Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 01.12.2007. - Niš- Dom vojske

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Dec 05, 2007 2:58 pm

Odgovoriti sa citatom

bas mi odgovara ovaj nickname... Smile izvini stvarno jos jednom.
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Dec 05, 2007 6:40 pm

Odgovoriti sa citatom

moram jos nesto da pitam. video klipove sa koncerta, da li da ubacim tamo gde su slike ili postoji neko drugo mesto? hvala unapred. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Dec 05, 2007 6:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Comy ::

Da li ima neko informaciju oko snimka u jednom komadu... Tipa sa neke televizije ili sta vec!? Primetio sam cak nekoliko kamera koje su snimile ceo koncert! Bilo bi lepo kad bi se tako nesto naslo... Smile Smile Very Happy Laughing Razz



pokusacu da dodjem do snimka jedne od lokalnih televizija koja je snimala ceo koncert, ako se ne varam. kad ga dobije, prosledicu ga. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Sre Dec 05, 2007 7:26 pm

Odgovoriti sa citatom

e super, sad smo kompletni, tu je i 'yeeeeaaah' i 'ajmo ljudi' Laughing
internet je cudo Mr. Green
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Sre Dec 05, 2007 7:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

moram jos nesto da pitam. video klipove sa koncerta, da li da ubacim tamo gde su slike ili postoji neko drugo mesto? hvala unapred. Smile


Postoji tema sa našim klipovima sa koncerata ali sad nisam sigurna gde je tačno. To će ti neko od modova ili admina već napisati.
Btw, welcome!
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Sre Dec 05, 2007 8:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Čitam ove utiske sa koncerta u Nišu, gledam klipove i kidam se što nisam mogao da idem! Kad li će opet doći... Crying or Very sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Čet Dec 06, 2007 12:53 am

Odgovoriti sa citatom

Maxi ::

Čitam ove utiske sa koncerta u Nišu, gledam klipove i kidam se što nisam mogao da idem! Kad li će opet doći... Crying or Very sad

Pa za 2 godine. Wink Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Dec 06, 2007 1:32 am

Odgovoriti sa citatom

neeeeeeeeeeee!!!!!!
nece valjda za dve godine!!!!!!
neeeeeeee!!!!!
mislim da ce doci sledece godine ponovo. obicno dolaze na godinu dana. jao, nece valjda toliko...
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Čet Dec 06, 2007 1:38 am

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

neeeeeeeeeeee!!!!!!
nece valjda za dve godine!!!!!!
neeeeeeee!!!!!
mislim da ce doci sledece godine ponovo. obicno dolaze na godinu dana. jao, nece valjda toliko...

Ma salila sam se, taman posla da pored ovoliko fanova u Nisu dodju ponovo tek za 2 godine,mnogo je i 1 godina ali 6 meseci i manje vec moze da prodje. Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Čet Dec 06, 2007 1:48 am

Odgovoriti sa citatom

Nemoj molim te, srčka će da me lupi Exclamation Laughing Kamo sreće da dođu BAR DO GODINE! A šta misliš da dođu za novu godinu, a Question Laughing Laughing Laughing Naučna fantastika Exclamation

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Čet Dec 06, 2007 1:55 am

Odgovoriti sa citatom

Maxi ::

Nemoj molim te, srčka će da me lupi Exclamation Laughing Kamo sreće da dođu BAR DO GODINE! A šta misliš da dođu za novu godinu, a Question Laughing Laughing Laughing Naučna fantastika Exclamation

Bili su cini mi se za 2005.u Nais-u, ako me dobro pamet sluzi, tako da je to ipak naucna fantastika, al mozda dodju za Srpsku, prosle godine su bili u Prokuplju sad u Nisu, taman Very Happy .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Dec 06, 2007 2:00 am

Odgovoriti sa citatom

I bili su prosle godine u junu u Nisu, na tvrdjavi. Nisam bila na tom koncertu ali secam se.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Čet Dec 06, 2007 2:09 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

I bili su prosle godine u junu u Nisu, na tvrdjavi. Nisam bila na tom koncertu ali secam se.

Ne znam, moram da priznam da nisam cula za taj koncert, moguce da nisam bila u Nisu u tom periodu pa zato, u svakom slucaju uvek su dobrodosli. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Dec 06, 2007 2:10 am

Odgovoriti sa citatom

loknica21 ::

Catrin ::

I bili su prosle godine u junu u Nisu, na tvrdjavi. Nisam bila na tom koncertu ali secam se.

Ne znam, moram da priznam da nisam cula za taj koncert, moguce da nisam bila u Nisu u tom periodu pa zato, u svakom slucaju uvek su dobrodosli. Smile



He he he

A gdje oni nisu dobrodosli!?! Very Happy Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Dec 06, 2007 2:28 am

Odgovoriti sa citatom

A nemojte da kukate, Nis je grad u koji Neverne bebe uvijek vrlo rado dodju! Wink

A ja sam cula da Nis ima jako lijepu ljetnu pozornicu, ko zna, mozda bude i tamo neki "koncertic", mozda i na ljeto... Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Dec 06, 2007 4:40 am

Odgovoriti sa citatom

poslednja dva koncerta nevernih bebe, naravno pre ovog u klubu Doma vojske, bila su na letnjoj pozornici u tvrdjavi. da, tacno je da su bili prosle godine, tako nekako oko jula. bila sam naravno na koncertu. i moram da priznam da je mnogo bolja i zivlja atmosfera bila jer je inace prostor mnogo lepsi i nema glupavih stolica. a i na otvorenom je.
nadam se da ce odrzati tradiciju i doci sledeceg leta ponovo. verujmo Milanu koji stvarno uvek ponavlja na koncertima u Nisu, da obozava taj grad, jer je tu proveo deo detinjstva i da je publika odlicna. tako da se uvek sa zadovoljstvom vraca ovde. Smile
jaoooo, ja sam jos uvek pod utiscima, verovali ili ne! imam osecaj kao da sam sve sanjala i sad se samo plasim da me neko ne probudi....
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Dec 06, 2007 11:58 am

Odgovoriti sa citatom

loknica21 ::

Maxi ::

Nemoj molim te, srčka će da me lupi Exclamation Laughing Kamo sreće da dođu BAR DO GODINE! A šta misliš da dođu za novu godinu, a Question Laughing Laughing Laughing Naučna fantastika Exclamation

Bili su cini mi se za 2005.u Nais-u, ako me dobro pamet sluzi, tako da je to ipak naucna fantastika, al mozda dodju za Srpsku, prosle godine su bili u Prokuplju sad u Nisu, taman Very Happy .

Valjda neće u Niš za Srpsku, to mi je daleko.... Razz
Mogli bi malo da posete južni obod Panonskog basena oko mog rodjendana... Cool
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Alek

Nova Beba

Pridružio: 06 Dec 2007

Poruke: 1


Poslao: Čet Dec 06, 2007 7:37 pm

Odgovoriti sa citatom

bio sam na koncertu!!!! bilo je fenomenalno. takodje sam se nasao slucajno u Valjevu kada su imali koncert Razz ,ali ovaj koncert je bio nezaboravan!! ovakva atmosvera se ne ponavlja. moram da pohvalim pratece vokale dve sekice Smile stvaro su otpevale SERBIAN SONG da mi se kosa digla!!

opsirnije sa slikicama u drugom javljanju!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

n_pet

Nova Beba

Pridružio: 27 Nov 2007

Poruke: 1


Poslao: Čet Dec 06, 2007 7:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se javim, nisam stigao ranije. Koncert je bio FENOMENALAN!
I zahvaljujem se puno,puno Milici na organizaciji odlaska fanova na koncert Smile
Pozdrav svima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Dec 12, 2007 9:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Izvini, hoces da kazes da je bilo lose???
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker