je naveo da pojedu dinosaurusa i onda je dosla hitna i odvela forumashe u bolnicu , a u bolnici su dobili vegeterijansku hranu shto se veoma dopalo Terzicima, koji cak nisu ni bili otrovani, vec su se proshvercovali uz ostale forumashe kako bi capili besplatne sargarepice jer ih toliko vole.A ostalim forumasima su postali toliko dragi da su im ucinili to.Jedino se bunio … " e shipak" rece neko od forumasa kad ugleda sipurke i sargarepice i pobegose iz bolnice i to pravo u ludnicu a u ludnici ih docekase Deda mraz i njegovi irvasi , Ali to nije bio Deda mraz sa irvasima nego bolnicari, ali videlu su da su pogresili... jer forumashi nisu loodi, vec zavisni od interneta, a za to je potrebna drugacija vrsta lecenja I uputili ih ka tamo gde ima crvenih bobica i puno cveca a i bubica koje vole da grickaju cveće koje lepo miriše i koje je ljubicaste boje i roze,plave,zute...svih boja.Pa forumasice su bile odusevljene i htele su da beru ali pojavio se Maxijev mačor i počeo da frkće na njih . Morale su da ga oteraju, ali on nije hteo da ide već je hteo da se mazi pa su ga prihvatile i mazile njegovo mekano sivo krzno dok se nije pojavio Maxi i pitao sto mu diramo macka , a forumašice su se zavodnički nasmejale i MAxi kadje video koliko su uzivale u mazenju macke,on popusti i pridruzio se , ali mačak je uskoro hteo da jede one crvene bobice i jos puno da se mazi i ugleda loknicinu macku i odmah potrči da joj donese bobice koje su tako slatke k'o dva kila soli Ali loknicina maca nije htela bobice vec je htela da se igra sa maxijevim macorom ali pojavili su se irvasi A on je pozove da se igraju zmurka sa irvasima i da jedu posoljene bobice ali oni znaju da su šargarepice iz Terzićkine bašte finije i zato su se usunjali usred noci kod terzicke i maznuli par šargarepica i rotkvica što je video Deda Mraz I rekao im da moraju prvo da pitaju Šargarepicu Koja nije htela da ih pusti ako prvo ne otpevaju neku pesmu Beba poceli su da pevaju senke ali Pojavila se Crna V. i počela da plače što je pokvarilo ugođaj A ondak su dosle bebe i rasterale bagru ali bagra nije htela da ide dok ne odsviraju Divlje svinje Ali oni nisu hteli to da sviraju nego da bolje upoznaju forumase . Dosli su i Terzici iz baste i zajedno su docekali Srpsku novu godinu negde u blizini NSa a onda skoknuli do Budve da bi videli kakvo je vreme tamo,a tamo Dylan okreće prase na ražnju I poziva na veceru,a Crna mesi kolače za sutra kad dođu gosti forumaši A forumasi jedva cekaju da ih probaju jer ne znaju da će Crna staviti one bobice A pitanje je da li su bobice otrovne?Tako da će ih forumaši ipak probati i uvideti da je Crna Super napravila kolace i da nemaju razloga da brinu. Za to vreme Dylan je pripremao prase za sutra koje je zamirisalo pa su forumaši Ogladneli,a Dylan ih je sa zadovoljstvom pozvao da sednu I oni su seli i počeli da se oblizuju kad je Dylan izneo prase I pojeli ga i morali da krenu na svirku Beba u Novi Sad A na svirci iznenadjenje Bebe počinju svirku sa SENKAMA!!! A publika u transu i punih dzepova shargarepicama koje su ipak ukrali I poceli su da ih jedu kada su na vratima ugledali cika Ganeta, koji se pojavio niotkuda i svi se obradovase. jer je čika Gane doneo bonbone a forumasi mnogo vole bombone.Jedino Nataly i Tea su ipak bili za to da probaju kolace koje je Crna pravila jer su znali da Crna peče dobre kolače, u to su se uverile juče , ali tu su se Nataly i Tea prevarile jer je Crna umesto šećera stavila so ali, da je ne bi razocarali, forumasi su cutali i gutali i još je hvalili kako je dobro i taman kad se poradovase sto su sve pojeli, Crna donese jos jednu turu za svoje prijatelje ali ova je bila sa šećerom na šta su se forumaši Odusevili i smazali sve kolace, ovaj put mnogo brze Od proslog , takodje su je hvalili, samo ovog puta mnogo vise i preporucili joj da se uda na šta je ona uzbuđeno skiknula od sreće jer postoji neko koga ona vec odavno merka i vreba a i taj neko nije ravnodušan kad je ta tema u pitanju Jer strasno voli da jede kolace koje ona napravi, ali više voli šnicle koje ona ispeče Ili sendvice kad god dodje umoran Sa puta,a kuci ga ceka mama sa varjacom, on pobegne kod crne A crna mu napravi palachinke za evro kremom I sendvice sa salamom podrigusom I Dylanu se to zesce svidelo , samo mu je sve bilo prezacinjeno Ali je cutao i jeo jer bolje da jede, nego da prigovori Crnoj, jer ako ga ona dohvati dobice i sljive Modre boje i to na oba oka Ali to nije bila ta sljiva vec bundeva I to zrela i vec trula Zato se Dylan okrenu ka kompu i sede da igra fudbal, a Crna ponovo napravi malo onih kolacica, naravno, slatkih ali, dok je nosila kolace Dylanu, ona se okliznu i poce da vristi,a Dylan se okrenu i rece: "E jesi trapaVa, kako sada da jedem te kolace..." i onda su ih sqpljali sa poda,da njihova cerka natali ne vidi,pa bar ona da ih pojede , steta da se bace ali ona će ih dati Bonu da pojede jer se najela jučerašnje torte a i mora da vodi racuna da se ne ugoji Jer je trenutno na dijeti koja se sastoji od zelene salate i 2 krastavca I paradajza koji ne jede pa je zato sve vise i vise gladna a onda pogleda u Dylana... i upali joj se ona "lampica iznad glave" i zasvetli crvenom bojom I setila se da je zaboravila da Je na dijeti i da joj je doktor prepisao jahanje slonova A slonovi su se srusili cim je sela na njih A Nataly ih je poplasila, pa su potrcali kao panteri I pregazili malo prase koje je prelazilo preko pesackog..to je video policajac i seo na jedno drugo prase i pojurio ih poshto mu je uskoro isla slava , pa da se ne trosi bezveze...i posto ih je pohvatao odveo ih je kuci na rostilj, al nije ukapirao da su slonovi vegeterijanci, pa su oni vraceni u Indiju, a u zamenu za njih policajac je dobio prasice pa je u svakom slucaju dobio besplatno pecenje pa je skoknuo do tihog okeana da upeca kita sa stapom od citavih 6 metara i piletom kao mamac . Tek sto je zabacio udicu, upeca se Kit i to onog velikog plavog koji zivi u Ledenom okeanu, al' je izgledao malo zalutao U Dunav i odatle u kanalizaciju, pa isplivao u necijoj kadi I pojeli su ga morski lavovi,koji su zalutali , A onda je Crna ujela lava za rep A lav se okrenu i rece:"bezi mala da te ne bih sutnuo" A Crna mu rece mrs i on se uplasi i pobeze brze - bolje A Crna pocne da trci za njim i da mu vice Lave, pa ja se malo salila A on je upita A sto si me ujela onda Crna kaze pa sto si prvi decko koji mi je podigao malo adrenalina i sto nikad ovde nisam videla takvog lava kao sto si ti I ne mogu nocima da spavam zbog tvojih divnih ociju i Te predivne grive "Cek`, pa morski lavovi nemaju grivu" reče Maxi i počeška se po glavi A Nataly i gdjordje mu kazu "to je nova, klonirana vrsta, lava i morskog lava" a onda se Maxi probudi i pomisli" jbt gde su mi nove nike patIke" i ukapira da mu ih je lav pojeo . Zadihan Maxi ode da se umije i pojede mesni narezak da skupi snagu da vija lava koji je u medjuvremenu otisao da spava i u snu mu se pojavi sundjer bob i zajedno sa njim tweety koja odleti ali doleti leteca krava bez roga ali posto su je malo zagledali shvatili su da to ustvari nije krava vec jednorog koji je odlučio da nabode Maxija u nezgodno mesto, al se Maxi Suzdrzao da ne vrisne jer je hteo da se pravi da spava da bi Pobegao od Crne zbog toga sto je Crna upornija i od Nataly , Ali Nataly je uskocila da pomogne Maxiju, i onda ju je Crna Izbubecala da se nije mogla prepoznati, a onda joj je Maxi Prisao i rekao da joj sve oprašta, ali ona mu je rekla da je sve sad kasno jer ona je našla macu Mirexa,a maxi joj kaze "ja sam ti bolji od njega" , ali ona je samo odmahnula glavom i Rekla "maco aj malo da prosetamo po mraku da vidim da li si stvarno Prava maca ili sam malo vise popila pa mi se cini Da si prava mala maca mada sam sigurna da me nećeš razočarati šta god da si a ti si jedan anđelak A mozda i djavolak mada meni ne smeta da si i jedno i drugo, samo dok si nasmejan I veseo i da imas pamet pileta I curana i da si najaci petao u kraju Ja bih te" rece Crna "svakako nahranila mojim specijalitetima a to je nešto najfinije što mirex može da zamisli. " a mirex dodje i kaze " Jao Crna pa ti stvarno kuvaš za desetku! Koju desetku vec peticu...moras da naucis da kuvas inace nemoj vise to da radis...vishe volim da gladujem nego da jedem splacine I tvoje picice sve cu ostaviti Nataly samo ona moze to da jede Jer ih voli ali ne zeli da se ugoji pa jede samo 3 kilograma dnevno " ali iako je puno jela, bila je i dalje veoma vitka kao srna, ili kako se vec zove ona zivotinja sa surlom, mada je bila zabrinuta da ce se mozda ipak lako ugojiti "idi uci skolu za sintere",rece senka I cukne Djordjija u glavu jer ne zna nacin kako da primiri tolikog ludaka za kog je utvrdila da postaje ludji iz dana u dan jer se druzi s njom pa mu se sve vise dopada i uvidja da ne moze da zivi bez nje i na kraju kratko sebi presudjuje!!!strajk gladju CAK 20 sati jer mu je Senka slomila srce medjutim desava se nesto zaista neobicno : Senki se on ne dopada toliko i to ga ubija i brzo se probudi iz sna i rece "senka semenka ti si tudja zenka" pa je pozove da caskaju kako bi se bolje upoznali ne bi li izmedju ostalog ogovarali drugaricu Teicu posto su ljubomorni na njeno pozerstvo i njen dugacak jezik ali to oni samo tako vide zbog svoje ljubomore…
djoleta oterase na spavanje jer nije mogao da se nosi sa svim tim tako da su mu svi pozeleli da ne sanja vise takve ruzne snove nego da sanja samo Senku kao sto je Senka oduvek sanjala njega kako se setaju zelenim poljanama i okopavaju krompire od kojih posle prave pomfrit i grickaju uz film "Sumadijski masakr drvenim sekircetom" u koji se djole toliko zaneo gledajuci da nije ni primetio da ga Senka gleda popreko zbog toga sto vise obraca paznju na film nego nju i sto mu je omlet sa slaninicom zagoreo zadimio se, ugljenisao i zapalio se ali njoj je bilo zao pa je resila da mu pomogne i napravi super veceru - zablje batake i puzeve iznutrice u sosu, francuski specijalitet koji im se veoma dopao mada je Senki malo zasmetalo sto se zaba jos koprcala te je cuknu kutlacom po glavi al se zaba osvesti i skoci Djolu na glavu na šta Đole vrisnu kao žena i poce da se dere na Anu Frojd sto nije bolje zaprzila zabu i ona poce da place jer se potrudila da spremi za njega a on tako glup,poverovao je tei da ce otici na ucenje ali nije znao da Tea ima nešto drugo u planu i da dugo nije ucila a pored toga legla je ujutru,dok je djordje provodio vreme u kraljvstvu "NIKADBILO" i uzivao u carima bajke koja je tekla čudnim tokom jer su je cudni ljudi i pisali I tako,Djole je cinio sve kako bi Senka prestala da place ali je Senka vec poplavila celu kucu i morali su da brzo brisu da ne bi procurilo kod komsije i izlilo mu septicku jamu te zato djole donese iz podruma gomilu starih peskira i pocese da brisu podove dok nisu ukapirali da su ti peskiri ustvari jako jako prljavi i da samo prljaju pod shvativsi to, Senka lupi Djolu samarcinu i rece mu da sam brise pod dok ona isprzi sebi krompirice i dok je Djole ribao, a Senka se castila, izli se komsijina septicka jama zbog cega se komsa jako naljutio i poceo lopatom da prebacuje g.. u njihovo dvoriste i usput neprestano psuje i vice kako su oboje neverovatno neozbiljni, ali onda je ugledao činiju sa krompirićima koje je Senka napržila resio da se malo sam posluzi ali ga Senka lupi po prstima i rece ti nama g...a, a hoces krompir ali, ispade da komsija nije hteo krompir, vec Lav pivo, zato sto je video da su neki dobili Pezo i zato skoci na gajbu i poce da otvara flasu po flasu i trazi znak ispod cepa, ali ne nadje nista sem glavne nagrade i razocara se, jer se nadao da ce dobiti paket piva pa uze da nazove kompaniju Lav, da pita Bodu Tajsona da mu posalje jedan paket "sedmice" ………….


Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Dec 10, 2007 8:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Kakva luda prica!!! HA HA HA!!! Najjaci smo Exclamation Laughing
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Uto Dec 11, 2007 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

ja sam odusevljen ahhahahehehehhoho samo moramo se nekako resiti ovih vegeterijanaca Wink
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Dec 22, 2007 5:45 pm

Odgovoriti sa citatom

e da, nastavak ide u ovom delu... :

"ali posto su glupi kao noc to im nije poslo za rukom, jer su deca ustvari pametna kao dan i,inace su najmladji clanovi Mense , svi su imali IQ oko 88 sto znaci da su bili dovoljno pametni za atlestku disciplinu pljuvanje u dalj sa preponama na 100m."

uzivajte Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Sub Dec 22, 2007 5:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovo je najbolje do sada ^^ Very Happy
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker